Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

Petr (Po, 17. 5. 2010 - 19:05)

Jana Znojmo: můžeš nám říct jak k tomu došlo? ;)

jana (Po, 17. 5. 2010 - 17:05)

taky nevidim na tom nic spatne. Je mi jedno, co si kdo mysli

xy (Ne, 16. 5. 2010 - 21:05)

Další pochcandíra co to neudrží.

Moč se lepí, hovna čvachtaj,
sračky tečou po nohách,
roztírám si to po těle, jsem hotová,
ách, ách, ách

Petr (Ne, 16. 5. 2010 - 21:05)

No vidíš, já jsem si říkal, že takhle dopadnete.

Jana ze Znojma (Čt, 13. 5. 2010 - 18:05)

Tak jste tedy vyhráli. Před pár lety jsem tu nadávala, že jste pěkní úchylové. V nemocnici jsem opravdu ty plínky dostala, a teď? Líbí se mi to. Tak mě to mrzí, co jsem napsala. :-(

Patrik - pro Po (St, 12. 5. 2010 - 19:05)

Naraz třeba do stromu, přijde záchranka. Jsi v nemocnici a pak uvidíš :)

Patrik (St, 12. 5. 2010 - 19:05)

Nepotřebuje žádného psychiatra. Je to stejné, když odsuzuje, že je homosexuál nebo tak. Vůbec bych ho nedával. Raději, ať je sám sebou, než se bude někým manipulovat typu předchozího příspěvku.

pokud (St, 12. 5. 2010 - 16:05)

je nosíš ze zdravotních důvodů,jako dospělý člověk není co řešit.Jedině příčinu proč.Pokud jako ,jen tak zajdi k psychiatrovi,je to nemoc.Třeba fóbie,chodit bez plen,strach,s počurání.

pro eurona (St, 12. 5. 2010 - 13:05)

jen tak dale, drzim ti palce

/. (So, 8. 5. 2010 - 07:05)

Jeden můj kamarád-hudebník říká, že nejdůležitější je udržet rytmus, a moč.
Jak tak koukám, tak muzikanti z nikoho z vás,asi nebudou.

Annaya (Pá, 7. 5. 2010 - 20:05)

Co je na tom špatného? I dospělí nosí plínky, no a co??? Už od nadpisu je to v pohodě.

Oldman (Čt, 6. 5. 2010 - 23:05)

Z některých příspěvků vyzařuje přirozenost. Já plínky nenosím, ale snažím se mít pro někoho pochopení. Zbytečné řešení, že je posílat k psychiatrovi, že se mají léčit. Zbytečné nadávání. Je to stejné, když se dělí na čaroděje, kouzelníky, a mudlovskými šmejdy.

Petrklíč (Čt, 6. 5. 2010 - 22:05)

Je mi 14 let. Až dnes byl jsem prozrazen při probuzení. Ráno mi matka odhrnula peřinu. Jak jsem se probudil, byl jsem prozrazen. Pak odešla do kuchyně, šel jsem na snídani. Byl jsem celý červený. Matka se smála, a ptala se, proč je nosím. Přiznal jsem, že se mi to líbí. A vůbec mi neodsuzovala, naopak respektovala. Dokonce mi řekla, že mi v těch plínkách sluší. Spadlo mi kámen ze srdce, myslel jsem si, že se hanbou propadnu. A jak úleva ohromná to je.

Honza (St, 5. 5. 2010 - 14:05)

Ahoj já taky rád nosím plínky a nikoho stím neoptěžuju tak vám co se to nelíbí že nosíme plínky tak se do nás nenavážejte a dejte nám pokoj já nosím plínky už od základky a nosím je protože se mi to líbí a je mě v nich dobře a pokud by si chtěl o tom někdo pokecat nebo my chtěla nějaká holka napsat tak může na email ([email protected] ) budu rád když mi někdo napíše

Fuergo (Po, 3. 5. 2010 - 07:05)

Ahoj,
bylo tady spousta holek ve věku 15-20 co rádi nosí plenky nebo je nosit musí, zbyla tady ještě nějaká pro mě? Já jsem 18 kluk z Prahy, piš na [email protected] - určirě odepíšu - můžeme klidně i jen tak o plenkách pokecat :-)

mě se taky líbí (Ne, 2. 5. 2010 - 01:05)

pořád jsem měl problém plenky sehnat a mít je kde nosit.Ted je nosím jenom doma protože potřebuji mít pořádný balík mezi nohama aby mě to uspokojilo po duševní stránce.mám i pyžámko které si obleču vždy na noc.Zlepšuje to psichyku a pak mám na dva dny plno energie do života.

HONZA99

Anynka K. (Pá, 30. 4. 2010 - 23:04)

To je normální. Já jsem se náhodou setkala s jedním člověkem, že se mu to líbí. Jakmile se mi svěřoval, začal se červenat. Já to na něm poznám. Nemyslím to docela kliše. Mám ráda ty, co si na nic nehrají. V některých příspěvkách je poznat přirozenost, u jiných je to trochu divné. Clověk se musí dívat na svět pozitivně.

čtenář (Pá, 23. 4. 2010 - 10:04)

pro asdfa kup si čtvrky nebo velký balící papír a čmárej si doma budeš určitě spokojen a tam si můžeš občas umíš li nakreslit i obrázek tady nelze tak hodně štěstí ve výtvarce junáku.

Martina Janáčko (Út, 20. 4. 2010 - 19:04)

To je běžné. Akorát dnešní společnost tohle nepochopí. Na tvém místě bych splnila jeho přání. Taky jsem byla dříve taková jako ty. Ale změnila jsem si názor. :) Člověk se musí podívat na všechno do jeho srdce. :)

Eliška A. (Út, 20. 4. 2010 - 14:04)

Mám pětiletého syna, bude mu za chvíli šest. Bylo to před 2 týdny tehdy. Přistihla jsem ho v koupelně, jak se snaží dávat mezi nohy. Sebrala jsem mu, a vytkla jsem ho. Ptala jsem se ho, proč to dělá. Ten se však rozbrečel, a přiznal, že se mu taky líbí. Nebaví se se mnou moc, jako dřív, nevím, co mám dělat. Je přece na to velký.

Reklama

Přidat komentář