Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

Návštěvník (St, 1. 11. 2006 - 08:11)

SleepPlay Junior je bezva, doporučuji...

diskutér-poradc (Út, 31. 10. 2006 - 14:10)

není to normální a měl by to léčit odborník psychiatr,pokud si někdo nedělá legraci,tímhle tématem a jestli jo,je to též na delší léčbu.

asdf (Po, 30. 10. 2006 - 16:10)

Jde pravděpodobně o citlivé srdce a spojené geny kolem. Chápu Vás a taky toleruji. Srdce říká, že máte problém se samotou a hrozně Vás to trápí, že máte nasměrováno srdce ke krásnému dětství. Psycholog to vystihl skvěle...

Housle (Čt, 26. 10. 2006 - 22:10)

Je mi 18let a taky t na sobě pozoruji.Co mám dělat?

Psycholog (St, 25. 10. 2006 - 12:10)

Na závěr: Pokud máte tyto pocity, raději se svěřujte osobě, které nejvíce důvěřujete, jinak je to pro ostatní osoby velmi trapné.

Psycholog (St, 25. 10. 2006 - 12:10)

Zdravím osoby, které mají problémy se sebou... Ovšem je jasné, že to není taková úchylka, jakou si myslíte, ale je to, co Vás uklidní a já to toleruji, navíc jsem si potřebu, jakou myslíte, je opravdu uklidňující pro osoby a odbourává stres. Doporučuji nejen plenky, ale také dudlík nebo náruč pocitu bezpečí. Konkrétně mám na mysli předměty, které Vás opravdu potěšily v dětství. Ovšem existují i jiné metody, které vyléčí duševní psychiku. Vřele doporučuji.

Phdr. Petr Konečný

Honza (Po, 23. 10. 2006 - 20:10)

Ahoj, je mi 30let a moc mě vzrušují plínky a rád bych našel holku, které by to nevadilo a přebalovala mě. Rád se počurávám. Jsou i plínky pro dospělé a mám rád i byvlněné. Akorád jsem to ještě něměl moznost vyzkoušet, kromě těch jednorázových. Tak se mi nějaká ozvěte.
Ahoj Honza. lover.l"seznam.cz

M. (Po, 23. 10. 2006 - 13:10)

Já si spíš myslím, že než potřebu plenek máte potřebu se schoulit rodiči do náruče a od toho chuť na plenky. Asi vám to nedobřáli tolik, jak byste potřebovali nebo máte doma či v genech nějaké problémy.
Mám 15-tiletého syna, obejmu ho co chvíli. I on sám často přijde, dá mi pusu na líčko, prostě má stále pocit bezpečí rodiny, což potřebuje někdo víc někdo míň. Já osobně ho potřebuji hodně. Přitulte se a nebudete potřebovat náhražku ve formě plenek.

Návštěvník (Po, 23. 10. 2006 - 11:10)

Vy máte starosti!

umelina (Po, 23. 10. 2006 - 11:10)

ahoj, ja mam maleho, takze ohladom tohto ti mozem pomoct... detske plienky sa kupuju podla velkosti, su rozdelene do kategorii pre novorodencov, batolata, chodiace deti a pod, a su rozdelene podla vahy ... takze by som navrhovala, si kupit tie najvacsie, co na trhu najdes, inak ich nezapnes okolo pasa .. mam ale pocit, ze najvacsie co sa vyrabaju su snad do nejakych 19 kg...
no a ak by si chcel do nich vykonavat potrebu, myslim, ze idealne su pampersky, aspon, co sa tyka kapacity, co sa dietatu podari sa 8h nocneho spanku by sa ale tebe mohlo podarit na jedenkrat.

afdkl (Ne, 22. 10. 2006 - 18:10)

Nemůžu se zbavit pocitu, ale koupím ty plenky dneska, kolik stojí? Je lepší Pampers? a kolikátku velikost?

Euron (Ne, 22. 10. 2006 - 17:10)

A kdo by si toho všiml? Je to založené na tom, že něco takového dospělého nenapadne.

Hornet (Ne, 22. 10. 2006 - 16:10)

Myslím,že existuje docela dost lidí kteří nosí plenky a nemusí.Zajímalo by mě jestli nemají strach že si toho někdo všimne?

Neuron (Pá, 20. 10. 2006 - 22:10)

Zapomněl jsem udat svůj věk- je mi 16. Moc se omlouvám.

Neuron (Pá, 20. 10. 2006 - 22:10)

Dobrý den, je mi , a jsem člověk který má rád plenky a když jsem sám doma, tak si na sebe nandam ručník a na to igelitové kalhotky. Chtěl jsem se zeptat jak to řešit, mám radši jednorázové plenky, ale mám trému si je jít koupit, třeba dětské a už vůbec ne pro dospělé.. Jaké dětské by mě uspokojily nejlépe? Nemáte tady někdo podobné zkušenosti? Děkuji

jája (Ne, 15. 10. 2006 - 22:10)

kolik absorbuje pampers extra large č.6???

Snitzer (Ne, 15. 10. 2006 - 19:10)

Dík moc

Humorous (Ne, 15. 10. 2006 - 19:10)

A to si myslíš,že ti na to nikdo nepřijde?Pro mě to byl dost velký šok,když jsem manželovi našla taky "dobře utajené" pomůcky.Jste dobří úchyláci a to mi nikdo nevymluví.

Euron (Ne, 15. 10. 2006 - 17:10)

Našel jsem fórum zabývající se plenkařskou tématikou www.abdlcz.com (momentálně v rekonstrukci). Zjistil jsem, že vůbec nejsem úchylák jak mi tu někteří nadávali, ale že je takových lidí hodně. Tam jsem se vyptal zkušenějších co a jak. Nyní jsem našel i zdravotnické potřeby, kde mě nikdo nezná a prodávají pamprsky na kusy. Počáteční strach jak zdůvodním nákup je pryč. Z fóra jsem věděl co mám chtít a prodavají mi to jak rohlíky bez vyptávání. Našel jsem i skrýš ve vedlejším sklepu, kde těch pár kousků mám skovaných, takže doma nikdo nic netuší a nemusím se bát odhalení. Můžu potvrdit, že to fakt uklidňuje a krásně se v tom spí.
Takže všechno co mě trápilo mám ke své spokojenosti vyřešené díky výše uvedenému fóru a můžu se plně věnovat v klidu své zálibě. Až bude zase fungovat, což bude v nejbližší době, tak tam mrkni a věřím, že ti pomůžou tak jako mě :-)

Snitzer (Ne, 15. 10. 2006 - 17:10)

Dobrý den?

Euronuvi věřím, docela mi mě zajímalo jak si to po tom roce vyřešil. Je mi 13 let. Počůrával jsem se v posteli do 8-mi let(3× do týdne)někdy se mi to stane i ted(1× za 2 měsíce).Strašně mě plínky vzrušují(nevim jsetli je to kvůli tomu že jsem se počůrával), posledních půl roku kvůli tomu nemůžu spát, strašně mi vadí když du spát v osm a někdy usnu až ve 12hodin. Ráno nemůžu vylézt z postele a ve škole usínám. O prázdninách jsme na 2 noci jeli z rodinou do německa za tetou a její 5-ti měsíční holčičkou mamka z tatkou a ségrou spali v pokoji pro hosty, ale mně se tam už matrace nevešla tak mi jí dali do přebalovací pokoje, večer když sem si šel lehnout tak jsem nemohl spát-pořád jsem čuměl na ty plíny na stole, 3×jsem šel na záchod a až v jednu hodinu jsem usnul druhý den mi to nedalo a jednu plínku jsem si na sebe vzal-byl jsem spokojen, takový krásný pocit jsem v životě nazažil a byla mi hrozně malá, ale hned jsem usnul ráno jsem se probudil a plínku jsem hodil do koše na pleny. Nebil jsem vůbec unavený, poradil by mi někdo, zkoušel jsem myslel na něco jinýho ale pak stejně zase začnu myslet na tohle a nemůžu vůbec spát. Prosím pomozte

Reklama

Přidat komentář