Reklama

Dcera a vibrátor

Eva (Pá, 26. 4. 2013 - 23:04)

mám dvě dcery 17 a 13 let a vibrátory jsu u nich na denním pořádku :)

Hana (Čt, 30. 1. 2014 - 02:01)

Obuv by jste měli pravidelně větrat, ponožky si dávejte na nohy pokud možno přímo před nazutím a nohy by měly být dokonale vysušené – zvláště prostor mezi prsty. Na boso choďte jen v místech, kde před vámi nepřešly tisíce dalších holých nohou či špinavých bot a raději si nepůjčujte cizí obuv.

MilanXD (St, 29. 1. 2014 - 14:01)

Ahoi chtela jsem se zeptat...Zkus podstrčit mámě tenhle článek:
http://www.eroticke-pomucky.cz/dcera-a-vibrator-a476.htm

Klara (Út, 28. 1. 2014 - 23:01)

Ahoj
nejake typy marsurbace?

klars (Út, 28. 1. 2014 - 23:01)

Ahoi chtela jsem se zeptat
je mi 13 a strasne touzim po tom mit vibrator a uspokojit se.na internetu se ho bojim kupovat aby nebyly doma problemy nevite jak ho sehnat?
diky za odpoved

Eva (Pá, 12. 11. 2010 - 22:11)

preji krasny dobry den vsem...No, Kiaro, Vaše čeština je tragická; k myšlenkové úrovni se radši nevyjadřuji...

Veronika (Pá, 12. 11. 2010 - 22:11)

preji krasny dobry den vsem...Nic proti, ale reaguješ na pět let starej příspěvek zakladatelky diskuse, která má dnes 21 letou dceru.

kiara (Pá, 12. 11. 2010 - 12:11)

preji krasny dobry den vsem co se tu tak hezky ne ktematu vulgarne vyjadrujou.
Neni treba plasit kdyz si to 16 leta dcerka dela vybratorem. Mam pocit ze je to jeji telo a jeji volba a pokavat ma zajem se uspokojovat tak je to velice pro jeji sexualni vyvin dobre. Jsem sama matka 2 dcer a urcite bych to nezakazovala. Kdyz se podivam zpetne na seb ve veku 16 let delala jsem si to jiz davno ale tatka na to prisel a bylo zle pred celou rodinou. Co se potom ve finale prihodilo??? ma sexualni energije byla dlouho dobu plno let narusena nebyla jsem schopna si muzi o nic rict a ni o to co mi dela dobre. Porad jsem mela tu otazku v sobe ze se musim za neco stydet. Nedeljte to neberte svoji dceri jeji volbu a pravo na sve nutkani a vlastni telo. Nemate pravo ji do toho zasahovat bylo by to nemoralni je to jeji vec. A zeptej se manzela jestli on se nikdy neudelal v tomto veku. On uz ani asi nevi jak se to dela, vzdyt byl tenkrat uricte rad, ze si mohl na nej sahnout a vyhonit si ho v 16 letech to stoprocentne??? a dneska ??? ma tebe preci a nesahne si na nej nekdy kdyz mu odmitnes??? to bych se divila!!! takze pozor dcerka ma stejne pravo jako manzel a ty i ikdyz neni plnoleta, je to preci clovek a citi ma touhy a jeji telo se zdravym zpusobem ozyva coz je dobre. Bud jako matka rada za to, ze tva dcerka vi co ji dela fajn aby mela pozdeji krasny zdravy sexualni vztah. A pokavat to neni pro tebe dostacujici tak si zajdi k sexuologovi ten di povi urcite vice. Preji krasny den bez obav vse ma byt tak jak je

ANONYMKA (Pá, 12. 11. 2010 - 11:11)

Potrefená husa obcházející zákony se ozvala. Já nikomu nic nezávidim, neni k tomu žádnej důvod. Nemám zapotřebí se nalívat alkoholem a rvát do sebe vibrátory jako ty, ty malá kurvičko.

Tom (Pá, 12. 11. 2010 - 10:11)

Myho kamose rodice koupili svoji dceri vibrator k 15. narozeninam, normalne ho dali mezi ostatni darky pri rodinne oslave :)

Janka (Pá, 12. 11. 2010 - 08:11)

Nepřeháměj ty závistivá krávo. Vibrátor ničemu nevadí, není toxický, nehloupne se po něm. jen je nechte holky, ať se naučí, co je orgasmus a co jim dělá dobře.

ANONYMKA (Pá, 12. 11. 2010 - 05:11)

Zákon nezákon, nadržený poberťačky šukaj o sto péro od 12 ti let a ve 14 ti letech neexistuje jediná panna. Všechny to jsou malý kurvičky, který zákon nerespektujou a vždy ho nějak obejdou. To samý alkohol, takových případů už bylo, kdy měli s alkoholem bohatý zkušenosti 15ti letí i mladší poberťáci.

Lenka (Čt, 11. 11. 2010 - 19:11)

Nechte dívkám vibrátory když do 15ti si podle zákona nemůžou zašukat.Ony za to nemůzou ,je to příroda a jejich soukromí.Je kupodivu jak se k tomu staví matky.

IGNACIUS (Ne, 16. 5. 2010 - 16:05)

Velký bič a malý dvorek na vás,vy nestoudníci!

Olga (St, 5. 5. 2010 - 16:05)

Tak tak. Jen ať pozná co je hezkjé

To Ignacius (St, 5. 5. 2010 - 16:05)

Hrůza! Jaké to sodomii...Zkus sám zauvažovat o koupi vibrátoru. Myslím, že sexuální uvolnění by ti jedině propělo.

M. (St, 5. 5. 2010 - 16:05)

Kdepak jen at se pekne nauci poznavat holciny svoje tela,ja bych ji jeste stim vibratorem pomohla udelat.

Básník (St, 5. 5. 2010 - 14:05)

Ignacius by se měl léčit! Pořád tady šíří ty katolické bludy.

IGNACIUS (St, 5. 5. 2010 - 00:05)

Hrůza! Jaké to sodomii propadají mladé dívky. Ovšem,to je ta "nová doba".
Vibrátor zabavit a spálit. Necht' BIBLE, hodiny katechismu a tiché modlitby jsou útěchou těmto padlým dívčinám.

máma (Út, 4. 5. 2010 - 22:05)

rakoskou na posteli pres prdel a bude po holení kundy i vybrátoru

Reklama

Přidat komentář