Reklama

Dcera a vibrátor

Tamara (Po, 29. 8. 2011 - 16:08)

Musím říct, že tohle téma mě docela zaujalo. Jenom tak zběžně jsem přelouskala příspěvky a dovolím si taky jeden názor. Nesouhlasím s lidma, který schvalujou tyhle sexuální praktiky u šestnáctiletý teenagerky a navíc to jakoby zlehčujou, jakoby o nic nešlo. Samozřejmě puberťáci a sex - patří to k sobě, ale je to doba objevování sama sebe, prvních dotyků, polibků a trochu romantiky. Možná se tomu budete smát, že v dnešní době to tak není, ale je...Aspoň u normálních dětí a je v tom to kouzlo, na který se vzpomíná celý život. Podle mě si šestnáctiletá holka ubližuje sama sobě pokud do sebe rve gumovou náhradu a ještě v bytě, kde není sama!! Vy benevolentní diskutující, co byste říkali, kdyby si stejně starej kluk donesl domů nafukovací Andulu a každej večer s ní provozoval sex? Mě by to přišlo skoro úchylný.

... (Po, 29. 8. 2011 - 14:08)

to se maže na chleba...bobr 23, jak dojíš namazanej chleba, dej si do prdele okurku !

bobr 23 (Po, 29. 8. 2011 - 11:08)

Prosímvás, poraďte mi, co...to se maže na chleba markétko :D

Markéta (So, 27. 8. 2011 - 17:08)

Prosímvás, poraďte mi, co je to vibrátor? Nikdy jsem se s tím slovem dříve nesetkala.
Děkuji za radu

je potřeba jí (So, 27. 8. 2011 - 17:08)

seřezat prdel až do modra

marian (So, 27. 8. 2011 - 17:08)

predpoklasám, že už vibrátor nepoužíva a máš aj vnúčatá, tie sa vibrátorom spraviť nedajú...

Andrea (So, 27. 8. 2011 - 05:08)

Smarja co to resite za nesmysly hracky od 11ti hehe mami dekujiiiiii za ne pssst ne tak nahlas hihi ted v 15ti par svych diky segra i za tve ale ty vis a dik za narozky a novou hracku a dik za dnesni akci co stala za necooo ale neni nad okurek a kukurici:)))

Renry (Út, 23. 8. 2011 - 15:08)

Ten kdo řiká mlátit to nemá v hlavě v pořadku je to její věc to že je to dcera neznamena že si nemuže dělat dobře,vám taky nikdo takovehle věci neazakazoval a co se týče masturbace masturbuje každý už od dětství a každý to moc dobře ví a jestli z pomůckami nebo bez to už je věc jen toho dotyčného.To znamená že že by ste jí měli nechat být konec konců je to snad její (kundička).Mnžela bych se zeptal kdy si to on dělal poprvé jistě to nebylo v 18ti takže neplašit.

Katka (Ne, 14. 8. 2011 - 20:08)

Já mamce nejednou vybila baterky:)))

Nasty (So, 13. 8. 2011 - 20:08)

Díky za názor! Nemám nic...Já ho své mladé přítelkyni před týdnem taky koupil. Přes internet, takže je jedno kolik jí je ... buďte ráda že si užívá doma a ne venku s každým kdo si řekne ;)

df.bdmd (Po, 1. 8. 2011 - 22:08)

Tak brzo tak zvrhlá. Řezat...vrať se do svého šestnáctého století.

Robert (Ne, 31. 7. 2011 - 19:07)

Tak brzo tak zvrhlá. Řezat bejkovcem ve dne v noci.

šestnáctiletá a (Ne, 31. 7. 2011 - 18:07)

Používání vibrátoru je v tomto věku naprosto normální. Podívej se třeba na tuto diskusi.

http://www.nejlevnejsivibratory.cz/diskuse-muzu-si-koupit-vibrator-kdyz-mi-nebylo-18-let/

V tomto věku nejde o nic výjimečné. Holky to tam potvrzují. Hlavně ji nic nevyčítejte s manželem. Raději to nechejte být. Ona vám taky nemluví do sexu. :)

Satyr (Pá, 17. 6. 2011 - 14:06)

Ať už jde společnost do někam s tím věčným puritánstvím! Já masturboval už ve školce a nebyl jsem zdaleka jediný! Nevěděl jsem co to je, ale bylo to příjemné, tak jsem to dělal. Učitelky mne za to vždy šíleně zbuze.rovaly.. vždy jsem si říkal.. proč?
To mi to prostě nemohl někdo jednoduše vysvětlit? Cca v první/druhé třídě jsme občas masturbovali společně s kamarádkou, dokud se neprokecla před mámou a ta jí to zakázala.. opět si říkám.. proč? Mě i jí se to moc líbilo a oba jsme to dělali zcela dobrovolně. Proč tedy dětem vše nevysvětlíme mnohem dříve!? Každopádně by to bylo jen ku prospěchu věci. Určitě by ubylo různých traumat ze znásilnění v dětském věku.. pač má jedinec trauma už jen díky tomu, že to nikomu neřekne a příšerně se stydí.. ale přitom není za co. Samozřejmě by ubylo i znásilnění samotných.. protože by všichni již od útlého věku věděli, co to vůbec znamená.. a co si tedy od lidí nechat líbit a co ne. Jinak.. kluk v pubertě je často pro holky netykavky "chlípné a nadržené prase", protože jim to tak zkrátka vsugerují rodiče.. nedávno jste mohli ve zprávách postřehnout případ sexuálního obtěžování spolužaček, které chlapci osahávali.. "no to je ale skutečně strašné! :DDD ty prasata by měli ihned vyhodit ze školy a zařídit aby už ani na žádnou jinou nemohli" :DDD Ach jo.. vždyť je to úplně k smíchu.. zejména proto, že o pár let později by tyto "cudné holčičky" mr.daly co jim síly stačí. A ne že ne! To vím z vlastní zkušenosti a mimo to si tu můžete přečíst i několik diskusí, které to dokazují. Pokud mne tu někdo nazvete zvrhlíkem nebo úchylem, máte smůlu.. úchyl nejsem. Takže maminy, nechte dcerám vibrátory, a pokud je ještě nemají, ihned jim je pořiďte, ať mají ve volných chvílích, kdy jsou sami, co dělat. Je to zdravé a nikomu tím neubližují.

Hanny (Pá, 17. 6. 2011 - 12:06)

Sice je to příspěvek starej ale číst si ho muže znova nějaká zoufalá mamča:)

Hanny (Pá, 17. 6. 2011 - 12:06)

Poraďte mi prosím ! Včera...Ahoj Leo.Je mi 18 let. Mám tři roky přítele který mi v 17 letech pořídil vibrátor a je to jen dobře,objevila jsem pointu sexu,a ženy které tu pointu nějakým způsobem nenajdou tak toho pak litují a říkají si jestli je normální že ze sexu nic nemají protože sexuální pomůcky jsou výhradně k tomu aby se žena našla ve své sexuální stránce a prožívala sex tak jak se prožívat má:)) mým rodičům je nad 50 let a problém s tím neměli když to zjistili:)

meloun (Út, 19. 4. 2011 - 12:04)

Podle mě jste nechutní a úchylní!!! která matka to chce udělat svojí dceři??? proboha!!!

Vláďa (Pá, 21. 12. 2007 - 00:12)

Nepochopil jsem, proč jí manžel chce přerážet, ať si vzpomene od kolika let se on zbavoval sám přetlaku..chce to stejné měřítko, mám dceru 18 let a skákala na medvídkovi už asi v 8 mi letech, tak předpokládám, že časem přešla na něco kultivovanějšího..

ADNAD (Pá, 16. 11. 2007 - 16:11)

jEŠTĚŽĚ JSI NERADIL PŘEDTÍM, ODNESLA BY TO DCERA, JEŠTĚ ŽE SE OZVALI PŘEVÁŽNĚ NORMÁLNÍ LIDI,MATKA SE SNAD DÍKY NIM NORMÁLNĚ ZACHOVALA A NECHALA DCERU DÁL SE PŘIROZENĚ VYVÝJET.

Pozorovatel (Pá, 27. 4. 2007 - 20:04)

Vy chytráci,dneska už je dceři Ley osmnáct a na nějakej vibrátor a vaše rady už kašle nevím co tady probíráte.a jinak monika je jediná kdo tady má rozum a cit poradit.

Reklama

Přidat komentář