Reklama

Punčocháče a muži

není (Ne, 4. 6. 2017 - 15:06)

Rad si beru silonky a 3/4...ale vypadáš jako trotl.

fan (Ne, 4. 6. 2017 - 15:06)

Rad si beru silonky a 3/4 kalhoty,protože mě je to přijemny. Je to snad někde zakazany

Plenkar (Ne, 4. 6. 2017 - 14:06)

de.bil, co sice neumí napsal...Ja se tedy obejdu bez dudlika, ale pliny, gumove kalhotky a damske leskle puncochace v jemnosti 15-20DEN a v opalene, nebo bronzove barve jsou moje nejoblibenejsi spodni pradlo. Chodim v tom po byte, nebo si obleknu kalhoty a jdu mezi lidi a kdyz si nekde sednu-treba na kavu, tak jsou puncochace mezi botou a nohavici snadno k poznani, ale neresim to. Nekolik zen se toho jiz vsimlo a ptaly se me na to, proc a jak. Jen nepochopim nektere priznivce puncochacu, ze kdyz je chladno, tak si pod kratasy obleknou silonky. A to jako proc? Staci si vzit dlouhe kalhoty a teplo je vyreseno. A pokud to nestaci, tak si obleknout silonky pod ty dlouhe kalhoty. Pokud jsem divka-zena s hezkyma nohama, tak k minisukni,nebo sorteckam puncochace vzdy-v lete, v zime. Ale osklivej chlap se silonkami pod kratasy? To je co? Zivotni filozofie, nebo nejaky druh exhibicionismu?

další (Ne, 4. 6. 2017 - 14:06)

Já dnes jsem Skusil jsi...de.bil, co sice neumí napsal souvislou větu, ale udělá se, když vleze do dámských silonek.
Ještě si naraz pleny a dudlík - to také nosí děti.

(Ne, 4. 6. 2017 - 14:06)

Já dnes jsem Skusil jsi vzít obyčejné silonky pod kraťasy Kšice ostatní koukají ale dělám že nic jse neděje jednou jse to musí skusit když to tymhle stylem může nosit děcko tak proč dospělí a nosím je i doma jen tak čisté jen punčocháče.

Pepa (So, 3. 6. 2017 - 11:06)

Tak já je nosím docela...Tak já osobně nosím silonky ke kraťasům úplně běžně, ale musím zdůraznit, že jde o punčochy - punčocháče s podpůrným účinkem. Nejsem nejmladší a proti únavě a bolení nohou to dost pomáhá, zejména při delším stání nebo dlouhé chůzi. Používám světlý odstín, lze mít i černé, ale to spíše pro jízdu na kole, když je chladněji.

fana (St, 31. 5. 2017 - 20:05)

Tak to jsem rad , že moji ženě nevadi, když nosim punčochače. Začal jsem nosit teplejši a časem jsem začal nosit silonky.řekl jsem že je mě nabydla prodavačka , že si je muži normalně kupuji. Měl jsem panske silonky. Přal bych vam ,aby vaše ženy a přitelkyňe byly tolerantni. Život utika a hodně mužu si punčochače schovavaji a boji se reakce manželky.

spravodlivost (St, 31. 5. 2017 - 10:05)

ŽENY A DIEVCATÁ ZACALI NOSIT UŽ AJ MUŽSKÉ SPODNÉ PRÁDLO.
Ženy nám prebrali kompletný šatník oblečenia.. nohavice, klobúky, kravaty, kostýmy, aj pánsku spodnú bielizeň atď ... ale keď muži oblečú niečo zo ženského šatníka, alebo už len pánske silonky, ktoré sa vyrábajú aj pre nich už je oheň na streche!!!. Ženy si myslia, že len oni majú právo obliekať všetko na čo si pomyslia aj mužské oblečenie, ale muži nie. Muž je hneď označený za buzeranta, úchyla, transsexuála, transvestitu atd. Muži sa pýtajú,.. a ako máme my muži volať a nadávať ženám, ktoré nosia napríklad nohavice?.. mužatky úchylky? Tieto predsudky pramenia z neznalosti histórie obliekania pančúch (prečo sa volajú pan–čuchy) muž, ktorí ich vymyslel a ako prvý vyrobil a kto ako prvý už v stredoveku obliekal pančuchy. Ženy to neboli. A aj bez znalostí o tom, že len nedávno v Paríži platil ešte zákon, ktorý ženám obliekanie nohavíc prísne zakazoval a jeho porušovanie bolo prísne trestané a ktorý sa prestal dodržiavať začiatkom 2 svetovej vojny.
VIDEO: https://youtu.be/lNB3A9e46JM
ZDROJE:
http://www.24hod.sk/Zeny--v-Egypte-mozu-nosit-nohavice,-vyhlasil-moslimsky-duchovny-cl87990.html
https://svet.sme.sk/c/5575140/zakon-zakazuje-zenam-v-parizi-nosit-nohavice-idu-ho-rusit.html#axzz4iZQUWZYI
https://www.pluska.sk/zena/moda/modne-ikony/parizankam-dovolili-nohavice.html
http://zpravy.idnes.cz/parizske-zeny-si-budou-moci-po-211-letech-legalne-obleknout-kalhoty-1cc-/zahranicni.aspx?c=A101001_111119_zahranicni_stf

Emil (Út, 23. 5. 2017 - 17:05)

Tak já na nohy chlapům...Tady se jich dá najít dost.
http://hosieryformen.blogspot.cz/

Karboš (Po, 22. 5. 2017 - 20:05)

Tak já na nohy chlapům...Tak já je nosím docela často a přes zimu stále,netroufám si v nich chodit ven třeba s kraťasama,raději pod kalhoty,několik lidí to ví že je nosím a dokonce kamarád říkal že když byl na pohřbu tak je měl taky.Není na tom nic špatného a nohy mají být v teple a když nejsou tak je zima po celém těle.Zatím jsem se nesetkal s nějakými narážkami nebo posměšky,já už nejsem mladík tak nebudu machrovat v riflích v zimě

Míla (Po, 22. 5. 2017 - 15:05)

Podle mě chlapum na nohy moc...Tak já na nohy chlapům koukám, ale že by měl někdo ke kraťasům silonky jsem opravdu ještě neviděla.

fana (Po, 8. 5. 2017 - 07:05)

Podle mě chlapum na nohy moc nikdo nekouka. Když maš tělov? tak si toho ani nikdo nevšimne. Taky je někdy mam kole aji k dlouhym kratasum a neviděl jsem, že by si někdo všiml

David (Ne, 7. 5. 2017 - 17:05)

Ja som si kupil moje prve panske silonky od Evony telovej farby a su uplne super. Nosim ich teraz ked sa idem bicyklovat s kratasmi a mam taky pocit, ze si to este nikto ani len nevsimol :D

Michael (Ne, 7. 5. 2017 - 16:05)

Nebyl to ciklista ale chodec... Dnešní počasí je ideální na toto oblečení i já dne mám šortky a leginy, no kompresní sportovní kalhoty, jinak já na Budějovické jsem občas odpoledne ale 15 mě není .Nic méně mohu se oblíkat jako mladý , ale nejsem stařec, klidně Petře víc to můžeme rozebrat co říkáš?

Petr (Ne, 7. 5. 2017 - 11:05)

Nebyl to ciklista ale chodec bylo mu tak kolem asi tak 15 let zruba a viděl jsem ho na Budějovické na metru ale včera jsem viděl menšího kluka a ten měl jen černé punčocháče zřejmě silnější bez kraťasu prostě jen tak a přesně dlouhé triko a tomu mohlo být kolem 8 let jen jsi všímám kdo co nosí ale nejsem úchyl...I já mám dnes punčocháče pod kalhotami dvacítky.

Petr (Ne, 7. 5. 2017 - 07:05)

Silonky na kolo je zcela...Silonky nosím už dávno a nijak se tím netajím Začal jsem po té co si manželka v obchodě kupovala silonky a prodavačka jí nabídla i pánské pro mne ( byl jsem tam s ní ) Tenkrát mi jedny koupila původně na kolo ( pánské aries ) ale pak jsem je začal nosit i na tůry a už jsem u nich zůstal.

Daniel (So, 6. 5. 2017 - 17:05)

Zřejmě ciklistaSilonky na kolo je zcela běžné, sám používám Aries-tělové 20 DEN a nebo silnější černé 40 DEN, ale jen tak na běžné nošení do města, nebo do práce ke kraťasům, nevím, to k nám ještě asi nedorazilo, ale když se to bude nosit, nebránil bych se tomu.

Michael (So, 6. 5. 2017 - 14:05)

za puncochace bych jse asi...Ne.cyklista. ráno je chladno tak obléknu legíny no je to debilní označení ... elastické kalhoty na běh.kompresni na cvičení no snad mě rozumíte.a na vrch kraťasy odpoledne je smotam do batohu když je teplo a jdu domů..v pohodě..

Hana (So, 6. 5. 2017 - 09:05)

za puncochace bych jse asi...Zřejmě ciklista

Michael (So, 6. 5. 2017 - 08:05)

za puncochace bych jse asi...Kde jsi viděl toho klucinu s kraťasama a legínami? Já to tak nosím taky tak aspoň nejsem sám.

Reklama

Přidat komentář