Reklama

Dioptrické bryle

Mike (Pá, 18. 9. 2009 - 00:09)

Ahooj Bobby, no jo , porát tady zkouším najít nějaký zpřízněný duše. :-)
Musím někdy s tebou pokecat na icq ale nějak Tě tam teď málo vidím. Tak zatím zdar a třeba zas někdy AHOOOJ Mike :-)

Bobby (Čt, 17. 9. 2009 - 22:09)

Také jsem našla zálibu v GOC,...Zuzi píše:
"Také jsem našla zálibu v GOC, ulitávám na plusovejch brejličkách, moc se mi líbí jak zvětšují oči :-) Nalíčené velké oči jsou moc bezva:-)"

Plusový brejle sluší spoustě holek a ženskejch. A kolikatky máš ty s tím GOC?

Bobby (Čt, 17. 9. 2009 - 22:09)

Spíš mě lákají GOC...Radku, pro začátek slabší je vyhazování peněz. Čočky stojí prachy, obruba jakbysmet a skla jsou taky potřeba, že jo, takže zamysli se nad tím, co bys opravdu chtěl, až by sis to "vyzkoušel", a jdi do toho. Udělal jsem to taky tak, a jsem spokojenej nositel GOC už leta.

Bobby (Čt, 17. 9. 2009 - 22:09)

Je zajímavý, že když tady...Nazdar Miku, dlouho jsem tady nebyl a vidím, že diskuse vesele pokračuje. Takže tě zdravím z jihu ze svého doupěte: HejHoj!

Bobby (Čt, 17. 9. 2009 - 22:09)

Ahoj, ja mam brýle P -7,0 a L...Marie píše: "Ano, oči se mi tím "zhoršují to je jasne" třeba teďka když si vemu své starší brýle -5,0 tak přes ně nic nevidím... nevíte, jak je oči potrénovat?...trošku se bojim, až mě tahle záliba přejde zda to půjde se vratit k nenošení brýlí....?"

Vím o čem mluvíš. To, co ty jsem dělal mnoho let. Dotáhl jsem to tak až na -11 dptr v 29 letech. Pak už to nešlo dál, naopak, musel jsem ubírat. Co se týká tvých obav, co dělat až tě tahle záliba přejde, musím ti říct na základě vlastní zkušenosti a na základě stovek diskusí s lidmi na webu (english), že obavy mit nemusíš žádné. Nepřejde tě to. Nevím o nikom, koho by to nědy přešlo. Jak takhle ulítáváš na tloušťce skel a dioptriích jediné co budeš v budoucnu řešit je přechod na GOC, až si tvoje oči na další várku nezvyknou.

Mike (St, 16. 9. 2009 - 12:09)

Je zajímavý, že když tady nechám na sebe kontakt tak se pak už ani ten dotyčný neozve ani sem do diskuse, natož aby se ozval mailem. :-(

Majka (Čt, 10. 9. 2009 - 20:09)

Ahoj, ja mam brýle P -7,0 a L...Ahoj Marie, ráda ti odpovím na tvé otázky, jen napiš email adresu nebo napiš , kde na netu můžeme popovídat.Jsme totiž na stejné lodi. Hezký den Maria.

Mike (Ne, 30. 8. 2009 - 23:08)

Zdravím, to je krásný taky si připadám líp v brejlích nez bez nich :-)

Petra (Pá, 28. 8. 2009 - 21:08)

Já začala nosit brýle v 9.třídě oční mi předepsala -0.75 Diop.neviděla jsem na tabuli rodiče mi vybrali hrozny obroučky docela mouchy tak jsem je nasazovala jen na tu tabuli dnes mám -2.5 dio brýle mám bezobroučkové nosím je stále akdyž si někdy málo kdy nasadim čočky tak to nejsem já a s brýlemi jsem hezčí.

Mike (Čt, 20. 8. 2009 - 12:08)

Hmm, do prahy pojedu asi 10 zari na muziku na vystavu Muzika :-), Kdyztak se ozvi mailem a domluvime se Mike

sk8ak-mike"volny.cz

Radek (Čt, 20. 8. 2009 - 12:08)

Já jsem z Prahy..

R.

Mike (Čt, 20. 8. 2009 - 11:08)

Ja jsem je koupil v tom Tescu asi za 120kč

-0,5 až -1 dio doostřís i bez použití čoček v očích to je v pohodě to můžesš nosit samotný brejle. :-)

Odkud jsi, aspoň kraj, jestli nejsme třeba blízko, já sem z Vých. čech. Mike

Radek (Čt, 20. 8. 2009 - 09:08)

Mike..díky za nabídku..kolik by jsi za ty minus 2,5 D brejličky chtěl? Nemáš třeba jen GOC minus 0,5-1 D?..pro začátek..

R.

Mike (Čt, 20. 8. 2009 - 08:08)

No tak to by ti mohly jit ty +2,25 čocky a k nim -2,5 brejličky, to bys moh zkusit. Mám tady jedny brejlicky z Tesca -2,5 na obou.
:-) Mike

Radek (Čt, 20. 8. 2009 - 06:08)

Spíš mě lákají GOC minusky..pro začátek..slabší..

Mike (Čt, 20. 8. 2009 - 00:08)

Mám tady +2,25, +3,5, +4,0 mam i nejaký mínusky, ty bys chtěl GOC s minus brejlema? Mike

Radek (St, 19. 8. 2009 - 21:08)

Ahoj Mike, díky za nabídku..s jakými dioptriemi máš čočky?

Radek

Mike (St, 19. 8. 2009 - 20:08)

A nebo že bys zkusil nejaký moje čočky, samozřejmně nepoužitý, jestli by ti seděly :-)taky možnost. Ty nějaký brýlky normálně nosíš, nebo vůbec ne a jen bys je chtěl zkusit nosit? Díky Mike

Mike (St, 19. 8. 2009 - 20:08)

To nevím, já jsem si jednou zašel pro čočky do optiky abych právě zjistil parametry zakřivení mojí rohovky, koupil jsem tam tenkrat celé jedno balení a od tej doby sem si už čočky kupoval sám.

Radek (St, 19. 8. 2009 - 16:08)

Díky za info..Mike. Myslíš,že se dá za rozumné peníze sehnat zkušební pár, než koupím celé balení GOC?
Mám tím na mysli nějakou kamennou optiku.

Hezký den

Radek

Reklama

Přidat komentář