Reklama

záliba v nošení plínek

Junior (Ne, 10. 7. 2016 - 19:07)

ahojráda nosím plenky a...Ahoj. Starý príspevok ale je ješte platný? Napíš na [email protected]

mm (Ne, 3. 7. 2016 - 10:07)

Lepší než mokrá postelAt si kdo dela co chce taky kdy chce jen nech tim nikomu neublizuje

Tom (So, 2. 7. 2016 - 22:07)

Nepotí se vám teď v těch...Lepší než mokrá postel

pavel (So, 2. 7. 2016 - 19:07)

Nepotí se vám teď v těch...Ja jsi davam vice mene jen na noc

... (Pá, 1. 7. 2016 - 13:07)

Nepotí se vám teď v těch hicech prdel? Na tohle musí mít člověk opravdu vymaštíno.

pavel (Pá, 1. 7. 2016 - 12:07)

Dnes som vstal ráno asi o...Ja jsi tsky davam 10 12 latkovych plenek.teď zhanim gumove plenkove kalhotky aby to drželo v kope.jinak je to supr

line (Pá, 27. 5. 2016 - 09:05)

Jsou za 45 korun, tak proč to nevzit. Jak říkám, už jich moc není,včera jsem tam byl a měli tam troje,ale maximálně na výšku postavy do 165 cm,což je mi malý. Na internetu se to pohybuje od 1000 výš.

Martin (Pá, 27. 5. 2016 - 08:05)

Na co tolik? :)) To už můžeš rovnou býti obchodníkem:)

line (Čt, 26. 5. 2016 - 13:05)

Dupačky super, akorát že v poslední době už jich tam moc není. Ale já jich mám doma asi 20,tak mi to stačí.

Martin (Čt, 26. 5. 2016 - 08:05)

Tak co dupačky?

line (Čt, 7. 4. 2016 - 08:04)

Tak včera jsem se byl podívat do toho sekáče a měli tam 3 dupačky se slapkama. Jedny jsou na výšku postavy do 170 cm a dvoje nad 180. Já mám 175, tak jsem je nekoupil. Dříve jsem kupoval všechny, a asi 30 jsem jich rozdal po známých, protože mi byly malé nebo velké. Teď už zkouším přímo v prodejně
.

line (St, 6. 4. 2016 - 09:04)

Taky rád nosím plenky a gumové kalhotky. Na noc mám dupačky se slapkama. Jsou drahé, ale dají se sehnat za 45 korun. V nedávno otevřeném anglickém megasecondhandu v Ostravě. Mam jich už asi 15 různých druhů. Ze začátku jich tam bylo dost,nikdo to nebral, pak už to šlo na odbyt.teď na ně musíte natrefit. Na ukázku jsou na secret possessions womens onesie. Teď musíte do sekáče jezdit průběžně a natrefit na ně.

Miki (Út, 10. 12. 2013 - 01:12)

Mě se to taky líbí, ale...ale proc Radku-vzdyt tim nikoho neomezujes,neohrozujes a take neublizujes.A pokud ano,tak jedine sam sobe.Ja sam vlastne nikdy dobrovolne plinky nosit neprestal a kdyz jsem je nemel,tak jsem si daval alespon igelitovou plinku.Takze nekdy od 10 do 19 jsem se musel spokojit s nahrazkami(v te dobe jsem ale objevil krasu,prusvitnost a jemnost divciho a damskeho pradelka ze silonu a nylonu a predevsim pravych silonek a hlavne puncochacu.V kombinaci s tou igelitovou plinkou to bylo uzasne a kdyz jsem poprve ejakuloval,tak bylo o mem zamereni rozhodnuto)Az po vojne jsem objevil firmu INKA a od te doby jsem si u ni nechaval sit na zakazku svoje opravdicke gumove kalhotky v dospele velikosti.Protoze jsem vyrostl na latkovych plenkach,tak mi jednorazovky(ac je obcas v nouzi pouziju)nic nerikaji.No a od te doby se pise moje druha doposud neprerusena historie bavlnenych plenek a celoigelitovych-gumovych kalhotek.Zpocatku jsem se za to silene stydel a myslel jsem si,ze jsem jediny plenkovy perverzak na svete,ale presto jsem to nevzdal a i presto proslo mym zivotem nekolik zen,z nichz jen jedna to nepochopila a na tyhle moje veci zarlila.Pochopitelne,ze jsem to na verejnosti tajil-navic moc rad a hodne casto nosim kvalitni damske puncochace,takze toho ukryvani bylo vic.Jenze jednou v Hamburku jsem si koupil par BABY GUMu a zjistil jsem,ze sam nejsem a pozdeji na internetu jsem videl,kolik nas je.A ze se plinky libi i tem,kteri v detstvi zazili jen pampersky a neco je laka k tomu oblekat a nosit je.To je krasne.Je to dalsi generace,ktera neni svazana nejakymi konvencemi a chova se prirozeneji,nez ta moje.
Ja se s tim nechlubim,nosim to nenapadne,ale vekdy se stane,ze pri ohnuti mezi trickem a kalhotami neco nechtene vykoukne.Kdyz zahlednu,ze si toho nekdo vsiml,tak se postavi,usmeju se na nej,nebo i neco neutralniho reknu a zastrkam si tricko.No a ted ten dotycny toho ma plnou hlavu,musi to vykecat a uz to jede...
U nas to ome dost lidi vi(hlavne to rozkecala moje byvala pritelkyne-i ona sama mela na sobe gumove kalhotky a jak se ji v nich libilo,ale bohuzel)ale nikdo se mi neposmiva ani zadne narazky,usklebky-proste nic.Vzhledem ke svemu zamestnani se mi moc hodi jako jistota na dalnici,nebo ve meste,tez do autobusu,na nakupy,ale i kdyz jdu na pivko.Kdyz je mam na sobe,tak si klidne dojdu na wc a nikdo nic nepozna,pokud se ale stane,ze neni wc a me se chce tak,ze to nejde udrzet,tak je velky problem a ostuda.Take jsem mel jednu-ala Iveta Bartosova-oblicejem.Ta kdyz zjistila,ze si davam plenky,tak je chtela taky,jesteze jsem mel mensi gumove kalhotky.Tak jsem ji zabalil,ona koukala na telku ,pila vino a curala do plen.jeste jsem pod ni musel dat igelitove prosteradlo,aby neprocurala sedaci soupravu.Pri prebalovani chtela soulozit,nebo to udelat prstem,ci jazykem,takze mi davala dost zabrat.Denne jsem mel plnou pracku a vessel jsem to na balkone na vedomi celemu sidlisti-jak plenky,tak gumove kalhotky,tak jsem potesil drbave sousedky.
Dnes to prehnane netajim a skoro si uzivam,kdyz privedu do rozpaku nekoho,kdo se to o me dozvi.Ma to silne spojeni se sexualitou,nejde z toho vyskocit a pro me je to uz takova zivotni filozofie.Proste jsem jaky jsem a jiny nebudu.Tak se drz retizku...

Radek (St, 4. 12. 2013 - 16:12)

Mě se to taky líbí, ale nikdy bych nechtěl, aby to bylo veřejné.. Hledám už celkem dlouho a mám s tím špatné zkušenosti. Ale před pár lety jsem měl partnerku, které jsem se svěřil - vyšla mi vstříc a plenky nosila... Moc rád na to vzpomínám.

xx (Út, 12. 11. 2013 - 12:11)

proc tady ta diskuze usnula?Ze-by plinkari a plinkarky vymreli.Vzdyt jen v republice jsou jich desitky tisic.Jenze 99,9% si potajmu nasadi svoje pamprsky a boji se kazdeho zasusteni,aby se neprozradili.A psat si o pocitech,nebo zkusenostech a poradit ostatnim,tak to nene.Asi to delate dobre...

..... (Čt, 31. 10. 2013 - 10:10)

jen si mění nebo...jo ty chodíš ve stejných pořád ani si je nevyměníš no teda musí vypadat

nevymřeli (St, 4. 9. 2013 - 13:09)

jen si mění nebo přepírají ty své rajcovní plenky...Možná tam mají i nadílku,kdo ví.

Ja (St, 4. 9. 2013 - 13:09)

tady to plenkove vlakno nejak zmrzlo.To vsichni plenkari a plenkarky vymreli?!

Tonda (Út, 9. 2. 2016 - 07:02)

Nosím pleny už 5 let pouze na noc. Je mi 32 let. K nošeni plen mne přemluvila moje současná partnerka. Ona má ráda pořádek a čistotu. Občas se mi stane že v noci ze spani vystříknu. Vadilo ji naše mokré oblečení, ale to ještě ustála. Ovšem když bylo mokré povlečení tak to ji dost vadilo. Koupila tedy pleny a poprvé mi je navlékla jako že z legrace. Potom už ale začalo přesvědčování , až jsem podlehl a pleny dostávám každý večer. Mne to už nevadí a ji to občas vzruší když mi je múže sama navléknout.

Beze jména (Po, 8. 2. 2016 - 14:02)

No ja si je take casto,temer...Ok. Sorry, ale připadalo mi, jak chtějí ulovit kořist. Sám taky nosim plinky. Po zkušenostech jak v mých 13 letech v roce 1999 jsem se poprvé setkal s internetem, přišla pak řada na seznamování na netu. Nikdy nevíme, kdo je na druhé straně. Doufám, že to pochopis :)

Reklama

Přidat komentář