Reklama

Nepříjemné zážitky z Psychiatrické léčebny

Pája (St, 30. 7. 2014 - 21:07)

No právě, to je to nejhorší, jak se jednou člověk dostane do psychických potíží, tak neví, kdy to znovu udeří. Já z toho mám strach, ale zároven mám v sobě touhu se jim tam nějak pomstít, jenomže nevím, jak, nejraději bych to tam zapálila, za to všechno, co mi udělali.

janka (St, 30. 7. 2014 - 21:07)

Janko a můžu se zeptat,...jojo, proto mě tam vezla rychlá, chtěla jsem to skončit, už jsem nemohla dál fungovat. Zatím jsem o.k., jenže znáš to, je to jen zatím a nikdy nevím, kdy to půjde zase do háje. Jen mě těší, že kdyby to přišlo vím, že se PL nemusím bát. Vůbec ti nezávidím tvoje zkušenosti, asi bych už tam taky nechtěla.

Pája (St, 30. 7. 2014 - 21:07)

Janko a můžu se zeptat, proč tě tam vezla rychlá? Taky pokus o sebevraždu? Jo to tě chápu, že pokud se ti tam líbilo, že by ses tam vrátila beze strachu, za to já mám z Bohnic hrůzu a zařekla jsem se, že tam už nikdy neskončím, ikdyž z toho mám strach, prtože občas mě přepadnou sebevražedné myšlenky, mám plány, ..., ale musím se držet.

Janka (St, 30. 7. 2014 - 21:07)

Janko,
na PL Černovice jsem...já na ně opravdu nedám dopustit. Jednu dobu, když mě to dr. navrhla jsem odmítla. Pak za nějaký čas mě tam dovezla rychlá. Dnes vím, že pokud se zase dostanu na sdamé dno, půjdu tam dobrovolně a beze strachu.

Pája (St, 30. 7. 2014 - 20:07)

Janko,
na PL Černovice jsem slyšela docela také chválu, ale Bohnice jsou příšerné snad všechna oddělení, možná kromě těch 2 otevřených, ale tam jsem nikdy nebyla, já vždy končila na neklidu a pak i chronáku, kde jsem si připadala jako Mc Murphy v Přeletu nad kukaččím hnízdem.

Pája (St, 30. 7. 2014 - 20:07)

Ahoj Markéto,
já chápu tvoje rozhořčení, ale s tím asi fakt nic neuděláš, oni tvoji stížnost řešit nebudou, hodí ji do koše, všichni tam fungují jako tým a navzájem se podrží. Nejhorší je, že jim ani nedochází, jak se tam chovají, mají z toho ještě srandu. Třeba mě ještě dostalo, když mě tam jednou přivezli po intoxikaci, že jsem se musela uplně celá donaha svléknout před 4mi zřízenci a když jsem řekla, že to neudělám, tak ze mě začali rvát oblečení a ještě mi sestra oznámila, že jejich kluci nejsou panicové, že už viděli holek. Prostě jako kdyby vůbec nebrala ohled na to, jak se cítím já, ale na ně, že jim to jakože nevadí. Já tam tedy byla tuk tuk naposledy před rokem a půl a myslím, že tam se rozhodně nic nezmění. Ze mě, úspěšná vysokoškolačky, udělali i díky ECT slintající trosku a jen pomalu se z toho vyhrabávám.

AB (St, 30. 7. 2014 - 20:07)

A jak s tebou zacházeli?...Koukám na starší příspěvky na Bohnice pavilon
27 a vidím že se nic nezměnilo a hrůzy se stále na tom příšerném místě dějí,Markéta

Janko (St, 30. 7. 2014 - 20:07)

Dobrý večer,aspon někdo byl spokojen samozřejmě né v pavilonu 27 Bohnice.Můj kamarád tam byl loni o velikonocích a začal nám to vyprávět sám co se tam děje ,já osobně se pokusím stím něco udělat.Jeho rodina stížnost nepodala mají k tomu zřejmě důvod tak to udělám já sama.pěkný večer.Markéta

Janka (St, 30. 7. 2014 - 20:07)

já tedy zírám na tyhle příspěvky a je mě vás všech moc líto. Byla jsem v PL Černovice na uzavřeném oddělení. Na neklidu bohudíky jen týden a i ten stál za to. Personál jedna hrůza. Po týdnu jsem se dostala na druhé oddělení, taky uzavřené, už to nebyl neklid a tam jsem prožila dva měsíce jako v bavlnce. Být tam bazén tak bych si připadala jako v lázbích. Personál ochotný, usměvavý, říkali nám děvčátka. Jsou to už víc jako da roky a pořád na ně s vděčností vzpomínám.

Pro Páju (St, 30. 7. 2014 - 19:07)

Ahoj Markéto,
myslíš...Ahojky,Pájo já tam měla kamaráda našeho souseda zrovna včera ve večerních hodinách my vše vyprávěl ani jsem netušila že toto může být možné,nenechám to takto začínám přidavkem na tuto stránku ,pokusím se něco stím dělat já pracovala na gyn.Bulovka nikdy jsem neviděla tak brutální chování ,ty zrůdy zřizenci budou potrestány to vím už ted,Pájo'at se Vám daří a jste spokojená'krásný večer.Markéta

Pája (St, 30. 7. 2014 - 12:07)

Ahoj Markéto,
myslíš pavilon 27 v Bohnicích - neklid? Měla jsem tu čest tam strávit půl roku dohromady a opravdu je to tam příšerné, chovají se nedůstojně, ponižují,ubližují a ještě z toho mají srandu, šíleně utahují kurty, pořád píchají neklidovky, mlátí o postel, dávají sondy, když někdo odmítne jíst, ..., vše na mě vyzkoušeli, jednou mě málem udusili rohlíkem, když jsem ho odmítla sníst, tak mi ho celý narvali do krku a drželi mi nos, já myslela, že se zadusím. Jenomže stížnost podávat je marné, oni si tam navzájem kryjí záda. Jo a ještě mi personál tykal, řval na mě, že jsme píča, svině a kurva, ... a podobně.
A ty jsi tam také ležela, nebo to máš z doslechu?

Markéta (St, 30. 7. 2014 - 00:07)

Přidávám přídavek,dostalo se my plno zpráv o pavilonu 27 jaká katastrofa se tam ději měla jsem zr všeho husí kůži zřízenci se chovají nedůstojně využívají ublížuji ja psych.tak fiz.nemocným pacientům vyhrožuji a jiné nechutné věci.Myslím,že by se stím mělo něco dělat a nemělo by těm zrůdám toto procházet.Markéta

ruze to (Pá, 25. 7. 2014 - 00:07)

mňouk asu za perth iktu le šebrol vykutal mixo šukat to myxomatoza je doba for to šiku telemarketing se jizer russian teen klitor jdu si dát pozor nixor je sur vigour shooter loun jurek six a la patata bohnice prdel

Cvok (So, 12. 7. 2014 - 17:07)

Pro mne byloy nejhorsi pumpovani zaludku, lizani chininu, klistyry a baleni do mokreho prosteradla.

Říká se (So, 12. 7. 2014 - 14:07)

Na každym šprochu je pravdy trochu.

snůška (So, 12. 7. 2014 - 10:07)

Paní Mudr. Marta Holanová...blábolů.

asi (So, 12. 7. 2014 - 00:07)

Paní Mudr. Marta Holanová...ti šplouchá na maják. Já tam byla, na uzavřeným a nemůžu říct křivého slova.

Steve (Pá, 11. 7. 2014 - 23:07)

Já myslím že by Hitlera bylo občas potřeba ... sice to přeháněl přespříliž ale jinak chápu že ho určitá etnika srala. Ono dnes se zjišt'uje že se mu ani nedivíme. (on byla ale navíc schizofrenik)

ČERNOVICE = POL (Pá, 11. 7. 2014 - 20:07)

Paní Mudr. Marta Holanová je šílená kráva,která se za lékařku pouze vydává,krade na pojišťovnách svých umělele vytvářených pacientů a to dlouhodobě.Lže coby soudní znalkyně v odvětví psychiatrie kde ona se nechává zločineckými mafiány koupit a z obětí dělá pouze nedobrovolně zamčené vězně Psychiatrických Klinik.Tudíž vypracovává křivé znalecké posudky vždy ve prospěch agresívních movitých mafiánů a zločincům napomáhá páchat ve svůj hmotný prospěch v trestné činnosti a společně s paní Mudr. Zlatou Pernicovou vraždí nepohodlné osoby pro mafiány,kteří si je platí obě.Jednu svini aby měla peníze na luxusní ordinaci,její vedení a automobil benzínu včetně a druhá svině zase rýžuje prachy na chod P.L. Černovice.VARUJI VŠECHNY PŘED TĚMITO BESTIEMI CO BY MĚL HITLER NECHAT CHCÍPNOUT V PLYNOVÝCH KOMORÁCH ZA TOLIK STOVEK ZMAŘENÝCH LIDSKÝCH ŽIVOTŮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

Teva (Čt, 15. 5. 2014 - 18:05)

Marku,
ano,přesně něco podobného jsem slyšela, byla jsem kdysi navíc v léčebně s paní, která v Dobřanech byla a líčila, jak ji zavírali do sítového lůžka, byla to vystudovaná doktorka, moc chytrá paní, jen měla bipolárku, ale co jsem ji poznala, tak to rozhodně na sítové lůžko nebylo.

Reklama

Přidat komentář