Reklama

výprask

Petr (St, 18. 10. 2017 - 17:10)

Já rozhodně nejsem tyran,...Ty blboune jsi prostě tyran. Jako dávat dítěti rákoskou půl hodiny dokud se neposéře. Ty týdýte, debile zasloužil bys sis njedříve Hodinové bičování a pote poprava pod gilotonou. Jestli toho nenecháš tak na tebe zavolám sociálku

M (St, 27. 9. 2017 - 13:09)

Zdravím,
najde se ženská co by ráda dala výprask mladému (21), pohlednému klukovi? Toužím po tom už mnoho let a rád bych to proměnil v realitu. Napiš mi na [email protected]

pavel (Čt, 7. 9. 2017 - 17:09)

Když mě bylo osm tak mě umřela máma a vzala si mě do výchovy babička, ta mě trestala tak že utrhla hrst kopřiv a těma mě zešlehala holí zadek- -musel jsem se celej svlíknout do naha- a potom jsem musel být až do večera doma nahej , potom mě vzala do koupelny tam mě celího vykoupala a já si pak musel nahej lehnout na válendu kde mi babička namazala zadek mastičkou a pindoura mi pasypala pudrem pak mi dala mezi nohy dvě plíny /bavlněný/ a na ně mi natahla kalhotky.Poté mě poslala spát a ráno mi plínu skontrolovala a poté vyndala .No můžu říct že tímhle způsobem mě trestala do patnácti roků .Ptáte se jestli z toho mám nějaký mindrák - ne nemám Plínu si čas od času vezmu i teď v zimě když mám být delší dobu venku a kalhotky navrch taktéž.Manželka s tímto nemá problém.

Marijánek (Po, 4. 9. 2017 - 08:09)

Nějáká holka na pokec a seznámení.Pokecáš o výprasku.Piš na [email protected]

Lukáš (Ne, 3. 9. 2017 - 22:09)

LEŽ A VÝCHOVA

Ačkoli se mnou mnozí nebudou souhlasit se vším, co zde napíši, tvrdím naprosto otevřeně, že lhaní dítěte je velmi nepříjemné a ničící dobrý vztah mezi dětmi a rodiči, avšak má své příčiny. Co je důvodem lhaní? Důvodem lhaní je strach z případného trestu. Lžu, protože se bojím říct pravdu. Neboť když řeknu pravdu, budu potrestán/a, což je důvod mého lhaní. Děti lžou rodičům autoritářským, kteří výprask používají ne k výchově, ale k vybití svého vzteku a frustrace. Pokud nám dítě důvěřuje, pokud jako řešení provinění používáme reakci, která má napravit či minimalizovat škody, tak se nebudeme muset bát chorobného lhaní dítěte. Píši zde z vlastní zkušenosti: jako dítě jsem byl chorobný lhář a byl jsem za lhaní, velmi přísně trestán. Tvrdé výprasky vařečkou (občas ji o mě zlomili), řemenem, praklem, plácačkou, či gumou byly u nás velmi časté. Přitom jsem nebyl žádný raubíř. Nepil jsem, nekouřil, nechodil za školu. Nešikanoval jsem spolužáky. Dělal jsem většinou to, co se ode mě žádalo. O svého bratra, který je o 16 let mladší, jsem se staral jako o vlastní dítě. Rozhodně jsem s ním z rodiny trávil nejvíce času. Přesto jsem občas udělal klukovinu.(například jsem něco snědl), vzal jsem matce drobné z peněženky, nechal jsem se vyprovokovat bratrem (mám dva - jeden o dva roky mladší). Byl jsem bit rozhodně více, než můj o dva roky mladší bratr, který v pubertě dělal rozhodně větší průšvihy. Tvrdé tresty neměly žádoucí efekt na mé chorobné lhaní. Ne, vypěstovaly ve mně nedůvěru k matce a otčímovi. Když jsem se přiznal, dostal jsem výprask. Když jsem lhal, tak jsem dostal za lhaní. Každopádně, pokud chcete předejít tomu, že vám dítě lže. Tak se chovejte jako rodič, který sice nastaví mantinely, přes které nejede vlak, ale který je v první řadě nejlepším přítelem dítěte. Tedy mluvte s dětmi, dávejte jim najevo, že za nimi stojíte za všech okolností, buďte vždy v první řadě, nejlepším přítelem a pravděpodobnost, že vám dítě bude lhát, bude výrazně nižší.

Tonda (Ne, 3. 9. 2017 - 15:09)

Cau ja dostala výprask od...Co je to BFF? Proč jsi otrávila toho králíka?

97 (Ne, 3. 9. 2017 - 08:09)

Caute ja sa chcem spytat ze ci boli ked vam dakto naseka na holu prdelku??

97 (Ne, 3. 9. 2017 - 08:09)

Aj ja by som potrebovala...Ja ti dam na holy zadok ak chces

Honzíček (So, 5. 8. 2017 - 15:08)

Já mám telefon je mi 4 dostal jsem 50 ran na zadeček plakal jsem a tekla mi krev moc jsem křičel AU AU bolelo to táta me strčil a já se moooc uhodil do hlavičky a pláču ještě teď

Návštěvník (Pá, 14. 2. 2020 - 22:02)

Ve čtyřech letech ještě přece neumíš psát a navíc to popisuje s jako úchyl

Luisa (Pá, 4. 8. 2017 - 11:08)

Cau ja dostala výprask od mámy otrávila sem kralika zijeme v malé vesničce takže he obvyklé mít slepice králíky kozy a tak. Máma ne privazala k drevene koze a ulomila vrbový prut polila mi prdel a prut namočila ve vode a soli. Pak jsem dostala 55 ran už po druhé sem ječela takže to prakticky slyšela celá vesnice a moje BFF se lekla co se deje a sla se kouknout pres plot protoze bydli vedle nas a celou domu se koukala za skleníkem a druhy den ve skole rekla ze je ji to hodně líto že ale dostava tsky. Aspon nejsem nejtrapnější ze skoly ze dostavam na prdel.

Angie (Čt, 3. 8. 2017 - 19:08)

Přesně tohle udělala moje...Honzo ty si strašně ješitnej idiot!!!!!!!! Jako třeba 15 ran vařečkou nebo rukou to beru ale tolik!!!!!!!!!! A pak musí uklidit celej barák i bordel po TOBĚ???!!!!!! Jako měl by ses krotit a laskavě NETYRANIZUJ SVOJÍ DCERU divim se že stebou žije(asi musí to jí lituju)

Marijánek (So, 22. 7. 2017 - 06:07)

Pokecá nějáká holka o výprasku.Napiš mi na [email protected]

Sprrota (Pá, 21. 7. 2017 - 07:07)

Čau když už se tu o tom bavíte tak abych se taky přidala na vysvědčení jsem dostala šest čtyřek je nás sedm holek a jeden kluk všichni máme obvykle dobrý známky aniž bychom se měli moc učit žijeme na vesnici takže se dojí krávy, stříhá vlna ovcí a podobně. Rodiče nebyli doma jelikož pracovali na poli jako všechny ženy matka, babička,teta zbíraly brambory a chlapi ryli.Vsichni mí sourozenci byli na poli s němi a pracovali také. Řekla jsem si že bude lepší když o tom nikdo nebude vědět
Vyrazila jsem proto na pole aniž bych cokoli někomu řekla. Večer se pekli brambory a zpívaly písničky u taboroveho ohně. Když jsme přišli v noci domů otec si všiml toho vysvědčení které jsem schovala mezi staré noviny a když ho uviděl bylo zle
Mé sourozence poslal spát a mně pro rákoskou.Stahl mi kalhotky až mi šel vidět můj bílí zadek. Poté mně začal vyplácet řvala jsem prosila o odpuštění ale nepovolil teprve až mi že zadku tekla rudá krev tak sem se musela 8hodin modlit dokud neuznal že jsem dostala co jsem zasloužila a poté mně poslal spát.

Debile... (Po, 3. 7. 2017 - 01:07)

Paní Věro měla jste s...Neuvěřitelný co ste za kretena, jak můžete to tady popisovat jak nejakej sadomachistickej uchylak. Navíc trestat malé dítě tím to brutálním způsobem není normální. Sociální služby na vás. Chudák holčička. A vaše žena to samí. Zajímalo by mě co byste dělal na jejím místě zesral by ste se strachy. Neuvěřitelné co jste za rodiče. Doufám že vám to malá jednou vrátí.

Ondra Gil (Po, 26. 6. 2017 - 19:06)

Včera jsem dostal poznámku a výprask nesměl chybět ve výbavě našeho otce nechybí varechy, řemeny a zavolal mou mladší sestru a její kamarádky.Nejdriv všem kteří se dívaly řekl za co výprask je.Pote mi stáhl kalhoty a slipy také.Nejprve mi své vlastní péro strčil do zadku a začal mně ponižovat.Pote popadl rákoskou a začal mně vyplácet a já začal řvát.Otec mně pořádně vyfackal že si tohle nebudu dovolovat a poté už začal pořádně sbíhat rákoskou.Nakonec jsem se musel 4hodiny modlit.

pepa (So, 15. 8. 2020 - 10:08)

ja bych ti ho taky strčil do zadečku jestli ti je 12 let ale výprask bych ti nedal jenom bych ti vylízal zadeček

Z (So, 5. 9. 2020 - 18:09)

Z

Kinda (Pá, 16. 6. 2017 - 20:06)

Já dostala 170 ran řemenem a přistála sem se i

AnyCats (Pá, 16. 6. 2017 - 15:06)

Já si nemylím že výprask...Přesně taky si to myslím. Máš pravdu. Já jsem jednou dostala výprask vařečkou 10ran ale mamka pak už mě nikdy nebila proto6e jsi myslela přesně co já a ty katy

Reklama

Přidat komentář