Reklama

výprask

luci (Čt, 25. 1. 2018 - 10:01)

Vcera jsem mela narozeniny a...Pokud to není povídka,tak je tvůj otec sexuální sadista a ty můžeš očekávat jeho další útok.Záminkou může být úplná banalita,marginálie podle rčení:kdo chce psa bít,hůl si vždycky najde.

Lota (Čt, 25. 1. 2018 - 10:01)

Vcera jsem mela narozeniny a byla na party se svymi prateli je mi 14 trochu jsme to pretahly a ka prisla opila jak luns.Otec se nastval a rekl at jdu k bastinadu dedictvi od dedecka.Privazal mi nohy nahoru a rakoska zacala pracovat.Moc jsem jecela a hrozilo ze by to slysela cela Praha proto mi strcil jiz pochcane kalhotky do pusy.Pote jsem se musela na bolave nohy postavit.Mame doma takovou kozu u ktere kdysi dostavaly deti ve skolach narezano.Svlakla jsem se do naha a kdyz byla ma prdel vyspulena rakoska zacala pracovat kdyz uz z ni tekla krev a ja neovladala skubani sveho tela odvazal mne a postavil na nohy. Popadl remen a seslehal mi zada a poprsi.Potom mne polozil na vsechny ctyri a sveho ptaka mi strcil mezi nohy bolelo to protoze jsem jeste panna ale potom se mi to zacalo libit.Kdyz bylo po vsem poslal mne spat s vhruzkou ze pokud to reknu matce dostanu dvakrat tolik mam co delat abych to napsala protoze mi jeste vyplatil dlane rakoskou.Ma trileta sestra Anna. diky bohu jeste spi protoze mame postele v kuchyni doufam ze nic neslysela. Mamce to radsi nereknu nechci aby se hadali

Lota (Čt, 25. 1. 2018 - 10:01)

Vcera jsem mela narozeniny a byla na party se svymi prateli je mi 14 trochu jsme to pretahly a ka prisla opila jak luns.Otec se nastval a rekl at jdu k bastinadu dedictvi od dedecka.Privazal mi nohy nahoru a rakoska zacala pracovat.Moc jsem jecela a hrozilo ze by to slysela cela Praha proto mi strcil jiz pochcane kalhotky do pusy.Pote jsem se musela na bolave nohy postavit.Mame doma takovou kozu u ktere kdysi dostavaly deti ve skolach narezano.Svlakla jsem se do naha a kdyz byla ma prdel vyspulena rakoska zacala pracovat kdyz uz z ni tekla krev a ja neovladala skubani sveho tela odvazal mne a postavil na nohy. Popadl remen a seslehal mi zada a poprsi.Potom mne polozil na vsechny ctyri a sveho ptaka mi strcil mezi nohy bolelo to protoze jsem jeste panna ale potom se mi to zacalo libit.Kdyz bylo po vsem poslal mne spat s vhruzkou ze pokud to reknu matce dostanu dvakrat tolik mam co delat abych to napsala protoze mi jeste vyplatil dlane rakoskou.Ma trileta sestra Anna. diky bohu jeste spi protoze mame postele v kuchyni doufam ze nic neslysela. Mamce to radsi nereknu nechci aby se hadali

Marián (Po, 11. 2. 2019 - 20:02)

Nevěřím ani slovo. Z klinického hlediska je to nesmysl.

warp (St, 24. 1. 2018 - 17:01)

Co jsem slyšel, tak ještě...Máš pravdu, co já vím, tak manželka dostávala od své mámy na zadek pravidelně. Když neudělala to, co měla, za pozdní příchody, kouření, sprostá slova. A to až do dvaceti.

co jsem (St, 24. 1. 2018 - 11:01)

já dostávala prutem od...Co jsem slyšel, tak ještě před nějákými 20 lety to bylo ještě běžný u holek, třeba za pozdní příchod z tanečních, nebo plesů.

Petra (Út, 23. 1. 2018 - 07:01)

U nás mamka od první...já dostávala prutem od mamky ještě na střední. Vždy jsem se musela ohnout přes stůl, sundat kalhoty..Prutem mi sešvihala zadek a bylo. na holou to neskutečně štiípe.

Gama2 (Po, 13. 2. 2017 - 22:02)

Jednou jsem rozbila sklenici,...Rukou? To byla nějaká hodně drahá sklenice? Kolik ti tehdy bylo a kdy to vlastně bylo?

Kamila (Po, 13. 2. 2017 - 20:02)

Jednou jsem rozbila sklenici, táta si mě ohnul přes koleno a dal mi 25 na holou. Nechápu to.

Zdeněk (So, 20. 1. 2018 - 21:01)

U nás mamka od první třídy řekla že nebude za magora a nebude se snámi párat. Opravovala si na zahradě tenký ohebný lískový prut a mě a ségru ohně přes gauč a každému poctivě naseká 30 ran a je to. Teď už jsem dospělý mám ženu a dvě holčičky 10 a 12 let a výprask nikdy nedostaly vše řešíme domluvou a v klidu.

pak (Ne, 14. 1. 2018 - 14:01)

Se všichni diví, jak se decka až vyrostou chovají ke svojim starým rodičům a že místo aby se o ně postarali, tak je bijí. Dobře takovým jako jsou tady tak, co jste je naučily, to máte zpět.

Boris (Ne, 14. 1. 2018 - 08:01)

Karle víš co ty seš? TYRAN...Karel jde na to správně

Katy (So, 13. 1. 2018 - 16:01)

Zdeňku, doufám, že...Karle víš co ty seš? TYRAN JENOM PRO BITÍ DĚTÍ!!!!!!!! Tvoje nejoblíbenější dobrodružství je bít svého syna a nechápu proč mu 25 srpna dáváš výprask protože nic neudělal jenom aby si připomněl že jo toto čeká?!!! Jsi ješitného tyran. Když už musí být výprask stačí 20 rukou a v nejhorším vařečkou. Např. Od mojí mamky je nejhorší výprask facka po xichtě rukou co ani nejde cítit. Fuj

na holou prdel (Pá, 10. 2. 2017 - 00:02)

Ahoj
mně máma dává za každou blbost.
Podstivich 50 s vařečkou a placackou.
dokuď ne mám úplně modrou.
A strašne to boli a štipe pali.

Terk (St, 10. 1. 2018 - 22:01)

Už to proběhlo, ale...Evidentně jste ve výchově selhala. Dítě je odrazem rodičů. Zkuste si vzpomenout, co vše ji procházelo, když byla maličká. Měla jste vymezit hranice hned. Teď už je pozdě.

A Váš názor, že budete první, kdo svoje dítě odveze do polepšovny. Aneb opravdu ukázkový příklad správné matky...

Krákorka 204 (Út, 9. 1. 2018 - 20:01)

Já to mám nejhorší.
Za měsíc např: leden se mi sečítají všechny negativy a hnusné věci.
Lhaní: 30 ran
Drzost a zloba: 20 ran
odmlouvání a špatné známky 40 ran
příchod pozdě když nedám vědět a něco horšího 50 ran.
když udělám třeba víckrát příchod pozdě domů sešte se mi 50 50 atd.
Na konci měsíce se vše sečte i když mám např příchod pozdě domů třikrát táta se nepřemáhá a sečte jednoduše ke všemu tři padesátky. Jdeme ven kde výprask probíhá. Přinese dřevěnou kozu ke které mi přivážou záda, obě nohy a ruce a hlavu. Kozu dáme na zadní stranu zahrady směrem k rušné silnici. Táta jde ke keři utrhnout lískový prut. Ten omočí v pepři a namočí do vody předtím a já i přivázaná musím říct: Tati, moc prosím o výprask. Vím že jsem se chovala nezdvořile. A začne mě vyplácet. Nesmím ječet jinak je jich 10 navíc. Mamka s tím nesouhlasí a tak vždycky s brekem odejde domu. Nesnáším tátu i jeho výprasky! Příště dám do okna mobil a zapnu kameru a budu schválně zlobit abych dostala výrask vím že to bolí ale musím to zvěřejnit a pak s mamkou utečeme. :-)

Bětka (Út, 2. 1. 2018 - 12:01)

Já jsem v sedmý třídě jednou dostala výprask že jsem šla za školu a sfalšovala omluvenku. Přišla jsem domů a naši už všechno věděli, protože jim volala učitelka, protože jí přišel divnej ten podpis na omluvence. Musela jsem si sundat kalhoty i s kalhotkama a máma mě pak se řezala rukou a pak ještě vařečkou. Dost to bolelo ale nejhorší bylo že se na to díval můj o rok mladší brácha a viděl i moji pipinu protože jsem byla ohnutá a měla roztažený nohy. Pak se mi totiž posmíval a říkal jak jsem jí měla pěknou.

Trochu (Po, 1. 1. 2018 - 23:01)

A co bys chtěla slyšet? já...jo přes tu šustivou obtaženou zimní bundičku, co je tak příjemná na kůži. To nosili holky už tenkrát

1234 (Ne, 22. 1. 2017 - 18:01)

Ahoj ráda bych doma tako...Alenko, napiš mi na email: [email protected]

Leo (Ne, 22. 1. 2017 - 13:01)

Mně je 15 a naposledy jsem dostal výprask před dvěma lety, páskem přes kalhoty. Vždycky jsem dostával přes oblečení nikdy mi táta neříkal abych se svlíkl. Takže se to většinou dalo přežít.

Reklama

Přidat komentář