Reklama

výprask

H. (So, 14. 2. 2015 - 16:02)

Občas dostanu. Když začínám být drzá, mamka mi řekne ať se předkloním a dá mi tak 5 - 10 ran. Většinou vařečkou, někdy řemenem. Občas toto nezabere tak dostanu řemenem 25 na holou. Musím být nahá ...

Miguel (Út, 25. 6. 2013 - 21:06)

já jsem měl rodiče rád a...moje řeč-když se to nepřehání tak proč by pár ran nemohli dostat
Třeba někdo odsuzuje výprask na holou ale azs aspon rodič ví jak moc byl výprask velký

Andrej (St, 11. 2. 2015 - 11:02)

Spi častěji nahá, ať si zvykneš, stydí se jen kdo má proč, jako když dostáváš výprask a ostatní to vidí.
Když je ti při spaní zima, tak kratší tričko co zakryje ramena stačí, není třeba mít delší košilku.
Naplácat pipinu se musí jen rukou nebo slabým dámským páskem co jen šťípe.To úplně stačí.

Andrea (St, 11. 2. 2015 - 09:02)

Ty zlobidlo jedno, ty nevis...Někdy spím v noční košilce, někdy však v tričku nebo nahá a to hlavně v létě. Tričko nezakryje zadek a tak když jdu na záchod, tak mi je vidět zadek i čárka. A to mě štve, brácha i taťka to pak vidí. Košilka přece jenom toho zakryje víc. Ale já se až tak moc nestydím, hlavně mi vadí ten vyšpulený zadek, když občas dostanu výprask, proto jsem to do této diskuze vlastně začala psát. Jo a výprask na pipinu mi připadá brutální. Stačí, když jsem jednou v gymnastice dopadla na kladině na lulinu a bylo to děsné! Měla jsem na sobě jenom trikot a tak ten náraz byl fakt tvrdý. Výprask vařechou nebo dokonce řemenem na pipinu bych určitě nepřežila. Myslím, že tyto představy některých pisálků už pak hraničí se sadismem. Ono už ten nářez na holý zadek je zážitek... Fuj!!!

Pavel (Út, 10. 2. 2015 - 17:02)

Tak to už bohužel taky...To je dobře, že jsi dostala pořádně a že jsi byla nahá

Andrej (Út, 10. 2. 2015 - 16:02)

Ty zlobidlo jedno, ty nevis ze slusna divka vzdy spi bez kosilky?
Nebo ty mas co skryvat?
Za spani v kosilce bys mela dostat od mamky desetkrat pres frndu.

Andrea (Út, 10. 2. 2015 - 16:02)

Výprask musí být jen na...Tak to už bohužel taky znám. Jednou jsem přišla pozdě domů, potichu jsem šla do svého pokoje a začala si svlíkat šaty. Jen jsem je měla dole, vletěla na mně mamka a začala nadávat. Chtěla, abych si svlíkla i to ostatní, což byly už jenom silonky a kalhotky. S brekem jsem to udělala a pak mě nahatou odtáhla do kuchyně. Zřezala mě tak, že jsem se málem počůrala a ještě mi přidala za roztržené silonky, které jsem při tom svlíkání natrhla a ony byly docela drahé. Zadek mě tak štípal, že jsem spala nahá bez košilky. Ještě několik dnů jsem tu svou zadnici léčila. Při převlíkání do TV jsem musela dávat pozor, ať mi holky neuvidí zadek, to by zase bylo řečí...

jan (Út, 10. 2. 2015 - 11:02)

Já dostávám vařečkou...možná by to chtělo ještě přetáhnout páskem a pak jít klečet do kouta,aby sis nemusela sedat.

lucie (Út, 10. 2. 2015 - 11:02)

Já dostávám vařečkou nebo rukou na holou. Jednou jsem ze srandy zazvonila na sousedku. Chytla mě a dostala jsem u ní i doma. Musela jsem dělat dřepy a psat trest. Bylo mi 10 a ted mam 16. Často dostanu pětadvacet na zadek a už si to pamatuju na pořád. Ale taky si to zasloužím. Není to zas taková hrůza ale chvilku si nesednu.

Andrej (Út, 10. 2. 2015 - 08:02)

Máš s úplnou nahotou při vyplácení hříšnice dobrou zkušenost

Pavel (Po, 9. 2. 2015 - 19:02)

Pokud je už vdaná nebo...Nahota k trestu patří, takže pokaždé do naha

Andrej (Po, 9. 2. 2015 - 19:02)

Pokud je už vdaná nebo zasnoubená tak to určitě.

jirka (Po, 9. 2. 2015 - 19:02)

Ja dostavam nahy na holou od me partnerky vzdy kdyz se na me kvuli necemu zlobi .

Pavel (Po, 9. 2. 2015 - 19:02)

Od chvíle co si to zlobidlo...A měla by být u toho úplně nahá

Andrej (Po, 9. 2. 2015 - 19:02)

Od chvíle co si to zlobidlo začne myslet že už je velká holka.

Pavel (Po, 9. 2. 2015 - 19:02)

Dostat v předklonu na holej...Od kolika let by měly dostávat přes pipinu?

Andrej (Po, 9. 2. 2015 - 18:02)

Tak já mám kačenku opravdu...Dostat v předklonu na holej zadek je trest hodnej pro malou holku. Slečna co už se holí má dostat zepředu, postavit se s roztaženýma stehnama a vyšpulenou buchtou, páskem na její ženskou chloubu ať ji má červenou jak malina.

Pavel (Po, 9. 2. 2015 - 17:02)

Tak já mám kačenku opravdu...Výprask musí být jen na holou. A nejlíp svléknout do naha

Mirek (Po, 9. 2. 2015 - 16:02)

Tak já mám kačenku opravdu...Brácha je hodnější, že není bit na holou?

Andrea (Po, 9. 2. 2015 - 16:02)

Ano je to spravny trest pro...Tak já mám kačenku opravdu vyholenou, ale to je na tom výprasku právě nejhorší. Když doma dostávám výprask, tak musí kalhotky dolů a já se pak strašně stydím za holou pipinu, protože si ji nesmím nijak zakrývat a v předklonu je taky všechno vidět. Párkrát jsem dostala už i v tangách, takže jsem měla alespoň něco schované. A brácha čumí a má z toho srandu... on na holou snad ještě nedostal. Chtěla bych ho vidět, jak se mu ten jeho pindík houpe při výprasku!

Reklama

Přidat komentář