Reklama

výprask

Market (Pá, 14. 1. 2011 - 09:01)

Zdeňku, doufám, že...Právě jsem si přečetla příspěvek,...
A je mi z něj úplně špatně! Taky nejsem typ matky, která by pro facku šla daleko, ale toto už není trestání - TO JE TÝRÁNÍ!!!!!
Vám to taky někdo někdy dělal? Bral jste v úvahu to, že vaše dítě nemusí být génius. A navíc vynikající známky a šprtání se nikomu nezaručí úspěch v životě.
Vím o čem mluvím. Taky jsem dostávala a kde jsem.... Manžel, který nikdy nedostal, známky neměl valný..., ale pro život je připravený líp. Místo šprtání měl kamarády, chodil na brigádky místo školy (kvůli penězům na večerní tahy)....
V mládí se naučil, co já ne dosud.
Každopádně ne nadarmo se říká, že škoda rány, která vedle padne. Ve vašem případě to ale neplatí.
JSTE JEN SPROSTÝ TYRAN!

Karel (Pá, 14. 1. 2011 - 02:01)

Zdeňku, doufám, že dostaneš pořádný sekec. Za takové známky by se mi můj dvanáctiletý syn svíjel pod rukama a čůral dolu nohama, jaký by dostal nářez. U nás je výprask vždycky exemplární trest, který musí hodně bolet. Můj synek se třese strachem už když mi podává žákovskou knížku, jdeme spolu do mé dílny v suterénu, odkud není nic slyšet, tam se svlékne téměř donaha, je jen v tílku, mám tam malý čtvercový stolek, který je ale vysoký, ohnu ho přes něj, samozřejmě už bulí a klepe zadkem a nohama, připoutám ho přes záda, nohy a ruce k nohám stolku, má roztažený zadek, takže je vidět řitní otvor a vyplácím ho prutama střídavě přes zadek a stehna. Počet není určen, konec výprasku určím sám dle provinění. Vyplácení musí trvat alespoň půl hodiny, aby si užil, pravidelně učůrává, až to pustí úplně, třese zadkem a celým tělem a sytým hlasem hlasitě řve, pohazuje hlavou, vypouští větry, křičí, abych skončil, že už se to nedá vydržet, při konci výprasku ho párkrát pěkně švihnu přímo přes řitní otvor a to je teprve jekot, občas nějaký ten výkal vytlačí. Vejřez většinou ukončím, když má pořádné podlitiny a krvavé pruhy po celém zadku a na stehnech. Na prosby a sliby zásadně nedám, vejřez musí být na hranici snesitelnosti, aby byl účinný, pak mu omeju zadek slanou vodou, pomočí se znovu, pak ho teprve odpoutám, nepošlu ho klečet, ale musí si pěkně sednout zadkem na dřevěnou židli, na kterou nasypu sůl a sedí tam tak dvě hodiny, hlasitě brečí, vrtí se, protože to hodně pálí, pak se teprve může umýt, obléct a jít zpět nahoru do bytu, tam se musí učit, dokud nejde spát. Takový vejřez je úžasně účinný, náš chlapeček si ho pamatuje hodně dlouho, takže se provádí tak 2x do roka za velké provinění, ale pravidelně rituálně před začátkem školního roku, aby si připomněl, jak se má chovat a učit, když se blíží 25. srpen - to je den výprasku, tak už je celý nesvůj, ale nikdy o to nepříjde.

zdeněk (Út, 11. 1. 2011 - 17:01)

Proč by byla Lucka úchyl,...Ahoj Jani,doufám,že jich dnes 25 nedostanu.Dostal jsem dneska dvě 4,z matiky a angliny.Minulý týden jsem dostal 4z přírodopisu.Mamka mi pohrozila,že jestli ještě přinesu další špatné známky tak ,že už dostanu.Nejradši bych skoval žákajdu ale stejně by mne to čekalo.Dostanu asi řemenem.

Jana (Ne, 9. 1. 2011 - 01:01)

Lucko,já jsem taky úchyl a...Proč by byla Lucka úchyl, já taky dostala za vysvědčení velký výprask na holý zadek, podržela mě maminka a teta, abych se moc nekroutila a táta mi vysázel 25 páskem na holou, ležela jsem na konferenčním stolku, mohla jsem jen třást zadkem a řvala jsem jak tur, jak to bolelo, výprask dostává spousta lidí a nejsou úchylové.

Roman (So, 8. 1. 2011 - 21:01)

Mě je 13,5 a výprask bych...Jano, já taky dostávám dost často na zadek, je mi 13 a mám dva starší bráchy dvojčata, je jim 17 a oni taky ještě dostanou na zadek, naši rodiče jsou hodně přísní, bráchové ještě nesmí ani a disco a musí být do sedmi doma. Táta nás vyplácí koženou rákoskou a to je hrozně bolavej nářez. Musím jít s tátou do pracovny, tam se svlíknu od pasu dolu a chci zavolat bráchy, aby byli se mnou, máme se moc rádi, oni příjdou, táta si sedne na židli, dá si na klín polštář, bráchové mě vezmou za ruku, většinou pohladí a povzbudí - většinou slovy: bráško, jsme s tebou, buď chlap, ať to máš rychle za sebou, pak mi pomůžou se ohnout přes kolena, jeden mě drží nohy, abych nekopal a druhý je vepředu, sedí na zemi a drží mi ruce, pak začne táta řezat a já brečet, křičet,třást zadkem, brácha mě utěšuje co může, ale strašně to bolí, jednou mě brácha vepředu obejmul, líp mě pak udržel, já mu vřískal do ucha. pak jsem musel v kleče odprosit a omluvit se. Když dostávají bráchové, tak si musí lehnout s holým zadkem na břicho na postel, já si musím sednout na nohy, druhý brácha drží ruce a táta švihá, bráškové jsou statečnější, nekřičí, jen po každý ráně zaúpí a zvednou hrudník.

Mirek (So, 8. 1. 2011 - 19:01)

tak to jsem asi nějaká...Mě je teď 14 a dostávám vždycky na holý zadek, náš taťka říká, že když něco provedu, tak musím něco vydržet. Nejhorší je vždycky ta příprava k výprasku - musím jít do kuchyně, postavit se před rodiče a poprosit o tělesný trest za to a to..., pak mě táta pošle pro pásek, já mu ho podám, pak si musím sundat kalhoty, složit přes židli, pak sundat slipy a dát je na židli a postavit se před stůl, dostanu povel k ulehnutí, takže si lehnu na stůl, pod zadkem mám ručník, mamka mi drží ruce vepředu a přes záda, táta mi jednou rukou přidržuje nohy a vyplácí páskem - 5 hodně rychle a 5 pomalu, dokud jich není 30. Brečím hned a po 5. ráně křičím, trochu se válím ze strany na stranu a stahuju zadek, snažím se moc nevyvádět a nekopat, jinak bych dostal víc, i ve 14ti ztrácím zábrany a řvu bolestí, tečou mi nudle z nosu, slzy, párkrát jsem se i připočůral. Nářez u nás není nic divnýho a řev je prostě normální.

Jaroslav (Čt, 6. 1. 2011 - 04:01)

Ahoj,zní to rádoby...Jak jsi na to přišel, proč by děti nenosili košile, mí synové je nosí a nejsou jediní. Taky je občas přetáhnu přes zadek, takže si musí podat prut, svléknout kalhoty a přijít jen v košili, dostanou kázání, ohnou se přes kolena a pak začne ten správný břišní tanec, kroucení a třes zadkem, zvedání hrudníku, kopání a úžasné prosby, křik a pláč, občas i ucrknutí.

Dustojnik (So, 1. 1. 2011 - 21:01)

Já taky souhlasim, je...Ahoj,zní to rádoby reálně.Ale dnes děti nenosí košile,kluci maji trička a mikiny.Tady jsi to nedotáhl..Nějakou tu desítku let navíc máš ve svém věku..ale to nic.

Návštěvník (So, 10. 11. 2007 - 21:11)

Byla jsem jako dítě hodně bita a ted s odstupem času vím že kdoví co by ze mě vyrostlo a z mých sester taky.Nemyslím sice to bití jako já ale nějaké to výchovné plácnutí není na škodu a zvlášt pokud to dítě neustále opakuje stejné vylomeniny na které bylo upozorněno.Takže muj názor je žádný výchovný pohlavek který byl zasloužený ještě nikomu neublížil.

arpad (So, 29. 6. 2019 - 15:06)

Pohlavek ne. Účinnější a bezpečnější je na zadek.

anonym (So, 10. 11. 2007 - 17:11)

Dobrý názor- je mi 14let..náhodně jsem na tento komentář narazila.Je to doopravdy lepší

anonym (So, 10. 11. 2007 - 17:11)

Dobrý názor- je mi 14let..náhodně jsem na tento komentář narazila.Je to doopravdy lepší

fortunate"sezna (Ne, 23. 9. 2007 - 12:09)

Myslím si, že to bylo spravedlivé, i když asi dost zahanbující. Na zadek si rozhodně zasloužila.

Einar I. (So, 7. 7. 2007 - 23:07)

Lucko,já jsem taky úchyl a tak poznám,co je od něj psaný.

Lucka (Pá, 6. 7. 2007 - 23:07)

Je mi 15 a pořádný výprask jsem dostala letos po vysvědčení. Měla sem totiž 2 neomluvený dny. Mohla sem si vybrat jestli zaracha nebo dostat nasekáno. Myslím že to sice víc bolí (to určitě!), ale zase je hned klid. Dostala sem proutkem na holou. Musela sem se svlíknout, lehnout si na gouc a mamka mne nasekala. Pak sem musela klecet v koute. A druhy den bylo vsechno v pohode ..... Ale uz to nikdy neudelam, to slibuju.

milda24 (Ne, 30. 4. 2023 - 14:04)

Ahoj Lucko , napiš a domluvíme se : [email protected]

zuzana (Čt, 29. 11. 2018 - 09:11)

myslim ze je to lepsie ako mat obmedzenia ja som tiez radsej zvolila výprask

vd (Čt, 26. 4. 2007 - 20:04)

souhlasim s N,meli by ti vzit deti a uriznout penis aby jsi uz zadne deti nemel.Ucylaku.Pokud se ti libi jak krici tak si zaplat prostitutku z s/m.

Jakub (Po, 11. 2. 2019 - 20:02)

No tak moment. Souhlasím s tím, že výprask může, ale také nemusí vše vyřešit. Tak předně. Prohřešek=trest. Pak se teprve hledá příčina s tím se dál pracuje. Podle všech vašich rádoby nenásilných metod to paradoxně může to být interpretováno tak, že za sebehorší prohřešek nenásleduje žádný trest a tak si mohu dovolit stále víc. To je důsledek. Pokud jde o mne, výprasky jsem dostával a vždy právem.

peto (Pá, 20. 4. 2007 - 19:04)

Alenka rad Ti dam po holom zadku
napíš na adp"centrum.sk

Reklama

Přidat komentář