Reklama

TRITICCO

kamila kx (Ne, 24. 6. 2012 - 21:06)

Ahojki Kamilo zatím mi...ahoj Nono,taky si myslím,že pro mě Trit.nemá význam,když po něm moc nespím,leda když k němu vezmu půlku Hypnogenu je to lepší,ale to je asi špatně.Chtěli mi dát Cipralex,ale ten zhoršuje nespavost.Tak nevím co bude.Zase napiš,jak bojuješ a jak jsi na tom.Renato ty jsi šťastný člověk,když ti zabírá tak slabá dávka trit.,užívej si to,budeš se ho po čase snadno zbavovat,moc ti to přeju a zase se ozvi.

Renata (Ne, 24. 6. 2012 - 14:06)

Ahojki Kamilo zatím mi Triticco stačí ta 1/3 z 75mg vše v pořádku vše funguje tak jak má.Jak už jsem psala tak jsem více unavená přes den ,ale doufám,že to časem přejde.Měla by jsi si promluvit se svou lékařkou a nebo změnit na jiné AD.Já jsem spokojená ani netloustnu a ani nehubnu tedy zatím.Jsem teprve na začátku,časem napíšu více.Přeji hodně úspěchu a klidný spánek:-)

jak na červi s (Ne, 24. 6. 2012 - 11:06)

Renato,bereš hrozně...Nejvýraznější příznaky parazitárních infekcí u člověka

Zácpy, průjem, plynatost, nafouklé břicho, bolestivé klouby a svaly, alergie, poruchy imunity, onkologie, problematická kůže — kopřivka, vyrážka, ekzém, anémie, nervozita, poruchy , spánku, chronická únava, zvýšena tvorba slin obzvlášť v noci, skřípaní zuby ve spánku, alergické reakce, bronchiální astma, hyperaktivita u dětí, deprese, neklid a jiné poruchy nervové soustavy.

Výzkumy posledních let zjistily, že příčinou mnohých onkologických onemocnění je přítomnost různých cizopasníků od plísní a trichomonad až po hlísti.

Roztroušená skleróza (onemocnění míchy a mozku), které vyvolávají (podle údajů získaných americkými vědci) trematody. Ty se dostávají do míchy a mozku a usidlují se tam.

Určit přítomnost infekce parazity lze podle zevnějšku pacienta:
Nejrůznější uhry, pupínky, seborrhoea, hrubá pokožka, pihy, různé fleky, předčasné vrásky na obličeji, pleš, papilomy, praskliny na patách, štěpitelnost a lomivost nehtů. Původci mohou být jednoduché a kočičí lamblie, trichomonády a jiní cizopasníci a také nejspíše jejich kombinace.

Projevuje se to častými infekcemi (nachlazení, angína, chronická tonzilitida, záněty sliznice, olypy, chrápání ve spánku).

Frolovův dýchací trenažer
Komplex Dolphin - léčba onemocnění nosu
Manualní medicína v centru zdraví
Boj proti parazitům
Co jsou paraziti?
Příznaky parazitárních infekcí u člověka
Největší nebezpeší pro člověka cizopasníci
Jak se zbavit parazitů
Přírodní fytokomplexi
Fytokompex VITAGOR
Fytokompex ŠAMBALA
Fytokompex KOVČEG
Nová metoda zbavení parazitů. Přístroj Zapper
Komplexné čištění organismu. Upevnění imunity
Biologicky aktivní doplňky ze Sibiře
ABISIB
LOCHEIN
Články

Sedmidenní ozdravné pobyty
Informační medicína. Co je to? Matrix zdraví
Přírodní lékárna Sibiře a Dálného Východu. ABISIB
Prodej a objednávky
Aparat AMIGO - metoda samoléčení bolestí páteře
PROGRAM "HUBNEME ZA TÝDEN". PRODUKTY FIRMY "LEOVIT"
Kde nás najdete

Kurzy, seminaře rok 2011
MUMIO

+420 603 537 825
+420 603 551 009

nona (Ne, 24. 6. 2012 - 11:06)

Renato,bereš hrozně...Kamilo, já budu tritt taky vysazovat, pro mě naprosto zbytečný lék, nespím po něm. Uvidím, co mi MuDr předepíše

kamila kx (Ne, 24. 6. 2012 - 11:06)

Zdravím,Triticco beru dva...Renato,bereš hrozně málo,závidím ti,já beru celo 15O a začínám zase špatně spát,nějak se to zhoršuje.Už jsem byla s tím spánkem spokojená a zase začínám nespat,špatně usínám a budím se dost často.Ahoj všem.Máte někdo podobné zkušenosti?Ahoj Kamila

Renata (Pá, 22. 6. 2012 - 16:06)

Zdravím,Triticco beru dva týdny a žádne vedlejší účinky ,snad jen jsem ve dne víc unavená,ale věřím,že se to časem upraví.Jinak spím jako mimino a celkově cítím,že jsem se zklidnila.Beru 75mg a z toho 1/3 každý večer asi hodinu před spaním.Když jsem se ptala své lékařky co by se stalo kdybych dávku zvýšila na 2/3(v případě potřeby) tak řekla,že ano ale může se stát,že už to nebude působit jako hypnotikum ale spíše naopak.Tak raději zůstanu na 1/3.Jsem moc spokojená.Hezký den všem.

nona (So, 16. 6. 2012 - 16:06)

Ozveš se?Chci se zeptat...Ahoj, já nejsem odborník na AD, Tritt beru asi pět neděl a účinek u mě, jak jsem psala, nic moc. Večer ho bereš jako já na spaní..., takže pokud usneš, účel Tritt splnilo.To, co popisuješ během dne se mi nezdá jako důsledek užívání Tritt

ahoj nono, (So, 16. 6. 2012 - 16:06)

ahoj kamil, vidíš, já to...Ozveš se?Chci se zeptat Triticco mám měsíc a zase mi není moc dobře,sice spím celkem dobře,ale přes den únava,zvláště k večeru a takové podivné bolesti všude možně,chvíli v kyčli,chvíli v třísle,v zádech atd.Je možné,že mi ještě nesedí a nebo mi vůbec nesedne.Ozvěte se někdo.Máte podobné zkušenosti?Díky všem.

kamila kx (So, 9. 6. 2012 - 20:06)

ahoj kamil, vidíš, já to...Už nic jiného neberu nono,je to dokonce mé první setkání s AD.Proto ty počáteční obavy a nedůvěra.Příbalová informace mě tak vyděsila,že jsem byla úplně na dně a nevěděla co počít.Váhala jsem několik dnů než jsem vzala alespoň 1/3 a celou noc trnula co se mi stane a nespala jsem vůbec.Pak jsem po 2/3 otekla na víčkách a zase jsem byla na zhroucení,že všechno co píšou se mi stane.Pak jsem přečetla tyto příspěvky a dodala jsem si odvahy.Nono díky ti i ostatním za podporu a upřímně přeji všem aby byli časem spokojeni alespoň tak jako já.Jak už jsem psala doufám ještě ve zlepšení.
Hezký večer i noc všem.

nona (So, 9. 6. 2012 - 19:06)

Ahoj nono,jsem ráda,že jsi...ahoj kamil, vidíš, já to to říkala, že bude líp, ty jsi prostě vzorovej pacient. Já jsem sice po Tritt jak praštěná, ale neusnu a nespím. Radit to jo:), ale samotné mi to nefunguje:) Kolik toho bereš a kromě toho už nic jiného?

kamila kx (So, 9. 6. 2012 - 12:06)

kamil, nejsem lékař, jen...Ahoj nono,jsem ráda,že jsi se konečně ozvala,já mám za sebou 3 týdny s trit. a cítím se trochu lépe,už se nebojím a na noc si beru celou tbl.,očekávám stále ještě zlepšení,úzkosti už jakžtakž překonávám,spaní se vylepšilo,únava je mírnější.Doufám že postupem času se budu ještě vylepšovat.Jaké zkušenosti máte vy ostatní a ty nono?Děkuji všem za odpovědi.
Kamila

Drevokocúr (Čt, 7. 6. 2012 - 20:06)

Nono, 300 kilotun Trittica mě tak polechtá spánek a spím těch 6-8 hodin. Dneska musím říct, že to stálo za starou kočku, protože jsem už od půlpátý vejral a kroutil se v úzkostech... takže by to chtělo doladit během prvního delšího probuzení třeba nějakým BZD a pak se dorůžova vyspat až do oběda :D

nona (Čt, 7. 6. 2012 - 10:06)

nono ty jsi lékař?Já po...kamil, nejsem lékař, jen pacient používající zdravý selský rozum a zkušenosti a mám načteno

nona (Čt, 7. 6. 2012 - 10:06)

Já nevím jestli je to...Ahoj D, každý to má jinak. Jeden večer jsem si omylem vzala 250 místo 150( samozřejmě jsem zapomněla, u mě Tritt zhoršuje krátkodobou paměť), ale druhý den až do večera mi bylo strašně blbě hlavně fyzicky od žaludku. Ale stejně očekávám, že mi bude mozkoškrab navyšovat dávku, po 150 nespím. Tobě těch 300 zabere vždy? nedolaďuješ to BZD?

Drevokocúr (Čt, 7. 6. 2012 - 07:06)

Já nevím jestli je to možné, že tu tak vyšilujete ohledně jednotlivých třetinek. Na mě žádné vedlejší účinky nepůsobily a manželka mi Trittico bere jako lentilky, když nemůže usnout. Třetinku - čili 50mg si zobne, jak potřebuje hlouběji usnout a ví, že ráno musí brzy vstávat a potřebuje kvalitněji pospat... nu, tu se předevčírem stalo, že si taky vzala 50mg... a pak ještě se ji spát nechtělo, tak po hodině si šupla dalších 50mg.. takže 100mg. Na to, že na to není zvyklá, je to dávka jak pro koně... Ale to jsem si už s ní vyříkal, aby mi 2 třetiny nebrala, aby ji to neublížilo.

Akixx (St, 6. 6. 2012 - 14:06)

Já beru trittico už měsíc a musím říct že bez problému. Situace zvládám líp, usínám naprosto krásně oproti stavu před tritt a žádné nežádoucí účinky se neprojevily. Snad jen na začátku jako u přízpěvku výše, ztuhlá levá ruka a šíje, ale i to po 2 týdnech vymizelo. Jsem spokojená s léčbou, sama cítím, že funguje, tam kde má. Nicméně beru celou tabletku večer, přes den si to tedy neumím představit.

kamila kx (Čt, 24. 5. 2012 - 09:05)

kamil, přečti si v diskuzi...nono ty jsi lékař?Já po trit pořád mám nateklé oči a spaní nic moc,občas mě i tak podivně brní ruka.Jsem pořád v rozpacích jestli mi AD pomůže na ty moje problémy a za jak dlouho?

Nono (St, 23. 5. 2012 - 08:05)

ahoj nono,jak se máš?Jak...kamil, přečti si v diskuzi rivotril, co jsem dnes psala k tritt, hypnogenu a kouření. Neboj se ty 2/3 brát, horší to nebude, organismus si už zvyká

kamila kx (St, 23. 5. 2012 - 08:05)

Upřímně, nedovedu si...ahoj nono,jak se máš?Jak jsi na tom s Trit.?Já jsem se ještě neodhodlala k těm 2/3,pořád mám ty nateklé oči.Na spaní ta 1/3 nefunguje tedy vůbec,spím tak 3 hodiny s přestávkami.Tak nevím.Když vezmu 2/3 tak nevím,jestli ráno budu vůbec koukat.Jiné negat. účinky zatím nepozoruji.Jak funguječ ty? Měj se ,dík za odpověď

Nono (Út, 22. 5. 2012 - 12:05)

Ahoj všem s triticcem, já...Upřímně, nedovedu si představit takovou dávku Trit přes den. Na spaní ano

Reklama

Přidat komentář