Reklama

TRITICCO

DENNY (Út, 22. 5. 2012 - 11:05)

Ahoj všem s triticcem, já dostala 50mg na úzkost, po 2 měsících se mi stav naprosto zhoršil, lékař doporučil 100 mg na 7 dní a pak s klidem 150mg, prý se může do 225 mg denně, aby se deprese léčila. tak doufám, že mi to pomůže, musíme věřit.

kamila kx (Po, 21. 5. 2012 - 21:05)

Tak to jsme na tom stejně,...ahoj nono,ty jsi brala 2 Hypnogeny najednou?Já jen půlku,ale bohatě mi stačil.Dnes mi po snídani bylo těžko od žaludku,přičítám to Trit,ale nemusí to tak být.Pořád si říkám,že po 1/3 se toho nemůže tolik stát.Z těch 2/3 mám pořád obavu,počkám s tím na víkend ,do té doby budu na 1/3.Snad se dnes vyspím.Ahoj

Nono (Po, 21. 5. 2012 - 20:05)

Dobrý večer nono.Trit je...Tak to jsme na tom stejně, věkově i léky. Já jsem byla na dvou hypnogenech a neurolu, vše nanoc. Neurol jsem vysadila. Po trit prostě neusnu, vezmu su tak hodinu po neusnutí hypnogen.Ale jak říkám, stejně spím 4,5hod .

Blbý je, že hypnogen je BZD, chtěla bych se dopracovat k tomu, abych hypnogen nebrala vůbec. Opravdu se bojím negativního působení BZD na mozek při dlouhodobém užívání.

Cigarety jsou průšvih, mám to stejně jako ty. Fakt je ten, že povzbuzují i nespavost a když večer kouřím, je to horší

Každopádně bych se nebála pokračovat s 2/3 trit, neboj se, vedlejší účinky nebudou horší. Musíš to pár dní vydržet, se všema AD je to tak

kamila kx (Po, 21. 5. 2012 - 20:05)

melatonin jsem roky...Dobrý večer nono.Trit je moje první AD.Na nespavost jsem brala většinou Hypnogen1/2 nebo Stilnox 1/2.Je mi 50 let a kouřím tak 8-10/denně.Trit 1/3 mi vůbec nepomáhá,2/3 se bojím zkusit abych zase neotekla.Myslíš,že se k tomu dá vzít ten Hypnogen 1/2?Ty noci bez spánku jsou děs.Je tu někdo kdo neměl s Trit.problém?Žádné vedl.účinky?

Nono (Po, 21. 5. 2012 - 09:05)

já jsem taky brala rok...melatonin jsem roky zkoušela, nezabral. On funguje jen u lidí, kteří nemají moc stres a nejsou večer vycukaní nebo nemají nejakou další psych poruchu něž jen spánek. A taky se musí umět brát. Pokud ti funguje, jsi šťastný člověk, ve světě se melatonin prodává jako potravinový doplněk a nemá, zřejmě, žádné vedlejší účinky

marta (Po, 21. 5. 2012 - 08:05)

já jsem taky brala rok trittico na nespavost,byly dny kdy jsem spavala jen 2 hodiny,pak jsem navštivila psycholočku a ta mne dala triticco,zpočatku mne bylo nějak divně,boleli mne klouby a v krku,ale po 3měsich to přešlo. Brala jsem ho rok,ne že by spanek byl stopro,ale zlepšilo se to tak na 5-6 hodin spanku.po roce jsme ho vysazovali. Pul roku bylo vše tak jak při triticu,ale pak se mne to opět vracelo. Ma psycholožka již tam nebyla a napsala mne jina jine leky,ale ty sem nechtěla brat,jsou moc navykove-hypnogen a neurol-takže na radu jsem si zakoupila v Polsku melatonin a jsem rada. Beru ho tak dva měsice a tři měsice ne a tak to opakuji již druhym rokem.Zkuste to taky tak

kamila kx (Po, 21. 5. 2012 - 08:05)

Ahoj nono,díky že ses ozvala, napíšu ti večer ,jsem v práci a nemůžu moc k počítači .Napíšu kolem 20 hod.

Nono (Po, 21. 5. 2012 - 07:05)

ahoj nono,nespala jsem skoro...ahoj kamil, mám to blbě. celý život jsem prožívala JetLeg z časových pásem, musela chodit spát přes den, abych byla v 20hod00 odpočinutá. Brala jsem hypnogen, i když nenavyšovala.Pak neurol, který jsem ze dne na den vysadil

Trit mi včera nezabralo ani na takovou tu otupělost, musím si vždy vzít k tomu hypnogen(MuDr mi ho opět napsal).Stejně jsem spala 4.5hod. Vůbec nevím, co s tím. V úterý jdu k psychoušovi . Nechci ale, aby mi dával něco jiného. Trit má velkou výhodu, že se po něm nepřibírá na váze.

Můžu se tě zeptat na to, co jsi brala před Trit, kolik je ti let a jestli kouříš? Z toho by se dalo něco vyvodit vzhledem k Trit

kamila kx (Po, 21. 5. 2012 - 05:05)

kamil, má nespavost a...ahoj nono,nespala jsem skoro vůbec asi 3 hodiny budila jsem se po hodině spánku,takže nic moc.To po 1/3 prášku,bojím se vzít ty 2/3 abych nebyla úplně nemožná.Jak to máš se spaním ty ten 10 den?Ahoj a dík za odp.

Nono (Ne, 20. 5. 2012 - 20:05)

Ahoj nono,usínám nadále...kamil, má nespavost a úzkost, Trit beru asi desátý den. Dej si pozor hlavně, že po ránu mám pocit, jakoby se mi zhoršila krátkodobá paměť, něco udělám a za chvíli si nepamatuju, že jsem to udělala. To vidím jako největší problém pro fungování. Ty fyzické probl by se měly zlepšit. Vem si tu pilulku až opravdu před spaním, mám dojem, že nejsilnější účinek je opravdu do půl hodiny

kamila kx (Ne, 20. 5. 2012 - 20:05)

Ahoj nono,usínám nadále špatně,spím trochu,budím se.Dnes vezmu poslední třetinku a zítra už 2/3,mám z toho obavu,co mi zase nateče.Od žaludku mi nebylo zase tolik špatně,spíš takový pocit plnosti.chodím normálně do práce a mám obavu z toho s čím se probudím,víčka mi natekla dost,během dne se to nějak vstřebalo,ale ráno to bylo děsné.Dostala jsem Trit.hlavně na nespavost a pocity nedůvěry v sebe sama a úzkost.Je to moje první zkušenost s AD.Co mě ještě čeká?Dík za odpověď

Nono (Ne, 20. 5. 2012 - 19:05)

Díky NOno za...kamil, víčka mi nenatekla,ucpaný nos jsem měla taky, ještě ti může být blbě od žaludku. Ale projevy se mírní. Usnula jsi po něm? Já ne,chce se mi spát, ale neusnu

kamila kx (Ne, 20. 5. 2012 - 18:05)

já jsem začínala 3dny...Díky NOno za odpověď,trochu mi po prvních dvou třetinkách natekla oční víčka a ucpal se mi nos,nemáte někdo nějaké zkušenosti podobné?Děkuji za odpověď .A pomine to?

V. (Ne, 20. 5. 2012 - 17:05)

Jarsin, po Slovensky...Jak myslíte..... je to vždy volba každého, do jaké míry si vyhledá informace. Nechci to tu hrotit.Řekla jsem, že v tom bývají často i jiné aspekty. Deprese je čistě medicínský škaltulkový pojem.

luciano (Ne, 20. 5. 2012 - 12:05)

Zkuste si nechat předepsat...Jarsin, po Slovensky Ľubovník bodkovaný je slabučké prírodné antidepresívum, určený len na ľahké depresie. Na hlbšie depresie je absolútne neúčinný.

Nono (Ne, 20. 5. 2012 - 11:05)

dostala jsem Triticco od...já jsem začínala 3dny jednu třetinku, 3dny dvě třetinky, pak celou pilulku

všem co musí br (Ne, 20. 5. 2012 - 11:05)

Začínám brát Trittico....Zkuste si nechat předepsat (a poradit se s otevřeným lékařem)lék JARSIN. Je to 100% standardizovaný výtažek z přírodního zdroje třezalky. Bojím se tomu tady dělat větší reklamu, protože farmaprůmysl má své nečisté metody, nikdy se to totiž nepředepisuje, protože na tom nevzniká závislost. Četla jsem si na to odbornou studii (spíš jsem celou problematiku trochu studovala), když jsem hledala řešení pro svého syna. Kdo byste měl zájem, napište sem svou e-mailovou adresu, pošlu. Je to všechno hra, mám to též za sebou na vlastní kůži, je to ještě o něčem jiném, ale to vám lékaři neřeknou, protože ani neví. Je mi líto všech co jsou odsouzeni zůstat v nevědomí. Čtěte a vzdělávejte se, ty správné informace se najít dají. Držím všem hledajícím palce.V.

kamila kx (Ne, 20. 5. 2012 - 11:05)

dostala jsem Triticco od lékařky,na recept napsala že mám brát 1 na noc,ale v ordinaci něco říkala o postupném zvyšování po 1/3 až na 3/3,ale já byla nervozní/prvně na psychiatrii/tak jsem nedávala pozor,poradíte mi někdo?Vzala jsem zatím pouze 1/3 večer a ucpává se mi nos a mám oteklé oči.Jak dlouho mám tablety rozdělovat?

Nono (So, 19. 5. 2012 - 09:05)

Začínám brát Trittico. Pomalu jsem zvyšovala dávky až na 150. Vždy se mi velmi rychle začne chtít spát, ale neusnu. Musím si vzit jeden hypnogen, pak ale stejně spím 4,5hod. Mám nanavýšit Tritt nebo přejít na jiný lék? Hypnogen bych chtěla vysadit, nechci už dál otupovat mozek

Hugo (Pá, 11. 5. 2012 - 21:05)

Bez Trittica nejdu do práce. Tam ho velmi ocením.

Reklama

Přidat komentář