Reklama

TRITICCO

Linda (Po, 7. 5. 2012 - 07:05)

To já taky začínala 1/3 a pak většinou 2/3, když třeba brzy vstávám, ale většinou celý a tak jsem si na něj zvykla (ne závislostí, to ne), že bych ho s ničím už neměnila. Já si ho včera vzala a za 15 minut usnula:-D

Nono (Ne, 6. 5. 2012 - 19:05)

Drevokocúr nemá tak úplně...Mám za sebou tři dny 13 tbl, ode dneška 3 dny 12 tbl. Po dalších třech dnech 1tbl. Od první třetinky mi vždy po půl hodině začalo tlouct srdce, ne moc, ale na usnutí to nebylo

ema (Ne, 6. 5. 2012 - 19:05)

Drevokocúr nemá tak úplně pravdu. Trittico je specifické AD a má stejný anxiolytický efekt jako např. bezodiazepiny, je taky na spaní a funguje u někoho ihned. Berte si hodinu před spaním napřed 1/3 až do 1 tablety za cca 5 dní.

Nono (Ne, 6. 5. 2012 - 17:05)

Já si ho vezmu tak 30 minut,...Díky za info, moc jsi mi pomohla

Linda (Ne, 6. 5. 2012 - 10:05)

Já si ho vezmu tak 30 minut, někdy stačí 20 minut před spaním a spím jak mimino 10 hodin.

Nono (Pá, 4. 5. 2012 - 21:05)

Vy, co berete Trittico večer, jak dlouho před spaním ho berete?

Drevokocúr (So, 31. 3. 2012 - 07:03)

Hoj Lindo, Trittico jsou antidepresiva. Nejsou to léky na spaní :-) Hlavní účinek je, že zpětně vychytávají serotonin - čili typu SSRI a jak fungují proti stresu, tak se víc jí a zvlášt když se moc nejí, tak se tloustne. Viz pořad - Jste to, co jíte.

Linda (St, 28. 3. 2012 - 12:03)

Ahoj, já užívám Trittico na spaní asi 2 roky a jsem s ním spokojená, beru většinou 150 mg, ale když musím vstávat brzy, tak 2/3 mg, musí se vyspat, jinak je člověk ráno děsně malátný. Ale chtěla jsem se vás zeptat, nevšimli jste si někdo u sebe přibírání ? Já právě ano, a to moc nejím.

Majka (St, 28. 3. 2012 - 09:03)

já brala trittico na nespavost 3 roky.vždy mne doktorka řekla,že se budeme pomalu davky snižovat,ale když jsem ji řekla,že spim 5 hodin tak se ji to zdalo malo a pořad mne je nechavala. Před problemy se spankem jsem spala tak 3-5 hodin ale přerušovaně,po triticu spim docela dobře-1-2x si zajdu na WC,ale vždy hned usnu a stači mne to. Dyl to prostě spat nejde,jen se převaluji,takže to je o ničem. Zkoušela jsem chodit spat dřiv,ale nepomaha to. Takže ve 24 hodin jdu spat a v pět stavam do prace. jenže doktorka mne leky stale nechavala,tak jsem si je pak sama začla davky snižovat,nyni je to rok co prašky nejim,ale už zase citim nevyspalost a vraci se to. Takže fakt nevim co dělat. Zdali zase jit k doktorce a opět je brat,nevim,poradte prosim

Drevokocúr (Út, 27. 3. 2012 - 18:03)

Kamilo, já rok užíval 300mg přibližně rok, vždy večer a pomalu mi přestával fungovat. No..spal jsem osm hodin... ale nechci být na této extrémní dávce pořád, tak jsem pomalu snížil na 250mg a už se na ni držím cca 3 týdny... Vím, že když bych potřeboval kvalitněji spát, vezmu si plných 300mg a spím jak nemluvně :-) Co to tak zkusit snížit na 75mg a vydržet to nějaký čas až si tělo zvykne a pak pro případ potřeby / rezervy si brát těch 100mg při větších stresech.. Jak se dostat na 75mg? Třeba dočasně jinými léky... Zkusit se to může, ne?

luciano (Po, 26. 3. 2012 - 21:03)

Trittico je antidepresívum, ktoré pomáha aj na spánok. To, že by mal pomáhať aj na chrípku a bolesti kĺbov počujem po prvý krát. Je však pravda, že existujú výskumy, ktoré poukazujú na to, že antidepresíva zvyšujú imunitu orgamizmu. Ja sám užívam AD 5 rokov za za ten čas som nebol ani raz chorý.

Marcela Kováčov (Po, 26. 3. 2012 - 16:03)

Dobrý den, navštívila jsem lékaře pro nepřestávající chřipku(cca 4 týdny) a s tím související bolesti kloubů.Samozřejmě i únavou. Odcházela jsem s tritticem 150. Když si čtu Vaše příspěvky, tak tomu docela nerozumín. Mám ty léky brát? Poraďte mi prosím někdo?
Marcela

Kamila (Pá, 16. 3. 2012 - 16:03)

Prosím poraďte, jsem bezradná. Již tři roky užívám 100mg triticca na spaní. Sedativa přestávají působit a větší dávky nesnesu. Chci s triticcem úplně přestat, když ho ale vysadím, po dvou týdnech se spavost zhoršuje, až do úplné nespavosti. Má někdo ty samé zkušenosti, jak si od triticca odvyknout? Je vůbec nějaká šance?

Drevokocúr (Ne, 11. 3. 2012 - 22:03)

Chyba lávky, přátelé. Při snížení dávky z 300mg na 250mg spím namísto 8 hodin cca 5-6hodin... Abstinenční příznaky nemám, ale spánek není tak kvalitní jak dříve... Jsem zvědavý, co po měsíci bude, jak pojedu z dávky 250mg na 200...

luciano (Ne, 11. 3. 2012 - 20:03)

Trittico nie je hypnotikum, takže naň navzniká závislosť. Po skončení užívania by nespavosť nemala nastať.

marta (Ne, 11. 3. 2012 - 18:03)

Trittico beru už téměř...Ale co bude po vysazeni,co když pak se to zase vrati ta nespavost?

alena (Ne, 11. 3. 2012 - 15:03)

Trittico beru už téměř rok, spím jako nemluvně a bez jakýchkoliv vedlejších účinků, jsem moc spokojená a doporučuji ...

Drevokocúr (So, 10. 3. 2012 - 23:03)

To mohu potvrdit, že s 300mg Tritica na noc se vyspím relativně dobře. :-)

dana (So, 10. 3. 2012 - 17:03)

Já beru Trittico asi už...S Tritticem mám tu nejlepší zkušenost, dobře spím a bez vedlejších účinků.

Bobeš (Út, 6. 3. 2012 - 21:03)

Zajímavé video o psychofarmacii:

http://www.youtube.com/watch?v=3VrWlz_BdGU&feature=related

Reklama

Přidat komentář