Reklama

TRITICCO

Věra (Út, 1. 3. 2011 - 19:03)

chtěla bych se zeptat jestli...kup si ho na www.zdravá rodina.cz

! (Út, 1. 3. 2011 - 18:03)

Prid na Slovensko, tu kupis melatonin v kazdej lekarni.

vlasta (Út, 1. 3. 2011 - 18:03)

chtěla bych se zeptat jestli nemate někdo zkušenosti s melatoninem? Užívam trittico již rok a pul a bez něho spanek nepřichazi-zkoušela jsem to již nebrat,ale spaim jen 2-3 hodiny a to ještě přerušovaně,bojim se,že když toho necham tak opět budu na začatku me nespavosti. V čekarně jsem slyšela o melatoninu,že je dobrej na sapni a vubec ne navykovej,jenže pry neni tady u nas dostupny.

dědek (Út, 1. 3. 2011 - 17:03)

Čeho se bojíte ? To není návykový lék, vysadíte klidně běhen týdne, budete to brát třeba ob den. Trittico se bere taky ve stáří, je to AD seniorů- až do smrti. Chvalabohu za něj.

Magda (Út, 1. 3. 2011 - 12:03)

ja beru trittico 150 mg už pul roku na nespavost a přechod-po 3 tydnech jsem začla až vnimat zlepšeni-hlavně spanek-ale taky pry ještě 3 měsice a budu muset vyřadit-bojim se toho-moc mne to pomaha-jsem klidná a hlavně v noci spim a nemam taky vnitřni nepokoj

helena (Út, 1. 3. 2011 - 12:03)

Já ty nejlepší- brala jsem...a přestavali jsi najednou a nebo po třetinkach? Docela se bojim abych jak to vysadim jsem spala...

majkuska (Út, 1. 3. 2011 - 11:03)

Dobrý den, beru tritico od 2.2., první 4 dny ráno migréna (trpím na ní od krční páteře už několik let), pak nic a až teď 2 večery před spaním ucpaný noc a právě teď taky ucpaný jak v pekelné rýmě - podotýkám, že nastydlá nejsem. Neví někdo jestli ten ucpaný nos přejde? Jinak problémy se spaním jsem nikdy neměla a lék jsem dostala od obvodní lékařky - mám depky, nemám z ničeho radost, těším se jen na jaro a snad na nic jiného, všeho se bojím - náledí, úrazu, o děti, o budoucnost - no je se mnou teda zábava...

Rosa (So, 26. 2. 2011 - 17:02)

Já ty nejlepší- brala jsem to rok, všechno v pohodě, spánek se upravil, vysadila jsem je téměř ze dne na den. Brala jsem 1/3tbl na noc.

hela (So, 26. 2. 2011 - 14:02)

ja ho beru rok a když si představim jak jsem předtim trpěla nespavosti a když už bylo moc zle,tak jsem si vzala prašek na spani,pak jsem zase 4-5 dnu nespala a pořad dokola. nyni se mne krásně spi,ale už to začnem odbouravat-pry je to tak na 3 měsice-no snad pak bez něho usnu-jake mate s tim zkušenosti?

Mirka (Pá, 25. 2. 2011 - 14:02)

Beru tyden tyhle leky hlavně...Ahoj,kromě jiných léků (Citalon,Questax a Apo-venlafaxin prolong) beru 1/3 Tritico 150mg,celkem se mi po tom upravilo spaní

Kamila (Pá, 25. 2. 2011 - 13:02)

Beru tyden tyhle leky hlavně na nespavost-prozatim ještě nespim-ale moc mne boli klouby-myslite že to odezni a sapnek že ten přijde? děkuji

vlasta (Pá, 25. 2. 2011 - 10:02)

taky se přidam k Vam s nespavosti.4 roky špatně spim-muj spanek je tak 2-4 hodinovy s přestavkama na WC-to jsou nervy,nebot na urologii jsem byla,jedla i prašky,ale jen jsem si zkazila žaludek.Ma gynekoložka řika,že je to přechod-48 let-no taky to muže byt.Nechtěla jsem žadnou antikoncepci-chemii-tak jsem si koupila na přirodni fazi-jenže to nespavost nevyřeši.A až navštěva u psychiatra-nebot poslednich 14 dnu spanek skoro žadnej-strašná nevolnost,chvěni -no děs-a to si řikam,že stresy nemam z čeho mit-ale jsou z toho nespani. A jaká uleva po lecich TRIITICO-i když jsem asi tyden taky nemohla spat,a nebo jen přerušovaně-pak jsme nasadili jednu tabletu 150mg a já rano po probuzeni jsem tomu nemohla věřit-že je rano.Pry se to během pul roku upravi a pak budem opět snižovat davky a skončit s tim-ale pry jsou lide,co to uživaji dlouhá leta a nemá pry to cenu vysazovat,když za chvili do nespavosti přijdete opět. tak radějic budu denně zobat pilulku,obejdu se bez vinečka a snad bude dobře

jiřina (So, 29. 1. 2011 - 11:01)

dobri den jak lidi pišou o ttittica to je njiepši lek začit menši davky a pak zvyšovat vedlejši učinky odezni ale začit menši davky ale je nejlepši me ho vysadil a dali me qvestax to je droga tak sem si to sama vysadila tak mi dali tisercin a to je na odravni jak po pulitru tak jasem to taky přestala nejlepši trittica njlepši skušenost

Drevokocúr (Út, 18. 1. 2011 - 17:01)

Ahoj, máte někdo zkušenosti s braním Trittica 300mg v jedné dávce? Dnes mám začít navyšovat Trittico 150 + po 50mg co tři dny... a mám z toho docela lufta... povězte, kdo jste si tím prošli. Díky.

Freda (Po, 10. 1. 2011 - 14:01)

Pálení těla může být neurotický příznak stejně jako různé brnění, svědění, bolest. Trittico je proti nespavosti a mírní úzkost. Patří mezi slabší AD, která se předepisují starým lidem pro malé vedlejší účinky. Já ho bral a neměl jsem žádné vedlejší účinky.

Máša (Po, 10. 1. 2011 - 12:01)

prosím vás,než vám někomu předepsal lékař TRITICCO měl jste pálení těla,děkuji za odpověď

:-(( (So, 8. 1. 2011 - 19:01)

Tisercin dostával můj syn asi před 25 roky..bylo to hrůza, byl sjetej a nebo všechno prospal. Osobně vůbec nechápu, ze takové svinstvo se ještě dnes v době plné nových moderních léků, vůbec může dávat..
Radím, nebrat to

David (So, 8. 1. 2011 - 18:01)

Ahoj. Má někdo zkušenosti...Tisercin je pěkný svinstvo! Je to antipsychotikum starého typu, které se dává hlavně na nespavost. Sám jsem ho vyzkoušel, pokud si ho na noc vezmeš, budeš druhý den k nepoužití.

! (Po, 3. 1. 2011 - 15:01)

Není nic jednoduššího než to vyzkoušet.

Petr (Po, 3. 1. 2011 - 14:01)

Ahoj. Má někdo zkušenosti s Tisercinem. Dostal jsem ho místo Trittica a navím, jaká může být odezva. Petr

Reklama

Přidat komentář