Reklama

Lexaurin,Xanax-vase nazory

KoCip (Po, 19. 8. 2013 - 09:08)

Jsou to jen fety serte na to radši si zahulte trávu ;)

Rambo1983 (So, 10. 8. 2013 - 15:08)

Ono to není totiž přímo pro mně, takže přes doktora to půjde těžko. Každopádně díky za tip. Z Prahy přímo teda nejsem, ale dalo by se tam dojed. Pořád lepší, než se nechat ošulit.

... (Pá, 9. 8. 2013 - 15:08)

Zdravím,
Přicházím opět...rambo, zkus diskuzi doktoronline.cz, jestli jsi z Prahy, tam se dá domluvit osobní předání, abys nebyl okradený nějakým anonymem. Nebo risknout dobírku, riziko je to taky, ale o něco menší než posílat peníze předem. A nevím jestli trváš přímo na Xanaxu, ale některé benzáky mají totožný účinek - Neurol, Lexaurin. Oxazepam je slabý, jiné nemohu posoudit.

Pampeliška (Pá, 9. 8. 2013 - 15:08)

Zdravím,
Přicházím opět...Rambo, nediv se. Dady nikoho seriozního nemůžeš očekávat. proč nemůžeš říct doktorce, aby ti to napsala? Přece nemůžeš spoléhat na lidi na fóru, chodí sem kdekdo.

V době, když jsem brala velké dávky BZD, taky jsem si je někdy sháněla všelijak, takže tě chápu.
:-(

Rambo1983 (Pá, 9. 8. 2013 - 15:08)

Zdravím,
Přicházím opět s prosbou, nedaří se mi nějak sehnat Xanax. Nejlépe 2mg. Občas se tu nabídka objeví, tak snad...
[email protected]
Předem děkuji za kladné vyřízení.
Smutné je, že někteří se snaží krizi ostatních vydělat. Jako například [email protected], který jednal na oko seriozně, dostal ode mně zaplaceno, ale je tomu měsíc a pořád nic. Bacha na tohohle zmrda, kdyby jste s ním měl někdo co dočinění.

Merley (Čt, 1. 8. 2013 - 08:08)

ludia ja vlastne ani neviem...stojím ani na jedné ani na druhé straně.Znám lidi co by nespolkli tabletu jako Lexaurin nebo Xanax. Přitom živoří, an fórech a jistě i v životě vykřikuji pooomoc, zblázním se a podobně.Všichni máte má každý kus pravda.Problém je v tom, že začít užívat léky proti úzkosti, panice atd..je nejlepší hned jak je něco v nepořádku.Jako s každou nemocí, máte horečku? nebo vaše dítě? I když víte, že vám doktor stejně nenapíše vid než ATB jíte je a je to taky svinstvo!Tak kde je problém? Máte-li tyto stavy je něco nepořádku ve vašem životě.Každý si může předci říct, tak to ne, toho je na mě dost, jak stresu tak v partnerském vztahu.Ale MY to předci vydržíme to nic není to přejde !A ono houbeles.Chybí taky osvěta.Žereme intoxikované potraviny, otravujeme se pomalu ale jistě, nejsou to o nic víc větší jedy jak léky, ale mlčíme!Špatnej partnerská vztah, nedostatek přátel stres, stěžujeme si ale neřešíme.Neumíme relaxovat, nechodíme do příroda, nesportujeme a pak si zase ztěžujeme.No a když už se ozve nervová soustava, tak jako poslední zvonění, tak na to prdíme, vždyť to taky vydržíme a přitom by stačilo tak málo.Ihned dodat tělo dostatečné množství kvalitních vitamínů a minerálů, které tělo potřebuje, protože ho vyčerpalo všechen na vaše problémy a už nemá kde brát.A my sereme na to!Takže vlastně co? Nechováme se k našemu zdraví dobře a ono se jen brání, ale né pořádnou hořečkou ale úzkostí, strachem, panikou atd.A přitom to je jen začátek.Okamžitě by jsme to měli řešit.Tělo říká, že je něco moooc špatně, pfff, my to vydržíme - jenže mozek a nervy už nemají z čeho !!! Je neskonale lepší zajít za obvoďákem at vám již při prvních příznacích napíše obyčejný Neurol a vy mezi tím si pěkně dejte životy a zdraví do pořádku.Udělejte si pořádek ve stravování, relaxujte, pohybujte se a dodejte všechny minerály a vitamíny o co jste svůj organizmus obrali, špatným způsobem života.Do půl roka jste fit, můžete neurol hodit do hajzlu a zůstat při zdravém způsobu života, vyřešit si svoje problé

Pampeliška (Pá, 19. 7. 2013 - 13:07)

Pampeliško,tak musím...Skvělé, že jsi v pohodě, skvělé je, že máš super psychiatra a super přítele.
Skvělé je, že js dneska tak hezky.
:-)
Užívejme si skvělých chvil vědomě.
Přeji hezký víkend.
:-)

ALI (Pá, 19. 7. 2013 - 11:07)

Pampeliško,tak musím konstatovat, jsem v pohodě. Byl to ode mne velký risk. Už takovou blbost neudělám.Máš pravdu, je správné držet se radami lékaře a to mám fakt výborného psychiatra který se snaží pomoci pacientovi a je vždy vstřícný a úsměv na tváři.A co se nestává vždy při odchodu z ordinace podá sám pacientovi ruku. Víš já jsem toho prožila strašně moc v životě. Týrání bývalým manželem psychické i fyzické.Mém tedˇ stašně hodného a milujícího přítele Ali

Ali (Čt, 18. 7. 2013 - 20:07)

No ano, děkuji za názor, ale až poslední týden mi začalo být opravdu zle.Já ty všechny léky před 2 měsíci vyhodila, takže jsem si neměla co vzít. Mdlo, pocení, těžko jsem se k něčemu donutila , ale víš jak to je. Člověk se musí snažit. Jenomže já to vysadila sama, protože doktor mne řekl, že mi ho příště sníží a to bylo dnes. Tak jsem na poloviční dávce a začalo se mi ulevovat.Já totiž vysadila vše před 2 měsíci Derin , Mirzaten . Myslela jsem že to zvládnu, že se to spraví a chce to čas. A najednou tělo začalo vzdorovat. Odrazilo se to i v intimnítě, že jsem nebyla schopna plnohodtného sexu. To už jsem věděla, že je to z vysazení. Přišly ještě horší deprese. Tak už to neudělám. Jenom jsem čekala, až dnes půjdu k psychiatrovi a dá mi ten slabší, 75 mg. Doktor nevěděl co jsem udělala. Takže ta snížená dávka Olmexya mi pomohla. Mdloba před 1 měsícem přišla opravdu.Byla jsem doma sama. Přítel byl na noční a já s ním mluvila po telefonu a najednou mi vypadl z ruky, mdlo a já 1 hodinu ležela na zemi a přítel se mi nemohl dovolat. 13 nepřijatých hovorů a tak kontaktoval Policii. Já se pak pomalu probrala a dosáhla na telefon. Můžu mluvit o štěstí. Policie ale už byla na cestě. Motala jsem se a víte co mi řekli, vemte si prášek na spaní a jděte si lehnout, ne že by mně odvezli na vyšetření. Bylo to po půlnoci.A to slíbili, že příteli dají vědět a nebyla to pravda. Nikdo mu nedal vědět. Tak pracuje policie.Já už ale byla při sobě takže věděl, že žiji.
Ali

Pampeliška (St, 17. 7. 2013 - 22:07)

může se najednou vysadit...ALI
Venlafaxin se musí opravdu vysazovat velmi pomalu. Jinak hrozí zhávratě, mdloby, kolísání tlaku,apod.
Je to silný lék, potřebuje čas, než se tělo srovná. Je dobré vysazování podpořit jiným lékem, který zmírní příznaky z vysazení. Tohle ale ti určitě doktor vysvětlí, když to chceš vysadit...
Jestli jsi dva měsíce po vysazení, tak si můžeš gratulovat, žes to nijak zvlášť nepocítila. Pokud ti nepomohl, zřejmě potřebuješ jiný lék, Rivotril opravdu není na dlouho.
Co zkusit nějakou nízkou dávku AP?

Dave2 (St, 17. 7. 2013 - 20:07)

ALI: Máš asi na mysli Olwexya /venlafaxin/ tak to tě bohužel zklamu, já jsem ho vysadil ze 150mg a byl jsem na sebevraždu. Závislost na tom vzniká strašná - občas se tomu nenápadně říká "syndrom z vysazení"

Protože se stále říkají výmysly "návyk" "závislost" - tak to někteří omezení lékaři nechtějí psát a vzniká absurdní sutuace, kdy si dotyčný musí potřebný lék kupovat na černo, kdybych ho měl, tak vám ho dám zadarmo [email protected] -- "Koľko chcete za jednu krabičku xanaxu ?"

ALI (St, 17. 7. 2013 - 15:07)

může se najednou vysadit naráz lék OLMEXYA? Mám periodickou depresi,takže někdy je mi šíleně od pocení i v nocia to neusnu a to se střídá s neschopností cokkoliv udělat.A přepadá mně úzkkost až panická. vysadila jsem ho protože jsem nepocitovala žádnou úlevu a to jsem ho brala asi 2 roky v dávce 150 mg ráno. Neberu ho 2 měsíce a je to stejné jako Alikdyž jsem ho brala. Uleví se mi po Rivotrilu ale není to nadlouho.

danielb2@centru (Pá, 12. 7. 2013 - 20:07)

Ahojte. Mám na predaj Xanax...Koľko chcete za jednu krabičku xanaxu ?

Tonda (St, 18. 11. 2015 - 15:11)

mam zajem o kupu Xanax - neurol 1-2 baleni pro vlastni postrebu zaslani na dobirku napsat cenu s postou dik [email protected]

Slavka (St, 28. 10. 2015 - 00:10)

ziadny psychiater mi...Ublizis len druhym ludom a je to dost sebecke a zbabele ....ked chces si urobit zle ostan na tomto svete a zi !

Freja (Pá, 2. 10. 2015 - 21:10)

Ahoj, prosím, je nějaká adresa na admina? Vím, že to sem nepatří, ale nevím, kde to zjistit, děkuji.

Blbe (Pá, 2. 10. 2015 - 18:10)

Na co ještě čekáš?

ianakis (Pá, 2. 10. 2015 - 15:10)

ano, je to moj problem , naco to hovorit svetu, neznamzm ludom. urobim to a hotovo.

ianakis (Pá, 2. 10. 2015 - 15:10)

ziadny psychiater mi... nasiel som toto nahodou, nic ma neodradi od samovrazdy, len som slaby a zatial nemam na to gule

ianakis (Pá, 2. 10. 2015 - 15:10)

ziadny psychiater mi nepomohol, ani jeden nebol scopny ma odredit od samovrazdy

Reklama

Přidat komentář