Reklama

Lexaurin,Xanax-vase nazory

Ali (Čt, 18. 7. 2013 - 20:07)

No ano, děkuji za názor, ale až poslední týden mi začalo být opravdu zle.Já ty všechny léky před 2 měsíci vyhodila, takže jsem si neměla co vzít. Mdlo, pocení, těžko jsem se k něčemu donutila , ale víš jak to je. Člověk se musí snažit. Jenomže já to vysadila sama, protože doktor mne řekl, že mi ho příště sníží a to bylo dnes. Tak jsem na poloviční dávce a začalo se mi ulevovat.Já totiž vysadila vše před 2 měsíci Derin , Mirzaten . Myslela jsem že to zvládnu, že se to spraví a chce to čas. A najednou tělo začalo vzdorovat. Odrazilo se to i v intimnítě, že jsem nebyla schopna plnohodtného sexu. To už jsem věděla, že je to z vysazení. Přišly ještě horší deprese. Tak už to neudělám. Jenom jsem čekala, až dnes půjdu k psychiatrovi a dá mi ten slabší, 75 mg. Doktor nevěděl co jsem udělala. Takže ta snížená dávka Olmexya mi pomohla. Mdloba před 1 měsícem přišla opravdu.Byla jsem doma sama. Přítel byl na noční a já s ním mluvila po telefonu a najednou mi vypadl z ruky, mdlo a já 1 hodinu ležela na zemi a přítel se mi nemohl dovolat. 13 nepřijatých hovorů a tak kontaktoval Policii. Já se pak pomalu probrala a dosáhla na telefon. Můžu mluvit o štěstí. Policie ale už byla na cestě. Motala jsem se a víte co mi řekli, vemte si prášek na spaní a jděte si lehnout, ne že by mně odvezli na vyšetření. Bylo to po půlnoci.A to slíbili, že příteli dají vědět a nebyla to pravda. Nikdo mu nedal vědět. Tak pracuje policie.Já už ale byla při sobě takže věděl, že žiji.
Ali

Pampeliška (St, 17. 7. 2013 - 22:07)

může se najednou vysadit...ALI
Venlafaxin se musí opravdu vysazovat velmi pomalu. Jinak hrozí zhávratě, mdloby, kolísání tlaku,apod.
Je to silný lék, potřebuje čas, než se tělo srovná. Je dobré vysazování podpořit jiným lékem, který zmírní příznaky z vysazení. Tohle ale ti určitě doktor vysvětlí, když to chceš vysadit...
Jestli jsi dva měsíce po vysazení, tak si můžeš gratulovat, žes to nijak zvlášť nepocítila. Pokud ti nepomohl, zřejmě potřebuješ jiný lék, Rivotril opravdu není na dlouho.
Co zkusit nějakou nízkou dávku AP?

Dave2 (St, 17. 7. 2013 - 20:07)

ALI: Máš asi na mysli Olwexya /venlafaxin/ tak to tě bohužel zklamu, já jsem ho vysadil ze 150mg a byl jsem na sebevraždu. Závislost na tom vzniká strašná - občas se tomu nenápadně říká "syndrom z vysazení"

Protože se stále říkají výmysly "návyk" "závislost" - tak to někteří omezení lékaři nechtějí psát a vzniká absurdní sutuace, kdy si dotyčný musí potřebný lék kupovat na černo, kdybych ho měl, tak vám ho dám zadarmo [email protected] -- "Koľko chcete za jednu krabičku xanaxu ?"

ALI (St, 17. 7. 2013 - 15:07)

může se najednou vysadit naráz lék OLMEXYA? Mám periodickou depresi,takže někdy je mi šíleně od pocení i v nocia to neusnu a to se střídá s neschopností cokkoliv udělat.A přepadá mně úzkkost až panická. vysadila jsem ho protože jsem nepocitovala žádnou úlevu a to jsem ho brala asi 2 roky v dávce 150 mg ráno. Neberu ho 2 měsíce a je to stejné jako Alikdyž jsem ho brala. Uleví se mi po Rivotrilu ale není to nadlouho.

danielb2@centru (Pá, 12. 7. 2013 - 20:07)

Ahojte. Mám na predaj Xanax...Koľko chcete za jednu krabičku xanaxu ?

Tonda (St, 18. 11. 2015 - 15:11)

mam zajem o kupu Xanax - neurol 1-2 baleni pro vlastni postrebu zaslani na dobirku napsat cenu s postou dik [email protected]

Slavka (St, 28. 10. 2015 - 00:10)

ziadny psychiater mi...Ublizis len druhym ludom a je to dost sebecke a zbabele ....ked chces si urobit zle ostan na tomto svete a zi !

Freja (Pá, 2. 10. 2015 - 21:10)

Ahoj, prosím, je nějaká adresa na admina? Vím, že to sem nepatří, ale nevím, kde to zjistit, děkuji.

Blbe (Pá, 2. 10. 2015 - 18:10)

Na co ještě čekáš?

ianakis (Pá, 2. 10. 2015 - 15:10)

ano, je to moj problem , naco to hovorit svetu, neznamzm ludom. urobim to a hotovo.

ianakis (Pá, 2. 10. 2015 - 15:10)

ziadny psychiater mi... nasiel som toto nahodou, nic ma neodradi od samovrazdy, len som slaby a zatial nemam na to gule

ianakis (Pá, 2. 10. 2015 - 15:10)

ziadny psychiater mi nepomohol, ani jeden nebol scopny ma odredit od samovrazdy

jan berda (Pá, 2. 10. 2015 - 15:10)

mam xanax, lexaurin aj stilnox, kolko mam zobraz osamote, najdu ma po pár dnoch, nechcem sa uz prebudit

Pavel (Ne, 6. 9. 2015 - 18:09)

Dobrý deň. Ak máte zaujem...Phenaemal 0.1 mal by som zaujem o kupu tohto lieku moj mail [email protected] Dakujem

koupim XANAX 2 (Po, 17. 8. 2015 - 00:08)

nabidnete s cenou, praha

Janek (Út, 11. 8. 2015 - 13:08)

Koupím Xanax. Tel. 607863304koupim XANAX 50x2MG, 2-3 baleni, nejlepe osobne praha ci okoli, dekuji za nabidky, [email protected]

Hm (Po, 22. 6. 2015 - 22:06)

Pro muže Lexaurin dle mého jen v mezníh situacích,tam ano,utlumí,sklidní,je to sedativum,jste utlumen jak po 3 pivech před spaním.

aka (Po, 22. 6. 2015 - 21:06)

V pravěku se řešili spory...ale ne dlouhodobě, jen na uvolnění:)

aka (Po, 22. 6. 2015 - 21:06)

Dobry den mam menčí...proč se stresuješ?

Alena (Po, 22. 6. 2015 - 21:06)

Dobry den mam menčí probl?m už pul roku beru leky ansilan byla jsem na pohovoru a nezdělila jsem to zaměstnancovy nevěděla jsem ze je to podstatne dnes mě poslali k jejich závodnímu lékaři a ten mě bohužel do prace nepustil ale nejsem si jista jestly je to podstatne protože kdo by se chlubil že bere leky kvuly stresum prosim poradite mi chteji abych zmenila leky aleě ansilan vyhovuje a nevím co mam dělat jsem uplně nadně

Reklama

Přidat komentář