Reklama

Lexaurin,Xanax-vase nazory

:-D (Út, 10. 8. 2010 - 18:08)

Pokud Lexaurin skutečně...ano..praktičtí lékaři předepisují tyhle "léky" jako je lexaurin, neurol, stillnox...
Většinou to předepisují ti lékaři, kteří benzodiazepiny prostě neznají....ti dobří lékaři ti ho nenapíšou....
Benzodiazepiny by se měly užívat jednorázově, ne dlouhodobě, pokud je člověk opravdu v sračkách../závislost na alkoholu a jiných drogách/...benzodiazepiny se tlumí abstinenční příznaky jiných drog...ale sám je velice návykový...

:-Da poslední v (Út, 10. 8. 2010 - 18:08)

pokud budeš dodržovat předepsané dávky a doktor umí s "lexaurinem" pracovat a zná jeho negativní stránky, tak se ti nic nestane...jenomže, to je ten problém.. když ti je špatně a máš doma krabičku lexaurinu, a tvoje klasická dávka 1,5mg už nezabírá, téměř v 90% šáhneš do krabičky a zobneš si další.....

:-DKarolino (Út, 10. 8. 2010 - 18:08)

znám příběh člověka, který měl práci, rodinu, tři auta, dva domy, a zobal lexaurin....dlouhodobě....přijde doba, kdy už ti ani velká dávka lexaurinu nestačí a dostaneš se do velké psychozy...ten pán se upálil doma ve stodole, nikomu neřekl proč...

:-D (Út, 10. 8. 2010 - 18:08)

Chtěla jsem se zeptat...jinak kupovat lexaurin na černém trhu je jeeště větší blbost, než si ho kupovat v lékárně....existuje plno "studentu chemie", kteří tyhle prášky vyrábí doma...samozřejmě nejsou tak čisté a mužou být hodně toxické....
v lékarně stojí jedna krabička lexaurinu 100kč...na černém trhu i 600kč

karolino... (Út, 10. 8. 2010 - 18:08)

ja samozřejmě nezačal na takové dávce...prostě mi bylo po něm dobře a došel jsem až do takových dávek jako jsem popisoval...opravdu benzodiazepiny jsou nebezpečné a nikomu to nedoporučuju....
mimochodem, heparinový vrah Petr Zelenka byl na lexaurinu silně závislý a byl "sjetej" pořád, proto vyhledával stresové situace a rád je pod vlivem lexaurinu "řešil", protože lexaurin absolutně odbourává strach....

Karolina (Út, 10. 8. 2010 - 09:08)

Chtěla jsem se zeptat...Pokud Lexaurin skutečně potřebujete, určitě vám ho napíše praktický lékař nebo psychiatr.Není potřeba někomu cpát velké peníze.

Karolina (Út, 10. 8. 2010 - 09:08)

No jo, tři 1 mg denně, tak to je síla! A kdo ti to tak blbě poradil??A ještě chlast k tomu?

Tak tady nestraš lidi, kteří potřebují brát rozumnou dávku v počátcích braní AD.

Pani Renata Ves (Út, 10. 8. 2010 - 09:08)

PRODÁM - Lexaurin 3 3 mg....Chtěla jsem se zeptat zakolik prodavate jedno baleni lexaurinu.

:-D (So, 7. 8. 2010 - 13:08)

no ...lexaurin prostě...hlavně vysazovat postupně!!ne naráz při dlouhodobém braní!!

:-D (So, 7. 8. 2010 - 13:08)

Co chci popsat?Jak dlouho jsi...no ...lexaurin prostě nedoporučuju....
protože je po něm až moc rychle dobře a lidi s depresí mají u něj sklony ho začít zneužívat...pokud jsi brala 1,5 dvakrát denně je to celkem v pohodě..

:-D (So, 7. 8. 2010 - 13:08)

Co chci popsat?Jak dlouho jsi...hmm.tak to je zvláštní..no já bral asi tři měsíce tři trojky....1-1-1.a horší věc jsem nezažil. jsem po vysazení nezažil...
samozřejmě je to individuální...a někdy jsem do toho i pil...

Karolina (So, 7. 8. 2010 - 06:08)

Co chci popsat?Jak dlouho jsi ho bral, kolik jsi toho bral a jestli jsi byl na detoxu.
Nejde mi to do hlavy, protože já jsem ho taky brala několik měsíců a pak jsem začala brát AD a bez problémů jsem vysadila. Né že bych vydražela nějaké absťáky ale už jsem neměla naprosto potřebu ho brát.
Tak by mě zajímalo, jakou zkušenost máš, že tady tak strašíš??
Já jsem brala asi 6 měsíců dva 1,5 denně.

karolina (Pá, 6. 8. 2010 - 22:08)

Napiš nám něco o svoji...nevim co chceš více popsat..
nějaké konkrétní dotazy?

Lenka N (Pá, 6. 8. 2010 - 17:08)

Zdravím Lenko,
nechci...Ahojky Ondro píšu až po delší době ale syn kupodivu zvládl ten těžký úraz po jeho propuštění bez léků.Chodil poctivě na sezení a navíc měl a má okolo sebe velkou podporu lidí a to mu též pomohlo.Takže je vidět že jsou vyjímky které to zvládnou i bez léků.Lenka

Karolina (Pá, 6. 8. 2010 - 07:08)

Lexaurin je podobné svinstvo...Napiš nám něco o svoji zkušenosti, prosím. když o tom tak odstrašujícně píšeš.

:-D (Pá, 6. 8. 2010 - 07:08)

Lexaurin je podobné svinstvo jako opiáty...zařadil bych ho mezi tvrdé drogy s tvrdým abstinenčním dopadem...Pokud ho berete dlouho a vysadíte ho naráz, s 90% dostanete takovou abstinenční psychozu....
Abstinenční psychoza z lexaurin je se silnými halucinacemi a to i čichovými a sebevraždy nebo pokusy sebevražd při těchto psychozach jsou velmi časté!!můžete také při rychlém vysazení zemřít.....
!!!!LEXAURIN JE SVINSTVO!!!

Radiani (Ne, 1. 8. 2010 - 00:08)

Já to zkusil - měl jsem zásoby medikamentů po postiženém bratrovi. Skoro se to povedlo, ale bohužel jsem se po týdnu probral na aru. Vypočítané to bylo správně, ale organismus část vyzvrátil. Dodnes lituju źe se to nepovedlo. Jsem srab a na další pokus jsem nenašel odvahu. A také náskledný pobyt na psyndě s několika psychopaty a agresivními sadisty mne z podobných experinentu vyléčil... I když múj život mi hrubě "nechutná" - nevím jak líp to vyjádřit. Mějte se všichni lépe.

Petr (So, 31. 7. 2010 - 19:07)

Ahojte, zná tu někdo vůbec...Jáke máte problémy že uživate antidepresiva ?

Jiří (So, 31. 7. 2010 - 18:07)

Dobry den brala jsem... Neboj te se sama postuně snižovat davku, zajít si na procházku venku je pěkně a kolem vás a nás jsou přijemní lidé. Vzít si knížku třeba do parku a na večer k usinaní. Zahodit bulvární tisk :-) Pustit si romanticke dvd.

Anonimka (Čt, 29. 7. 2010 - 11:07)

Ahojík...všem.když to tu čtu jde mi mráz po zádech!
Trpím neurocirkulační astenií.Mám zkušenost s Neurolem(ale krátkou)užívám jen,když to na mě příjde)A beru vážně jen kousíček a jsem jak po 10pivechale pak jsem v poho.Ale je dost silný,tedy promě.Lexaurin?Mám ho u sebe a zase1,5 a beru jen,když je potřeba(když to na mě příjde),Citalcet jsem brala rok zase jen ve slabé formě-ale moc neplnil to co mě.
lexaurin-někdo psal,že mohl řídit a pod?Boha jeho v letáku se všude píše,že se nesmí řídit a pod.Snižuje pozornost!
jsem ráda(zatím),že nejsem závislá!A jde to regulovat práškem třeba jednou za měsíc.
Moc fandím lidem,ktěří s tím bojují.A NEDEJETE se zlomit.Taková malá rada,pokud to jde sedněte do auta a vypadněte chvilku z tohodle prostředí a hoďte se do pohody.Než brát ty léky.
najděte si fak doré kámoše a VYPOHODUJTE pár dní.Páček.

Reklama

Přidat komentář