Reklama

Lexaurin,Xanax-vase nazory

Sweet (Pá, 29. 1. 2010 - 00:01)

Ahoj všichni kolegové závisláci! Jsem taky jeden z vás, co pravidelně bere lexaurin asi 2 roky. Zajímavý je, že nezvyšuju dávky, beru prostě 1,5mg ráno a večer půlku Stilnoxu, toť vše. Vůbec nemám žádné fóbie apod, normálně chodím mezi lidi, nakupovat, nevadí mi uzavřený prostor např.letadlo. Ale ta rána! Každý ráno mám prostě pocit, že nevstanu, nic mě nebaví, jsem úplně vyřízený, na nule, bez energie. Takže si musím dát těch 1,5mg lexoše a teprve pak jsem schopný vůbec začít cokoli dělat, vstát, jít do práce atd, jinak bych snad vůbec nevstal.. Zajímavé je, že když totálně změním prostředí, tak třeba na dovolené, neberu 14 dnů nic. Máte někdo podobnou zkušenost??

Lenka (St, 27. 1. 2010 - 09:01)

Kůže hodně reaguje na...mám čistou kůži na tváři a do rána,nebo po rozčilení jsem samý pupenec.Někdy vodnatý někdy bílý.Co to je ,nevím.Někdy když se toho chytnu nebo smáčknu tak se mi udělá červené kolo kolem toho pupence.

Mia (St, 27. 1. 2010 - 08:01)

Johnny, teď ti to pokrylo všechny původní příznaky. Běž na pořádné vyšetření, pokud to nic není,já bych volila raděj slabé AD na delší dobu. Z Lexaurinu za několik týdnů zkolabuješ, budeš mít deprese, třesavku, budeš ho shánět jak narkoman. Je jen na krátkou přechodnou dobu a s AD se může brát a postuně vysazovat.

Johny (Út, 26. 1. 2010 - 16:01)

Z ničeho nic se mi objevili silné zdravotní problémy, ohromně vysoký tlak (220/120), tep 190 v klidu, píchání po těle, nemohl jsem jíst apod. to vše v 19 letech. po 4 měsících mě spolu s další léčbou nasadili lexaurin, bylo mi řečeno ať si dávku nastvím tak aby to účinkovalo, teď "dlabu" tak 12 - 15Mg denně a perfektně mě to postavilo na nohy, ale jakkmile si ho zapomenu ráno vzít, tak je průser na světě....

jenicek (Po, 18. 1. 2010 - 15:01)

No, s Lexaurinem mám bohužel...Kůže hodně reaguje na aktuální psychický stav. Je takový obraz vnitřního klidu. Proto to zlepšení. To Vám poví všichni, co mají problemy s kůží. Vetšina exematiků má původní problém v psychice...

zipppiii@seznam (Út, 9. 4. 2013 - 03:04)

koupim xanax nabidnete

lado sejka (Út, 19. 4. 2022 - 13:04)

mam nekolok krabicek neurolu500 za jeden 05

MARTINA FRAŇKOVA (So, 29. 4. 2023 - 06:04)

Měla bych zájem o neurol můj email [email protected] děkuji
.
Mám zájem o neurol můj [email protected]
.

.

Martina Fraňkova (So, 22. 4. 2023 - 06:04)

Mám zájem o neurol na
dobirku email [email protected] děkuji a zdravim

Martina Fraňkova (St, 11. 1. 2023 - 22:01)

Dobrý den měla bych zájem o neurol 1mg na dobírku děkuji

Pampeliška (Po, 25. 3. 2013 - 16:03)

také jsem to tak měla,ale...Nechci být nositel špatných zpráv,
ale nedá mi to, abych nevarovala. Lexík je hodně návykový, nebezpečný, jako všechny benzodiazepiny. Je to výborný pomocník v panice, v nezvladatelných stavech úzkosti. Ale menší průsery je dobré se naučit přežívat bez něj. Ono se pak zvyšuje a zvyšuje, až pak není kam a člověk to pak potřebuje jen aby mu nebylo tak šíleně zle, a žádnou úlevu už to nepřináší. Chová se jako každá jiná droga.
Je dobré to nebrat pravidelně ani často.

Rambo1983 (Po, 25. 3. 2013 - 15:03)

vy fetaci
Zavři kušnu a hleď si svý rachoty.

terko (St, 27. 2. 2013 - 19:02)

zdravim..doktorka mi...také jsem to tak měla,ale je to slabý,tak užívám3.mg a je to vpohodě.vem si 2.tablety 1,5mg pokud nemáš tu silnější

Lenka (St, 27. 2. 2013 - 10:02)

Lexaurin beru asi 8 let na spaní.Ale jsem už žena středního věku,do 46 let jsem spala dobře.Zkoušela jsem i jiné,ale ty mě nevyhovovaly.Je pravda, že když se bere dlouho, délka spánku se snižuje.Ze začátku spal člověk jak hozený do vody, teď spín ta4-5 hod.Neberu ho ale každý den.Naštěstí.
Pokud ale máte potíže s úzkostí, na to je lepší neurol.

Tereza (St, 27. 2. 2013 - 08:02)

zdravim..doktorka mi predepsala Lexaurin 1,5 ,prvni tapbleta docela pomohla a ted se mi zda,ze zadna zmena,potrebuju asi neco silnejsiho,myslite ze ten xanax by zabral? a popr kde ho sehnat bez predpisu,dekuji

pavla (So, 23. 2. 2013 - 06:02)

ahojda,xanax mi hodne pomáhá,sice ho užíván jen pár dní,ale zabral od 1.dne.Jsem klidná jako nikdy předtím a zároveň mi mozek funguje,nejsem ani tak unavená a večer/dělám na směny/usnu jako mimino.

Lucia Gajdošová (Po, 18. 2. 2013 - 00:02)

Predam hocijake tabletky aj...dobrý,

otrebovala by som tablety xanax, vieme sa dohodnúť ???

Lucia

Lucia Gajdošová (Po, 18. 2. 2013 - 00:02)

Predam hocijake tabletky aj...dobrý,

otrebovala by som tablety xanax, vieme sa dohodnúť ???

Lucia

pajko1 (Ne, 17. 2. 2013 - 14:02)

vy fetaci

pavel (Ne, 17. 2. 2013 - 06:02)

No já ho taky brala,ale...je to skvely liek strasne ukludnuje

Reklama

Přidat komentář