Reklama

Lexaurin,Xanax-vase nazory

Okamaďoura (So, 23. 6. 2018 - 09:06)

Tohle věřim,že je někde zakázaný,prý snad tohle svinstvo ještě návykový...
Takže doma zas pády,vylití na sebe horké vody a podobně a to v stavu mentálního útlumu a cítění se jak zelenina.
Tak to asi vše k lexaurinu.
Mělo mi dojít ty keci a přístup co jsem asi za magora při předepisování lexaurinu muži.
LEXAURIN zřejmě naprosto likvididuje mužské přednosti jako odhad vzdálenosti,přesnost,výbušnost,úspěšná práce s fyzickým rizikem,trefné poznámky nebezpečnému rivalovi atd.,
výsledek že jste sám nebo někým domlácen....

Okamaďoura (So, 23. 6. 2018 - 09:06)

Lexaurin na mě je svinstvo co mi dává prdlačky,jen čumim jak vejr,motám se,naprosto bez rovnováhy,fakt ideální výletty, zejména pomalu na kole,dojebanej,odřenej,votočený řidítka,podlitiny,sedřeniny.

Okamaďoura (So, 23. 6. 2018 - 00:06)

Lexaurin nikdy už nikdy,takoví sračka,sorry,nechápu kdo to bere...

Okamaďoura (Pá, 22. 6. 2018 - 23:06)

Být odnaučen alkoholu, ale na márách je k prdu.

Okamaďoura (Pá, 22. 6. 2018 - 23:06)

Kráva doktorka nikdy nesmí předepdat víc jak jedno balení...

Okamaďoura (Pá, 22. 6. 2018 - 23:06)

A to jsem chytře zapnul u...Nebejt opatrnej ,nepustit si topení,nenapít se pořádně tak zmrnu v těžkym komatě po intoxikaci timhle šmejdem nebo se dehydratuju za spánku a chcípnu na dehydrataci.
Tuhle sračku tuším někde přestali prodávat.
Na takovýhle předávkování prášky zemřelo už spoustu lidé jen ze smutku tendencí se nárazově uklidnit.

Okamaďoura (Pá, 22. 6. 2018 - 23:06)

normálně dnes si na...A to jsem chytře zapnul u postele naplno topení a nalil do sebe hodně tekutin,protože jsem tušil tu sračku co to bude,než jsem došel domů vyhulil jsem půlku krabičky cigár abych vůbec neusnul cestou a šel si před spaním na velkou a malou no a stejně za těch 24 nebo snda 48h spánku jsem se pomočil do postele.
Fakt vo život takovej sajrajt by neměli prodávat.

Okamaďoura (Pá, 22. 6. 2018 - 23:06)

normálně dnes si na absťák doléčování (ani bych nemusel) těsně před spaním třezalkový čaj s medem vychlazený,usnu,ale zítra se vzbudím jak se sluncem,ne ten sajrajt,že vstanu v půl páté pomočený odpoledne a to se mi stalo i že jsem v pátek šel zničený ze zničující psychicky věci narval jsem do sebe plato lexaurinů a probudil se v neděli večer.
Takže fakt sorry tento příšerný hnus nikomu nedoporučuju.

Okamaďoura (Pá, 22. 6. 2018 - 23:06)

Fakt dobré, fakt dobré, vůbec si nepamatuju jak sem se dostal domů, jen účtenka odkud si s časem a modřiny po těle kde vím odkud je mám, tolik k lexaurinu, takovou sračku již nikdy více...

sdfg (St, 20. 6. 2018 - 01:06)

Navíc jsem v pytli teď nemůžu nic brát, doktorka po mne jde, posíláme mne na krevní testy a testy moči, asi mne má podezřelého na užívání stimulancijí nebo marihuany,tak to tedy ne,jsem čístý jako řípa a dryáky z třezalky jsem si udělal akorát včera a to z pěti sáčků čaje 15-20min louhoval a pak ochutil dvěma lžícemi cukru a asi třemi citrony a celým balením na drobno nakrájení máty,řeknu vám spánek jak batole a v půl páté vyspalý jak rybička,neuvěřitelné.
To po lexaurinu bych naopak chrápak velmi dlouho,zajímavé.
Je fakt,že jsem šel spát už asi v 22h,takže vstávání na půl pátou zas takový heroický výkon nebylo.
Ale ,že toho člověk s touhle časovou bublinou všeho stihne...

Dotaz (St, 20. 6. 2018 - 01:06)

No nevim co s tím budu dělat,ta doktorka je fakt trefená,chci jedno balení,ona mi předepíše dvě...
To je jak pro koně...

Dotaz (St, 20. 6. 2018 - 01:06)

Tak já to teda dlabu,nebudu si dělat dobře laciným chemickým přípravkem, i když by to mělo snad být čistší než třezalka s hafem léčivých účinků,jako světloplachost až vyvolání alergie na slunce,což teda by bylo v počasí v ČR přes jaro dost v pytli,protože máme počasí jako v Maďarsku.

Vím ,že lexaurin je nouzovka a na mne jako na muže působí tlumivě, což mi dost vadí a pak jsem takový splihlý muž, to nemám rád.

Dotaz (St, 20. 6. 2018 - 00:06)

Jen díky jestli máte také zkušenosti na odvykání, na tlumení abstinenčních příznaků...

Dotaz (St, 20. 6. 2018 - 00:06)

Ahoj, co si myslíte o...je to 3mg x30 a zdá se mi to moc! Jo a je to alkohol...

Dotaz (St, 20. 6. 2018 - 00:06)

Ahoj, co si myslíte o lexaurinu?
Mám 2 balení mg a nejsem si moc jistý s tím začít.
Mám to na odvykání návykové látky...

dd (Čt, 31. 5. 2018 - 19:05)

Ahoj nemá někdo 5mg xanaxu...za 500

Xn (Ne, 27. 5. 2018 - 20:05)

Ahoj nemá někdo 5mg xanaxu ? Napiš te a dohodneme se

Xn (Ne, 27. 5. 2018 - 20:05)

Ahoj nemá někdo 5mg xanaxu ? Napiš te a dohodneme se

.......... (Ne, 26. 2. 2017 - 18:02)

není zakázanej

bere (Ne, 26. 2. 2017 - 18:02)

tady ještě někdo Lexaurin,prý je v cizině zakázanej

Reklama

Přidat komentář