Reklama

Lexaurin,Xanax-vase nazory

pro Zdenu a Jan (Ne, 7. 1. 2007 - 01:01)

Xanax je návykový a nemůže být horší než neurol, protože neurol a xanax je totéž!!!Stejná chemická látka, jen má každá jiný název!Je tam stejná návykovost jako u lexaurinu

John (So, 6. 1. 2007 - 23:01)

PŘÁNÍ DO ROKU 2007, DÁREK A NABÍDNUTÁ RUKA PRO KAŽDÉHO, KDO JE SCHOPEN VIDĚT DÁL, NEŽ K PŘÍŠTÍ VÝPLATĚ. Je úplně jedno, zda jste zaměstnanec, podnikatel, student, maminka na mateřské nebo starobní či invalidní důchodce. Je jedno, z které jste země.
NABÍZÍME VÁM PRAVDĚPODOBNĚ NEJLEPŠÍ VÝDĚLKOVOU PŘÍLEŽITOST VAŠEHO ŽIVOTA.
(pokud by Vám to nepřipadalo aktuální, někam si to uložte - možná za rok, za dva můžete mít jiný názor a rádi byste začali vydělávat opravdu víc)
Motto :

Janina (Pá, 22. 12. 2006 - 19:12)

Já mám se Seroquelem nedobré zkušenosti. Nesedělo mi to a připadala jsem si hodně utlumená. Každý to má jinak. Psala tu jedna paní, že po antidepresivech se cítila jako opilá, což je divné. Mně AD celkem vyhovují.A opravdu se dobře vysazují.Řekla bych, že alkohol je horší.

Martin (Čt, 21. 12. 2006 - 23:12)

4Janina: Já bych řekl že ty léky každý působí jinak já beru Seroquel a Rivotril a nemám dojem že bych měl "vymlácenou hlavu". Xanax a Lexaurin zřejmě otupují i v intelektové oblasti ale nemám s tím žádné zkušenosti. I když jsem byl na Risperdalu tak IQ test v rámci psychologického vyšetření dopadl víc než dobře.
Jedíná negativní zkušenost je se Zyprexou. Měl jsem pocit jakési citové prazdnoty a vyhasnutí takže bych řekl inteligence zůstala zachována ale prudce kleslo EQ.
Všechny léky o kterých zde píšu jsem nebral zaráz ale postupně je měnil než se našlo něco co pokud možno vyhovovalo bez větších vedlejších účinků.
Co vím o psychofarmakách tak problém je že anxiolytika obecně sice zaberou hned ale jsou silně návyková proto někteří psychiatři na uzkostné stavy nebo panické poruchy radši předepisují antidepresiva nebo antipsychotika
tam ale hrozí krátkodobé zhoršení už i tak špatného psychického stavu a začnou pozitivně fungovat tak zhruba za 3 týdny. Je ale mnohem jednodušší je vysadit.

pavla.mrackova. (Čt, 21. 12. 2006 - 18:12)

Brala jsem asi rok Rivotril,prothiaden,lexaurin,neurol a také Citalec a dost mě pomohl,pak jsem začala postupně dle doktorky vysazovat a dnes si občas vezmu lexaurin.Bylo to vše na základě úmrtí v rodině

Janina (Čt, 21. 12. 2006 - 09:12)

Martinovi: Vím,že to dávají na ps.odd. na schizoafektivní poruchy. Schizofrenikům dávají léky podle momentálního stavu /mám na mysli nemocnici/. Aspoň tak jsem to tam zažila já. Mně to dávali jen jako doplněk pár dní, měla jsem těch léků tehdy víc.
Teď neberu nic a myslím, že je mi takhle lépe. Sice nechodím do práce, ale dá se žít i takhle. Hlavně, že nemám hlavu vymlácenou lékama. Není to žádný humor. Ale kdo léky nutně potřebuje, samozřejmě je brát musí. Jinak to ani v psychiatrii nejde. Bohužel....

Martin (Čt, 21. 12. 2006 - 03:12)

Je možné že někteří psychiatři předepisují Xanax i schizofrenikům ale rozhodně tento lék by sám o sobě schizofrenní ataku nepotlačil.

Janina (St, 20. 12. 2006 - 10:12)

Já měla tyhle stavy ve 30 letech. Teď je mi 42 a po 12 letech jsem znova tam, kde tehdy. Prostě se to vrací.Dělá mi zle pobyt v supermarketech a mezi lidma, mám svíravý pocit u srdce - jakoby mně to dusilo. Je to od nervů.Teď jsem dlouhou dobu doma, tak se mi zlepšilo. Momentálně se cítím dobře, ale je to tím , že mám dobré rodinné zázemí. Takže teď je mi fajn. Mám za sebou totiž lázně.

Janině (Út, 19. 12. 2006 - 12:12)

Díky za podporu,já ho začla brát protože jsem začala mít stavy paniky...bušení srdce,obtížné dýchání a celková nevolnost.To ti dost ztrpčuje život.A tobě už je dobře,pomohli ti ?

Janina (Út, 19. 12. 2006 - 12:12)

Myslím si, že tam závislost nevzniká.Tenhle lék mi nepřipadal , že by vytvářel závislost. Spíš je horší Neurol a léky na spaní. Zeptej se svého lékaře.Záleží s čím se léčíš a podle toho budeš nebo nebudeš brát léky.Ale obavy nemusíš mít.

Janině (Út, 19. 12. 2006 - 11:12)

Aha,mě jen zajímá,jak závažná je závislost a jestli po vysazení je nutné brát další léky,to bych nerada.

Janina (Po, 18. 12. 2006 - 17:12)

Mně dávali Xanax v nemocnici na ps.odd.Jenže jsem brala tolik léků, že Ti nemůžu říct, co ten Xanax vlastně způsobuje. Je to i lék na schizofrenii.

zdena (Po, 18. 12. 2006 - 15:12)

ráda bych věděla,kdo má zkušenosti s Xanaxem,měla jsem takové stavy paniky,bušení srdce anyní beru Xanax 3 měs. 0,25 mg 2xdenně.Lékař říkal,že je to nutné po dobu 5 měsíců a pak že mi ho vysadí.Má někdo zkušenost?Díky.Z

Janina (Ne, 17. 12. 2006 - 13:12)

Já nemám dobré zkušenosti s Lexaurinem.Hodně mně to tlumilo přes den a na noc jsem musela brát i léky na spaní.Byla jsem jako zdrogovaná.Spíš mně to rozrušovalo a navozovalo kolapsový stav. Dávám si teď na to pozor a spíš preventivně předcházím stavům úzkosti a vyčerpání.Někteří lidé si ale Lexaurin chválí.J.

Inka (Ne, 10. 12. 2006 - 01:12)

xanax nemůže na organismus působit lépe než neurol, protože xanax a neurol je totéž-trochu jiné chemické složení má lexaurin, takže ten může někdo snášet jinak než neurol, ale všechno jsou to benzodiazepiny-takže návykové!Vysazovat se musí vždy postupně-polehoučku.Tyto léky můžou i paradoxně místo uklidnění navodit rozrušení a i kolapsový pocit-to je běžné u všech anxiolytik.

eva (Pá, 8. 12. 2006 - 20:12)

pro anonim j.ze6.12.nevysazovala jsem ho nárazově.brala jsem v minimální dávce spočítej si 30tablet na 3.měsíce.myslela jsem že dávky jsou nízké,ale závyslost tam byla .jestly vysazuješ rok ,napiš kolik jsi brala a kolik bereš ted.přečti si příbylový leták má se brát pouze krátkodobě .já to brala na páteř místo analgetik.a jen očas.tak žádné drama ale napiš mi to dávkování dík.

tomas (Čt, 7. 12. 2006 - 19:12)

Rozdíl mezi Xanaxem a Neurolem není žádný. Každý s těchto léků vyrábí jiná firma a proto ty rozdílné nazvy. Jinak je to pěkný sajrajt. Bohužel já ho beru asi 8 let sám sem si ho snížil na 1,5 mg denně ale víc se mi zatím nepodařilo

j. (St, 6. 12. 2006 - 17:12)

Já bych to s tím lexaurinem tak nedramatizovala. Pokud budeš vysazovat pomalu, nic se ti nestane a nebudeš mít žádné příznaky jako při mrtvici!!!!
Musíš vysazovat ale opravdu POMALU, to znamená, třeba rok, dva, tři..podle délky užívání!! Ne že ho bereš 10 let a myslíš, že za tři měsíce seš z toho venku, to tedy ani náhodou. Já vysazuju už rok, brala jsem ho 8 let a nemám žádné problémy.

Locked (St, 6. 12. 2006 - 15:12)

Nevím, ale užívat na jakákoliv psychofarmaka alkohol je čiré šílenství, pomalá (nebo rychlá?) sebevražda...

Locked (St, 6. 12. 2006 - 15:12)

To je sice pravda, ale Xanax působí na organismus celkově lépe než neurol, i když působení léčiv je záležitostí individuální.

Reklama

Přidat komentář