Reklama

Schindeleho minerály

radúza (Út, 1. 2. 2005 - 18:02)

zkušenost:dva roky neznám chřipajznu nebo nachlazení,měla jsem po jedné lyžovačce přetrhané vazy v koleně a dost mi to pomohlo při rekonvalescenci /ale jak píše p.gaby - je to jen SUBJEKTIVNÍ pohled na věc/.závěr:zvykla jsem si to brát stejně s vitamínovými doplňky a pravda snažím se jíst zdravě a tělu dávám zabrat nadále sportem, koleno však vskutku nebolí a to jsem před tím zkoušela i jiné propagované a mnohem mediálně známější PREPARÁTY,které měly údajně LÉČIT.

vasek (Út, 1. 2. 2005 - 12:02)

to je teda smůla,objednával jsem je minulý týden bez té slevy podle množství,kdybch to veděl tak se k vam přidámbdu ale jestě určitě později objednavat(az to dojde)tak bych se s vama potom spojil-tada jestli uz to nebudete mít taky koupené do té doby

meetjoeblack (Út, 1. 2. 2005 - 12:02)

tak koukám vše se nám pěkně vysvětlilo, co jsem ti říkal angieí?:-)

sonula (Út, 1. 2. 2005 - 09:02)

Už jsme dvě na nákup minerálů za 399,-Jestli je někdo další z Brna a bude je kupovat je škoda nevyužít slevy.Vzkaz "Doktorce" Gáby. Svoji připomínku jsem myslela tak, že toto není typické diskuzní forum - na první přihlášení může někdo nabýt dojmu, že jde o poradenský web. Jinak píšeš opravdu rozumně a díky za tvé příspěvky.

doktorka (Po, 31. 1. 2005 - 18:01)

Omlouvám se všem, že jsem dorazila tak pozdě a samozřejmě i za přezdívku. Když jsem tady vstupovala nenapadlo mně, že je tady obsazená tato přezdívka a je tady přímo nějaká specializovaná paní doktorka na rady pro čtenáře (a nevím to doteď), brala jsem to jako diskuzní fórum. Navíc mne tady zaujalo jen téma minerálů (prostě jsem o nich neslyšela), podotýkám, že nikde jinde nevystupuji a ani nikde jinde nic nečtu, tolik času zase nemám a taky tady nikomu nechci pomáhat či radit - sděluji vlastní zkušenosti stejně jako řada jiných pisatelů zde.Taky podle mně ani není komu,co a proč radit ? Schindeleho minerály jsou potravinový doplněk, nejsou lék a fungují prostě na platformě "non nocere" - neublížit, podobně, jako bylinky,vitamíny,minerální vody,akupunktura,akupresura nebo homeopatika. Stejně tak i terraterapie si najde řadu zastánců a příznivců. Všechny potravinové doplňky tak lze posoudit jen subjektivními názory lidí, kteří mají s těmito produkty zkušenosti. Pijete zelený čaj ? Já ano a myslím si, že účinně působí proti rakovině - navíc, říkají to vědci na celém světě, píší o tom noviny. Ptám se, proč zelený čaj není lék ? Proč není na předpis ? Jaký jinak chcete zelený čaj posoudit než subjektivně ??? Proto se domnívám, že tato diskuze je prospěšná a je mi jedno jestli to píše automechanik, právník, lékař nebo můj manžel:-) Vám to jedno není tedy - vystudovala jsem úspěšně medinu na UK a dělám pediatrii. Taky jsem adoptovala dvě děti. Víc nikoho zajímat nemusí a pro tuto diskuzi stejně ani tento můj zbytečný článek není přínosem a připadám si jako provinilec v první třídě. Katae a Meetjoeblackovi děkuji za zastání

Lucie (Po, 31. 1. 2005 - 18:01)

Ahoj všem.Nevím,proč ze mě někdo dělá nějakého MAXE,když jsem Lucka:-).Můj dotaz neměl vyznět nějak útočně,jen si prostě myslím,že pokud se tu dávají jakékoliv "fundované"rady,tak by se ten,kdo se za doktorku považuje,měl nějak zprůhlednit,jelikož to by tu doktorkou mohli být všichni.Jelikož je mnoho lidí důvěřivých,tak by tu někdo mohl uvádět nepodložené názory,diagnozy atd. a mohlo by dojít ještě k neštěstí.Tím nikoho neobviňuju,je to prostě jen můj názor.Jinak na konto této diskuse jsem si Schindele také koupila.Beru je asi deset dní,zatím nic výrazného nepozoruji,ale samozřejmě si nemyslím,že by ještě něco výrazného vidět být mělo.Byla bych ráda,kdyby se připojilo víc lidí s jejich zkušenostmi.Mějte se krásně.Lucie

jana39 (Po, 31. 1. 2005 - 15:01)

sonuli,poslala jsem ti vzkazík na mejl,jsem z Brna, už sice S. minerály užívám, ale předtím jsem je nekupovala s tou množstevní slevou,ozvi se,díky.

meetjoeblack (Po, 31. 1. 2005 - 13:01)

no jasně katae a já píšu jako šestnáctiletý puberťák, takže si můžu nechat jen tu svou,že?:-))))a pak, že máme spravedlnost!

katae (Po, 31. 1. 2005 - 13:01)

Gábino, píšeš rozumně; co se týká mě, dávej si přezdívky jaké chceš.

meetjoeblack (Po, 31. 1. 2005 - 12:01)

teda nevím, co to do vás vjelo? gaby tady je s náma dost dlouho a mi je osobně její povolání (pokud to není opravdu jen přezdívka) jedno.navíc každý přece vidí,že není podtržená a vidí její mejl,který je jiný než má doktorka.to za chvíli si nebudu moci dát přezdívku, protože se tak jmenuje film???

sonula (Po, 31. 1. 2005 - 10:01)

Taky mě zajímá kdo je DOKTORKA - dávat si tuto přezdívky na tomto webu není vhodné - nemyslíš Gáby??Dívala jsem se na WWW.mineralstones.cz a nabízejí množstevní slevu na S.minerály - 10 ks a 399,- Kč. Najde se někdo z Brna kdo se připojí?

meetjoeblack (Po, 31. 1. 2005 - 09:01)

co to je angieííí ??? jaký MAX ? podle mně normální dotaz a gaby možná odpoví..a my se alespoň dozvíme o někom něco nového,ne?.whau už se těšíííím

angelika (Po, 31. 1. 2005 - 08:01)

všem.mejte se na pozoru!!!hlavne gaby-at odpovíš co odpovis bude to spatne.podle tónu už je mi jasné,že je tady MAX!, že LUCIE ?mimochodem,kdo neví kdo nebo co je MAX-clovek ktery nenavidi jakoukoli diskuzi na jine tematko než HERBALIFE!,ktery sam propaguje.

meejoeblack (Po, 31. 1. 2005 - 07:01)

whau...se tady ale diskutovalo o sobotě neděli:-)a koukám koukám i experimentovalo:-)

JARKA (Ne, 30. 1. 2005 - 23:01)

Tak Vám teda povím, zkusila jsem si namíchat tu směs 1:1 a už ta barva, co vznikla byla nevábná. To se nedá používat jako krém, možná jako maska. Já mám dost citlivou pleť a tak chvilku po natření toho blátíčka jsem zrudla jak krocan. Drobet to štípalo, ale chvilku jsem to vydržela, prohlížela jsem se, jak vypadám a pak jsem to důkladně odlíčila. Mám růžový hydratační krém, sama jsem se divila, že jsem za chvilku po nanesení krému dostala normální barvu. Tak s tím jsem skončila a zkusím si objednat ten jílový krém, nebo masku. Starší balení minerálů je z toho roku 2001, objednávala jsem si to telefonicky podle časopisu Regena a tam je i www.impass.cz. Jediný rozdíl je, že tohle je v Praze a ta Vaše ve Frýdku-Místku. Jinak ceny atd. je stejné. Taky bych zkusila dát minerály naším psům, v tom časopise píšou, přidat do krmení, ale ne jak často. Může i u psů dojít k detoxikaci, pokud nejsou úplně fit, kdo to ví?

Lucie (Ne, 30. 1. 2005 - 19:01)

Měla bych dotaz na Gaby.Čeho jsi doktorka,že se tu tak prezentuješ?Máš evidentně jinou mailovou adresu,než TA doktorka,od které tu lidé čekají pomoc.Díky

karla (Ne, 30. 1. 2005 - 18:01)

taky mám ten krém a je opravdu dobrý a michat schindele určitě jde,píšou to v té knížce taky,ale proč?zelený jíl obsahuje srovnatelné minerální látky a je to už od výrobce namíchané.

doktorka (Ne, 30. 1. 2005 - 09:01)

nemělo by být žádné starší balení???dívala jsem se na atest od ministerstva zdravotnictví,na přidělěné HEMKO(v ČR přiděleno až v roce 2001)a vždy tam mělo být uvedeno totéž!!!společnost impass.cz neznám,objednala jsem si to od společnosti mineralstones.cz a ti to mají přesně podle tohoto rozhodnutí.jinak to být ani nemůže!jinak na pleť jsem to zatím nezkoušela,protože jsem si objednala na pleť ten doporučovaný regenerační krém se zeleným jílem a ten mně překvapil dvakrát.poprvé obyčejným umělohmotným kelímkem,kdy etiketa byla nalepena nakřivo a zasahovala do víčka(to jsem šla za ty peníze do kolen),podruhé,po vyzkoušení-nechci dělat reklamu,ale tak dobrý krém jsem opravdu ještě neměla.je sice 40g,takže už mi dochází,nicméně jeho vstřebatelnost a pocit na pleti se nedá srovnat s ničím,co jsem doposud používala(měla jsem dávněji ryor,pak oriflame,bioclinicl,potom nějaké hodně drahé,poslední byl od avonu).

JARKA (Ne, 30. 1. 2005 - 01:01)

Ještě jsem chtěla poděkovat za odpověď gaby, ptala jsem se, protože na starším balení je psáno, zamíchat a po usazení sedimentu ihned vypít. Už je to nějaký pátek, tak jsem chtěla vědět, co je nového.

JARKA (Ne, 30. 1. 2005 - 01:01)

Na www.impass.cz doporučují vylepšit si pleťový krém minerály v poměru 1:1. Zkoušel to někdo?

Reklama

Přidat komentář