Reklama

Schindeleho minerály

Samurajka (St, 16. 11. 2005 - 11:11)

Mám stejnou zkušenost, první či druhý týden užívání vše v pořádku, ale po nějaké době se objevila zácpa. Užívala jsem je asi 3- 4 měsíce (užívání 2 až 3 x denně), po jejich vysazení (už je to cca půl roku) je vše v normálu.Čtu tady od některých - většinou stále se opakujících autorů či autora pochvalné ódy na minerály, ale já jsem bohužel při jejich užívání necítila nijaké viditelnější zlepšení mých potíží(nadýmání,občasná bolest kloubů a svalů, tvorba křečových žil a praskání žilek, občasná bolest hlavy, zastavení padání vlasů a zlepšení jejich kvality...).

Zuza (St, 16. 11. 2005 - 10:11)

Mate nekdo zkusenost, ze by mineraly zpusobovaly zacpu? Uz me to zacina desit, kdyz vynecham, je to v poho, jak zacnu zase pravidelne, tak je to jak beton :(

meetjoeblack (Po, 14. 11. 2005 - 18:11)

nejen coeliaci, ale i diabetici mají své diskuze, kde jsou zajímavé příspěvky na toto téma...

Veronika (So, 12. 11. 2005 - 17:11)

stím cukerem ma ten pan uplnou pravdu.cuker,krevny tlak a vaha.stim se zlepsila i kolena co na ne nemohla stat.pekny podvecur

Kratochvíl (Pá, 11. 11. 2005 - 15:11)

zajímavou diskuzi najdete i na www.coeliac.cz - tam jsem se o tom taky dost dozvěděl!!K

Kratochvíl (St, 9. 11. 2005 - 12:11)

nejen na cukr!!podle mne to dodává tělu opravdu ty základni mineraly,které prostě tělo potřebuje a v stravě nedostane.užívám asi 3-4 měsíce.odběr www.mineralstones.cz - tam beru i zelený jíl do koupele.zlepšení výrazné.promyslim všecky zmeny a rozepisu to.K

meetjoeblack (Út, 8. 11. 2005 - 15:11)

paráda...konečně zase jeden fundovaný názor po delším úžívání:-)mám pocit, že o tom tlaku a cukru už se tady v minulosti psalo, ale určitě se přihlásí i někdo nový.

V.P.L (Út, 8. 11. 2005 - 09:11)

Vážení, ozývám se znovu po dlouhé odmlce, abych zhodnotil účinky minerálů, po čtyřech měsících užívání!Přestalo mi úplně bolet pravé rameno,krevní tlak poklesl na normální hodnoty, spíše nižší!Podotýkám, že od začátku braní minerálů jsem snížil medikamenty na tlak o polovinu!Mohl bych je vysadit, ale netroufám si!Další pozitivní účinky jsou tyto: váha se mi snížila úměrně mé výšce, takže ji mám ideální!Mohu potvrdit i vyšší vitalitu vzhledem k věku 52 let,lepší spaní, měl jsem problémy!Míval jsem problémy s hemoroidy, zatím bez problémů.Míval jsem problémy s častou bolestí hlavy, taktéž bez problémů!Za půl roku jdu na kravní vyšetření ohledně zvýšeného krevního cukru, takže uvidíme.Budu informovat.Závěrem bych se zeptal jestli měl někdo problém se zvýšeným cukrem a jestli minerály pomohly!Napište!Děkuji.

VLADKA (Po, 7. 11. 2005 - 14:11)

z minerály mám taky dobrou zkušenost, ale ne s prděním)),klouby a ledviny-velké zlepšení

VLADKA (Pá, 4. 11. 2005 - 18:11)

zelený jíl sháním už dlouho__dík za TIP

Jana (Pá, 4. 11. 2005 - 05:11)

nakupuju na www.mineralstones.cz - jinde totiž nemají třeba zelený jíl, který používám také)J

meetjoeblack (Čt, 3. 11. 2005 - 10:11)

jo..jo, ale tak je to na webu skoro všude...reklama na nás číhá, stačí se podívat na předvánoční množství letáků:-), ceny jsou jasně nejnižší...a po vánocích?? příjde přeci 25% sleva:-))

LaďaZnojmo (St, 2. 11. 2005 - 16:11)

vážení!tak jsem si zkusil objednat na www.lekarna.cz-velký omyl!!doufal jsem,ze když píšou menší cenu za balení tak to tak bude.Nebylo-ze 494,-kč zabalení se nakonec s naúčtováním dopravy vyklubalo celých 600,-kč(a to ještě přišlo za týden!.Příště zase objednávám na www.mineralstones.cz - tímto se jim i omlouvám,ze jsem nenakoupil u nich(nalakala mne cena),ale uz nebudu takovy naivni hlupák a vyresim to asi tak,ze si objednam dve baleni,což bude za 1030,-kč včetne dopravy a smitec.jo reklama nekdy klame a pekne nás dokaze nachytat.pisu rozrusen,omluva za chybky cau a pevne zdravi Laďa

meetjoeblack (St, 2. 11. 2005 - 08:11)

obdobné problémy jsem z počátku neměl, začínal jsem se 2 lžičkama, pak přidal třetí...ze začátku došlo akorát k úpravě stolice a s tím souvisejícího "prdění":-))

Kóré (Po, 31. 10. 2005 - 10:10)

Tak stále prožívám očistec, ale minerály beru dál...Tak doufám, že to jednou skončí!

Vašek (Ne, 30. 10. 2005 - 11:10)

kupovala to kolegyně z práce na těch doporučených stránkách www.mineralstones.cz - brali jsme je společně, byla docela dobrá množstevní sleva,což potěší V.

LIBOR (Pá, 28. 10. 2005 - 11:10)

měl jsem ze začátku podobné stavy, nevysadil jsem je...ono to ustoupí a co je nejlepší vrátí se to zhruba za 6 měsícu a pak máte už pokoj úplně))...chce to brát pravidelně,jo o zdraví se člověk musí starat!

Kóré (Čt, 27. 10. 2005 - 10:10)

Zdravím všechny, í Prosím zkušené o radu. Před pár dny mi dorazila první piksla minerálů. Začala jsem je užívat dvakrát denně po malé lžičce. Od užívání si slibuji zlepšení stavu pleti, vlasů a zažívání. Samozřejmě, že jsem četla, že zpočátku dochází k detoxikaci, která nemusí být příjemná, ale u mě je to očistec! Je mi 23 let a přitom mám šílené bolesti všech kloubů, které mi kdy třeba jen nastydly, zvlášť u prstů na nohou, do toho mě strašně bolí střeva a mám průjem a nafouklé břicho a co je nejhorší, šíleně mě bolí vaječníky, s nimiž jsem dřív měla velké problémy a mám strach, že se mi vrátí jejich zánět. Schindelky chci dále užívat, jen jsem se chtěla zeptat, jestli v době, kdy se vám zhoršují potíže v užívání pokračujete se stejnou dávkou nebo jestli snížíte dávky nebo Schindelky vysadíte.Uvažuji, že bych přechodně dávkování snížila na jednu dávku, ale nevím, jestli by pak braní minerálů mělo smysl. Jinak musím napsat, že mám přes všechny tyto potíže mnohem víc energie a nedělá mi problém pracovat dlouho do noci.Díky

_X_FILES (St, 26. 10. 2005 - 18:10)

taky jsem zkusil,taky jsem neveril-je to prirozene, na trhu je hodne doplnku stravy-po 4 mesicich musim dat zapravdu tem,co tady pisou,je to dobry produkt a za dobrou cenu

Marta (Po, 24. 10. 2005 - 22:10)

MAM TAKY DOBRY ZKUSENOSTI,PODOBNY JAK TADY LIDI UVADEJ.UZIVAM DYL JAK PUL ROKU,MAM TRETI BALENI

Reklama

Přidat komentář