Reklama

Miloval jsem se se sestřenicí

Jirka (Ne, 21. 6. 2015 - 09:06)

Víte sex se sestřenicí není špatný a není to ani incest když mi bylo a mé sestřenici 19 tak pŕijela na oslavu mého otce ona pila a potom odešla domů a mě řekl pojď se mnou ja řekl nejdu :) ale po chvíli jsem šel taky když jsem přišel slyšel jsem sprchu šel jsem do pokoje potom jsem šel za ní lehl jsem si vedle ní ona řekl hlaď mě podstatne info mela kalhoty a triko bez podprdy takže jsem jí hladil a po cca. 5 min jsem vyjel až pod prsa a pak jí šáhl na bradavku a ona jen si klidně.sáhni takže jsem hladil prsa po chvíli jsem zajel níže a sáhl jsem na klitoris a ona to myslíš váżně otočila se a roztahla více nohy zasunul jsem jí prst do vagíny pak.druhý chcilku jsem jí prstil než zvlha ucítil jsem to vyndal penis a ona ne ja proč ona.ho vzala do pusy a kouřila a řekla teď mi to udelej vzal jsem penis a přejíz děl jsem po vagíně pak jsem ho zasunul a ona vzdychla po chvíli mela orgasmus otočil jsem jí a dělal.jsme jí ze zadu do vagíny pak.jsem ho
vyndal a vystříkl jsem proud semene šli jsem do srpchy tam eště byhonila a ja ji sáhl na vagínu cca po 10 min přišli rodiče a my.si užili parádní.sex vždy když ke mně přijela měli jsem sex takhle.to šlo az.do mych 19

hmm (Po, 27. 4. 2015 - 12:04)

Parada, ja jsem taky...Jo,rodina je rodina...

Radka (Ne, 26. 4. 2015 - 19:04)

Na tom není nic divného. Mela jsem oba bratranky, oba se do mě vystříkali jako do první holky..

O. H. (Ne, 26. 4. 2015 - 18:04)

Sestřenice bývá vždycky... vždycky asi ne, první může být kdokoliv a nemusí to být s rodiny, třeba já měl 3 sousedky, spolužačky a než jsem se nadál, vše bylo jejich dílo, byl jsem odblaněn, začalo to nevinně hrou na doktora a skončilo to zasunutím do té správné dírky.

bratranec (Ne, 26. 4. 2015 - 12:04)

Sestřenice bývá vždycky ta první....

Mistr (Čt, 9. 4. 2015 - 13:04)

Sestřenice prijela k nám na chatu a je to fakt kočka divím se že nedelá modelku a když spala tak jsem jí prstil.. podle mě byla vzhuru věděla o tom chtěl bych to zažít znovu !

mirka (Út, 24. 3. 2015 - 11:03)

Ja se svym bratrancem ziji a je to ten nejlepsi chlap,co jsem kdy potkala.

sin (Út, 24. 3. 2015 - 07:03)

Se sestřenicí jsem nespal,...Sex bratranců se sestřenicemi je úplně běžný. Často jde o první zkušenost. I u mě. Ve čtrnácti jsme se líbali a mazlili, v patnácti poprvé rozhodila kopejtka... :)

Dan (Po, 23. 3. 2015 - 22:03)

S mojí sestřenicí jsem...Se sestřenicí jsem nespal, ale pravidelně mi ukazovala pipku a kozy. Občas jsem ji na ni sáhl, ale tím to skončilo.

Santana (Po, 23. 3. 2015 - 21:03)

S mojí sestřenicí jsem nespal,ale koukal jsem jí na kozy jako malej kluk zrovna v pubertě ,když se šla s kámoškou koupat do rybníka a postavil se mi.Pak přila její kamaráka a vyhonila mi ho rukou,já jí za to nabít cigaretu,ale ona prej že nekouří.

! (Po, 23. 3. 2015 - 21:03)

Úplný námět na román, dostat to do ruky pořádný spisovatel. Třeba Balžám.

Sex sesetrenici (Po, 23. 3. 2015 - 21:03)

Když mi bylo 15 spala u nás sestřenice 16 rodiče s jejimy rodiči odjeli pryč a ona přišla za mnou koukali jsme na horor a byla tam scéna se sexem a ona mi sáhla na penis a pak se omluvila .... Pak jsme se začali líbat a já ji sáhl do kalhotek a líbilo se ji to po chvíli jsem ucítil jak ma mokrou vaginu takže jsme si lehli a měli sex bylo to úžasný ale potom to ukončilo odstěhovala se do Brna a pak už jsem ji nevidel

Dave (Út, 10. 3. 2015 - 19:03)

jo taky mám zkušenost.Ona sváděla mě.Bylo mi 17 a jí 16.Nakonec to skončilo milováním.Toto jsme udržovali 2roky.Pak jsme i oba našli nové patnery se kterými máme rodiny.Ale vzpomínky jsou to nezapomenutelné :-)

Jan (Út, 10. 3. 2015 - 18:03)

Proti gustu žádný dišputát. Jděte do toho a půl je hotovo...

anonym (Út, 10. 3. 2015 - 18:03)

Já se na to chystám. Se sestřenkou se o tom bavíme, ona mně svádí. Teď nám je přes 25, známe se od malička, ale když jsme byli kolem 13ti let, tak jsme se líbali a byli do sebe tak trochu zamilovaní. Pak jsme se dlouho neviděli a poslední dobou se sejdem na kafe a pivko a kecame 3-4 hodky. Pak se vasnive rozloucime, ona s vlhkou pipinou a já s tvrdým. Pak si jen napisem nadrzeny smsky. Jednou jeste nebyla rozhodnuta, jestli to chce, tak jsem ji drazdil jeji pipinu pod kalhotama a ona se mi udělala do dlaně. Posledni dobou uz otevrene priznava, ze ma taky strasnou chut. Jen cekame, az budem mit volny vikend. Oba totiz mame partnery, ale to svádění a nadrženost, ta touha je spalující..

Alan (Pá, 16. 1. 2015 - 22:01)

Ona zrovna delsi dobu nemela moc dobrej vztah, dost si stezovala na partnera a me ji bylo docela lito, tak jsem ji obejmul a tak nejak to cely začalo... Ja se za to fakt stydím. Vůbec jsme o tom spolu nemluvili a ja se ji snazil vyhýbat. Ale nakonec na to došlo. Začala mi psát smsky. Tak nějak jsme to zahráli do autu, ale spolehlivě to narušilo takovej ten náš vztah a já se k ní už nedokážu chovat tak, jako před tím.

Tina (Pá, 16. 1. 2015 - 19:01)

Ahoj, bratranci a sestřenice spolu spí celkem běžně. I já mám takovou zkušenost. Byl můj první a pak jsme občas sexovali v pauzách mezi vztahy.

Fredy (Pá, 16. 1. 2015 - 17:01)

Nic to není..klidně mohls ji i vyšoustat ale bacha na oplodnění!!
Jinak žádná morální kocovika není!!

Zdeněk2 (Čt, 15. 1. 2015 - 23:01)

Já si myslím, že to, co jste spolu dělali není taková katastrofa, ani kdyby jste zašli ještě dál. Jde teď jenom o to, aby jste o tom zbytečně moc nemluvili, aby se to nedozvěděl její partner.

Alan (Čt, 15. 1. 2015 - 22:01)

Je to asi dva měsíce zpátky, co jsme se na mejdánku se sestřenkou do sebe pustili. Sice k samotnýmu sexu nedošlo, ale jinak jsme dělali všechno. Ráno, morální kocovina, vlastně ještě teď se cítím pod psa. Ono v pubertě to člověk asi tolik nebere, ale nám už táhne na třicet a co hůř, ona má partnera. A zajímá vás, jestli bych chtěl dotáhnout do konce? Ne, ani náhodou už tohle byl "úlet" jako prase. Ještě štěstí, že se nás nikdo nenačapal... Nevím, jak to vidíte vy ostatní, ale já už bych to znova neudělal. Je zajímavý, co alkohol dokáže udělat s člověkem. Když si vezmu, že mě za celou tu dobu co ji znám nikdy ani nenapadlo, že bych se na ni koukal jinak než jako na sestřenici dá se říct, že bych ji snad mohl brát jako ségru, kterou jsem nikdy neměl, a pak po tolika letech uděláme tohle... Blba zkušenost taky zkušenost.

Reklama

Přidat komentář