Reklama

Miloval jsem se se sestřenicí

Richard (Pá, 26. 3. 2021 - 08:03)

Tak problém už jsi asi po 16 letech vyřešil.. Já bych svou sestřenici taky prcal, je o 3 roky starší, dřív jsme spolu jako "chodili", i jsme se líbali a tak.. jen nemám odvahu se jí zaptat

Petr (Pá, 26. 3. 2021 - 13:03)

Pokračuj s ní dál, za zeptání nic nedáš.

Mirka (Pá, 26. 3. 2021 - 10:03)

Pokud se s tebou už líbala, tak ji ta otázka neurazí, ale potěší i kdyby řekla ne, neurazí se. Vložíš tím rozhodnutí do jejích rukou. Jdi do toho! Já se s bratrancem také milovala a byl to jeden z mých nejhezčích vztahů. A je také o dost mladší.

ytong (Ne, 21. 2. 2021 - 02:02)

No,co,já sestřenku dokonce zbouchnul !

Robert (St, 20. 1. 2021 - 21:01)

My jsme se sestřenkou milenci. Bydlíme kousek od sebe na malém městě a naše protějšky pracují na směny. Děcka už vylétly z obou hnízd, tak vždy, když se směny setkají zajdeme jeden ke druhému nebo druhý k prvnímu na kafe a pěkně si zašoustáme. Je to moc příjemné a navíc nenápadnější, než se setkávat s cizí ženskou. Přitom k tomu došlo náhodou, když nám bylo pětačtyřicet (tedy mě). Přála mi k svátku a polibek přešel v líbačku a pak ve vášnivý sex.

Buzyk (So, 20. 2. 2021 - 19:02)

Jojojo

Návštěvník (Po, 14. 12. 2020 - 22:12)

Moje teta ovdověla, měla tehdy 40 let, tedy mladá ženská, jezdila na lince ze Smíchova na Dobříš, velký prsa, chlapy se na ni lepili, její syn ji často opouštěl na víkendy, no a teta vybírala, ale musím uznat že to byli samí kokoti. Až jednou přijel její bratranec Ruda, no a zamilovali se do sebe. Tak spolu dlouho žili, děti nechtěli a tak žili spokojeně. A na příbuzné a jejich pindy jaksi z vysoka ..... tetu jsem měl rád, byla fakt pěkná baba. Bohužel už není s námi.

Zkurvené prase (Pá, 31. 7. 2020 - 23:07)

Joooo, šoustal jsem se sestřenicí od večera do rána, bylo to super, pořád spolu šukáme. Je to tak skvělé.

Steve (Pá, 10. 11. 2017 - 00:11)

:-DD

Honza (Čt, 9. 11. 2017 - 12:11)

Taky jsme šukávaly za mlada...To's musela bejt svědivá uplně celá.

Babeta 51 let (Čt, 9. 11. 2017 - 08:11)

Taky jsme šukávaly za mlada ve stodole ale je to potom strašné svědění kundičky.Ve slámě je spousta prachu.

Darina (So, 24. 6. 2017 - 08:06)

Pokud se vám to šukání se sestřenicí líbilo tak není o čem mluvit ,vždyˇsex je krásný a na to to nářadí máte.

alois (Po, 3. 4. 2017 - 11:04)

Tak se letos v únoru stalo,... mám jen dotaz, píšeš ještě o šukání nebo si opravoval u sestřenky vodní instalaci?

Anonym (Út, 28. 3. 2017 - 09:03)

Já se na to chystám. Se...Tak se letos v únoru stalo, že jsem za ní dojel, přespal u ní a dvakrát ji ojel.. Samozřejmě bez gumy s vystříkáním její kundičky, protože bere prášky. Bylo to úžasný, byla krásně mokrá a její kundička strašně úzká, svírala mě tak silně, že to jsem ještě nikdy nezažil. Taky jsem byl hend hotový, což mě trochu štve, ale časem, až si zvyknu na její těsnost, tak to bude lepší :-) Těším se na další příště, je to úžasná samička!

petr (St, 9. 5. 2018 - 18:05)

Se setřenicí máme sex často, mě je 17 jí 19 a super.
Dráždí mí bradavky, břicho a pupík a kolikrát než stihne nasadit šprcku tak sem vystříkanej a někdy si to užíváme super mrdec, většinou ona je aktivnější a leží na mě dokud se navystříkám.

Bratranec (Út, 8. 5. 2018 - 21:05)

Já jsem svou sestřenici poznal někdy v 45 letech. Jednou jsme si udělali víkend v jiném městě, penzion, výlety, procházky...a nekonečné noční milování. Bylo to skvělé

Honza (Pá, 20. 4. 2018 - 21:04)

Také se stalo...Rodinná...Ve štyryceti votěhotnět muže.

A jak je to dlouho, co ste spolu šukali?

Jarek (Pá, 20. 4. 2018 - 09:04)

Já mám poměrně dlouhodobý vztah ze sestřenicí, již od našich 15 let a trvá to dodnes. Nyní již několik let je vdaná a já ženatý, přesto se čas od času sejdeme, pohrajeme si a zavzpomínáme. Nakonec se stále přitahujeme, i když to trvá tak dlouho.

T. (Pá, 13. 4. 2018 - 15:04)

Já sex se sestřenicí nikdy neměl. Přišlo mi to divný. Ale když jsem k ní jezdil na prázniny, tak jsme si hráli na doktory. Bylo nám tak 12-13. Vyslekl jsem se před ní do naha a ona mě prohlížela, hlavně teda můj penis a varlata. Pak zase já ji. Pozvala si k tomu taky kamarádku, ale ta se styděla, tak se jen dívala. Byl jsem tehdy hodně vzrušenej, zvlášť když u toho byla ta kamarádka. Vystříkl jsem třeba i několikrát za sebou.

pepča (Čt, 5. 4. 2018 - 16:04)

Nechápu třeba aloise, že tu může napsat takovej nesmysl s voní pumpou či čím, vztah se sestřenicí mám taky a když můžeme tak si zašukáme, napíšu Vám něco o tom příště, bo je jaro

Reklama

Přidat komentář