Reklama

Miloval jsem se se sestřenicí

Honza (Čt, 15. 7. 2010 - 11:07)

Mám takový problém, před...Když mi bylo 20 a sestřenici i sestře 17, tak jsme se jednou jednou přistihnul na seně, jak se nahé osahávají a lížou. Hned se mi postavil, což sestřenici zaujalo a vyzvala mě abych se přidal. Tak jsem ošukal sestřenici, ale se ségrou jen vzájemný orálek. Bylo to nezpomenutelné. Od té doby občas sestřenici pomiluju, i když je vdaná, baví nás o spolu...

Dr.HOUSE (Čt, 28. 3. 2013 - 18:03)

Nejdřív ze všeho si...není

Rony (Čt, 28. 2. 2013 - 17:02)

chci soutat se sestrenii kera...Nejdřív ze všeho si zopakuj gramatiku,pak uvažuj dál.No ale ve 14-ti si představovat sex se sestřenicí a dělat vše pro to aby jsi ji přefiknul,je fakt ujeté.Navíc je to incest.

Eda (Čt, 28. 2. 2013 - 11:02)

chci soutat se sestrenii kera...Tak se s ní napřed začni mazlit a dovoluj si pomalu čím dál víc.Uvidíš kam až ti dovolí zajít.

Šimon (So, 25. 4. 2020 - 23:04)

Ahoj taky bych to chtěl mít ze starší sestřenicí, ale nevím jak jí to říct a co dělat když řekne ne

7fivtgj (St, 27. 2. 2013 - 17:02)

chci soutat se sestrenii kera je o 7 let starsi a me je 14 a sem strasne nadrzenej anevmjak to mam vydrzet

hr (Út, 22. 1. 2013 - 21:01)

tiež som si to veľakrát predstavoval so svojou sesternicou, je o 4 roky staršia odo mňa a ked som mal tak 20 rokov tak som si predstavoval ako ju preťahujem na stole, ona nohy roztiahnuté a pritom sa bavíme o bežných veciach, o rodine, o muzike ako inokedy....

A pak jsi (St, 12. 8. 2009 - 01:08)

se probudil a měl jsi ruku v nočníku, viď?

Mates (St, 12. 8. 2009 - 01:08)

Mám o rok starší sestřenici, se kterou jsme se vždycky vzájemně tělesně přitahovali a i jsme si to navzájem přiznali. Jednou na mě sahala, když byla opilá, ale já jsem se zalekl to opětovat

rumcajs (Ne, 31. 5. 2009 - 14:05)

Zdravím všechny....kdo má vztah se bratrankem či sestřenkou napište...nebo dejte vědet, jak Vám to klape....at to nemusíme tady hledat a je to lepší pro komunikaci pište na email:rumcajss123"seznam.cz

Sestřenice ráda (Čt, 8. 11. 2012 - 00:11)

Pepan Jaroměř.

pepa (Út, 6. 11. 2012 - 21:11)

To se máš!

Já bych...Taky mám takovou zkušenost se sestřenicí. V létě na chatě mě bylo 17 a jí 18 let. Tak dlouho po mě pokukovala, když jsme chodili v plavkách až jsme skončily v posteli, ona už byla zkušená já jsem to měl poprvé tak jsem dlouho nevydržel a byl jsem hotovej. O té doby jsme šukali asi 5 krát a to už byl jinej šukec na celou noc.

Honza (Út, 6. 11. 2012 - 18:11)

jednou jsme si na rodiné...To se máš!

Já bych taky souložil třeba třikrát denně a nemusí to bejt ani se sestřenicí. Ale neni s kym.

A kolik je tobě a tvý sestřenici?

bratránek (Út, 6. 11. 2012 - 11:11)

Minulý ros se mi stala...jednou jsme si na rodiné oslavě trochu popili no a k ránu jsem se vyspal s mojí sestřenicí a od tý doby spolu celkem nepravidelně šoustáme, jsme trochu starší
ale líbí se nám to spolu, možná je to tím, že dlouho neměla chlapa, protože jak se mi svěřila šukala by se mnou klidně každej den, já sice taky tak třikrát denně ale nemáme to k sobě tak blízko abych tam byl denně, ale je to skvělý pošoustání

Nedůvěřivec (Po, 25. 6. 2012 - 09:06)

Jak velice jednoduše, v...Hehe, zdá se, že startuje další letadlo.
To víš, tůůůdle, na takovýto průhledný podfuk ti tak někdo skočí...

dfgdj (Po, 25. 6. 2012 - 08:06)

Pchá... dědečka? Jseš...A naonec jsi zjistil, že jsi sám sobě dědečkem.

Strejda (Ne, 24. 6. 2012 - 22:06)

Parada, ja jsem taky...Pchá... dědečka? Jseš žabařice!
To já, z Moravy, jsem se zabouch do Pražandy a taky si ji vzal. Narodily se nám 2 holky... a pak jsme zjistili, že shodou náhod máme společnou prababičku. Ta měla 11 dětí, do dospělosti přežilo 7. Když se nejstarší ženili a vdávaly, ta nejmladší děcka se teprve batolila. Udělal se tak posuv o celou generaci. Co z toho?
Jsem strýcem své vlastní ženy a prastrýcem vlastních dětí - zatímco má žena, má neteř, si porodila sestřenice.

Patrik (Ne, 24. 6. 2012 - 16:06)

taky bych zasunul se sestřenicí vau

Ponožky na nožk (So, 23. 6. 2012 - 08:06)

Tak nejlepší bude, když řekneš, že se svojí sestřenicí a že jestli tvoje holka chce, tak se může přidat a dáte trojku.Určitě bude souhlasit a ještě přivede svojí kamarádku.

Bonza (Pá, 22. 6. 2012 - 18:06)

Tak to teda radši řekni,...Tak to teda radši řekni, že né, a že se svojí sestřenicí. Nenormální holka to pochopí.

Reklama

Přidat komentář