Reklama

Miloval jsem se se sestřenicí

bratránek (Út, 6. 11. 2012 - 11:11)

Minulý ros se mi stala...jednou jsme si na rodiné oslavě trochu popili no a k ránu jsem se vyspal s mojí sestřenicí a od tý doby spolu celkem nepravidelně šoustáme, jsme trochu starší
ale líbí se nám to spolu, možná je to tím, že dlouho neměla chlapa, protože jak se mi svěřila šukala by se mnou klidně každej den, já sice taky tak třikrát denně ale nemáme to k sobě tak blízko abych tam byl denně, ale je to skvělý pošoustání

Nedůvěřivec (Po, 25. 6. 2012 - 09:06)

Jak velice jednoduše, v...Hehe, zdá se, že startuje další letadlo.
To víš, tůůůdle, na takovýto průhledný podfuk ti tak někdo skočí...

dfgdj (Po, 25. 6. 2012 - 08:06)

Pchá... dědečka? Jseš...A naonec jsi zjistil, že jsi sám sobě dědečkem.

Strejda (Ne, 24. 6. 2012 - 22:06)

Parada, ja jsem taky...Pchá... dědečka? Jseš žabařice!
To já, z Moravy, jsem se zabouch do Pražandy a taky si ji vzal. Narodily se nám 2 holky... a pak jsme zjistili, že shodou náhod máme společnou prababičku. Ta měla 11 dětí, do dospělosti přežilo 7. Když se nejstarší ženili a vdávaly, ta nejmladší děcka se teprve batolila. Udělal se tak posuv o celou generaci. Co z toho?
Jsem strýcem své vlastní ženy a prastrýcem vlastních dětí - zatímco má žena, má neteř, si porodila sestřenice.

Patrik (Ne, 24. 6. 2012 - 16:06)

taky bych zasunul se sestřenicí vau

Ponožky na nožk (So, 23. 6. 2012 - 08:06)

Tak nejlepší bude, když řekneš, že se svojí sestřenicí a že jestli tvoje holka chce, tak se může přidat a dáte trojku.Určitě bude souhlasit a ještě přivede svojí kamarádku.

Bonza (Pá, 22. 6. 2012 - 18:06)

Tak to teda radši řekni,...Tak to teda radši řekni, že né, a že se svojí sestřenicí. Nenormální holka to pochopí.

hok (Pá, 22. 6. 2012 - 11:06)

Já jsem si od mala hrál se sestřenicí na doktory atd. a když nás těsně před pubertou začali zajímat všechny ty věci kolem sexu zalezli jsme si do pokoje a tam mi ho sestřenice poprvé vyhonila. Od té doby jsme se spolu takhle ukájeli až do 14-15 let kdy jsme to nevydrželi a spolu jsme se vyspali. Náš čistě sexuální vztah pokračoval až do teď kdy jsem si našel přítelkyni. Teď mám dilema. Přítelkyně se mě samozřejmě ptá jestli jsem už něco s někým někdy měl a říct jí že jo a bylo to několik let s mou sestřenkou se mi opravdu nechce, poraďte jak teď z toho ven.

Honza (Čt, 21. 6. 2012 - 14:06)

No já po svém bratranci...Andrejko, když něco nepodnikneš, tak to vopravdu bude jenom Tvůj věčnej sen!

To Tě fakt nenapadá žádnej způsob, jak ho dostat? Já myslel, že holky s timhle problémy nemaj - narozdíl vod kluků.

zvedavy (Čt, 21. 6. 2012 - 03:06)

to andrea: no tak musíš ho trochu provokovať, napr spýtaj sa ho ako sa mu páčia tvoje prsia:-)
ale naspäť k moej sesternici: pred pár rokmi sme boli spolu širšia rodina pri mori a asi tretí deň si dala dole vrch z plaviek a potom aj hrala volejbal hore bez...má takú štíhlu postavu a zaujímavé prsia: také skôr menšie, maximálne dvojky, ale s nápadne veľkými bravkovými dvorcami..Netvrdím že také prsia sú najkrajšie, ale rozhodne sú zaujímavé. tak niekedy ked sa teraz stretneme si ich predstavujem, alebo aj viac si predstavujem, ako jej striekam do pusy a tak.

Andrea (St, 20. 6. 2012 - 21:06)

No já po svém bratranci dost pokukuju a i při masturbaci na něj dost myslím však víte jak ale asi je to jen můj věčný sen.:D

Miloval jsi se (St, 20. 6. 2012 - 21:06)

Já bohužel ne.

zvedavy (St, 20. 6. 2012 - 20:06)

tak to je pekná príhoda...ak sa to stalo naozaj. Ja som si to s mojou sesternicouo zopárkrát predstavil len vo fantázii. ale raz sa mi podarilo ju vidieť hore bez na dovolenke a potešilo to .-)

jirka (Ne, 27. 5. 2012 - 10:05)

Minulý ros se mi stala neuvěřitelná příhoda. Moje sestřenice se vdala a její manžel je podle mě tak trochu exhibicionista a drží si ji pěkně zkrátka. Nechci se nikoho dotknout, ale asi si na ní tak vylévá svůj mindrák, jelikož sestřenka má vystudovanou výšku a on má je "maturitu" ... takové ty narážky jako nemysli si že když máš VŠ tak tady budeš rozhodovat ... atd. No a jelikož jsem u nich potřeboval na víkend přenocovat zjistil jsem jak to u nich chodí. Když jsem přijel a koukal se po bytě jak to maj zařízené sedl jsem si na jejich postel. Sotva jsem dosedl sestřenka mě hned hnala se slovy na tu postel si nesedej, na posteli se leží a do postele se léhá nahý. To mi vyrazila dech, jelikož citovala přesně slova jejího manžela. Do té doby jsem netušil jak si ji zpracoval, sestřenka vždy byla skvělá holka, ale že jí někdo dokáže tak vymýt mozek to jsem fakt nečekal. Když přišel její manžel z práce skoro mě ani nepozdravil a hned se šel sprchovat a po sprše se už ani neoblékal a chodil doma normálka nahý. To jsem si říkal no co je doma, ale snad když je tu návštěva tak se trochu krotím. Večer mi sestřenice ustlala na gauči. Lehl jsem si a přikryl se dekou. Sestřenka se šla sprchovat a její manžel už čekal v ložnici. Když se sestřenka osprchovala přišla ještě ke mě zakrytá ručníkem a ptala se mě jestli ještě něco nepotřebuji a šla do ložnice. Zavřela dveře a já už jen slyšel jak jí její manžel začíná pérovat co že to jsou za móresy, že tu chodí v ručníku, že on tu už na ni čeká ... prostě úplný magor. Za chvilinku jsem už jen slyšel jak jejich postel vrže a on si určuje jak se má otočit a co má dělat. Asi po deseti minutách vyšla sestřenka znovu z ložnice, tentokrát už nahá a rukou si jen zakrývala své přirození a šla do koupelny, z pět prošla beze slov. Ráno když jsem vstal, byl už její manžel v práci a sestřenka mi dělala snídani. Samo sebou mi to nedalo a hned jsem se jí ptal proč si takového magora brala a proč s ním ještě je. Na to mi jen pokrčila rameny a řekla, že od něj nemůže odejít. Když jsem se jí zeptal jak jí můžu pomoci, tak se na mě koukla a povídá, že je s ním těhotná a že jejich sexuální život stojí jen na něm, že on si prostě jen užije a jde spát. Že kdyby nebyla těhotná a nebála se ho tak jde od něj pryč okamžitě. Tak jsem se jí znovu zeptal jak jí můžu pomoci, ale odpověděla mi jen "nijak". Dneska tomu je měsíc co jsou spolu rozvedení a já u ní v Sobotu přespával a když jsem usínal přišla sestřenka zamnou a naprudko mi řekla, že už 3 měsíce neměla chlapa a riskovat, že narazí zas na nějakého magora to ji prý nestojí za to, tak jestli bych jí nepomohl. No popravdě nevěděl jsem co říci, ale chtíč byl mocnější. Takže jsme se spolu vyspali. Snad jsem jí tím pomohl a ukázal jí, že na světě nejsou jen hovada, ale i kluci kteří mají radost z toho když si jejich partnerka sex užívá.

předepokládat.. (Po, 13. 2. 2012 - 04:02)

.se to asi má,ale..ty následky..

Zdeněk2 (Ne, 12. 2. 2012 - 08:02)

Dá se předepokládat, že Martin uvažuje o sexu a ne o děťátku :-)

.sestřenka.. (Ne, 12. 2. 2012 - 08:02)

Závidím vám všem, já......třeba by ráda,ale co když budeme mít děťátko,tupé..?!Jo,ale rodinný sex je to nejlepší co může být,mrdáme všeci mezi sebou,to opice prej taky..

Martin (St, 8. 2. 2012 - 23:02)

Závidím vám všem, já (21) mám teda hodně sexy sestřenku (18), ale nabídnout jí jakýkoli druh sexu bych se asi neodvážil. Kdyby odmítla, tak si nedokážu představit co by si pak o mě myslela a jak by se potom na mě dívala, nevím jestli by se jen přes to dokázala přenést nebo by to hrotila nějak víc. Samozřejmě kdyby s tím přišla ona, tak se dvakrát nerozmýšlím, ale takhle z ní opravdu nejde vyčíst jestli by do toho šla nebo ne. Bohužel :'(

Karel (Ne, 22. 1. 2012 - 16:01)

Já mám taky dobrou sestřenku. Od mala jsme si je ze zvědavosti ukazovali a pak to přešlo přes různé hry až k honění navzájem. Pak nás ale jednou načapala máma a bylo povšem. Teď je jí 17 a nedávno byla na operaci s pyskama, protože je měla ven a bolelo jí to při delším pohybu po městě. Jednou jsem se jí zeptal jaké to je a tak mi to ukázala a byla vidět jen štěrbina, tak trochu roztáhla nohy a když jsem viděl jak pěkně to vypadá, tak jsem si je chtěl i prstem trochu narovnat od sebe, ale trochu cukla a divila se, pak jsem se dal do vysvětlování a nakonec to dopadlo, že jsem si s pysky hrál rukou. Došlo to až k orgasmu, ale s tím, že se to nebude opakovat, škoda, no.

hanka (Ne, 22. 1. 2012 - 16:01)

Hmmmm, zní to romanticky,...Ale musíš brát prášky, jakmile je to takhle v rodině tak kluci jsou hovada a myslí si že si můžou dovolit vše.

Reklama

Přidat komentář