Reklama

Přistihl vás někdo při onanii, nebo vy někoho?

lukáš (Út, 6. 1. 2015 - 17:01)

Takže ste mrdali u ní doma,...přesně tak a ne jednou, ještě jsme neměli kde být takže zezačátku hodně u nich doma

Otázečka pro Lu (Po, 5. 1. 2015 - 23:01)

...měla pěkně hluboko bramboru?

Honza (Po, 5. 1. 2015 - 21:01)

mě a mou přítelkyni...Takže ste mrdali u ní doma, když byli doma její rodiče?

Lukáš (Po, 5. 1. 2015 - 19:01)

mě a mou přítelkyni načapal JEJí táta když ho měla pěkně hluboko v krku.

Matej (Po, 5. 1. 2015 - 00:01)

Matěji, neříkej že...To ne, svy rodine to snad taky nerekla, ale na svatbe bylo plno jejich kamaradu a kamaradek a predpokladam, ze tem to s brachou rekli, tak kdyz se na mne nekdo usmal, tak jsem se cervenal. A cim vic se pilo alkoholu, tim vic jsem trnul, ze nekdo bude bavit spolecnost na muj ucet.

Matej (Po, 5. 1. 2015 - 00:01)

Matěji, neříkej že...To ne, svy rodine to snad taky nerekla, ale na svatbe bylo plno jejich kamaradu a kamaradek a predpokladam, ze tem to s brachou rekli, tak kdyz se na mne nekdo usmal, tak jsem se cervenal. A cim vic se pilo alkoholu, tim vic jsem trnul, ze nekdo bude bavit spolecnost na muj ucet.

Petr (Ne, 4. 1. 2015 - 20:01)

Sem tady psal jak mne...Matěji, neříkej že švagrová historku přidala k dobrému i na svatbě?

Marek (So, 3. 1. 2015 - 17:01)

Přistihl. A nestalo se to jednou jedinkrát. Na co ale nezapomenu bylo, když mě matka přistihla v době kdy u nás byla návštěva. Bylo mi nějak šestnáct let a pozvala si nášvětvu. Chvíli jsem s nimi byl v pokoji, ale pak jsem šel k sobě, zapnul si počítač...máti moc dobře věděla, co jdu asi dělat, a chtěla mi to zprotivit tím, že mě ztrapní před známými. A to se jí dokonale povedlo. Když jsem byl v nejlepším, náhle vešla za mnou do pokoje, jakože pro něco jde a hned zase odešela ale nechala záměrně otevřené dveře dokořán. To, co se dělo pak asi nemá cenu rozvádět. Všichni mě přitom viděli, kromě toho jsem na sobě neměl ani kalhoty. Domácí jsem neměl kvůli návštěvě a v naven se pohodlně sedět nedalo, proto jsem si je nachvíli sundal. A vytrestala mě důkladně, seděla s nimi v tom pokoji, všichni se na mě dívali a nevrátila se, aby ty dveře zavřela. Byl jsem z toho úplně vedle a od té doby skoro jsem s tím skoro přestal. Obával jsem se, že se to bude opakovat a ani mi to moc nešlo.

Jan Pála (Pá, 2. 1. 2015 - 18:01)

Taky si ho obcas v parlamentu...Co to meleš za nesmysly,zřejmě jsis splet rubriku.

Matej (Čt, 4. 12. 2014 - 23:12)

Sem tady psal jak mne pristihla pritelkyne myho bratra. Nedavno byla svatba tak ten trapas mne bude pronasledovat navzdy. Mozna jsem jedinej svagr v CR kteryho svagrova videla nahyho, jak honi a jak strika.

semafor (Čt, 4. 12. 2014 - 11:12)

Červený a modrý žalud,...mohl by si stoupnout někde na křižovatku a dělat semafor

stačí (Čt, 4. 12. 2014 - 11:12)

Tak zjevne se pokousi o...všeho moc škodí už je to jak nekonečný příběh..bota jménem melichar

Observer (St, 5. 11. 2014 - 21:11)

Bejt tu taková Hana, tak by vám klukům přistřihla křídla, jako je přistříhla svému jedenáctiletému synovi.

petr (St, 5. 11. 2014 - 17:11)

Hele, byla jsem vdaná a...Dobrá rada Jano.

Max (So, 27. 9. 2014 - 19:09)

Jani ja taky gel moc nepouzivam ted v dospelosti ale obcas jo a jde to aji sprchovym gelem taky ty gely nejsou vechny vhodne na masturbaci by mohl pak mit kozni problemi a litat po koznim s penisem neni moc zabavne ja rad mastrubuji a taky je zalud nekdy dost cerveny a do modra a pak je zas dobry pokud chces muzeme si o tom vice napsat mejse Max

Jana (So, 27. 9. 2014 - 19:09)

Červený a modrý žalud,...Hele, byla jsem vdaná a manželovi jsem ho taky honila, docela dost, on to měl rád. Žádný gel jsem nikdy nekupovala, jezdila jsem mu předkožkou za žaludem a přes jeho okraj. A měl ho taky pěkně červenýho a okraj žaludu měl modrý. Od honění určitě víc než od normálního sexu.

Syn si ho honil jinak, přetahoval kůžičku na žaludu. Loni jsem mu řekla, že už je dost velký a má ho honit jak dospělí chlapi. Tj. mít kůžičku vzadu a přetahovat vzadu a jen maliko přes okraj, aby žalud měl stále venku. Zkusil to zcela přešel na ten nový způsob.

Lojzek (So, 27. 9. 2014 - 19:09)

Mám 14letého syna a...Jářku kmotro nedobrá vypadá to že mu při tom sekunduješ.Že ti není hanba rušit mladýho kluka při práci.

Max (So, 27. 9. 2014 - 19:09)

Mám 14letého syna a...Jani bydi mela o tom se synem povakladat a taky mu zakoupit nejaky gel doporucuji kdyz jsem byl mlady taky jsem mel kolikrat takovy cerveny

Jan (So, 27. 9. 2014 - 18:09)

Mám 14letého syna a...Červený a modrý žalud, ... protože honí na sucho.

m. (So, 27. 9. 2014 - 18:09)

Hezký příběh, akorát si...Nevim co je na tom divnyho,kdyz neco dela v kuchyni tak mi proste obcas donese neco,ani se nepta,rika ze musim jit. Ale co si otom kdo mysli je kazdeho vec...

Reklama

Přidat komentář