Reklama

Přistihl vás někdo při onanii, nebo vy někoho?

Leonardo (Čt, 14. 8. 2014 - 23:08)

Na tyhle věci já mám smůlu. Docela rád bych se koukal, jak nějaká pěkná holčina onanuje aniž by o mě věděla. Pokud by byla cizí, čumět na ségru, sestřenici a já nevím koho, to si radši nechám zajít chuť.

Kamila (Čt, 14. 8. 2014 - 18:08)

Ale jinak delas to same co...Ale nenutím nikoho aby se na mě při tom dival

Zdeněk (Čt, 14. 8. 2014 - 18:08)

Ne v pokoji kde může někdo...Ale jinak delas to same co tva segra

Kamila (Čt, 14. 8. 2014 - 18:08)

A ty neonanujes kamilo?Ne v pokoji kde může někdo přijít!

honza (Čt, 14. 8. 2014 - 18:08)

Asi stejně jako by byla...A ty neonanujes kamilo?

Kamila (Čt, 14. 8. 2014 - 17:08)

Nechapu co je na tom tak...Asi stejně jako by byla nahá a opila. Chápeš? Prostě bez sebekontroly. Zhazuje se tím. Navíc nemám zájem okukovat její intimní partie mezi nohama

Zdeněk (Čt, 14. 8. 2014 - 17:08)

My neklepeme, máme...Nechapu co je na tom tak nechutneho

Kamila (Čt, 14. 8. 2014 - 17:08)

Tak proc nezaklepes kdyz se...My neklepeme, máme společný pokoj. To bychom se uklepaly k smrti.

Zdeněk (Čt, 14. 8. 2014 - 17:08)

A proc nechutne prosimte?Tak proc nezaklepes kdyz se ti to nelibi?

Kamila (Čt, 14. 8. 2014 - 17:08)

A proc nechutne prosimte?No vidět sestru s roztaženymi nohami a všechno intimní a jak je z toho úplně mimo, že ani nevnímá, že jsem vešla a nezakryje se?

Zdeněk (Čt, 14. 8. 2014 - 17:08)

Jo, nachytala jsem párkrát...A proc nechutne prosimte?

Kamila (Čt, 14. 8. 2014 - 17:08)

Jo, nachytala jsem párkrát sestru a je nechutne

Jarca (Čt, 14. 8. 2014 - 17:08)

vycházím z toho, že...Vcera jsem to zkousela jeste v klidu nez sel spat,tak trochu jsem doufala ze dojde k erekci a zvladneme to i ve stoporenem stavu aleta nenastala. Nicmene v klidu to slo dobre bez problemu rekla bych. A dnes rano kdyz jsem ho sla budit tak jsem ho nasla nad holinkou,tak jsem mu rekla at mi ukaze ze to jde ale odmitl tak jsem ho vytahla z postele,gate sli scela dolu,protoze je stahuje jen trochu aby ho mohl rychle schovat. Uchopila jsem ho pouze tremi prsty a pomalu pretahla a to radej nekolikrat. Zpocatku to slo hur na zpatek pres zalud ale po chvili se to jakoby povolilo a slo to pretahnout i natahnout zpet celkem bez vetsiho odporu. Akorat se u toho kroutil chudak jak cerv v soli ale tvrdil ze to neboli. Ale udivuje me ze nema ani ochlupeni a uz onanuje. Takze holinky ma budto jako pomucku aby mohl zasouvat a nebo jako ten fetis,protoze pretahovat mu jinak kuzicka z pindoura jde dobre podle meho. Tak uvidim uz ho necham at z toho nema trauma. Ikdyz na kontrolu v klidu je zvykli. Do nedavna jsem mu to zkousela pred spanim zhruba jednou za mesic ale tedka uz nemusim kdyz vim,ze to jde a hlavne uz je starsi preci jen.

gin (Čt, 14. 8. 2014 - 00:08)

vycházím z toho, že...To se může uvolnit až v 17 nebo 18. Příspěvky od takových kluků tu na doktorce byli. Mojeho šváru kvůli tomu zbytečně ve 14 letech obřezali.

gin (St, 13. 8. 2014 - 23:08)

Zkusit to tedy mohu,tezke to...V žádném případě nepřetahovat násilím, pokud řekne, že ho to bolí, tak to nechat být. Kdyby se mu tam při násilném přetahování udělaly ranky a zajizvily se, tak by ho obřízka neminula. Kolik je mu vůbec let? V každém případě k doktorovi. Když by doktor řekl jedině obřízka, tak jich radši obejít deset. Někteří doktoři totiž předepíší kortikoidní masti pomocí jich se to cvičením může roztáhnout. Píšu to proto, že jsem na německém fóru postižených. Philippa takto obřezali v 16 a teď po 10 letech trpí anorgasmií.

Jarca (St, 13. 8. 2014 - 21:08)

nedramatizujte to tolik. Až...Zkusit to tedy mohu,tezke to nebude protoze to jiste dela dene. A nejspis pokazde do holiny. No a pokud to pujde tak budu vedet ze je v poradku. Bude to muset prezit jednou,lepsi nez hned litat po doktorech. Co se nahoty tyce tak se zas tak nestydi tak i tohle nejak zvladneme. Co kdyz to tedy nepujde dat na zpet? Nechat nebo namazat treba olejickem,nerada bych mu ublizila. A nechci vysvetlovat u doktora ze sem mu ji stahla a nejde zpet.

Jarca (St, 13. 8. 2014 - 18:08)

Dekuji za nazory ale uz to nehodlam a nechci dale rozebirat!

Jarca (St, 13. 8. 2014 - 17:08)

on se zřejmě doktorů...To je rada nad zlato,uz vidim jak ho odtahnu kdyz to bude delat a on bude drzet a ceket az mu pretahnu. Prat se snim nehodlam a pochybuji ze se dobrovolne necha abych mu pretahla pri stoporeni. Kdyz mu to udelam po koupani v klidu to mozna ale kdyz by honil jako vzdy tak tomu moc neverim. A co kdyz by se udelal vzdyt by me za to musel nesnaset. To mi prijde zvrhle stahovat mu predkozku na stoporenem penisu. To si vazne neumim predstavit.

gin (Út, 12. 8. 2014 - 22:08)

kortikoidní mast je první...Podle toho co vím, tak nejcitlivější zóna je u přechodu vnějšího a vnitřního listu, takzvaný vyvýšený pás. Ta je zničena i při té nejšetrnější obřízce.

to gin (Út, 12. 8. 2014 - 21:08)

V jeho věku se to dá...kortikoidní mast je první možnost, ale těch možností je víc. Obřízka je krajní řešení, navíc mnohdy stačí jen dát pryč úzký proužek, takže žalud zůstane téměř celý krytý, kouká jen špička. Pak tu jsou různý rozšiřující plastiky, kdy se úzké místo rozšíří.
Než jít na obřízku, tak by bylo lepší znát názor více doktorů z různých pracovišť. Bral bych jak krajní řešení. A obřízku nějakou minimální, tj. částečnou.

Reklama

Přidat komentář