Reklama

Přistihl vás někdo při onanii, nebo vy někoho?

Max (Po, 28. 7. 2014 - 18:07)

Mě zatím nepřistihl nikdo:)To prijde case¨m ja si nedas pozor u nas se treba nejde nikde zamknout a pristizenej si hned

L (Po, 28. 7. 2014 - 18:07)

Já jednou "přistihnul" kamarádku. Spala u mě v pokoji. Byla ve spacáku a asi myslela, že je nenápadná nebo že už spím. Já jsem ale slyšel sice slabý, ale pravidelný šustění jejího spacáku. Nic jsem neříkal a snažil jsem se ani nehnout. Nechtěl jsem jí zbytečně rušit v příjemný chvilce. Až po nějakých pár týdnech jsem se jí zeptal, jestli si dělala dobře a přiznalaže ano. Myslela si, že je dostatečně nenápadná :D

Petra (Po, 28. 7. 2014 - 17:07)

Mě zatím nepřistihl nikdo:)

Max (Ne, 27. 7. 2014 - 19:07)

Když jsem šla do koupelny...Tak trapne jak nekomu dela to kazdy a kdyz mama tva je asi sama bez manzela tak to taky potrebuje me kdyz pristihla kamoska jen se pousmala a rekla muzu se podivat ja rekl klidne me nevadi kdyz me vidi kamoska na onaniji neni nic spatneho kdyz se dela v soukromi v koupelne nebo na zachode nebo v pokoji

Jana (Ne, 27. 7. 2014 - 19:07)

Když jsem šla do koupelny tak jsem zjistila že máma se zapoměla zamknou a že sedí na vaně roztažené nohy a v pičce vibrátor,Hrozně sem se lekla a bylo mi trapně ale už je to zapomenuto,jako by se nic nestalo.

Max (Ne, 27. 7. 2014 - 18:07)

Přistihla jsem kamaráda...Me taky pristihla kamoska a asi me taky slysela ty zvuky to kazdou holku napadne co dela kluk a kor kdyz pouzivate gel to pak cvachta a mlaska dost na hlas

Lucka (Čt, 24. 7. 2014 - 23:07)

Přistihla jsem kamaráda (15)..:D

nic (Út, 22. 7. 2014 - 13:07)

Přistihl jsem mladého jak...Debile

pepkovi (Ne, 15. 6. 2014 - 21:06)

Ty si kokot

luck (Pá, 30. 5. 2014 - 11:05)

Ja přistihl na školním...Podrobnosti k učitelce, prosím :-)

jan (Út, 27. 5. 2014 - 22:05)

Ja přistihl na školním výletě naší učitelku

jan (Út, 27. 5. 2014 - 22:05)

Ja přistihl na školním výletě naší učitelku

Elijot@centrum. (St, 21. 5. 2014 - 15:05)

Me pristihla uklizecka v kanclu, lekl jsem se ale vzpominam na to casto. Ona asi taky. Nenajde se nejaka, ktera se mnou zamedituje?

Asumak (Ne, 11. 5. 2014 - 07:05)

Pepa , bez se lecit !

Pepovi (Ne, 11. 5. 2014 - 01:05)

To ses Pepo peknej kokot, viz co ti napsal Mirek

Mirek (Pá, 9. 5. 2014 - 17:05)

Přistihl jsem mladého jak...To ani neříkej,akorát mu z toho děláš pěkné trauma.Myslíš si že to pak přestane dělat?Akorát si bude dávat větší pozor a nikdy se ti s ničím nebude svěřovat.Bude mít pocit že dělá něco zakázaného a špatného,může mít psychické poruchy a nezdravé vnímání sexuality.To snad nechceš,ne?To že mu to zakazujete,tak neděláte žádnou bohulibou činnost,přírodě se poroučet nedá,a žádným náboženstvím se to také nedá okecat.Tohle dělají převážně rodiče,kteří mají sami problém se svou sexualitou,prošli si sami nenormální výchovou,a pak to přenášejí do vlastních rodin a ještě to směšně omlouvají morálkou a náboženstvím.Jak pokrytecké a ubohé.Ty jsi nikdy nemasturboval?Hlavně neříkej že ne!!

Pepa (Pá, 9. 5. 2014 - 16:05)

Přistihl jsem mladého jak si honí pod peřinou, tak jsem peřinu strhl dal mu přes ruku, nadal mu a nyní ho hlídáme.

Petr (Čt, 8. 5. 2014 - 22:05)

Přistihl, a nebylo to nic příjemného. S kámošem jsme po tréninku do sprch chodili jako poslední , a když všichni odešli tak jsme si uspokojovali. Věděli jsem o sobě, ale nikdy jsme o tom nemluvili. Jednou mě napadlo, že se můžeme uspokojit navzájem. Vlezli jsme do jedné sprchy a nikým rušeny jsme si užívali. Jenže ten den nám ještě něco chtěl trenér a tak pro nás poslal. Neví m jak dlouho nás kluci pozorovali, ale asi viděli všechno. Vše rozkecali asi si něco přidali a všichni si o nás mysleli ,že jsme gayové. Jen holky o nás měli větší zájem, asi je zajímalo jestli jeto pravda.

Max (Út, 6. 5. 2014 - 18:05)

Me pristihla na wc uklizecka a taky aji kamoska me pristihla pri honeni a ja ji ale te bezna vec kazdy to dela a bude delat

§ (Út, 6. 5. 2014 - 18:05)

..jednou mě při onanování...styděl ---pardon )

Reklama

Přidat komentář