Reklama

Přistihl vás někdo při onanii, nebo vy někoho?

nic (Út, 22. 7. 2014 - 13:07)

Přistihl jsem mladého jak...Debile

pepkovi (Ne, 15. 6. 2014 - 21:06)

Ty si kokot

luck (Pá, 30. 5. 2014 - 11:05)

Ja přistihl na školním...Podrobnosti k učitelce, prosím :-)

jan (Út, 27. 5. 2014 - 22:05)

Ja přistihl na školním výletě naší učitelku

jan (Út, 27. 5. 2014 - 22:05)

Ja přistihl na školním výletě naší učitelku

Elijot@centrum. (St, 21. 5. 2014 - 15:05)

Me pristihla uklizecka v kanclu, lekl jsem se ale vzpominam na to casto. Ona asi taky. Nenajde se nejaka, ktera se mnou zamedituje?

Asumak (Ne, 11. 5. 2014 - 07:05)

Pepa , bez se lecit !

Pepovi (Ne, 11. 5. 2014 - 01:05)

To ses Pepo peknej kokot, viz co ti napsal Mirek

Mirek (Pá, 9. 5. 2014 - 17:05)

Přistihl jsem mladého jak...To ani neříkej,akorát mu z toho děláš pěkné trauma.Myslíš si že to pak přestane dělat?Akorát si bude dávat větší pozor a nikdy se ti s ničím nebude svěřovat.Bude mít pocit že dělá něco zakázaného a špatného,může mít psychické poruchy a nezdravé vnímání sexuality.To snad nechceš,ne?To že mu to zakazujete,tak neděláte žádnou bohulibou činnost,přírodě se poroučet nedá,a žádným náboženstvím se to také nedá okecat.Tohle dělají převážně rodiče,kteří mají sami problém se svou sexualitou,prošli si sami nenormální výchovou,a pak to přenášejí do vlastních rodin a ještě to směšně omlouvají morálkou a náboženstvím.Jak pokrytecké a ubohé.Ty jsi nikdy nemasturboval?Hlavně neříkej že ne!!

Pepa (Pá, 9. 5. 2014 - 16:05)

Přistihl jsem mladého jak si honí pod peřinou, tak jsem peřinu strhl dal mu přes ruku, nadal mu a nyní ho hlídáme.

Petr (Čt, 8. 5. 2014 - 22:05)

Přistihl, a nebylo to nic příjemného. S kámošem jsme po tréninku do sprch chodili jako poslední , a když všichni odešli tak jsme si uspokojovali. Věděli jsem o sobě, ale nikdy jsme o tom nemluvili. Jednou mě napadlo, že se můžeme uspokojit navzájem. Vlezli jsme do jedné sprchy a nikým rušeny jsme si užívali. Jenže ten den nám ještě něco chtěl trenér a tak pro nás poslal. Neví m jak dlouho nás kluci pozorovali, ale asi viděli všechno. Vše rozkecali asi si něco přidali a všichni si o nás mysleli ,že jsme gayové. Jen holky o nás měli větší zájem, asi je zajímalo jestli jeto pravda.

Max (Út, 6. 5. 2014 - 18:05)

Me pristihla na wc uklizecka a taky aji kamoska me pristihla pri honeni a ja ji ale te bezna vec kazdy to dela a bude delat

§ (Út, 6. 5. 2014 - 18:05)

..jednou mě při onanování...styděl ---pardon )

§ (Út, 6. 5. 2014 - 18:05)

..jednou mě při onanování přistihla moje matka měl jsem eroticky časopis na posteli a honil jsem si ho nic jsem neslyšel byl jsem moc vzrušený ..najednou mamka ve dveřích otočil jsem se k ní a začal stříkat... chtěl jsem přestat ale nešlo to musel jsem pokračovat dal až do konce nešlo to zastavit pamatuju si to do dnes nic neřekla a odešla ale ta chvilka trvala snad 100 let hrozně jsem se stiděl...

Standa (St, 19. 3. 2014 - 05:03)

Tak v 10 jsem se koupal v rybníku. Koupal se tam i cizí asi 16 letý kluk. Já neuměl plavat a on mi nbídl že mě naučí. Vzal mě na hloubku kde jsem nestačil, musel jsem se ho držet. Tdy mi stáhnul plavky a honil mi ho a mačkal koule. Bylo to dost vzrušující. Čato na to vzpomínám.

Matej (So, 15. 3. 2014 - 17:03)

Co, Matěji, řekla to...Samozrejme mu to rekla. Ja se pak schovaval ve svym pokoji a cekal az odejdou, protoze jsem kolem nich nechtel jit ven. Bracha za mnou prisel a chvilku si ze mne utahoval, ale pak mne uklidnoval, ze je to normalni, kazdej honi.
Tak jsem vylezl a pozdravil se s jeho holkou, ktera se uculovala, ale jinak o tom nemluvila. Je mne ale jasny, ze o tom vi kazdej jejich kamarad a kamaradka, tak se jim vyhybam.

Jane, ty ses asi otrlik.

Petr (So, 15. 3. 2014 - 16:03)

Ok, tak prisel jsem domu ze...Co, Matěji, řekla to bráchovi

MIX (Pá, 14. 3. 2014 - 18:03)

Me v praci malem pristihla uklizecka ale urcite me slisela a pak se na me usmala a odesla

Jan (Pá, 14. 3. 2014 - 17:03)

Ok, tak prisel jsem domu ze...Proč by to měl být trapas? Asi ještě neviděla stříkajícího ptáka :)))

Matej (Pá, 14. 3. 2014 - 15:03)

Matěji jen to dopiš,ať se...Ok, tak prisel jsem domu ze skoly, absolutne jistej ze nikdo neni doma. Ve svym pokoji jsem se svlikl a nahej sel do koupelny se nejdriv vyhonit a pak si dat sprchu, dokonce jsem nechal otevreny dvere.
Postavim se pred umyvadlo a zrcadlo a pekne honim. Vteriny pred strikanim se ve dverich objevi holka myho starsiho bratra, ale to uz zacala ejakulace. Oba jsme byli v soku. Prestal jsem honit a instinktivne jsem si chtel rukama zakryt prirozeni, jenze mne stal penis a strikal. Ona zase na to vydesene koukala a pak zmizela. Zavrel jsem dvere a sel do sprchy, kde jsem si uklidnoval nervy a pripravoval se na ten trapas az ji a brata uvidim.

Reklama

Přidat komentář