Reklama

Přistihl vás někdo při onanii, nebo vy někoho?

Pavel (Út, 16. 10. 2007 - 21:10)

Mě přistihla v 16 letech mamka, asi jako dost kluků. Honil jsem si ho v koupelně ve vaně. Ona šla z WC a vešla mi do koupelny, že si umyje ruce. Když viděla že mi stojí a že na něm mám ruku, tak se jen usmála a hned odešla z koupelny. Ruce si umyla v kuchyni. Večer za mnou přišla do pokoje a řekla mi že to co jsem dělal v koupelně je úplně normální. Že to dělá každý, i dospělí lidé. Nechce se mi věřit tomu, že někdo za to dostal od rodičů nařezáno.

:-))) (Ne, 26. 8. 2007 - 12:08)

IM_cookie=true

To znám byla jsem měsíc u jedné rodiny v zahraničí a ty měli taky holčičku bylo jí 6 let ta to dělala pořád v klídku u telky kde byli všichni a nikdo si toho nevšímal.
A večer si stěžovala že jí pipinka bolí.

IM_cookie=true (Pá, 24. 8. 2007 - 15:08)

stalo se mi to u známích kteří měli asi 6 - 7 letou holčičku.Když jsem odcházel,tak mě doprovázeli oba do předsíně kde jsem se chtěl obout.K mému úžasu tam po zemi / po linoleu /na zádech jezdila jejich dcera a přitom přes tepláky masturbovala.Snažil jsem se co nejdříve ustrojit a dělat že jsem si ničeho nevšimnul,ale nekecám ,holka přijela až ke mně a dráždila o sto šest. Oči měla zavřený,blažený úsměv a kroutila se u toho. V tom vešli i její rodiče do chodby.Vůbec jsem nevěděl co mám dělat jak jsem byl z toho vykulenej.Čekal jsem ,že celou situaci zachrání rodiče, ale ti nedělali vůbec nic.Jakoby se nic nedělo,jako by tam ta holka vůbec nebyla.Neustále pokračovali v rozhovoru, čímž prodlužovali moji možnost odejít a tím celou věc vyřešit.Pro mě to byly jedny z nejdelších minut v životě.

POP (So, 18. 8. 2007 - 09:08)

Zubejdo chtěl bych být pruvodčí.

Drban (Pá, 17. 8. 2007 - 14:08)

Souhlas s Mazecem!

Mazec (Pá, 17. 8. 2007 - 11:08)

Nikdy by mne nenapdlo vlastní dítě uhodit nebo nadat, že masturbuje. Dělal jsem to a dělám taky. Dělá to i moje žena. Tohle fakt nechápu. Jestli jednou načapám svoje děcko jak si to dělá (nebo moji ženu), tak se akorát tak otočím a odejdu ať si vklidu dodělá svou. Manželka ví že masturbují a já to vím o ní, neděláme to před sebou, ale kdybychom se nachytali aspoň by nás to nezaskočilo.

PS: nejradši bych střískal rodiče těch co za to mlátí své děti.

Anče (Čt, 16. 8. 2007 - 14:08)

Jo, tetička. Zrovna jsem měla v zadečku gumový vibrátor a ona se připlížila jako duch do mýho pokoje, asi se i dívala a silou mě ho vytáhla. Teda, středověký mučení asi bolelo stejně.
No fuj, nebudu vzpomínat.

Návštěvník (Čt, 16. 8. 2007 - 11:08)

Já jsem se momentálně přistihla jak onanuju.

Zubejda (Čt, 16. 8. 2007 - 11:08)

No momentalne nemam. Ale to je jedno. Tohle je uplne o necem jinem. Honeni na verejnosti se neda se sukanim prece srovnavat. Delala jsem to i kdyz jsem mela pritele.

lotrandu (Čt, 16. 8. 2007 - 01:08)

a to nemáš ským šukat?

Zubejda (Čt, 16. 8. 2007 - 01:08)

No, ja jezdivam pravidelne vlakem trasu Praha Pardubice. Pozdni vecerni spoje jsou celkem v pohode a vzdycky si v kupecku zhasnu a strcim ruku pod sukni a hladim si picku. Nekdy se potom i poradne vyprstuju ale to jenom kdyz je tam opravdu malo lidi, protoze to nedokazu delat potichu. Strasne to mlaska a taky u toho hodne vzdycham az stenam. Jednou me takhle pristihla pruvodci, to byl tak prisernej trapas, ze se ani neodvazila vejit dovnitr.

Bop (Pá, 22. 5. 2020 - 02:05)

Dej vědět kdy pojedeš.Rád se přijdu podívat

M.L. (Po, 30. 7. 2007 - 09:07)

Taky mě chytli, bylo mě 11. Hrála jsem si s maminčiným vibrátorem v koupelně a babička přišla šmírovat světlíkem. A hned to šla oznámit tatínkovi, jako by to byl největší zločin Světa. To byl sekec mazec že jsem málem nepřežila, jizvy na hlavě mám trochu vidět i dneska, když už je mně 20. Od té doby sexuální pomůcky nenávidím!

Adelast"seznam. (Po, 30. 7. 2007 - 09:07)

Taky si ráda hraji sama se sebou ikdyž jsem vdaná a manžel mě spolehlivě uspokojuje. Myslím, že masturbuje většina mužů i žen, je to přirozená a normální sexuální aktivita.

Leplen (Ne, 29. 7. 2007 - 00:07)

Stalo se v České Třebové, že jeden mladík vylezl na střechu krytého bazénu, šmíroval ženské v šatně a u toho masturboval. A protože tam nebyl poprvé, vyčíhal si ho tam správce bazénu a cytl ho u toho. Do týdne to vědělo celé město. Ale ta Česká Třebová není zas tak velká :-)

Lenča (Pá, 27. 7. 2007 - 10:07)

Tak tohle se mi stalo taky :-)

Jasně, (Čt, 26. 7. 2007 - 00:07)

a pak ses probudil.

deivy (St, 25. 7. 2007 - 18:07)

Ona vypadá na patnáct ale má třicet pryč. Ptala se mě co jsem tehdy viděl,já že nic, ale pak jsme se tomu smály. Jsme kamarádi a ona pořád učí jen na jiné škole.Prý se už v kabinetu zamyká.

deivy (St, 25. 7. 2007 - 18:07)

já jsem překvapil učitelku v kabinetu jak si dělala blaho ručkou.Vešel jsem po tichu, protože jsem věděl že je stará nervóza a ona si honila píču.Viděla mě že já jsem viděl ale nikomu jsem to nikdy neřekl. Asi o šest let později na jednom večírku jsem s ní šel domů a byl u ní do rána. To byla číča.

Návštěvník (Ne, 27. 3. 2022 - 00:03)

Na střední jsme měli profesorku o které se vědělo, že masturbuje. Dělala si to o při výuce. Mne si oblíbila, protože jsme byli na stejné vlně a v jejím kabinetě jsme si to spolu dělali, ale jinak oproti kolegům, byla v hodnocení studentů naprosto objektivní.

Reklama

Přidat komentář