Reklama

Cipralex

Didi (Út, 3. 3. 2015 - 19:03)

Ty doporučuješ prášky...A ty vlastne vies co je depresia a uzkosti? AD su lieky ako kazde ine.. ja som si uzkosti zazila a bez liekov to nejde ani ked sa velmi snazis. Ja mam 25 a co? Dalsi mudrlant do partie.

Jako (Út, 3. 3. 2015 - 19:03)

První dny a týdny...Ty doporučuješ prášky osmnáctileté holce?

lenka (Út, 3. 3. 2015 - 16:03)

Pátý týden užívám...První dny a týdny užívání antidepresiv jsou nejhorší a opravdu je i hůř,ale potom ti začne být líp.Chce to vydržet,ty začátky.Ty jsou vždycky těžký.Já jsem začala užívat antidepresiva v listopadu 2012 taky na panickou poruchu a deprese.A žádný stav útlumu u mě nenastal a ani jsem nestlousla.I na panickou poruchu je nutný užívat antidepresiva.Bez nich by se tvoje stavy dál zhoršovali.Jen psychoterapie nestačí.bála jsem se užívání AD,ale ted jsem ráda,že je užívám ty hrozný stavy jsou pryč a já zase funguju.Moc ti držím palce at je ti brzy líp.

kuk (Út, 3. 3. 2015 - 15:03)

Rozmysli si, jstli je braní... Na paniku je nejlepší psychotrapie.

Správně se píše PSYCHOTRAPLE !

Jakou (Út, 3. 3. 2015 - 13:03)

Panická porucha, deprese.Rozmysli si, jstli je braní této chemie jen krátkodobé. Na paniku je nejlepší psychotrapie. Takhle si zaděláš jen na stavy útlumu a tloustnutí

. (Út, 3. 3. 2015 - 13:03)

Panická porucha, deprese.

jakou (Út, 3. 3. 2015 - 12:03)

Pátý týden užívám...máš diagnozu?

. (Út, 3. 3. 2015 - 11:03)

Pátý týden užívám Cipralex v kombinaci s Frontinem, jehož dávku mi doktor zvýšil. Mám bohužel dojem, že se mi za tu dobu spíše přihoršío. Antidepresiva beru poprvé, je mi osmnáct let.

Imbi (Ne, 1. 3. 2015 - 23:03)

Slyšela jsem na Cipralex...Tloustnutí mohu potvrdit

Morine (Ne, 1. 3. 2015 - 20:03)

Tak to jsi první, kdo toto...já neměla při depresi chuť na nic...natož na sex... když jsem začala brát Cipralex, sex šel, ale nic moc. orgasmus žádný, jen napětí. tak jsem se přestala snažit. po pár týdnech se to ale upravilo a vše bylo ohledně sexu v pořádku. i po vysazení nemám potíže :-)

Didi (Pá, 27. 2. 2015 - 19:02)

Ja som chut na sex nemala pri uzkostiach vobec.. stale som myslela na problemy. Odkedy beriem cipralex je chut vacsia pretoze uz nemusim mysliet na blbosti a viem si uzit aj sex ale nie na 100 percent. Ale ten rok to oželiem a potom sa ta chut aj so zdravim vrati :) som optimistickaa :D

Pampeliška (Út, 24. 2. 2015 - 15:02)

U mňa sa sex upravil......Tak to jsi první, kdo toto říká. Neslyšela jsem nikdy u nikoho, že by sex začal znovu fungovat. Toho si važ. ;)

Wiky (Út, 24. 2. 2015 - 01:02)

U mňa sa sex upravil... Hlavne chuť naň :) užívam si to tak ako predtým :) asi je to individuálne.... Aj keď počas depresie to boli strasne... Nemala som chuť cca pol roka a potom sa postupne vracala.. Teraz po roku som na tom uuuuuplne v poriadku.

Pampeliška (Pá, 20. 2. 2015 - 18:02)

a co v sexu, tam se to asi...Ne, sex se neupraví. :-(

Radek07 (Čt, 19. 2. 2015 - 22:02)

Zdravím tak já už cca 3 týdny uplně bez cipralexu a zatím v pohodě. Žádné nežádoucí účinky nebo si je nepřipouštím nevím a pohodička :). Tak se držte.

Wiky (Čt, 19. 2. 2015 - 21:02)

Pri depresii zaberie, len ho treba brať pravidelne, prechádzať sa, jest zdravo aj keď nechuti, dat si k tomu magnézium, cvičiť, hlavne jogu, naučiť sa oddychovať pri meditacnej hudbe a dýchať do brucha :) je to životný štýl ktorý si treba osvojiť nakoľko nám telo dalo najavo ze sme vyčerpaný a nevenujeme sa mu. Ja som po roku a mesiaci začala vyhadzovať tiež :) od Valentína beriem tabletku obden... V práci mam teraz neskutočne stresy tak aspoň uvidíme ako to zvladnem :D no život sa mi po depresii zmenil svojou kvalitou a mojim prístupom. :) držím palce a pestré.. čokoľvek Vás trápi. K tomu vycíti... Tiež som pri 55 kolách išla dole o 8 kíl... Nechutilo mi papať vôbec.... Ale to sa upraví :) samo... Začne chutit. Pri užívaní AD som pribrala na svoju pôvodnú váhu. :) všetko bude ako predtým, možno miestami aj lepšie, aj keď sa ti teraz vôbec nezdá :D

Wiky (Čt, 19. 2. 2015 - 21:02)

Ahojte všetci. Všetkým ktorí ste na začiatku chcem popriať veľa šťastia... Všetkým ktorí nevidíte zmysel života, ktorí už nemáte chuť žiť, ktorí nemáte chuť jest, nemáte chuť sa sprchovat, nemáte chuť si umývať zuby, nemáte chuť ani ležať, ani ísť von, nemáte chuť sa vôbec s niekym rozprávať a mate chuť do všetkým skoncit, ti ktorí mate bolesti žalúdka, hnačky, nechuť do jedla, bolesti chrbtice, kĺbov, hlavy, celého tela, ktorí neviete ležať ani sedieť, nebaví vás TV ani kniha ani záujmy ktoré ste niekedy mali, ani rodina vás nebaví.... A ktorí mate chuť si všetkým skončiť... Vam všetkým chcem odkázať len jedno... Máte depresiou, je to ochorenie mozgu ktoré sa vylieči ako keď máte choré priedušky... Stačí brat lieky, vylezat, piť čas, nefajcit a nenamahat sa.. Pri ochorení môžu je potrebné prečítať si hlavne tí na fóre co zabralo nám ostatným... Ono to neide hneď a chce to trpezlivosť, správne užívanie liekov a návštevu odborníka... Aj na priedušky vám niekedy doktor naordinuje viac liekov kým zaberu. Cipralex je b najnovšie a najúčinnejšie AD

Jana (Út, 17. 2. 2015 - 19:02)

N, koukám, že bereš od...a co v sexu, tam se to asi neupraví, že? Mozek ani neví, že by ho tělo chtělo, to taky dokážou ty zázračný antidepresiva, lidi, hlavně si musíte pomoct sami.

Morine (Út, 17. 2. 2015 - 09:02)

Beru Cipralex 10 mg jednou...N, koukám, že bereš od konce ledna, tak to ještě pociťuješ nežádoucí účinky, ale to se srovná. jen vydržet ty první TÝDNY. pak se stav upraví

Morine (Út, 17. 2. 2015 - 09:02)

Zdravím, to jsem zase já....Milá(ý) N, vydrž, já to taky znám. opravdu bude lépe :-)
chodíš i na terapie?

Reklama

Přidat komentář