Reklama

Herbalife je svinstvo

Tomík (Po, 8. 1. 2007 - 13:01)

Čau lidi, převážně asi ženy!
Přestaňte tady furt spekulovat o nějakym nesmyslně drahym herbalifu a kupte si nějakou fitness kuchařku- např. od autora Ivana Macha. Tam se dozvíte všechny důležité informace o zdravym stravování - např. redukční jídelníčky, čistící jídelníčky atd. Začněte se těmito rady řídit a uvidíte že výsledky pujdou min. stejně rychle jako s HB a navíc budete jíst normální jídla a ne nějaké koktejly. Pro zrychlení procesu doporučuji 2x týdně nějaké aerobní cvičení. Hodně štěstí

Pepa1 (Po, 8. 1. 2007 - 12:01)

Ahoj už třetí den netrpělivě čekám na základní informace a pořád nic nepřichází.Ráda bych se já i ostatní něco víc dozvěděli o technologii z Holandska o které píšeš 5.1.07 dík

2,5 Kg je jen v (Pá, 5. 1. 2007 - 18:01)

Ahoj, četl jsem Vaši diskuzi na snížení váhy. Mám něco vyzkoušeno a dalších cca 100 lidí v ČR. Technologie z Holandska, která je na světe přes 7 let a dělá divy v Německu, Holandsku, Rakousku a u nás taky. Já sám jsme za 42 dnů zahodil z 88Kg na 78Kg (1.9.2005) dnes mám 78,4 - 79,8Kg. Manželka z 60Kg na 54Kg a dnes má 52Kg. Známí který začal 4.1.2006 z 114Kg má dnes 97Kg a chce jít na na 82Kg. Bez JOJO. Nejde o Herbalife. Když Vás to bude zajímat. Tak napište odkud jste není to na mail ani na telefon. Jde o systém stravování, potr. doplňků, atd...... Pomohu Vás s tím začít a budu Vám radit. Pošlu Vám základní informace: mail: disc"wo.cz pepa1

Petr (Čt, 4. 1. 2007 - 09:01)

Díky za info

Mirka (St, 3. 1. 2007 - 23:01)

Ahoj Petře.Ráno vezmeš pilulku,za čtvrt hod vypiješ koktejl.Do oběda musíš hodně pít vodu.Alespoň 1.5l.K obědu norm.jídlo a večeře stejná jako snídaně.Dopoledne v pohodě.Po obědě nemám ani tak hlad,jako chutě.Takže ovoce,rýž.chleby atd.a pít.zdravím Tě M.

Cecil (St, 3. 1. 2007 - 14:01)

Na www to je možný sehnat levněji, než od dealerů, a nemusí jít vždycky o prošlé výrobky.

Petr (St, 3. 1. 2007 - 14:01)

Mirko, a to nemáš vůbec hlad?

Mirka (St, 3. 1. 2007 - 12:01)

Ahoj Jani,během 10 let jsem přibr.přes 20 kg.Vyzkoušela jsem kde co za hříšné peníze a výsledek žádný.Na intern.jsem nasla p.Libu,ta mě hned poslala koktejl a další no a dnes za týden po zahájení mám 2.5 kg dole.Chtěla jsem začít až v lednu,ale ona mě přesvědčila ať začnu hned.Třebaže byl silvestr a já večer jedla všechno co bylo na stole,tak výsledek není zas tak špatný.I paní Liba,která mě každý týden volá je spokojená.Přeji také úspěchy v hubnutí.Mějte se hezky.

petra (St, 3. 1. 2007 - 10:01)

ahoj jani,mam osobní skušenost.po dvou detech jsem pribrala 23 kilo a dlouho se mi nepodarilo zhubnout.drzela jsem porad nejake diety,a vždycky ale nastal jojo efekt.az mi znama poradila at vyskousim herbalife.ze zacatku jsem tomu neverila ale kdyz se zacali dostavovat v kratke dobe vysledky tak jsem uverila.mam uz dole 9 kilo,ubyly mi i obvody pasu ,hrudniku.co je ale nejdulezitejsi citim se uplne skvěle.to ze se to na www prodava levněji toho jsem si všimla a objednala.prisli mi prošle vyrobky,nebylo u toho jak to mam pouzivat,a misto koktejlu jsem tam mela hladkou mouku.myslela jsem si ze usetrim.zavola jsem te svoji zname,ta mi vsechno vysvetlila nadavkovala a co druhy den je semnou v kontaktu a kontroluje muj stav.

Tokoz (Út, 2. 1. 2007 - 17:01)

já to jím už deset let každý rok jednou
nemůžu říci že bych po tom někdy radikálně zhubnul ( stejně to nevydržím celý měsíc)¨
ale není v silách člověka dodržovat ten režim to by nakonec zhubnul každý i bez Herbalife kdo by jedl jednou denně a malou
porci normálního jídla. domnívám se že se po tom pročistím a ohledně kupování
koukněte se na www seženete to na spousta adresách za půlku , spíš nechápu jak se tím někdo může živit náklady na prodej + nákupka a prodává se to běžně za pár, spíš si myslím že je to letadlo a chudáci co naletěli to vrací a kašlou na ztráty
v lékárně by za to chtěli lékárníci podvodníci mnohem víc

Návštěvník (Čt, 28. 12. 2006 - 23:12)

A ty jsi slušný a příjemný člověk.

Pro Janu (Čt, 28. 12. 2006 - 22:12)

Ty jsi fakt ale totálně blbá!!! Jak se můžeš ptát na zkušenosti? -snad umíš číst ty debile a nebudeš se tak idiotsky ptát ty krávo!
KRÁVO, KRÁVO!!!
A Marika je to samý!
Jste debilní píči!

Jana (Čt, 28. 12. 2006 - 19:12)

chtěla bych se od ledna nějak pročistit a přemýšlím, že začnu Herbalifem. Ráda bych tím nahradila na nějakou dobu i jídlo. Máte s tím někdo zkušenosti? Které přípravky?

Marika (Čt, 28. 12. 2006 - 13:12)

-HERBALIFE je skvělý výživový doplněk, který moc pomohl mně a mojí rodine.!!!

Herbalife-legál (Pá, 22. 12. 2006 - 15:12)

Chtěl bych tu objasnit všem lidem o co jde. Jestli i poté nepochopíte o čem je řeč, hodně štěstí! Vezmu toto téma ze dvou stran. Ta první a hodně důležitá je POZADÍ PRODEJE. Něco o tom vím, protože jsem se zůčastnil rádoby výběrového řízení distributorů. Tato firma funguje systémem MLM- v překladu multi level marketing. Což znamená že namísto propagace svých výrobků pomocí reklamy v televizi a tak používá lidi-ovečky. Při náboru těchto oveček firma pozve své potenciální ovečky na pohovor(cca 30 minut) a tam vám povídá s prominutím pěkný sra... Nedozvíte se takřka nic, ale jakýsi leader(jak se tam ty šašci nazývají) Vám povídá jak je ta firma dokonalá jaký má úspěch, před jakou životní šanci jste se dostali bla, bla, bla. V jedinné co Vás ujišťujou je, že jde o práci, kde si sami stanovíte rozvrh práce a že jde o práci v oblasti wellness-pro neznalce zdravý životní styl. Leader Vám dá prostor i na případné otázky, ale na ně Vám prostě neodpoví- bylo nás tam pět a ani jednomu neodpověděl na konkrétní otázku. Odpoví Vám stylem: dozvíte se na vstupním školení. Co to je za jednání? - si museli v duchu říkat asi všichni. Ale jelikož mi tuto práci osobně doporučil jeden student na Vysoké škole(kterého jsem tam od té doby záhadně přestal vídat) tak jsem tomu prostě věřil. Ale má to jeden takový malinkatý háček. Na začátek musíte vložit zálohu na částku 3500Kč, která se platí za proces školení abyste dostali jakousi licenci výživového poradce(a tady už to podle mě začíná hodně zavánět podvodem). A jelikož jsem tomu prostě věřil a byl jsem hloupej a peníze jsem u sebe měl, vyplác jsem tam skoro všechno - tedy necelých 3500Kč. O této částce nebyla , ale nikdy předtím zmínka. Leader se na Vás usmál poděkoval za zálohu a řekl Vám ať si zavoláte na uvedený telefon v uvedený termín a dozvíte se jestli jste přijati. Musím podotknout že na pohovoru se mnou byl jeden dredař, který o sobě pomalu ani nevěděl, potom tak 50-tiletý kuřák - dával bych mu tak dva roky života podle toho jak vypadal. Pak nějaká vyklepaná ostravačka a potom jediný rozumný člověk, který pohovor zabalil asi po 10 minutách. No a koho přijali? tipněte si? No samo že všechny. Co následuje?- vstupní školení(cca 2 hod) tam už k Vám mluví jeden z těch na začátku piramidy a i když si vydělává za měsíc to co já asi za dva roky, tak jsem se mu někdy musel potají smát. Ale smích mě brzy přešel. A to když jsem se dozvěděl že se obchoduje s přípravky Herbalife- v té chvíli se mi jenom vybavil můj dohazovač, kterého jsem se ještě ptal jestli nejde o žádný mlm jako emway, HL a atak. On jenom ne neboj uvidíš, teď bohužel nemam čas ti to vysvětlovat. A jelikož nejsem z velkého města, tak doufám, že na něj brzy narazím. No nic nechtěl jsem dělat rozruch přednášku jsem si doposlouchal a naštvaně zase odcestoval domů. Jo a záloha: ne, to bohužel už nemůžeme vrátit - tak to jsem tedy nepochopil proč? Takhle naštvaný jsem ještě nikdy nebyl. To co distributorům vypalujou do mozků-jak je jejich výrobek supermegakvalitní a zároveň levný je jedna velká kravina. Uvedu proč-vystudoval jsem obchodku tak o tom něco málo vím. Oni tam povídaj, že je výrobek levný protože se obchodní řetězec zkracuje o velkoobchod a maloobchod bla, bla, bla. To sice jo, ale nic to nemění na tom že výrobek je stejně minimálně 2x tak dražší. Jednoduše proto, že se z této ceny musí nakrmit několik pater distributorů. Potencionálním novým distibutorům říkám na rovinu, že si tim na svoji nezávislost rozhodně nevyděláte. To jenom pár vyvolených na začátku řetězce. No a teď ve zkratce k zákazníkům. Když vidím jací lidé potom po směšném zaškolení dělají poradce, je mi z toho k blití. Já osobně se zajímám o obor wellness už hodně dlouho a mám zkušenosti i jako trenér v menším fitku. No a proto mě hodně pobavilo jak ty šašci mluví o tom, jakou maj 10letou praxi v oboru, jak kvalitně zaškolej atd. Realita je taková, že tam dělá jenom zlomek lidí, kteří tomu alespoň trochu rozumí a zbytek je jenom jeden velkej obchod. Osobně jsem měl tu čest v čekárně sledovat , jak pracuje jeden rádce-no a radši Vám nebudu popisovat, jakým způsobem to vedl. Něco jako tak to kup ty krávo a vypadni. Já tady nebudu tvrdit, že tyto přípravky nějak nefungují. To jsem nikdy neřekl a ani neřeknu, ale lidé si neuvědomujou, že mohou hubnout za min. poloviční peníze a s daleko lepším efektem, protože jakmile potom HB vysadíte, tak se u hodně lidí projevuje tzv. jo-jo efekt. No nic lidi už mě to nebaví, myslim si, že jsem napsal dost informací. A ať si každý udělá obrázek sám. Lidem kteří mě v tomto podporují, tak ať toto sdělí svým blízkym, aby nedopadli podobně jako já. Na závěr chci jen poznamenat, že tyto řádky jsem nenapsal kvůli vzteku ani závisti. Přece jenom už je to půl roku a už to ze mě nějak vyprchalo. Na druhou stranu chybami se člověk učí. Všem lidem přeji šťastné a veselé Vánoce a co možná nejlepší Nový rok!!!

Návštěvník (Čt, 21. 12. 2006 - 10:12)

Totálním duševním debilizmem. Kdo to prodával (já), tak ví. Takový VŠECHNOHOJ, co z něj dělají prodejci neexistoval, neexistuje a ani nebude!

Jindra (Čt, 21. 12. 2006 - 09:12)

Jak se to projevuje, když toxiny odcházejí z těla? Vyrážkou?

Katka (St, 20. 12. 2006 - 11:12)

Ahoj, no ja brala Herbalife asi dva roky. Nevim jak pusobi kdyz ho berete na zhubnuti, ja ho brala na problemy s pateri, bolesti hlavy, snizenou imunitu apodobne. Po procistovaci fazi, ktera trvala si dva mesice a byl to masakr (toxiny odchazeji z tela, coz je dobre), se moje zdravi dost zlepsilo. Celou tu dobu jsem nebyla nemocna. O pozadi prodeje nic nevim, ale muzu za sebe rict, ze jsem vyzkousela hodne vitaminu a podobnych doplnku (mela jsem totiz unavovy syndrom), tohle mi jednoznacne pomohlo nejvic.

nikdo (St, 20. 12. 2006 - 11:12)

Herbalife je úžasná ptákovina, celý velmi dobře propracovaný systém. Distributoři obvykle tvrdí, že Vám navrhnou individuální dietu atd. Jsou to jen kecy. Mají vypracované tabulky, Vy jim řeknete, že máte vysoký krevní tlak, a oni v tabulce vyhledají příslušný preparát. O žádném individuálním přístupu nemůže být ani řeč.
Když trochu popřemýšlíte, a změníte svůj životní styl, dosáhnete stejného výsledku a ještě Vám zvyde na skvělou dovolenou. :-)))

prodejce firmy (Út, 19. 12. 2006 - 15:12)

firma Herbalife nabizi spickove produkty
a jeji cinnost je velmi uzitecna a to minimalne v techto nekolika bodech :
1) dava za vyucenou lidem kteri si chteji udrzet sve zdravi a pritom se nechteji vzdat pohodli 2)umoznuje si privydelat lidem kteri chteji ostatnim toto velmi uzitecne pouceni sdelit 3) prinasi spoustu zabavy a legrace tem kteri toto bud sami nebo po prislusnem skoleni pochopili - ja sam Vam vsem doporucuju jako skvelou zabavu
chodit navstevovat nejruznejsi prednasky systemu MLM osobne to tak s manzelkou o vikendech praktikujeme a je to urcite lepsi nez kino ci divadlo -a nezapomente pokud ji mate tak KAMERU s sebou preji mnoho prijemnych zazitku

Reklama

Přidat komentář