Reklama

Herbalife je svinstvo

Věra Stahlová (Po, 4. 9. 2006 - 11:09)

Díky bláznivým dietám a hladovkám jsem ve svých 21 letech měla problémy se žaludkem a byla jsem závislá na cigaretách. Po jednom měsíci užívání buněčné výživy zmizely všechny problémy, cigarety už téměř 3 roky nepotřebuji a přebytečných 6 kg je pryč.

Hvezdicka50 (Po, 4. 9. 2006 - 11:09)

Hvezdicka50"seznam.cz

Jestli Vy nebo někdo z Vašich blízkých č i známých nebo přátel využívá "služeb" 22letého pana PEPY ČERNÉHO od Rokycan v oblasti "zdravé výživy" či nehorázně předražené kosmetiky, věřila bych na přísloví "Na každém šprochu pravdy trochu" a dávala bych si na něj veliký pozor, protože člověka tak posedlého penězi a sám sebou a svým úspěchem svět ještě neviděl. Dělá ostudu všem ostatním vstřícným poradcům Herbalife! Ahoj
Anti-Herbalife Team 2006-01-08 02:55:37
http://stop-herbalife.szm.sk

Jan (Po, 4. 9. 2006 - 10:09)

To mu se nelze nic jiného než zasmát. Ty chytrolíne.

Návštěvník (Pá, 11. 8. 2006 - 17:08)

Jsem po několika dost závažných onemocních a tak se velice zajímám o přír.vitamínky,ale když jsem si prostudovala tuto firmu a i se ptala užívaných -nic jiného nemohu říci než ,že má malá %vitamínků podle jiáných firem,či-li je velmi DRAHÁ.Víte,ono to chce také trochu ekonomiky.

jaja (Čt, 20. 7. 2006 - 13:07)

Všetkým odporúčam wwww.stop-herbalife.szm.sk
Neuverite?ne zaujímavé čítanie o všetkých MLM i práci na doma a podobných chytákoch na ?udí.

mirek (Út, 4. 7. 2006 - 17:07)

Přeji všem hezký den,
herbalife jen využívá neznalosti a pohodlnosti každého z nás. Dej si koktejl a zhubneš. Když budete trochu přemýšlet a počítat, tak nepotřebujete žádné koktejly a tabletky na hubnutí. A ostatní potravinové dopl?ky? Záleží na Vašem aktuálním zdravotním stavu, zda nějaké potřebujete či nikoliv. Stejného efektu jako s herbalife se dá dosáhnout i bez něho a mnohem levněji.

Bibiana (St, 28. 6. 2006 - 17:06)

Cože je to za exota?

Jan z Rokycan (Ne, 4. 6. 2006 - 21:06)

Josef Bílý od Plzně to je nějaký cikán,tak blbý jméno maji jenom oni,nabyl náhodou z z Rokycan???????????????????.

aspirka (Ne, 4. 6. 2006 - 14:06)

Ahojky. Jmenuji se Iveta, bydlím v Praze. Potřebovala jsem zhubnout - nádodou jsem potkala pana Josefa "Bílého" od Plzně. On je distributor Herbalife - prodával mi produkty, zhubla jsem. Prodal i registraci pro Herbalife. Byl mi velmi sympatický, chtěla jsem být kamarádka, psát si. Když zjistil, že jeho čas mně věnovaný mu nebude v jeho podnikání k užitku, poslal mne - cituji - do prdele. Také jsem se dověděla, že jsem pro něj byla - cituji - Obluda prvního kalibru :(. Možná je to běžná praxe, že poradce Herbalife prodá klientce registraci, pak ji pošle do skladu, posléze někam, když nechce pracovat pro Herbalife, prostě se jí beztrestně zbaví. Možná je to běžný způsob - posílat lidi někam a tímto zvláštním způsobem ukončit "spolupráci". Neměla jsem nic podepisovat. Když ale někomu věříte ... Nikdy se neomluvil. Zrušila jsem registraci. Není náhodou i Vaším poradcem v oblasti zdravého životního stylu? Bůhví, co si myslí o Vás ... Iveta
http://www.holoubkov.rokycansko.cz/index.php?kat=kniha/kniha

katae (Pá, 31. 3. 2006 - 11:03)

Taky mám osobní zkušenosti s prodejem produktů pod tlakem nadnárodní společnosti (i když ne v oblasti potravinářství). Vím, co se tam vyskytuje za nenažraný absolutně necitelný management. I tak vím, jaké dokáže natropit škody právě herbalife v lidském organismu. A nemyslím tím jen herbalife, těchto výrobků jsou i plné lékárny. Herbalife je prostě v názvu tohoto tématu, proto se má kritika vztahuje přímo na něj.

Ivan bývalý dis (Čt, 30. 3. 2006 - 18:03)

Tak jsem po dlouhé době nakoukl na tyto stránky a zdravím všechny spřízněné duše a zvláště Kat. Dovolím si přidat jeden příspěvek s odstupem času už jenom jako nezávislý pozorovatel. Výživové produkty HBL jsou skvělé a fungují (bohužel to je veškeré plus této firmy v Čechách)o některých ostatních produktech zavláště pak o antooxidantech to už tvrdit nemůžů. Všechno ostatní je na lidech kolem a ne vždycky je to to pravé ořechové. Většina lidí se snaží prodat za každou cenu. Neříkám, že všichni distributoři jsou takoví, ale je jich drtivá většina. Na druhou stranu se jim nedivím, protože je k tomu nutí marketing firmy, který taky není nejideálnější. Pokud chce distributor nakupovat nakupovat na 50% slevě musí dělat pravidelné množstevní nákupy a potom prodávat za každou cenu. A nakonec cena produktů - málo kdo ví, jak jsou skutečně produkty v Evropě předražené. To za co u nás distributoři nakupují (50%) je v Americe maloobchodní cena. Nemluvě o tom, že některé produkty mají v Evropě poloviční gramáž v porovnání s americkým originálem. Když jsem si uvědomil tady tyto skutečnosti, dospěl jsem k názoru, že to není ta pravá firma pro mě.
Naštěstí právě vstupuje na Český trh největší firma na světě v oblasti potravinových doplňků s daleko lepším marketingem a já mám to štěstí být u toho. Kdo se pohybuje už nějakou dobu v MLM určitě ví co je to být u začátku budování nové organizace. Když jsem dělal HBL, tak jsem to dělal pro to, že jsem těmto výrobkům věřil. Dneska vím, že jsou na trhu i lepší produkty a protože chci dělat s tím nejlepším, byl jeden z hlavních důvodů proč jsem s HBL skončil.
Těm co u HBL zůstávají přeji hodně úspěchů. Nesnažte se ale dostat klienta za každou cenu. Nemá to význam a nakonec se vám to stejně vrátí v negativí odezvě.
Katae - Uznávám, že částečně jsi mměla pravdu. Přes to všechno - Herbalife není svinstvo. Největší svinstvo je kolem.

kel (St, 22. 3. 2006 - 11:03)

Pro multi lev. marketing: uvědomuješ si Qwentin, že je to víc než dvojnásobná srač...? Oškubali mně, tak já oškubu následně dalšího, minimálně jednoho, raději dvanáct. To je pricip MLM! Někdo musí zůstat na konci řetězce a to jsou, většinou, ti nejzranitelnější a největší chudáci, kteří se chápou kdejaké příležitosti, jenom aby se dostali ze srabu!
A k té zdravotní neškodnosti přípravků Herbalife - proč má každé balení na své etiketě napsáno, že (obrazně) bacha na játra? Už to musí být varování = je to fujtajblové svinstvo!

zdenek (Út, 21. 3. 2006 - 19:03)

Já mluvím konkrétně; herbalife je naprosto skvělý a fantastický prostředek na to, aby jsme si na Vás my dealeři, perfektně vydělali. Proč myslíte, že to tak opěvujeme a potíráme názory a zkušenosti, že vážně ohrožuje zdraví? No přece pro prašulky, Vy hlupáčci naši milovaní zazobaní. Bumbejte to dál a čím dál víc, naši milý sponzoři. Jen tak dál. Kašlete na svoje zdravíčko, náš prospěch je přednější.

Evelina (Út, 21. 3. 2006 - 11:03)

Pro Qwentin
Zajímá mě,v jaké oblasti pracuješ,tvůj vychválený MLM?Díky

qwentin (Po, 19. 12. 2005 - 23:12)

Herbalife je svinstvo.Je to jasné,ale i přesto bych neodsuzoval mlm jako takový.Pokud má MLM dobrý systém,dobrý produkt a dobré vedení,pak je celý MLM dobrý a skýtá opravdu spoustu možností...Možná se mnou nebudete souhlasit,ale je dobré si to zkusit.Nedat na první špatnou zkušenost,ale jít dál a vše si pořádně promyslet a hlavně také proklepnout.V dnešní době se pořádní peníze v normálním životě prostě vydělat nedají a proto saháme k MLM.Všem přeji,aby si našli ten svůj skvělý MLM a také hodně úspěchů!!!

Mirek (Pá, 8. 4. 2005 - 10:04)

Bezva....

Helin (Čt, 7. 4. 2005 - 21:04)

Jo jo, mas pravdu, jestli jsem to napsala, tak to opravuju.

Mirek (Čt, 7. 4. 2005 - 15:04)

Helin,reaguji na tvůj příspěvek z 22.1. v 15:15. Píšeš tam něco o detoxikaci pomocí koktejlu, tudíž F1. To je ale pěknej nesmysl. Koktejl NESLOUŽÍ jako detoxikační prostředek, nevím kde jsi to sebrala! Detoxikaci a pročištění způsobuje F2. Pokud jsi se později někde opravila, tak se za tuto svoji výtku omlouvám.A pro ostatní:Dělal jsem Herbalife dva roky a co jsem si tady teď stihnul přečíst, tak to mě dost baví. Ta naprostá arogance vůči všem distributorům je fakt úžasná. Vždycky se najde někdo, kdo z rozumné diskuze udělá paskvil kde se všichni vzájemně osočují, viď Katae? Takže bych navrhoval, nechte (nebo nechme) napadání a pojďte se bavit rozumně a hlavně konkrétně.

strach (Út, 5. 4. 2005 - 16:04)

fondana, nemám dojem, že útočím, pokud to tak vyznělo, nebylo to mým úmyslem. chválila jsem člověka, jehož kratinký příspěvek se mi líbil. věřím, že ty patříš mezi profesionály, na mé zoufale špatné, i když jediné zkušenosti, to nic nemění. jo, ten můj příbuznej si za to může sám. je "starej a blbej" a ten dealer byl prej tak milej a přesvědčivej. je fajn, že tě práce baví, asi proto, že ji děláš dobře, to tak bývá. kdo z nás žije ve špatný zoně nevím.

fondana (Út, 5. 4. 2005 - 16:04)

Strachu, pleteš se, nejsem naléhavá a nedělám propagandu. Jen nemám ráda, když se útočí kvůli špatný zkušenosti na spousty dobrých dealerů, mezi které se počítám i já. Dealer není lékař - nabízí zboží, u kterého upozorní na vedlejší účinky nebo na to, kdo ho prostě nesmí. Je na každém spotřebiteli, aby se rozhodl, co si koupí a co je pro něj vhodné, protože jen on jediný se zná dobře. Tvůj příbuzný měl smůlu, protože o jeho nemoci nevěděl jeden ani druhý, ale to neznamená, že kvůli jednomu zlomenému stromu pokácíme les. Znám pár lékařů, co mají na svědomí i lidské životy kvůli nedbalosti a své lhostejnosti - a přesto k nim lidé chodí. Tím nechci nikoho k nikomu přirovnávat. Většinou bojuju sama za sebe, i když nevím proč - měla jsem spoustu problémů, abych našla klienty. Nyní jich mám 112, kupují nepravidelně, ale stále. Je to moje práce a dělám ji ráda. Ještě mi nikdo nic nevrátil a jediný problém byl v tom, že mi jedna klientka nepřiznala, že má bezlepkovou dietu - prostě produkt věnovala sestře. Některá z nás dvou žije v blbý zóně. Tímto tě zdravím.

Reklama

Přidat komentář