Reklama

Podvodníci - šarlatáni

Mirek (Út, 15. 7. 2014 - 15:07)

Měli by jste se snažit hledat lékaře, který Vám pomůže a ne naletět podovodníkům!!

Dejte si bacha na osobu jménem Michálková Jana, řádí u nás v Olomouci, 60 let, 120 kg, vyšinutý blázen !! Uže s o ni zajímají poli...

Mirek
Morava - z léčitélů vyléčený

ů (Čt, 10. 7. 2014 - 18:07)

Já znám zaručený recept na zhubnutí a udržení váhy. A nikdo by neměl reklamace, výsledek zaručený. MÍŇ ŽRÁT A VÍC SE HÝBAT. Recept prověřený tisíciletími a zadarmo.

Derik (Čt, 10. 7. 2014 - 18:07)

Počkejte, ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček s léčitelstvím v Česku zatočí a léčitelství zakáže nadobro. A bude od šarlatánů pokoj.

Lara (Ne, 6. 7. 2014 - 08:07)

Takových léčitelů přes...Olčo, liposukce není určena pro tlusté lidi:)maximálně pro mírné špeky až špíčky

Lara (Ne, 6. 7. 2014 - 08:07)

Davide, zřejmě jsi...tak to je síla. Léčitel přes liposukci :)

alt1 (St, 2. 7. 2014 - 07:07)

Do této rubriky patří, dle...Do této rubriky patří, dle mého názoru, i velká část oficiální medicíny, bohužel. Viz například kampaň za očkování a nákupy očkovacích látek proti prasečí chřipce, tedy vyhozené stamiliony kurun jen u nás za zbytečné vakcíny. Povinné očkovaní obsahující i jedovaté látky včetně rtuti, rtuťový teploměr je zakázaný, ale dávat rtuť do vakcín nevadí. Omezení prodeje doplňků stravy a bylin, v tomto videu https://www.youtube.com/watch?v=qd2Y6M0_XsU z USA se o Codex Alimentarius mluví jen jako o hrozbě, ale u nás už je platný. Komedie kolem léčby konopím..... Samozřejmě všechny tyto příkazy a zákazy jsou zdůvodňované starostí o naše zdraví. Podvodníci z řad léčitelů jsou jen troškaři a nechat se od nich okrást je dobrovolné. Na rozdíl od výše uvedeného.

rex (Ne, 15. 6. 2014 - 20:06)

To ženská povaha, když je...Jediný sex, který mají...

hgfhgvhj (Ne, 15. 6. 2014 - 20:06)

Přesně tak, většina...A pro vás chlapy obrovské štěstí.

, (Ne, 15. 6. 2014 - 11:06)

Máte problém vše nahlásit...Tak přesně tohle jsem chtěla napsat. Na této diskusi a ještě podobné, sem lidé poslední dny pořád cpou, jak nějaký léčitel zneužívá ženy, ať ho někdo natočí a kdesi cosi. Proč pipky nejdou na policii? A vůbec, proč si to nechají líbit a nechají to zajít tak daleko?

hm (Ne, 15. 6. 2014 - 08:06)

Máte problém vše nahlásit policii?

g (Ne, 8. 6. 2014 - 19:06)

Dealerka Michaela Jarošová...Jo, tak to není jediná. Pořád sem někdo cpe reklamy na Ocutein (na oči) a na Liquido (na vši). A taky na Emulips (dealeři, hlavně usedmikrasek ale i další). Parchanti podvodní.

Viktor (Pá, 6. 6. 2014 - 09:06)

Omlouvám se za omyl, spletl jsem si SCD (což je dieta) s MMS (což je v léčitelství užívaný čistící prostředek na bázi sava). Žádám admina, aby moje příspěvky smazal.

Viktor (Pá, 6. 6. 2014 - 09:06)

Na internetu, dle mého názoru nějaký podvodník, začal nabízet léčbu celiakie a mnoha dalších nevyléčitelných chorob pomocí chemického sajrajtu SCD (něco jako savo). Tohleto píše ve své nabídce: Trpíte-li například crohnovou chorobou, ulcerozní kolitidou, divertikulitidou, celiakií, cystickou fibrózou, chronickými průjmy, ale i poruchou soustředění, hyperaktivitou, či epilepsií, případně máte doma autistu, zvu vás na stránku: http://scd.marky.cz/

Mišon (Čt, 20. 3. 2014 - 01:03)

Největší podvodník je...Copa ti udělal? Určitě jsou i větší.

To je ale svins (Út, 18. 3. 2014 - 02:03)

Nejen na šarlatány je...Nepadaj a nepadaj, co?

Zdeněk (So, 22. 2. 2014 - 13:02)

Zdeňku, chcete nám...Ne to ne jen se prostě poptejte a zjistěte si informace a podle toho si udělejte názor. Nebudu nikomu vnucovat to že si myslim že to funguje ale zároveň nechci aby hned někdo slepě bez rozmyslu řekl že je podvodník bez jakéhokoliv důkazu, článku, kontaktu s nim a tim nemyslim pouze jen Luďka Naimana ale i ostatní léčitele. Zároven léčitelství nemůže nahradit lékaře ve všech směrech. Ikdyž se zdá že lékaři a léčitelé stojí naproti sobě tak by tomu tak nemělo být. Obě tyto odvětví by se měli spíše doplňovat a být tu ve prospěch pacienta než-li o něj soupeřit. Takže pokud vám nějaký léčitel nedoporučí či zákáže chodit za doktory je to jeden ze signálu jak podvodníka poznat. Nechci se zde více rozepisovat myslim že by to bylo na menší článek :)

Králová (So, 22. 2. 2014 - 09:02)

Zdeňku, chcete nám namluvit, že "léčitel" Luděk Naiman není podvodník? :-)

Zdeněk (So, 22. 2. 2014 - 09:02)

Zdenku, ty seš další...Naučte se co je to slovo podvodník. Podvoníkem mě ani nemůžete nazvat když v tomhle oboru nedělám. A jednalo se o Luďka Naimana tak než zas začnete obvinovat někoho tak si něco o něm přečtěte.

:-) (So, 22. 2. 2014 - 06:02)

Po přečtení několika...Zdenku, ty seš další podvodník.

Zdeněk (So, 22. 2. 2014 - 00:02)

Po přečtení několika příspěvku člověk zjišťuje kolik šarlatánů a podvodníků se u nás vyskytuje. Je škoda že tito lidé kazí jméno těm jenž opravdu léčí. Jelikož i můj otec je lidovim léčitelem a po nápadu zapátrat na internetu a podívat se co se o něm píše jsem narazil na tuto rubriku. Kdysi mi říkal že docházel do nemocnice a při každé jeho návštěvě vypadávali přístroje okolo pacienta, kterého léčil. Sice jsem byl malý ale přesto jsem váhal zda je to pravda. Dnes jsem zde narazil na příspěvek 7 let starý který to potvrdil. Takže pokud si myslíte že to nemůže funguvat ano může.

Nechci zde přidávat jméno jelikož se tim znehodnotí to co jsem napsal ale zároveň by mě mrzelo že někdo kdo si již neví rady a hledá někoho kdo by mu mohl pomoct s jeho nemocí by neměl možnost jej kontaktovat. Proto přidávám svůj email.
[email protected]
Po přečtení emailu vám rád sdělim jméno a kontakt na něj

Reklama

Přidat komentář