Reklama

Aroma vagíny

Taky Tonda (St, 5. 4. 2017 - 14:04)

Že voní rybinou je...Jestli spíš s podprůměrnou špatně živenou prodavačkou ryb, tak se nediv. Zdravá ženská voní. Akorát je fakt, že dneska potkat opravdu zdravou ženskou, je trochu problém.

Tony (St, 5. 4. 2017 - 07:04)

Zdravá vagina krásně voní...Že voní rybinou je notoricky známé.

emil (St, 5. 4. 2017 - 07:04)

no on týden nemytý ocas, zaschlá mrdka na těle, to je tedy puch, kam se hrabe pochcaná pipina.

jirka (Út, 4. 4. 2017 - 17:04)

Nejkrasnejsi vune. A cim je dele neomyta, tim vic voni.

Smrdí to (Po, 3. 4. 2017 - 20:04)

Aroma??? KUNDOPUCH!!!

Jan (Ne, 2. 4. 2017 - 16:04)

Zdravá vagina krásně voní a všimli jste si, jak se podobá orchidei?

Hájek (Ne, 2. 4. 2017 - 10:04)

Aroma vagíny? Smrad! Jenom smrad!! A nic jiného než smrad!!!

Jindra (So, 1. 4. 2017 - 17:04)

Odhalen?? :-D :-D :-D Na...To samé jsi tvrdil o mě,tak ze sebe nedělej nechápavého.Až na to,že já píšu vždycky sám za sebe,a netvrdím pokaždé protichůdné věci,jak to činíš ty.

Coltoy (So, 1. 4. 2017 - 15:04)

Těžko kámo,já ti pouze...Odhalen?? :-D :-D :-D Na základě čeho??

Jindra (So, 1. 4. 2017 - 15:04)

Jindřichu, nemám sice...Těžko kámo,já ti pouze oponoval.Ty chceš autorství svých děl svádět na druhé?Ne já ale ty to jsi,kdo je odhalen.

Coltoy (So, 1. 4. 2017 - 15:04)

člověče, jak tady čtu ...Jindřichu, nemám sice důkazy, ale podle shodných typografických a pravopisných chyb to vypadá, že ses inspiroval vlastními paranoidními představami a píšeš sem pod různými přezdívkami ty sám, nikoliv já :-D :-D :-D Evidentně tě chytá amok, protože jsem odhalil tvou skutečnou podstatu, takže zatínáš pěstičku, zuřivě dupeš a píšeš sem další svou duševní močůvku, aby sis ulevil. A jako vždy ti chybí jakékoliv logické argumenty :-D :-D :-D Tak jen pokračuj, jsi fakt srandovní :-D :-D :-D Doufám, že ti neprdly kalhoty :-D :-D :-D

Jindra (So, 1. 4. 2017 - 14:04)

:-D :-D :-D Jindřichu,...Celou dobu vyzdvihuješ škodlivost promiskuitního jednání,s čímž víceméné mohu souhlasit.

Problém je spíše v tom,že podle tebe je každá žena ponížená promiskuitní coura,a celkově ženy ponižuješ,a neříkej že ne,prokázal jsi to už mnohokrát.

V této diskuzi vystupuješ pod přezdívkou Coltoy,kdežto v jiných diskuzích jsi měl jiné přezdívky,kde jsi s velikou chutí provokoval,a čekal jsi jak na tebe budou lidé reagovat.

Začínal jsi jako Milan Zul,že?A pak nastal kolotoč celé řady duševních blitků,které jsi pod různými jmény prezentoval mimo jiné nejvíce v diskuzi "moje dcera masturbuje".

Budeš pořád tvrdit že ne,že to byl někdo jiný?

Jestli-že pokládáš za normální se neustále bahnit ve všech možných pohlavních nemocech,psát o slizech a zasyflených vagínách,pak by bylo dobré ze sebou něco vážně udělat,a neodkazovat se pořád na svou údajnou moudrost a vzdělání.

Máš patologickou potřebu neustále upozorňovat na svou osobu,a dokonce druhým dokazovat že jako jediný máš pravdu.Uvědomuješ si,že já nemám potřebu ti něco dokazovat,a ani stavět žádné teorie?Já k životu přistupuji z hlediska zdravého rozumu,ale ne jako sebestředný a zamindrákovaný jedinec,kterým ty bezpochyby jsi.A bez ohledu na nějaké tvé školy.

hele (So, 1. 4. 2017 - 13:04)

:-D :-D :-D Jindřichu,...člověče, jak tady čtu tvoje příspěvky, tak musíš být nesmírně chytrý člověk, který zná a ctí veškeré vzorce lidského chovaní.
Jako takový jistě, podle tvých slov,rozséváš svůj kvalitní genofond, při každé příležitosti. Je zvláštní , že jsi si při své nesmírné vzdělanosti neuvědomil, že ho strkáš do kdejaké ženské a tím jsi se nakazil. Je mi lito tvé hloupé manželky, která se nakazila aniž by si užila, divím se jí, že tě ještě nekopla do tvé moudré prdele.

Coltoy (So, 1. 4. 2017 - 12:04)

I kdyby jsi byl vysoce...:-D :-D :-D Jindřichu, Jindřichu :-D :-D :-D Evidentně jsi nejen hloupý, neúspěšný a zakomplexovaný partner prošukané coury se smradlavou mindou, ale navíc ještě paranoidní. Takovému troubovi opravdu nemá smysl vysvětlovat, že se ve svých závěrech zcela míjí s realitou, že islám jsem nikdy nepropagoval a že pod jinými přezdívkami nevystupuji. Bylo by to marné, protože by sis stejně mlel své. Každopádně ovšem platí, že do mé identity ti je kulové.

Své úvahy realizuješ na principu, že si vymyslíš nějaké nesmyslný a lživý plk, na němž pak postavíš své další zvrácené teorie. Například prohlásíš lež, že sem píšu pod kdovíjakými dalšími přezdívkami, načež na této lži stavíš svá další tvrzení, že jsem "se svými názory osamocen". Realita je ovšem taková, že sem píšu pouze pod jedinou přezdívkou (Coltoy), a pokud fakta, která tvrdím, tvrdilo více lidí (a pochopitelně je sem tudíž psali pod různými přezdívkami), pak rozhodně nejsem jediný, kdo je prohlašuje.

Dalším projevem tvé hlouposti je tvoje scestná domněnka, že rostoucí kvantita osob s určitými postoji pravdivost těchto postojů potvrzuje. TO je samozřejmě nesmysl - názory většinového stáda jsou většinou primitivní, zjednodušené a mylné, zatímco k pravdivý závěrům docházejí jen výjimeční jedinci, kteří jsou vůči většinovému stádu v opozici. Potvrzuje to nejen historie (o které ovšem primitivové jako jsi ty vědí pramálo), nýbrž i Gaussova křivka (jejíž význam ovšem ty a tobě podobní jedinci s omezenou inteligencí a vzděláním nejste s to pochopit). Takže i kdybych byl se svými závěry sám, nikterak by to jejich objektivitu a platnost nezpochybňovalo - spíše naopak. Ostatně fakt, že se zvyšujícím se počtem sexuálních partnerů se množí i vaginální infekce a stoupá pravděpodobnost pohlavně přenosných chorob, je vědecky prokázaný fakt, dohledatelný ve všech venerologických studiích.

Protože nemáš dostatečnou inteligenci ani schopnost uvažování, které by tě přivedly k moudrým, pravdivým a erudovaným závěrům, měl bys ses ve svém vlastním zájmu přestat snažit oponovat kvalitnějším osobnostem s vyšším potenciálem, vzděláním a inteligencí, a raději bys měl před námi pokorně sklonit hlavu a z faktů námi vyvozených se poučit. Jinými slovy, nemáš-li na to být sám moudrý, alespoň opakuj slova moudrých, místo aby ses ztrapňoval tím, že s nimi budeš zkoušet polemizovat.

Ať už se ale zachováš jakkoliv, vždycky bude platit, že podřadní lidé jako jsi ty budou vždy bezvýznamnou lůzou, a že lepší lidé jako jsem já budou vždy rozhodovat o tvém životě.

Jindra (So, 1. 4. 2017 - 11:04)

Nikoliv, já chytrý jsem...I kdyby jsi byl vysoce vzdělaný,o čemž pochybuji,tak stejně jsi na tom duševně dosti špatně.

Svědčíš o tom totiž svými názory,se kterými tu jaksi zůstáváš osamocen,neb kromě tebe zde nikdo nic takového netvrdí.Naopak,spoustu lidí se ti to snaží rozmluvit.

Na jiné diskuzi jsi tvrdil,že jsi dobrý táta a máš dvě dcery,jindy jsi tvrdil že vychováváš syna.Mimo jiné jsi tam psal,že kluci masturbovat mohou,ale holky ne,že je to prasárna.

Neustále jsi měnil nicky a i styl psaní.Ve všech případech jsi to však byl ty.

A nakonec jsi byl i Pavlíkem,který hrozně miluje islám a je jeho příznivcem.Dokonce jsi se nechal slyšet,že by se měl zavést i v Evropě.

Tak kdo teda sakra vlastně jsi?Ne-li ubožák,který si v internetové diskuzi hojí své mindráky?

I kdyby jsi měl deset vysokých škol,tak pořád zůstaneš jen chudákem,který má potřebu si neustále vymýšlet a lhát a snižovat ženy.

Ještě jsi se ani nepochlubil na čem jedeš.Musí to být ale něco velmi hustého.Tak co,prozradíš nám to?

Coltoy (So, 1. 4. 2017 - 11:04)

Hele,ty si myslíš že jsi...Nikoliv, já chytrý jsem (vysoce vzdělaný, velmi inteligentní a logicky uvažující) - na rozdíl od tebe, který nejsi schopen předložit jediný logický argument a plácáš jen snůšku nepodstatných duševních fekálií. Co mi věří nebo nevěří podřadný idiot jako jsi ty je mi opravdu úplně ukradené. Důležitá je pravda a ta je pro mě skutečným důvodem k mé spokojenosti. Ty coby levičácký hlupák s feministickými postoji rozhodně nejsi kompetentní posuzovat něčí názory. Ani netušíš, jak jsi legrační.

Na druhé straně chápu, že skutečnost, že tvoje stará je prošoustaná coura, která má v té své zapáchající rybí žumpě celou zoologickou, je pro tvou slabou psychiku důvod snažit se její promiskuitu relativizovat a uchylovat se ke zvráceným feministickým teoriím, které se snaží její kurvení i tvoji změkčilou připosranost uměle omlouvat. Protože sám nemáš dostatečné kvality na to, abys zaujal slušnou partnerku na úrovni, spokojíš se s projetou fuchtlí, která má víc nacouváno než ty najeto. Následně se pak snažíš svoji zoufalost potlačovat tím, že se uchyluješ k feministickým bludům. To ovšem nezmění realitu a už vůbec nevyřeší tvé venerologické problémy, které ze sexu s tvou promiskuitní děvkou plynou.

Zůstávám však velkorysý a pokusím se ti pomoct svojí radou. Proto ti opakuji, abys vyhledal pomoc u lékařů. Pokud se jim podaří zbavit tě pohlavních chorob, které jsi od své opotřebované partnerky pochytal, zkus se pak této coury zbavit (pokud jsi s ní ženatý, vyhledej kvalitního právníka). Následně začni pracovat na sobě: snaž se doplnit si vzdělání, zapracovat na svém vzhledu a sportovat, aby sis vylepšil postavu. Je sice pravda, že z hovna růži neuděláš, ale můžeš alespoň dosáhnout maxima svých omezených možností a tím i do jisté míry zvýšit svoji úroveň a přitažlivost pro kvalitnější ženy. Možná si pak dokonce najdeš i lepší partnerku - žádná krasavice to nejspíš nebude (takové jsou tu pro lepší muže), ale alespoň to třeba bude čistá žena s dobrým charakterem a bez chování šlapky. Pak i ty pochopíš, že jsi věřil bludům, a třeba už ani nebudeš mít tu potřebu šířit je na internetu.

Jindra (So, 1. 4. 2017 - 09:04)

Jestli je podle tebe...Hele,ty si myslíš že jsi chytrý,že?Bohužel opak je pravdou.

Muži a ženy jsou skutečně odlišní,a to nejen co se týče fyzické stavby těla,ale i v přístupu k životu a ještě možná i jiných věcí.To však neznamená,že si muži a ženy nejsou rovni,a že jsou ženy méněcennější.

Přestaň laskavě doporučovat léčbu nám ostatním,a raději ji ve vlastním zájmu postup ty sám.Máš velmi zvrhlé a nebezpečné názory,a místo toho aby jsi se za ty své bludy styděl,tak je sem ještě vesele vypisuješ a ptezentuješ je nám ostatním jako jedinou nezpochybnitelnou pravdu.

A s tou manželkou to ti také nevěřím,s tvým přístupem k ženám se toto jeví jako krajně nepravděpodobné.

Ale jak psal kolega nade mnou,možná že opravdu hulíš nějaký hustý matroš,to by pak spoustu věcí vysvětlovalo.

tak (So, 1. 4. 2017 - 07:04)

Jestli je podle tebe...Ty máš fakt vymeteno, a nebo hulíš dobrej matroš.

Coltoy (So, 1. 4. 2017 - 00:04)

A co chlapi kteří měli za...Jestli je podle tebe "spokojený sexuální život" ten, kdy se chlapovi obrací žaludek ze smradu infekcemi prolezlé vaginy jeho partnerky, tak jsi vhodným adeptem pro léčbu, protože trpíš úchylkou. Výrazem "nenávist" se vůbec neoháněj, protože tohle zprofanované slovo není ničím jiným než prostředkem k útoku levičáků a sluníčkářů proti každému, kdo má jiný názor než oni. Šťastný sexuální život mám osobně já, protože moje žena je krásná, mladá a především čistá (jsem její druhý partner, první byl panic).

A ano, muž, který měl hodně partnerek, je úspěšný, zatímco žena, která měla více partnerů, je smradlavá kurva. Je to dáno přirozenou rozdílností rolí obou pohlaví. Protože samice může být oplodněna v jeden okamžik jen jedním samcem, spočívá její přirozená sexuální úspěšnost v NÁROČNOSTI VÝBĚRU CO NEJKVALITNĚJŠÍHO JEDNOHO PARTNERA. A naopak samec, který může během několika hodin oplodnit spoustu samic, je tím úspěšnější, čím VÍCE SAMIC získá. Tento rozdílný princip je přirozený pro všechny živočichy včetně člověka. Žena je tím geneticky úspěšnější, čím inteligentnějšího, silnějšího a kvalitnějšího muže okouzlí. Stejně je to i v přírodě: samice se páří s vítězem. Pokud žena v této náročnosti výběru selhává, pak je právem považována za méněcennou špínu. A naopak muž je tím geneticky úspěšnější, čím více žen svede. Pokud muž v této kvantitě selhává, je předmětem výsměchu.

A pokud by se ti náhodou zachtělo předhazovat pseudoargumenty o odlišnosti člověka od zvířat, tak tě ujišťuji, že právě to, čím se lidé odlišují od zvířat, je ta nejhnusnější zvrácenost a nejhorší zlo, které vede planetu Zemi i člověka samotného do záhuby. Své levičácké feministické žvásty o rovnosti mužů a žen, postavené na zvrácených sociálních experimentech, si strč do tvé úchylné řitě. Pravidla jsou jednou daná a nějaké sociální experimenty a "moderní západní teorie" na nich nic nezmění, i kdyby jste se ty a tobě podobní dementi stavěli na hlavu.

Jindra (Pá, 31. 3. 2017 - 20:03)

Jestli to nebude tím, že...A co chlapi kteří měli za život víc než jednu a nebo dvě partnerky,ti jsou jako co?Kurevníci?A nebo snad naopak borci,a ženy které dělají to samé jsou najednou běhny?

Tvé teorie jsou od základu dosti pošahané,čiší z nich nenávist ke všem,kteří mají spokojený sexuální život.

Reklama

Přidat komentář