Reklama

Aroma vagíny

renata (So, 11. 3. 2006 - 21:03)

EVCO,ja si osobne myslim,stejne jako ti druzi,ze se te chce zbavit,ale sam primo ti to nechce rict,aby te neranil.To si myslim,ze je jeste sprostejsi,nez kdyby ti to rekl narovinu!Kdy se lidi nauci konecne byt k sobe uprimni?Meli byste si v klidu rozumne promluvit a nebo ho pustit k vode.Nevim,kolik ti je let,ale jestli ti neni vic jak 50,okolo lita urcite plno jinych a vzdy lepsich chlapu.Zalezi na tobe jak se mas rada.Hodne lasky ti preji

Peter (Po, 6. 3. 2006 - 07:03)

No čo sa týka mojho vztahu tak možem prezradiť tolko, že ta moja je tiez niekedy citit a ma dost vyrazne "aromy" tela, ale nemozem povedat, ze by boli pre mna odpudzujuce, prave naopak je pre mna ovela pritazlivejsia.

kk (Ne, 5. 3. 2006 - 13:03)

Kundomilovi kundička voní.

kk (Ne, 5. 3. 2006 - 13:03)

Kundomilovi kundička voní.

Furtbychjebal (Ne, 5. 3. 2006 - 13:03)

Znal jsem jednu listonošku,byla moc hezká ženská,jezdila na kole a vždy,když přijela k nám byla pěkně zpocená.To už bylo docela pěkné vedro, v létě okolo 10.00.Přeto si pamatuji že mě krásně voněla potem,takovým asi pižmem,že jsme se do toho dali,docela pravidelně.Pak se osprchovala a jela dál po trase.U některých žen to se nedá vydejchat,obzvlášť v autobuse,no ale co naděláš.

Layky (Ne, 5. 3. 2006 - 13:03)

to Martin: Přesně tak to je, dneska je lidstvo strašně zhýčkané a syntetické ve vztahu k přírodě. žena a muž pro početí kvalitního potomka si musí voně za každé situace, jinak to není snad ani o lásce ten vztah nebo sex. Feromony jsou už dlouho známé a jejich funkce je v tom, že určují vhodnost partnerů pro výměnu genetických informací. Jestli vám partner v posteli smrdí, raději si najděte jiného, jinak nebudete nikdy šťastní.

Martin (Pá, 30. 12. 2005 - 16:12)

Videl jsem porad v televizi, kde se delali ruzne testy. 10 vybranych zen ( holek ) nosilo dva dny trika. Pak je hermeticky zabalili a dalsich 10 nahodne vybranych kluku k nim cuchalo ( po otevreni pytliku ). Davali je na hromadky VONI / NEVONI. Jake byly vysledky ? Primo sokujici !!! Udelali geneticke testy u vsech. Vyslo najevo ze ti co si voni, maji hodne rozdilny geneticky kod a tudis pry mensi sance na narozeni poskozeneho ditete. Nebo jako incest - demence. Ty co si smrdeli meli naopak dost podobny gen. kod. Proste priroda pracuje za nas :))))

Lada (Pá, 30. 9. 2005 - 21:09)

Každá žena voní sexsem od přírody vůně vagíny je zákledem pro krásný sex.Kopni ho do prdele čůráka páchnoucího od vonavky.Najdi pořádného chlapa který má rád kundí vůni.

Jitule (So, 24. 9. 2005 - 01:09)

King4 nech toho, vsude akorat skemras o zensky. Jsi trapnej.

Kosatec (Pá, 23. 9. 2005 - 20:09)

Mně tedy moje přítelkyně voní, ale zásadně se před tím sprchujeme, protože jí nechci způsobit nějaké záněty a musím uznat, že (nějaké zkušenosti jsou) ji má nejvoňavější a překrásnou.

King4 (Pá, 23. 9. 2005 - 12:09)

Myslím si že to určitě není vina jeho ani jí. Kdysi jsem měl moc krásné děvče. Všichni mi ji záviděli, ale ona mi opravdu nevoněla již 20 vteřin po sprše. Jinak byla super. Bohužel nepřekonal jsem to a šli jsme od sebe. Od té doby jsem podoný problém neměl. Ale vůně ženy je super a moc rád ji líbám všude.... Nechcete některá přítele ?

Kely (Čt, 15. 9. 2005 - 12:09)

Je to divný,když je umytý,někteří kluci si ale nestahujou při mytí předkožku.Pak se mu tam hromadí smegma a to pěkně smrdí.Zatáhni do do koupelny a sama si ho umyj,jinak dostaneš výtok a budeš mít záněty z neumytého penisu.

Nika (Čt, 15. 9. 2005 - 10:09)

Je normální, aby klukovi při dělání rukou, smrdel penis? I když se před tím umyje..

borec (Čt, 15. 9. 2005 - 08:09)

Umy si pořádně tu tvó prochcanó kačenu! To ešče neznamená, dyž ju máš voholenó jak slepicu, že ti bude vonět ty krávo!!!

Kundolízal (St, 14. 9. 2005 - 23:09)

Mám s tím velmi bohaté zkušenosti.Některé kundičky voní po rybičkách,záleží jak silně ale dá se to vydržet.Tmavé holky jsou cítit nádherně pižmem.Najdi si jiného kluka a uvidíš.

Radek (Čt, 23. 12. 2004 - 07:12)

Mě také vagína vždy voní-nevidím na tom nic špatného když ji lížu a kamarádka se slastně vrtí a vzdychá

Petrushka (Čt, 23. 12. 2004 - 07:12)

Me muj kluk porad rika, jak mui chutam a vonim, takze neco na tom asi bude:o)Me tak jeho "cipisek" voni, a obzvlast po vysprchovani..... he to uplne dokonaly :o)

Kimi (Ne, 23. 5. 2004 - 17:05)

Kryštofe,jednou jsem měla partnera,který byl týden na koleji,snad se tam vůbec namyl,jak byl cítit a taky si myslel,že bude sex.Vzala jsem ho za ruku,dotáhla do koupelny a řekla mu,že se nejdřív umyjeme,že se mi to líbí,když hezky voní.Slyšela jsem o tom,že některé ženy jsou pěkná prasata,myslela jsem,že to platí jen pro pány.

krystof (Ne, 23. 5. 2004 - 16:05)

Ahoj. Prosim moc o radu od jakekoli zeny, holky.. Mam pritelkyni, se kterou zatim bohuzel nejsme sexualne naladeni zcela na stejnou vlnu. Ja jsem nadsenec oralniho sexu (aktivne i pasivne), ale ona zatim moc ne. Meni se to, zlepsuje se to. Trapi me to, ale chci byt tolerantni. Problem mam ale v tom, ze obcas velmi, opravdu velmi citim jeji aroma. Nevim, jestli o tom nevi, ale me to moc trapi. Nevim, jak ji to mam rict, naznacit. Aroma je takove, ze nejsem schopen ji oralne uspokojovat, je mi z toho spatne. Obcas mam az pocit, ze je sobecka - ze s timto "vleze" do postele. Poradte mi jak na to, jsem bezradny a nechci ji ranit, vim, ze by to tezce nesla.. Dik

Nela (Pá, 23. 4. 2004 - 12:04)

Myslím si, že je dobře, že jí to partner řekl. Řekl jí to přece taktně a ne hrubě, tak co tady kecáte o jeho impotenci?Já si nedokážu představit žít s člověkem, který mi nevoní. Nechci říct, že ten člověk by smrděl, co nevoní mě, může vonět někomu jinému. Kámoška to tak měla. Její bývalý jí zkrátka nevoněl, rozešli se, a ten samý kluk se už 3 roky vodí slastně za ručičku se slečnou, které očividně voní, dokonce už chodí 3 (čekají mimi). My si s partnerem voníme (i když se zpotíme v posilovně, jsme schopni se navzájem olízat, a to všude), fakt je ten, že dodržujem maximálně hygienu. I partner se mi přiznal, že jeho bývalá mu moc nevoněla, hlavně po fyzické námaze, ale i když byla umytá. Prostě ta její vůně nebyla pro něj to pravé. A tak to prostě je.

Reklama

Přidat komentář