Reklama

Pás cudnosti

Carrara (Po, 29. 5. 2017 - 13:05)

ahoj,

s Carrerou...Carraru mám a i když má skoro necelá dvě kila, tak v ní plavat lze. Naprosto funkční, dlouhodobě nositelná, zcela nepřístupný penis i koule. Ano, je drahá, ale svou cenu má. Źádný plech, ale masivní ocel.

r.k. (So, 27. 5. 2017 - 08:05)

Carrera musí být dobrá (i...mam take činu spiderwire 2 překvapivě take dost kvalitni ..

Jan (Pá, 26. 5. 2017 - 23:05)

Carrera musí být dobrá (i vzhledem k ceně) mám povedenou čínu latowski a i ta je skvělá(pro mě bohužel).
Jinak taky se divím proč také pedofilům (apod.) nedávají(když už ne amputaci genitálií či kastraci) pásy cudnosti.
vzdyt ženy dobrovolně chodí na podvázání. Tak proč ne povinně?

XT (Pá, 26. 5. 2017 - 11:05)

a co Carrara? Mě osobně se...ahoj,

s Carrerou zkušenosti zatím nemám, také jsem jej studoval. Myslím si, že je dotažený a spíše umělecký kus propojen s funkčností, ale pro mne až příliš robustní. Neznám jeho váhu - Neosteel master peace má váhu kolem 1,6 kg, teď si představ, že si chceš zaplavat na zádech - solidně to tahá ke dnu..

Florent modely mají nevýhodu, že jejich cena při zakázkové výrobě je markantní, ale zase plni svůj účel " pásu cudnosti" a bez klíčku, či fyzického zničení se k čuradlu opravdu nedostaneš a sémě neuvolníš... Všechny CB jsou spíše "maketou"

Druhou stránkou věci je, jak vlastně dlouho je lze nosit, jistě, pokud by jsi přežil nehodu a skončil sám na pustém ostrově bez klíčů a nářadí... Brrrrr :o)), také mne napadá, proč povinně nenosí pásy cudnosti: Sexuální delikventi, kněží...tak by bylo podstatně méně článku v novinách o prznění - čistě jen má úvaha.

Tom (Pá, 26. 5. 2017 - 00:05)

(téměř )Jakýkoliv florint je super.

z mramoru ne. t (Pá, 26. 5. 2017 - 00:05)

a co Carrara?
Mramor kopí Saracéna rozdrtí jedním úderem :-)

časem bude pers (Pá, 26. 5. 2017 - 00:05)

Pás cudnosti
První příspěvky v diskuzi

No... tak do Kolína na Neues Járe by se asi opravdu hodil.. samozřejmě ve verzi "samice".

subboy (Pá, 26. 5. 2017 - 00:05)

Zdravím, nedá mi, aby...a co Carrara? Mě osobně se neskutečně líbí. Nemáš zkušenosti?

Xt (Po, 22. 5. 2017 - 09:05)

Dobrý den .
pokud chcete...Zdravím, nedá mi, aby nezareagoval na Váš příspěvek ohledně Fetis Felix. Shodou okolností jsem si s ním včera pohrával ( jedná se o celo plast k vůli detekčním rámům ) a když jsem se do něj konečně dostal, tak stačilo pouze lehce naklonit do strany a čuradlo bylo nato tata venku. tedy ještě snadnější než kterékoliv CB. Dále: při erekci vyjede žalud skrze otvor a mžitky před očima jsou odměnou. Při přiložení silného vibrátoru lze dosáhnout ejakulace Z mého pohledu - toto je opravdu jen hračka. Kovový možná na tom bude jinak, ale osobně tomu nevěřím - Zajímalo by mne, zda existuje ještě nějaký jiný pás na světě který: Bude relativně dlouhodobě nositelný bez větších obtíží,nebude omezen pohyb - jako je běh, kolo atd.. nepůjde z něj vytáhnout penis a nepůjde v něm dosáhnout orgasmu - pokud máte tipy... Latowský prosím neuvádět - nedá se v něm běhat a proudem vody lze dosáhnout orgasmus a pokud by člověk shodil na váze, tak dobře nagelovanou a nebo namydlenou rukou penis vyjme a užije si - Neosteel toto splňuje - ještě nemám odzkoušený My-steel a Fancy Steel.. U Neosteelu je jen nevýhoda při jízdě na kole - fakt se mi nepovedlo dotáhnout a nápady mi zatím skončily.

Jirka (Út, 16. 5. 2017 - 12:05)

Tak jsem včera na bazéně asi taky viděl toho zmiňovaného. Vzhledem k tomu, že jsem pod zámkem taky tak nevidím důvod proč by nebyl. Zahlídl jsem ho pak ve i sprchách, samozřejmě že se se snažil o to stejný co já dělám běžně, aby to nebylo vidět, neuhlídal ale asi si všiml i u mne, protože pak jak kdyby to z něho spadlo.

Tomáš (Po, 8. 5. 2017 - 21:05)

no a muzu se teda zpetat,...Kroužky se dělají v průměru 4 - 4,5 - 5 cm

Ray (Po, 8. 5. 2017 - 17:05)

pokud by jste meli zajem, mam tu na prodej velice zdarilou kopii felixe za 3500. uplne novy!
[email protected]

Renda (Po, 8. 5. 2017 - 13:05)

My to obědnávali přes...no a muzu se teda zpetat, když ten silný drát vytváří tvarově jakoby kruh, jeky je průměr toho kruhu?
Kdyz nereagují na e-maily, tak se mne do nejaké objednávky (a posilani penez) vubec nechce, to bych akoráť poslal penize a nedostal nic.
R.

Marvin (Pá, 3. 8. 2018 - 18:08)

Tak včera byla pořád...A kam si ten vibrátor strkáš, do ánusu?

veronika (Pá, 3. 8. 2018 - 17:08)

To se omlouvám, pochopila...nie, písala som s svojom bratovi :)

r.k. (Pá, 3. 8. 2018 - 08:08)

Přivázala jsem ho za ruce a...ja za nedovoleny org.dostavam na holou rakoskou s sazaany....

Silva (Pá, 3. 8. 2018 - 08:08)

Tak včera byla pořád...Přivázala jsem ho za ruce a nohy v pásu a plince k posteli dostal škrabošku a nechala s malími přestávkami od pátku (18.00) do neděle (18.00) odpočívat.
Nepočítám s tím že by to ještě někdy zkusil, pokuď ano, půjde do kozelce s kolíkem :-)

Jirka (Pá, 3. 8. 2018 - 07:08)

Tak včera byla pořád manželka na chat? a já si ud?lal masturbační večer. A po cca hodin? drážd?ní vibrátorem a hlavicí jsem najednou začal stále zamčený v pásu stříkat. A že toho bylo dost. To se mi stalo poprvé. A nadržený jsem snad ještě víc než předtím.
Počítâm, že za to dostanu od manželky p?kný výprask. Ja blbec si to večer zapsal do sveho zamčeného deníku a ona si to už nejspíš přečetla.
Holky,jestli necháváte svým zamčeným manželům v dosahu vibrátor, tak ho rychle schovejte.
Co by jste jim za nedovolený orgasmus ud?lali ?

Tomáš (Pá, 5. 5. 2017 - 22:05)

chtel bych se zeptat...My to obědnávali přes dealera , díval jsem se jestli máj ještě jho adresu ,jméno nbo emil ale už ho nemám, bylo to už přede dvěma lety.

Renda (Pá, 5. 5. 2017 - 10:05)

Dobrý den .
pokud chcete...chtel bych se zeptat Tomáše, vy doporučujete fetish-felix, ja jsem take uvazoval nedavno nad objednavkou. Posilal jsem jim na stranky dotaz (opakovany) a neodpovedeli mne. Je tahle firma jeste funkcni? Objednavali jste si nekdo neco od nich v nejake ted nejblizsi dobe?
Moje otazka na ne byla: Zajima mne, ten kovovy kruh okolo varlat, ktery se napojuje nahoru, jaky ten kruh ma prumer (šířkovou vzdálenost), podivejte se na obrazek sem:
https://ibb.co/mxbkDv
Tam jsem nakreslil cervene sipky jako kóty. Nikdo mne od nich neodpovedel, nemecky neumim, anglicky jsem se snazil jednoduse a srozumitelne. Muzete mne nekdo, dko tento pas mate, to zmerit podle toho obrazku? Dekuji

Reklama

Přidat komentář