Reklama

Pás cudnosti

Xt (St, 3. 5. 2017 - 22:05)

Zamčenej chlap nepodvedená...Ahoj, docela drsne pro tveho pritele!!

? (St, 1. 8. 2018 - 08:08)

pás nosí pre jeho nevhodné...A proč s vámi bydlí matka. Co té je do něj.

veronika (St, 1. 8. 2018 - 00:08)

Ahoj,
proc nosí tvůj bratr...pás nosí pre jeho nevhodné a vulgárne chovanie voči mne a matke. Predtým ako ho nemal často masturboval s mojim a matkiným spodným prádlom, stále nás špehoval pri sprchovaní a mal hlúpe reči.
Preto si mama povedala že takéto správanie si nemusí nechať páčiť,a rozhodla zamknúť ho do pásu. Odvtedy je doma klud.

Tom (St, 3. 5. 2017 - 17:05)

to Jara: Zdravim, muzu se...Taky v rizikovím ?

Dana (St, 3. 5. 2017 - 17:05)

Dobré odpoledne všem....to Jara: Zdravim, muzu se zeptat, jaky typ pásu ve tvaru T jste si objednali a kolik to stalo? To se měří přesně na tělo?

Kaktus (St, 3. 5. 2017 - 16:05)

Nechápu proč bych ho měl nosit. Já po ženské taky nechci, aby si ji schovávala před světem. Pás cudnosti beru jako hračku pro zvláštní příležitosti, nic pro trvalejší nošení... ale jestli se to někomu líbí :(

r.k. (St, 3. 5. 2017 - 15:05)

take ho musim nosit kor když jedu sam na motorce někam do světa

Čau (Út, 31. 7. 2018 - 19:07)

Já jsem poslušný i bez...A kouřis i s lizanim koulí?

Lakyluk (Út, 31. 7. 2018 - 15:07)

Nejlepší by tedy asi...super nápad uíznout uplně všechno a jen močovou trubici nechat přešít aby to bylo jen dírka (jako anal) nebo rovnou ji zavést do análu a chlap si sedne n azáchod a bud bude kadit nebo z té stejné díry čůrat.

Honza (St, 3. 5. 2017 - 06:05)

Ježkovi voči, jednou jsem...Týden to je taky peklo nejhorší jsou ta rána.Manželka mě ale ráno odemkne a když nemá zájem o sex nechá mě udělat do kapesníku .C jsem slyšel tak někteří chlapi co to nosí a musí si to dělají přes zadek do protaty robertkem ale to je konec.Jak se to chlap naučí tak může šukat schlapem to neuznávám.

Lenka (St, 3. 5. 2017 - 06:05)

Zamčenej chlap nepodvedená...a co když budou mít erekci jak tořeší.Musí je to bolet

Jan (Út, 2. 5. 2017 - 21:05)

Ježkovi voči, jednou jsem ti musel nosit týden v kuse a pěknej hnus, už bych víc nezanul už jen proto abych to zase nedostal. Ale chápu že někteří to prostě mít musí.

jirka (Út, 31. 7. 2018 - 10:07)

Já jsem poslušný i bez klícky.

Marcela (Út, 2. 5. 2017 - 18:05)

Je to i kvůli tomu aby si...Zamčenej chlap nepodvedená manželka.Chlapovi nemůžeš vyčítat nevěru,jen mu v ní zamezit.Pokud chlapovi začne cukat šulín centrální mozek vypne a jede na ten záložní spodní asi 20 minut. Nedívím že si chlapy zamykáte Já to dělám taky a je klid chceš na motorku sám na víkend ano ,alepln si povinisti manžela běž si ho umýt a já ti ho zamknu .Tak to dělám 2 rokem a je klid.

Leoš (Út, 31. 7. 2018 - 08:07)

Nejlepší by tedy asi bylo,aby muž varlata vůbec neměl,ptáčka mu nechat důkladně obřezat,aby to měl jen na čůrání.

Hana (Út, 31. 7. 2018 - 08:07)

Copak je nebezpečného na...Je to přirozené ale nežádoucí.
Chci T-pás protože varlata co se třou o stehna muže vzrušuje a taky v obyčejném pásu jsou varlata roztažena do široka a je třeba si ho pořád spravovat ,třeba když sedí tak si mačká varlata stehny, klícka je do spodního prádla moc velká a jak je těžká tak škrtí varlata a způsobuje bolest a raní erekce - což je také nežádoucí.

Veronika (Út, 31. 7. 2018 - 01:07)

Málo který muž to přizná, ale zamčením jsou muži mnohem dřív vzrušení a nadržený právě z toho, že plné erekce nelze dosáhnout, ale přitom dlouho bojují, až to sami jejich penisi vzdají a podřídí se menšímu prostoru. Potom muž začíná poslouchat naslovo. Ale najdou se alfa samci, kteří poslouchají až když jim jsou koule vloženy do svěráku a po chvíli je to velmi nepříjemné. Ještě jsem za svou praxi neviděla frajera co by vydržel do uplné konce, kde už pak stačí málo k trvalému poškození. Ještě mi tu chce nějaký muž vzdorovat :-)

roman (Út, 2. 5. 2017 - 13:05)

take musim osit na přani manželky klec ...spiderwie 2 ...kor když jedu někam sam ....

Tomáš (Út, 2. 5. 2017 - 10:05)

proč asi aby nešel jinam.Je to i kvůli tomu aby si ženy vyléčili své mindráky.

copak (Po, 30. 7. 2018 - 16:07)

sauny ani sprchy...Copak je nebezpečného na erekci, že se před ní musí muž chránit. Vždyť je to přirozené, že má muž erekci, nebo snad ne?

Reklama

Přidat komentář