Reklama

Pás cudnosti

Falcon (St, 9. 1. 2013 - 15:01)

Buď zdráv,

Zrovna..."Mohu tě ujistit, že Neosteel nejde pod oblečením vůbec zjevně vidět. Pouze při sedu máš prázdný rozkrok, ale toho si všimnou jen bedlivým pozorováním ženské..."
Máš s tím nějaké zkušenosti?

XT (St, 9. 1. 2013 - 10:01)

jinak nosit bez otlačenin...Done,

Pondělí a úterý jsem strávil poctivým tvarováním a momentálně jsem došel k těmto detailům – opět ty detaily :o))

Masterpiece má 0,4 mm silnou ocel, tudiš bylo potřeba dotvarovat podle mého těla aby nikde netlačila a nezpůsobovala otlačeniny. To se jak se zdá úspěšně povedlo s velmi kladným výsledkem.
Přeohýbáním se mi povedlo rovněž vyřešit další podstatný problém a to – varlata. Pokud je pás volný a tuba nepřiléhá těsně k tělu, varlata mají tendenci vykukovat – jedno vlevo a jedno vpravo, což je nepříjemné při předklonu, sezení – jelikož se o textil skřípnou. Opět problém vyřešen
Tuba na penis a nebo jak bylo řečeno „železná vagína na penis“ je zaměřená a vyrobená dobře – problém byl v tom s čímž jsem nepočítal, že můj penis je o půl centimetrů rostlý spíš do leva. Jak známo ocel nebere ohled a není poddajná, proto jsem celý pás přeohýbal ještě jednou, tak abych jej vytočil o 0,5 cm do leva a zároveň jsem jej zformoval, aby opět nikde netlačil, z počátku tlačil na kyčelních kostech – bocích, pak se zařezával do zadnice – nyní je vše vyřešeno.

Bohužel výrobce tyto informace nikde neuvádí a nezpracoval k tomu žádný manuál a jediné co mi odepsal, bylo že mám být trpělivý… Jo trpělivý to já jsem, ale co z toho když se problém ani po několika měsících neřeší. Jelikož nejsem zámečník a ani strojař, šel jsem na to selským rozumem. Nyní mohu podotknout, že je Neosteel „zatím“ opravdu velmi pohodlný a v podstatě nevím že jej mám – dneska uzamčen od 7:00. Stejně tak kromě rozkroku je nezjistitelný a to by musel do rozkroku někdo sáhnout (zatím nikoho takového neznám ), ani když uchopíš pás, kde je opasek od kalhot tak jej nevědomý neucítí.

Režim zamykání je zatím volný, doma na mne nikdo netlačí. Zamykám se než odcházím z domu a odemykám když přicházím. Konec konců pokud pás nesedí, tak není jiného zbytí, než se nepřemáhat a jít na to z rozumem… Protože po 32 hodinách se již začali tvořit otlačeniny a pak následovala několika denní pauza na léčení. S přestávkami je to méně náročné.

Takže zatím se to rýsuje slibně, uvidíme co přinesou další dny.

XT (St, 9. 1. 2013 - 10:01)

mě se vrátil cca za 3...Done, Někdy mě Vážně "štveš", chápu že všichni - kromě "mě" :o)) někam spěcháte a není na nic čas, ale napsal jsi do 3 vět tolik informací, že mi nedá, abych se nedoptal na detaily - které jak známo tvoří celek.
- Jde tvůj pás vidět pod oděvem a můžeš nosit rifle byť bokové?
- jak to tvaruje předek a hlavně, jak se v tom sedí?
- Spadla na tebe kamarádka - jak spadla a za co se tě chytla, popiš detailně její reakci :o) ne že o tom ví.

Jsou na tebe doma hodnější? Nerozumím... Jak na tebe můžou být hodnější?

petr13 (St, 9. 1. 2013 - 09:01)

mě se vrátil cca za 3...Done, ty máš plánovaný režim, že budeš zamykaný pořád na neurčito? A co ta tvá kamarádka? Ženské jen málokdy dovedou držet jazyk za zuby? Neví už to tedy celé tvé okolí a známí? A jak máš vyřešeno to, aby se ti zamezilo, abys mohl v nějaké míře provozovat anální sex? Můžeš potom zase jít na záchod na velkou stranu? Nebo s tím problém není ani ztížení? Díky za odpovědi (můžeš se mi případně ozvat i na [email protected]). J8 už letos začnu osmou sezónu pod zámkem...

milan (St, 9. 1. 2013 - 06:01)

Má někdo zkušenosti s...zkusenosti mam

don - pro XT (Út, 8. 1. 2013 - 22:01)

jinak nosit bez otlačenin bez tréningu je cca asi týden napoprvé, pak 3 dny pauza, a pak trvale 3 týdhy 1 noc odemčené a pak 14 dní, pak další měsíc atd.. nědělá to žádné problémy mimo to že si na to nijak nesáhnu...

don (Út, 8. 1. 2013 - 22:01)

done,a nebylo by lepší mít...ten kolík by bylo řešení na stálo, ale nedošel by sys na záchod... stačí ta tyčinka a už i to je obtížné. ale anální sex je utrum....

don (Út, 8. 1. 2013 - 22:01)

mě se vrátil cca za 3 týdny. a jsem zase zamčený.... jedna kamarádka mi na to přišla, omylem na mě spadla a chytla se mi. tak je jediná kdo to ví. jinak doma jsou na mě hodnější, ale zamčený jsem stále ve dne vnoci.ale občas jsem pod dohledem odemčen ve vaně :) držím palce.
p.s. XT po 3 týdení pauze rovnou zamčen trvale.. a žádný problém. ani otlačeniny...

XT (Po, 7. 1. 2013 - 20:01)

A co tě přinutilo,vněm...Zatím mám jen Neosteel - Latowského jsem byl nechat někdy 3 měsíce z5 zaměřit, momentálně jsem jej již i celý uhradil, ale doposavaď nedošel a konec konců ani nevím kdy jej doručí, k dotazu se nevyjádřili.

Není kam spěchat. Právě u něj se bojím, že bude vidět pod oblečením a nebo cítit, občas holky v práci přeci jen mají nutkání plácnout kolegu přes zadek - že by sexuální motiv :o)))

XT (Po, 7. 1. 2013 - 20:01)

dat 2500€ za neco co...V tom s tebou souhlasím, ale pro mne je hlavní podstata mít originální, plně funkční a nefalšovaný výrobek, který i ve slabé chvilce nelze překonat. Psychicá bariéra pro mne není účinná. Asi jako mít vězné bez mříži a vysvětlit delikventům, že jsou prostě ve vězení a nemají svévolně odcházet, protože tak to je a tak to má být… kdo by odolal neodejít? Ale neber si to osobně. Hodnotím vlastní objektivitu pohledu na věc.

XT (Po, 7. 1. 2013 - 20:01)

Děkuji za radu.Prosím...Buď zdráv,

Zrovna dneska jsem upravoval opět Neosteelu, přední štít, opasek, lanko i totální modul.
Zítra ráno jej opět nasazuji, zatím si chci dát čas a nosit jej jen přes den. Na noc být odemčený a odpočinout. V budoucnu se uvidí.

Váhově: samotného mne to zajímalo a proto jsem každý díl samostatně zvážil.
Dohromady: sportovní pás cudnosti s neoprenem váží kompletně 854g
Masterpiece: celo nerezový bez neoprenu 1164 g

Mohu tě ujistit, že Neosteel nejde pod oblečením vůbec zjevně vidět. Pouze při sedu máš prázdný rozkrok, ale toho si všimnou jen bedlivým pozorováním ženské. Chlapi nikoliv. Dokonce jsem s nim byl i na bazénu, ale pravda je ta, že jsem měl šortky. I přes svou váhu necelých 1200 g tahal dolů pod vodu.

Na Neosteelu je nevýhoda toho, že každý milimetr hraje svou roli jak jsem již uvedl. Masterpiece je poměrně hodně tuhý – má silnější stěnu materiálu, což dokazuje i Váha. Proto jeho tvarování aby neubližoval opravdu trvalo dlouho. Abych si práci usnadnil, použil jsem jako šablonu standardní pás, který je o poznání měkčí a podle něj jsem pomaloučku formoval Masterpiece. Zítra se uvidí jak jsem formoval a jak se to osvědčí při denních činnostech.

Na zdejší diskuzi je jeden dlouholetý nositel : Petr – nevím kolik let, ale ten mne přiměl překonat odhodlání a pás si zakoupit. Rozdíl je, že on jej „musí“ nosit pro rozhodnutí jeho ženy, než to já to beru spíše jako fetiš a zpestření sexuálního života – což mnozí nejsou sto pochopit – nevadí. Chtěl jsem jen napsat, že jeho osobní rekord byl něco kolem měsíce…

Ale mezi námi racionálně vzato: Není nic špatného na tom pás po 3 dnech sundat, provést hygienu a klidně si jej opět nasadit – co je na tom špatného? Podstata je přeci nemít svévolně vyvrcholení a nedosáhnout bez klíčnice a nebo klíčníka orgasmu. Hygienou se nic nepokazí, ba naopak. A navíc, pokud je to s partnerem, který umí vzrušit a pomůže ti s hygienou na což ti řekne v nejlepším, že je čas opět zamknout, a pak pokračovat v posteli.. Tohle tě příteli drží při zdravé mysli a pomáhá ti pás nosit další dny.

Víš, pokud jsi PC nikdy nenosil ze kterého se opravdu nedá dostat, a pak jej začneš nosit – pochopíš kde jsou hranice tvé mentálnosti a objevíš v sobě mezery o kterých si nevěděl. Třebas tato situace: Nadržený partner lačný milování, ale jak na potvoru klíčky zůstali pár hodin cesty – rád bys…ale smůla kejmo :o( proste jen tlak kdesi v oceli a toť vše.

Ze začátku stejně nebudeš schopen pás nosit déle než pár desítek hodin, budeš si jej muset kalibrovat, protože strojově vyrobená věc nepochopí křivky tvého těla, které jsou originální i když se jedná o ruční výrobu.

Jestli máš další dotaz – ptej se.

okipremi (Po, 7. 1. 2013 - 18:01)

Když CB 6000 je plastový a...A co tě přinutilo,vněm být jen 3dny a to je Lutowski?

okipremi (Po, 7. 1. 2013 - 18:01)

dat 2500€ za neco co...Když CB 6000 je plastový a navíc lehký.

Stifi (Po, 7. 1. 2013 - 17:01)

Ahoj,

Pokud neřešíš...dat 2500€ za neco co vydrzim nosit jen tri dny je celkem smutne...

jinak libi se mi jak kazdy pise ze s cb6000 se da dostat a udealt se a zase nasadit jsem v cb zamceny uz od vanoc a musim rict ze ano da se vytahnout kdyz se clovek snazi a trosku namaze urcite mista ale myslim si ze jde aj o tu psychiku to neudelat kdyz to mam od nekoho zakazane. cili proc bych to delal ?

oki.premi (Po, 7. 1. 2013 - 14:01)

Ahoj,

Pokud neřešíš...Děkuji za radu.Prosím tě,pracuji ,ale je Master piece i dost ěžký a natelný přes kalhoty?to by mi vyhovovalo.Lze v něm být uzamčen několik měsíců nonstop?

XT (Po, 7. 1. 2013 - 13:01)

Dobrý den,poradí mi někdo...Ahoj,

Pokud neřešíš finance, pak je to v pořádku. Osobně jsem si objednal dva modely z Neosteelu se kterými poměrně stále zápasím. Jestliže by ses rozhodl pro výrobek z Neosteelu – pak doporučuji Master piece, totální modul ve kterém se velmi nepohodlně provádí sportovní aktivity včetně delší chůze, protože otlačuje kraje hýždí – mezi varlaty a análem. Pás sám o sobě je hodně tuhý a špatně se formuje, což je nezbytné aby pohodlně seděl. Osobně nevydržím v Neosteelu déle než 3 dny a pak nějakou dobu na léčení otlačenin – boky a kořen penisu od tuby. Zatím jsem nezjistil, kde jsem udělal chybu. Celkové náklady na Neosteel se vyšplhali k 2500 EUR.Potvrzuji, že z Master piece se ovšem nedá opravdu dostat, nelze dosáhnout ani s maximálním úsilím orgasmu i v kombinaci se silným vibrátorem a drážděním análu – po cca 40 minutách lehce ukápne pár čirých kapek, ale je to vyčerpávající a flustrace ještě větší.

V loňském roce jsem objednal Latowského po líbivém hodnocení od Dona, ten mne vyšel s plnou výbavou na cca 1900.-EUR ( rovněž s anální bariérou a análním kolíkem + vestavěnou elektrikou ). Zatím nedošel a netuším kdy dojde. Zkušenosti s ním nemám. Ale podle všeho bude nositelný opravdu dlouho a komfort nošení bude větší – docela se na něj těším až jej odzkouším. Tak jako ty i já se snažím bez ohledu na prostředky hledat především komfort nošení a dlouhodobost nošení.

Neúspěšně jsem měl CB 6000, penis šlo vyndat během 5 sekund, vyhonit a opět zpět vrátit, nevýhoda byla, že kroužek kolem varlat zůstal a pás něšlo úplně sundat, tuba nakonec praskla a povedlo se mi jej úspěšně vyreklamovat. Dále jsem zakoupil Dick Cage od švýcarské firmy, opět stejný problém. Již po nasazení a uzamknutí jsem penis během 3 sekund vytáhl. V obou modelech lze pomocí silnějšího vibrátoru dosáhnout v krátké době orgasmu. Tyto modely hodnotím velmi negativně, neboť nesplňují předpoklad zajištění 100% cudnosti.

Tvůj nápad nechat se zamknout do PC – Latowský společně s análním dildem, které po uzamčení zaručeně nevyjmeš se mi nejeví zrovna jako nejlepší. Pokud si pracující člověk, tak mi jistě dáš za pravdu, že fungování byď jen 8 hodin s kolíkem v análu asi nebude nic příjemného a dalším faktem je, velká strana bude asi opravdu náročná na hygienu.. tedy tenhle nápad s dlouhodobého pohledu je spíše zcestný.

Ale na výběr máš další modely – třebas My steel a nebo Lock in steel… Výrobců najdeš asi mnoho a ceny budou různé – ovšem dlouhodobou nositelnost a relativní komfort ti zaručí asi jen opravdu na zakázku vyrobený pás, protože každé tělo je jiné a věř mi, že při dlouhodobém uzamčení v oceli každý milimetr se po pár hodinách nechá slyšet.

Jestli máš další dotazy, klidně se ptej.

okipremi (Ne, 6. 1. 2013 - 23:01)

verča mi nechala udělat...done,a nebylo by lepší mít naopak anální kolík v sobě nastálo?

okipremi (Ne, 6. 1. 2013 - 22:01)

Dobrý den,poradí mi někdo...Případně,jaké máte zkušenosti s PC Latowski,zda si myslíte,jestli by to bylo pro mne a přítele řešení?Děkuji.

okipremi (Ne, 6. 1. 2013 - 21:01)

Ved to hod na firmu a mas to...Dobrý den,poradí mi někdo z mužů? Jsem sub gay a můj partner by mne měl rád dlouhodobě uzamčeného,tak,abych se z PC nedostal a nepodváděl onanií.Máte prosím někdo zkušenosti s nějakým dobrým kovovým a těžkým PC,z kterého se nedostanu a jde být v něm uzamčen několik měsíců nonstop?Finance neřeším.Díky,že mi poradíte a tím i pomůžete.

Cornuto (Ne, 6. 1. 2013 - 21:01)

Ved to hod na firmu a mas to bez DPH.
Viem si ale predstavit bernacky ked im budes vysvetlovat ako ti klietka na vtaka sluzi na podnikanie :-D

Reklama

Přidat komentář