Reklama

Pás cudnosti

XT (Po, 14. 1. 2013 - 16:01)

Zatím stálenedošel, tedy těžko říci, jaké a co bude.

don (Po, 14. 1. 2013 - 14:01)

jsem zvědavý na tvé první zkušenosti a dojmy.. já jsem si na něj pár dní zvykal. pak už mi přišel jako když je to součást mě.

don pro XT (Po, 14. 1. 2013 - 14:01)

Ahoj Done, Latowski je již...já ho převážně nosím pod riflemi, ale mám bílé a dost těsné, pohodlnější jsou volnější kalhoty, ale není pod riflemi vidět. on má svůj tvar stále stejný.... akorád když se hodně ohnu tak je nepatrně vidět kontura zadního kolem otvoru spíš to vypadá jako namuchlané slipy.. jinak ok.

okipremi (Po, 14. 1. 2013 - 01:01)

Proč mi přijde že si dost...Asi to bude tím,že jsem teplej.

Ray (Ne, 13. 1. 2013 - 16:01)

Tak další noc a den v...Proč mi přijde že si dost vymejšlíš chlape:-D Nerad bych tě hatil, pokud mluvíš pravdu tak všechna čest, ale ja jsem zamčený s dildem nevydržel ani hodinu a ty tu píšeš o celých nocách a s rukama za zady... to je dost nepředstavitelné...

okipremi (Pá, 11. 1. 2013 - 21:01)

Dnes jsem byl pořádně...Tak další noc a den v hračce CB6000S,v noci opět pořádně vyšukán a ucpán dildem,se spoutanýma rukama za zády.Přes den i v práci s dildem v análu.Partner si mne hlídá,abych nepodváděl a aby hračka byla těžší,dal masivnější a těžší zámek a mě na varlata závaží.

XT (Pá, 11. 1. 2013 - 20:01)

názor.Mužům to dává...Ono se to špatně vysvětluje. Jedna se totiž o pocity z prožitku v kombinaci se vzrušením. Lze to pojmout jako závazek, odhodlání, hru a nenosí jen okuhit nepoznané a nové zpestrujici. Je od tebe nad míru mile že jsi liberální k tomuto tématu a nedivas se nan jen z jedné a to kritické strany. Pro neznalé a na svém tele neodzkousene a prožitky neprozite se velmi ale velmi popisuje. Ale zkus si pohrát s myšlenkou: asi jako každý normální zdravý jedinec se prostě čas od času uspokojis svépomocí, je tam mnho vzrušení s očekáváním slaytneho vyvrcholení.... ale s pásem cudnosti je jen vzrušení a bezmoc se sama sebe dotknout a dopřát si onoho potěšení... zůstává jen to vzrušení a pokud ti partner-ka neodemkne zámek, tKví s tímto pocitem a flustraci se musíš vypořádat... o tonpak je krásnější, když k tomu dojde a orgasmus kterého docilis snadno a rychle je jako bouře a nebo výbuch sopky... velmi, ale opravdu velmi intenzívnější. ... vyzkoušejte a posud než odsoudis.

okipremi (Pá, 11. 1. 2013 - 19:01)

názor.Mužům to dává...Tak aspoň že smích

Zvláštní (Pá, 11. 1. 2013 - 18:01)

Do je dobrý dotaz. Mužům...názor.Mužům to dává vzrušení a to jaké,když se teda nemůžou milovat.Nevím,tohle mě přijde malinko ujeté.Ale tak na mém názoru nezáleží,když vám to dělá dobře,tak je to vlastně v pořádku,smích.

XT (Pá, 11. 1. 2013 - 18:01)

jsem se ze srdce zasmála.Co...Do je dobrý dotaz. Mužům to dává pocit vzrušení a diki tomu jsou k parnerce pozornější. Partnerka ma navrch a muže tak partnera nechtěně a nebo chtene ovládat. Je partner doma lenivy? Obézní a nebo vyprchala touha jeden po drubem či milování již není jak bývalo kdysi? Stačí malinko, mít nadrzeneho partnera a najednou se vše začne měnit... již po pár dnech. A v neposlední řadě je to zajímavé spestreni stereotypu ve vztahu. Potbrzuji, že to funguje...

okipremi (Pá, 11. 1. 2013 - 16:01)

Dostal jsem pod stromeček...A jaký jsi dostal?Totální modul?

okipremi (Pá, 11. 1. 2013 - 16:01)

Ahoj Done, Latowski je již...A mě by zase naopak vyhovovalo,že by byl hodně znatelný přes džíny.

To (Pá, 11. 1. 2013 - 14:01)

Dostal jsem pod stromeček...jsem se ze srdce zasmála.Co vůbec nutí ženu něco takového kupovat,může mi na to někdo odpovědět? A co to dává vám mužům?,vždyt každý člověk má přece svou potřebu,tak proč si to odpírat?

pecker (Pá, 11. 1. 2013 - 14:01)

Dostal jsem pod stromeček pás cudnosti od Neosteel, ale bohužel se to setkalo s takovým úspěchem, že jsem si letos ještě vůbec nezašukal...

XT (Pá, 11. 1. 2013 - 11:01)

režim je náhodný ale...Ahoj Done, Latowski je již na cestě. Prozraď - je latowski možné nosit pod riflemi? Neljde příliš vidět?

don (Čt, 10. 1. 2013 - 21:01)

Done, ty máš plánovaný...režim je náhodný ale trvale zamčený. odemyká si mě jen dle nálady a občas mi sama dělá hygienu... anální sex nebo používání kolíků nebo čehokoliv jiného je znemožněno. na záchod to jde ale je to ztíženo, ale jde to.

okipremi (Čt, 10. 1. 2013 - 21:01)

Dnes jsem byl pořádně vyšukán mým partnerem a nyní jsem již zase s dildem v análu (do rán) a stále uzamčen v CB6000S,abych nemasturboval na noc budu mít spoutané ruce za zády.

okipremi (Čt, 10. 1. 2013 - 21:01)

Tak jsem prozatím od včerejšího večera uzamče n v CB6000 S,,jen pro začátek,než pořídíme Neosteel nebo Latowski.Celou dobu v práci jsem měl v sobě dildo.No,Cb 6000S je opravdu jen hračka z plastiku a je moc lehký,ale nehonil jsem se v něm.To by byl jedinný jeho úšel.

XT (St, 9. 1. 2013 - 21:01)

"Mohu tě ujistit, že...bohužel... ano mám

Falcon (St, 9. 1. 2013 - 15:01)

Buď zdráv,

Zrovna..."Mohu tě ujistit, že Neosteel nejde pod oblečením vůbec zjevně vidět. Pouze při sedu máš prázdný rozkrok, ale toho si všimnou jen bedlivým pozorováním ženské..."
Máš s tím nějaké zkušenosti?

Reklama

Přidat komentář