Reklama

Pás cudnosti

Jirka (St, 21. 12. 2011 - 18:12)

přátele, dneškem nabíhám...kolik je v predbeznem planu?

XT (St, 21. 12. 2011 - 12:12)

přátele, dneškem nabíhám na 4 den vneosteelu bez odemčení. pozvolna pociťuji abstinenční příznaky.

XT (Út, 20. 12. 2011 - 13:12)

zajímavý portál s nestrannými recenzemi a různymi informace o pásech cudnosti:

http://bdsm-selfbondage.webovka.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=85:novinkyneosteel&catid=49:trh&Itemid=112

XT (Po, 19. 12. 2011 - 13:12)

Chlapi, pozor! Nekupovat nic...Tome, nic bych nedbal a výroek bych jim zaslal obratem z5!! Není možné, aby takhle postupovali s ohledem na kvalitu a hříšnou cenu.

Tomáš (Po, 19. 12. 2011 - 10:12)

Chlapi, pozor! Nekupovat nic na www.cudnost.cz
Objednal jsem si tam CB6000 za výhodnou cenu a poslali mi použitý kus, bez obalu, vše bylo zřetelně jeté. Podvodníci.

XT (Po, 19. 12. 2011 - 10:12)

Přátele, odkaz na stránku kde jsou linky na různé PC po pravé straně:

http://www.steelchastity.com/gallery.aspx

urgoš (So, 17. 12. 2011 - 19:12)

Zdravím, našel jsem zajímavý způsob provádění něco jako milkingu. Patrně se bez dalšího dráždění člověk udělá, ale nebude to ono:)
Zde link:

http://www.chastitylifestyle.com/chastity/index.php?option=com_copperminevis&Itemid=120&place=displayimage&pos=-16366

Petr11 (Út, 13. 12. 2011 - 16:12)

Ahoj Petře,

to jsi...Když to máš jen 16 hodin v kuse, tak vždy ráno použiješ nový po koupeli. A při permanentní uzamčení se ten tampónek dá vyjmout (není zase tak tlustý), ale nic moc v těchto místech neúpodmažeš, protože ta vata vše vysaje... Pravda je, že pás nemůže být na těle bez podmazání, ale to jsem ani netvrdil...

Petr11 (Út, 13. 12. 2011 - 16:12)

Ahoj Petře,

to jsi...Když to máš jen 16 hodin v kuse, tak vždy ráno použiješ nový po koupeli. A při permanentní uzamčení se ten tampónek dá vyjmout (není zase tak tlustý), ale nic moc v těchto místech neúpodmažeš, protože ta vata vše vysaje... Pravda je, že pás nemůže být na těle bez podmazání, ale to jsem ani netvrdil...

XT (Út, 13. 12. 2011 - 09:12)

Zábavná věc, jak uzamknout klíček :o))

http://www.fajnslevy.cz/sleva/1998-originalni-labyrint-na-penize-nyni-za-senzacnich-189-kc/

XT (Út, 13. 12. 2011 - 08:12)

Ahoj Petře,

to jsi nemohl napsat takovou důležitou zprávu již dříve? Já byl v domnění, že jsem něco udělal špatně :o)) Přesně tyhle projevy jsem měl i já, v podstatě poslední 2 týdny od doléčení hematomu
Nosím pás nějakých 16 hodin denně a vždy jej trošku po odemčení zformuju. Zatím nemám žádné otlaky ani projevy . Nemyslím si, že by se dalo docílit, aby pás seděl zcela na pevno, protože v momentě, kdy jej namažeš vazelínou tak má tendence lehce klouzat. Bez namazání si to ani nedovedu představit – nošení by bylo VELMI nepříjemné. Zkoušel jsem do tuby dát silikonovou výstelku, ale nebyl to nejlepší nápad, prostor tuby je v celku těsný a jeden milimetr silikónu už byl moc, tak jsem od toho upustil. S těmi vatovými tampónky – jak si je tam dostal? Mám problém ke kořeni při uzamčení nanést trošku vazelíny, nedovedu si představit vkládání tampónku :o)) a pokud bych jej tam dostal, tak jedině odemčený, ale pak je otázka jak po večerním koupání…

Petr11 (Po, 12. 12. 2011 - 15:12)

Petře,

Jak nejdéle...21 dní. Vyholuji se. Zpočátku jsem měl otlak především u kořene penisu, jak se snažil o erekce, pak jsem si začal podkládat při delším uzamčení do těch míst vatové tamponky a zlepšilo se to. Hodně podle mého závisí na správném změření pásu. Úplně nejlepší je, když to všude velmi těsně sedí a nehne se to a neposouvá...

Jirka (Po, 12. 12. 2011 - 15:12)

Proč je výhodné mít Pás...Presne tak... mohu to potvrdit. uplne to dalo jinej rozmer.

XT (Po, 12. 12. 2011 - 10:12)

Proč je výhodné mít Pás cudnosti?:

Zvýšení sexuální touhy v dlouhodobém vztahu, ze kterého vyprchala po letech vášeň, nadšení a energie, která byla v jeho počátcích. Nemusíte být extrémní vyznavači BDSM praktik a přesto může pás cudnosti, zajistit zkvalitnění sexuálních prožitků. Stačí partnerce či partnerovi připnout pás cudnosti, když odcházíte do práce a večer zažijete sexuální hodně divoké sexuální hrátky. I když by partner či partnerka neměli v plánu během dne onanovat a ani by je to nenapadlo, s nasazeným pásem cudnosti se vše změní podvědomý zákaz masturbace dokonale podpoří sexuální touhy a aktivitu.

XT (Po, 12. 12. 2011 - 10:12)

Pro ray:

už jsem jej našel: http://www.pasycudnosti.cz

XT (Po, 12. 12. 2011 - 10:12)

Ma nekdo zkusenost s typem...Ray, pošli porosím nějaký odkaz na typ pásu Y, nic podobného jsem nenašel...

XT (Po, 12. 12. 2011 - 10:12)

Ma nekdo zkusenost s typem...Petře,

Jak nejdéle bez přestávky jsi byl uzamčený? Měl jsi po té nějaké otlačeniny a nebo jiné následky?
Tak nějak si myslím, že by nebylo reálně být déle zamčený než týden.
Pak bych měl další diskrétní dotaz, holíš se do pasu a nebo ne?

XT (Po, 12. 12. 2011 - 10:12)

K tomu spodnímu prádlu – zatím jsem to nijak zvlášť neřešil. Thermo trenýrky rychle schnou a mají přídavek stříbra, tedy netvoří se žádné pachy. Jsem zvyklý si brávat každý den čisté prádlo, takže jsem nad intimkami ještě ani nepřemýšlel. Rovněž jsem ani nezaregistroval opotřebení prádla a nebo jeho rozdírání. Bohatě stačí večer odšroubovat sprchovou ružici a vymýt tubu ze spodu a z boku, pak ji standardně vysuším fénem, takže s vlhkostí opravdu nemám žádné trable.

Petr11 (Po, 12. 12. 2011 - 09:12)

Petře, ty máš také...Ano, shemale.

Ray (Ne, 11. 12. 2011 - 21:12)

Ma nekdo zkusenost s typem pasu Y??

Reklama

Přidat komentář