Reklama

Pás cudnosti

linda (Po, 30. 1. 2012 - 14:01)

Chlapi, kašlete na tu kurvu...posílám ti klíč poštou expres ty chudáku jeden. Říkal jsi, že vydržíš třeba rok a nevydržíš ani měsíc. O takové se starat nebudu...

Zuzana (Po, 30. 1. 2012 - 14:01)

Ahoj, chtěla by jsi být...To by bylo moc fajn, chtěla bych. Jen nevím jak bych to vysvětlila příteli....:-(

XT (Po, 30. 1. 2012 - 14:01)

Je to Spiderwire 2 viz...Hele, nejsem reportér a nemám zájem o dělání fám, sám mám Neosteel a ten je teda někde jinde. Pokud chceš, pošli mi své číslo na e-mail, zavolám ti a poradím. [email protected]

Martin6000 (Po, 30. 1. 2012 - 14:01)

Odkud jsi?

Vězeň (Po, 30. 1. 2012 - 14:01)

Jo, právě bujná fantazie mě přivedla tam kde jsem. Teď mě spíš trápí bujné koule. To víš, že by šly protáhnout, kdyby nebyly tak plný.

Martin6000 (Po, 30. 1. 2012 - 13:01)

myslím, že máš jen bujnou fantazii. Koule bys neprocpal a ucvaknout zámek přece není problém

Vězeň (Po, 30. 1. 2012 - 13:01)

Buď zdráv, klícky tě...Je to Spiderwire 2 viz http://www.cudnost.cz/kovove-pasy-cudnosti/
....Být ten zámeček někde jinde, tak prostě vezmu kleště a přecvaknu ho, ale tam se jaksi bojím, aby mi neujela ruka. Jinak vám moc děkuju za nabízenou pomoc, ale mám taky obavy, aby nakonec nepřijel nějaký reportér...nebo ještě někdo horší. Nejhorší je, že v balení byly celkem tři klíče a já si jeden pro jistotu někde schoval, ale nemůžu ho zaboha najít. Kdybych si ho aspoň mohl vyhonit, tak by mi možná splaskly koule a pak by se možná daly protáhnout skrz a celý by se to sundalo, ale koule už mi praskaj a mám je nateklý. Spíš prosím o radu jak to sundat. Zkoušel jsem i ledovou vodu, aby mi koule co nejvíc splaskly, ale nic. Podívejte se na ten obrázek na těch stránkách. Je to skoro jak ježek v kleci, třeba to jde sundat i bez klíče...prosím..

OO7 (Po, 30. 1. 2012 - 13:01)

Kluci, zrovna tuhle úchylku...Ahoj, chtěla by jsi být uzamčena do kvalitního pásu? Máš-li zájem, napiš na:

[email protected]

vše v klidu nejprve probereme.

XT (Po, 30. 1. 2012 - 13:01)

Chlapi, kašlete na tu kurvu...Buď zdráv, klícky tě zbavím bez nároku na finance, není to problém. napiš mi co máš za tip a odkud jsi, po té bude stačit jen vyměnit zámeček. Na místě a času se domluvíme.

Martin6000 (Po, 30. 1. 2012 - 12:01)

Opatrně ti to sundám. Napiš mail.

ray (Po, 30. 1. 2012 - 12:01)

hehe:-D promin, ale vtipne:-D v cem si zamknuty?

Vězeň - pozor n (Po, 30. 1. 2012 - 12:01)

Chlapi, kašlete na tu kurvu Lindu!! Před měsícem mi ho zamkla a od tý doby jsem jí neviděl, na maily mi nereaguje a nechce mi ani poslat klíč!! Já teď nevim co mám dělat. Zkoušel jsem se tý klece už všelijak zbavit, ale bojím se, abych si nějak neublížil, chápete... Jít s tím k zámečníkovi?? Takovou ostudu bych asi nepřežil. Ona se ta mrach podle mě mstí chlapům, vždycky vám ho zamkne a pak zmizí a - poraďte si pak. Teď se doma určitě chechtá nad svojí sbírkou klíčů....
Prosím, kdyby byl někdo šikovný, kdo by mě z té klece pomohl, zaplatím i několik tisíc a tím nemyslím, sexuální službu, jen mě toho diskrétně zbavit.....díky. pište sem, jsem pořád online. Jsem pro podat na ni pak žalobu pokud nás bude více...

linda (Po, 30. 1. 2012 - 11:01)

4000 Kč na týden nebo...na měsíc, týden je něčí žert. Budu přímo kontaktovat již pouze ty, co jsem uvedli mail "DOTEĎ". S touhle diskuzí končím. Další se již prosím nehlaste.

linda

Zuzana (Po, 30. 1. 2012 - 08:01)

Kluci, zrovna tuhle úchylku dokážu docela pochopit, taky by mě vzrušovalo, kdyby mě měl někdo takhle "pod zámkem". Pro nás submisivně založený je to docela pěkná praktika. Mě by se tohle ale líbilo jenom s protějškem, který by to nedělal pro peníze, ale také pro své potěšení...já jen aby jste pak nebyli zklamaní a zároveň o dost tisíc chudčí. Když už bych fakt chtěla profesionálku, tak určitě ji nehledám na doktorka.cz....

Iva (Po, 30. 1. 2012 - 07:01)

Ahoj, inzerce překračuje rozsahem psaní o zkušenostech a to není tak docela v pořádku. Najde se tu žena která k pásu má i podprsenku.

b (Po, 30. 1. 2012 - 00:01)

Koukám, že se nám tady ta inzerce kurev pěkně rozjela.

Jana Vávrová (Ne, 29. 1. 2012 - 21:01)

Hledám submisivního muževe věku od 25 let,pohledného,ale nezadaného. Hledám muže,kterého budu držet v pásu cudnosti typu CB 6000.Vše se bude realizovat za pomoci české pošty. Z celé ČR. Počítej s odemknutím jednou za 7 až 10 dní. Pravidelný měsíční poplatek je podmínkou. Pás cudnosti dodám sama. [email protected]

Interest (Ne, 29. 1. 2012 - 15:01)

Ahoj,
Jsme 4 spolužačky...Mám zájem, můžete mi dát mail, kam mám napsat dotazy,poslat fotku atd.?

René (Ne, 29. 1. 2012 - 10:01)

Ne není, to mi bude stačit.Holt není nad skromnost. :-)

linda (Ne, 29. 1. 2012 - 10:01)

A není těch 4000 za týden...Ne není, to mi bude stačit.

Reklama

Přidat komentář