Reklama

Pás cudnosti

Petr11 (Pá, 13. 1. 2012 - 10:01)

Ahoj Ivo, říkala jsem o...Ahoj Markéto, ty jsi přirození submisivní, že tě tento návrh ani nikdy moc nerozházel (posuzuji podle tvých vyjádření) a na nošení pásu a svá uzamčení jsi tak klidně a bez zjevných důvodů přistoupila? Tvůj manžel je přirozeně žárlivý nebo jsi mu zavdala nějakou příčinu, aby si tě takhle pojistil? Kolik let už vlastně takhle zamykaná? Asi jsme se tady všichni na tebe vrhli, takže nestačíš odpovídat, ale tady podobných případů včetně tvé otevřenosti mnoho není. Nu, otázek bych měl ještě spoustu...

Cornuto (Čt, 12. 1. 2012 - 23:01)

Ahoj Markéto, myslíš, že...Ťa práve prebrali po 500 rokoch z hybernácie alebo si sem prišiel nejakou dierou v časopriestore zo stredoveku? Milenka ťa rýchlo kopne do riti ak ju budeš chcieť zamykať, aby ti nešukala pomimo.
Si to tu prečítaj. Pásy cudnosti dnes nosia 90% chlapi lebo ich to vzrušuje. Dnes je to čisto fetišistická záležitosť.

XT (Čt, 12. 1. 2012 - 10:01)

Ahoj Markéto, myslíš, že...Ahoj Michale,

Pokud ji chceš zamykat na delší dobu, tak rozhodně investuj raději více než méně. Určitě pro komfort nošení super ergonomický, sportovní s Lankem. V prvních měsících měj prosím trpělivost! Představa, že sotva pas příjde, tak jej nasadíš, zamkneš a odjedeš na 14 dní pryč by byla surová ješitná a neohleduplná hloupost. Přítelkyně by tě za to nejspíše nenáviděla. Každé tělo je jiné a pás se po nějaké době nošení trošku zformuje, nošení by mělo být na pár hodin denně po dobu několika týdnu. Pokud chceš přesně vědět o čem hovořím, tak si pořiď vlastní pás a vyzkoušej :o)))

XT (Čt, 12. 1. 2012 - 10:01)

Ahoj XT, já sportuju spíš...Ahoj Markét, podle odkazu máš na sobě opravdu robustní pás. Mněla jsi promyslet koupi ergonomického sportovního modelu ( tvarovaný do pasu – přes boky, sportovní s Lankem na místo plátu s výkrojem ) Jak jsem již psal, mám Neosteel ergonomický, sportovní – ten mám nejraději a pak totální. Ten nenosím rád, jsem jak v kleštích. Dneska jsem zamčený již 4 den, jsem nadržený – normálně jsem se uspokojoval až 2 x denně, jsem roztěkaný a také bych si přál, aby mne přítelkyně odemkla. Je to po čase prostě maras, touha se jej zbavit a ono to nejde… Jinak děkuji za komentář!

Michal (Čt, 12. 1. 2012 - 08:01)

Ahoj Ivo, říkala jsem o...Ahoj Markéto, myslíš, že existuje nějaký pás, který by žena mohla nosit déle. Píšeš, že tvůj pás není nejspíš vhodný na delší nošení. Mám mladou milenku, kterou bych rád měl v bezpečí chráněnou pásem cudnosti, ale občas se s ní nevidím třeba i dva týdny – poradíš nějaký model?

Markéta (St, 11. 1. 2012 - 17:01)

Ahoj Ivo, říkala jsem o nutné změně šatníku, bez toho se asi neobejdeš :( Manžel to bral jako nutný doplněk vztahu už od doby, co spolu bydlíme. Nějak to už beru jako samozřejmost, ale ta touha, když je pryč a jsem zamčená asi nepomine. Začíná tě taky někdy po delším nošení brnět klitoris?

Markéta (St, 11. 1. 2012 - 17:01)

Ahoj Martine, posílala jsem tam odkaz na pás co nosím a ten je zcela spolehlivý. Ale zvážila bych, jestli to partnerka vydrží delší dobu. Já toho mívám někdy dost jako třeba teď, když je manžel už 3. den pryč. Vypadá to vždycky jako vzrušující odemykání ale nikoho už nenapadá, že je vykoupené několika dny nesvobody. Nemůžu se na nic soustředit a nevím co bych dala za páteční odemčení.

Markéta (St, 11. 1. 2012 - 16:01)

Ahoj XT, já sportuju spíš příležitostně, na procházkách a o házené mi pás moc nevadí. Dostala jsem Komfort system, tady se můžeš podívat http://www.bondagecastel.com/contents/cs/d56_pasy_cudnosti_pro_muze_i_zeny.html

Iva (St, 11. 1. 2012 - 16:01)

Ahoj Ivo, já nosím pás...Ahoj Markéto, jak tě manžel přiměl se nechat zamknout. U mne se to stalo hledáním nového. Co třeba lékař. Teď jsem zamčená a madam mi dala listek na ples, Na otásku co s pásem řekla nic, že pudu snim. Mam ale problém mé saty jsou vcelku přilehavé poraď co stim.

9424 (Út, 10. 1. 2012 - 20:01)

Ahoj, já řeším podobný...Jo, mám Neosteel system sport a na kole občas jedu. Dokáži i s pásem zvládnout výletík 40-60 km, ale mám širší měkčí sedlo. Žádná skořepinka, kolo žádná silnička, nebo horák v těžším terénu. Tedy - jízda na kole možná je, ale není to žádná extra slast.

M. (Út, 10. 1. 2012 - 17:01)

díky, podívám se na...Ahoj, já řeším podobný problém. Jsem vášnivý cyklista a to taky nejde s PC dohromady :( Teď přes zimu by to tak nevadilo, ale v létě ano. Má tu někdo zkušenosti s jízdou na kole? Rád se nechám poučit. A Eriku, nevěš hlavu. Nejsi jediný, kdo nemá klíčnici. V jihočeské metropili je také problém jí najít.......

Martin (Út, 10. 1. 2012 - 14:01)

Ahoj Ivo, já nosím pás...Ahoj Markéto, poprosím Tě o radu, chtěl bych přítelkyni pořídit pás cudnosti ale takový jaký by mohla běžně, denně nosit a ne jen na večerní postelové hrátky. Můžeš mi nějaký doporučit ?

Erik (Út, 10. 1. 2012 - 14:01)

Eriku, otázkou je, jestli...díky, podívám se na My-steel. Chci, abych se v něm cítil aspoň trochu dobře i v posilovně a nebylo to jedno velké utrpení.

XT (Po, 9. 1. 2012 - 15:01)

Eriku, otázkou je, jestli chceš opravdový PC a nebo jen maketu. účel to plní stejný, ale kov je kov. Osobně bych z důvodu ceny šel do My-steelu, rozhodně ergonomického a sportovního modulu. v totálním páse by ses v posilovně necítil dobře.

Erik (Po, 9. 1. 2012 - 15:01)

Eriku,

Jak jsem již...
Vyhlédnutý ještě nemám, prohlížel jsem Neosteel a Birdlock ale zatím se k žádnému nerozhodl, spíše tak pročítám a ještě přemýšlím, spíše mi vadí, že nemám klíčnici, asi se porozhlédnu na BDSM stránkách po nějaké, to je pro mě nyní důležitější než ty pc. O zážitky a pohledy se rád podělím, jen co jej budu mít nasazený a nebudu si jej moct sundat sám, což postrádá do značné míry smysl. Kdyby se našla klíčnice z Brna nebo Břeclavi a okolí, byl bych rád...

Petr11 (Po, 9. 1. 2012 - 13:01)

Ahoj Markét, tedy musím...Ahoj, musím říci, že tvé analýzy a postřehy z nošení pásu jsou přesné a opravdu "ze života" v různých situacích.

XT (Po, 9. 1. 2012 - 10:01)

A jak bych to měl dělat,...Eriku,

Jak jsem již psal, naše společnost pozvolna přivyká různým anomáliím, ale na pásy cudnosti zatím ještě není vyzrála. Máš již vyhlídnutý nějaký pás cudnosti a nebo se teprve budeš rozkoukávat?

Asi bych to řešil vysledováním nejmenšího provozu ve sprše a nebo sprchováním až doma. Budeš v tomto experimentu první, a budu rád, pokud se podělíš o své prožitky rozporuplných pohledů. Trošku mne zaráží, že nemáš nikoho, kdo by tě zamykal…vlastní iniciativa postrádá dávku vzrušení. Pak si jedině najdi klíčnici na nějakých BDSM stránkách.

Hodně zdaru a nezapomeň informovat.

XT (Po, 9. 1. 2012 - 10:01)

Ahoj Ivo, já nosím pás...Ahoj Markét, tedy musím konstatovat, že jsi jedna z mále žen, která PC nosí více méně z přesvědčení manžela. Mohla by jsi prosím napsat, jaký model máš? Se změnou šatníku si myslím, že až tak radikální kroky asi dělat nemusíš i když nevím jaký máš model, jestli máš sportovní tak omezovat se v oblečení rozhodně nemusíš – nelze jej skoro vůbec vidět. Sám mám Neosteel s vyměnitelnými díly – sportovní a něco jako obdoba totální – při totální verzi lze pod oblečením vidět jeho obrys hlavně u ánusu. Osobně raději nosím sportovní, protože dodává alespoň náznakem trochu volnosti v pohybu :o))

Provádíš nějaké sporty a nebo jen držíš diety? Sportovní verze umožňuje více pohybu. 100% však neumožňuje komfortní jízdu na kole. Procházky jsou v pohodě, skákání přes švihadlo je v pohodě, sauna je v pohodě, posilovna je v pohodě – běhání a bazén jsem nezkoušel.

S přítelkyni jsme se dohodli na zamykání přes týden a nebo pokud nejsem s ní. Ze začátku jsem měl trošku problémy s jeho dopasováním, ale nyní bez problému 5 dní se dá v pásu vydržet. O to horší je to s nadržeností – již po 48 hodinách pociťuji abstinenční příznaky. Po 3 dnech začínám šílet a ne přímo škemrám o klíček. Milování je pro mne pak opravdu velmi intenzivní a orgasmus mnohonásobně silnější. Díky nošení je však penis mnohem citlivější a výdrž se zkracuje. Osobně na zahnání myšlenek vyhledávám jakoukoliv činnost, abych nemyslel na sex, na rozdíl od žen každá erekce trošku bolí…

Erik (Ne, 8. 1. 2012 - 15:01)

Eriku, tak do toho bych...A jak bych to měl dělat, když chci nosit pás cudnosti a chodím do posilovny 4 x týdně průměrně a neosprchovat se mi připadá ne příliš chutné, protože bydlím na druhém konci města a sprchovat se s tím mi připadá docela zvláštní a nevím, jestli bych k tomu měl odvahu. I když co by mi zbývalo. Chtělo by to nějakou přítelkyni, která by si mě uzamkla a nedovolila mi vyjít z domu bez pc bez ohledu na to, že jdu do veřejné sprchy v posilce nebo na bazénu

petr (Ne, 8. 1. 2012 - 10:01)

dali jsme si s manželkou pásy cudnosti navzájem již v předloňských Vánocích , nosíme jej již rok a jsme spokojeni

Reklama

Přidat komentář