Reklama

Pás cudnosti

XT (Út, 13. 12. 2011 - 08:12)

Ahoj Petře,

to jsi nemohl napsat takovou důležitou zprávu již dříve? Já byl v domnění, že jsem něco udělal špatně :o)) Přesně tyhle projevy jsem měl i já, v podstatě poslední 2 týdny od doléčení hematomu
Nosím pás nějakých 16 hodin denně a vždy jej trošku po odemčení zformuju. Zatím nemám žádné otlaky ani projevy . Nemyslím si, že by se dalo docílit, aby pás seděl zcela na pevno, protože v momentě, kdy jej namažeš vazelínou tak má tendence lehce klouzat. Bez namazání si to ani nedovedu představit – nošení by bylo VELMI nepříjemné. Zkoušel jsem do tuby dát silikonovou výstelku, ale nebyl to nejlepší nápad, prostor tuby je v celku těsný a jeden milimetr silikónu už byl moc, tak jsem od toho upustil. S těmi vatovými tampónky – jak si je tam dostal? Mám problém ke kořeni při uzamčení nanést trošku vazelíny, nedovedu si představit vkládání tampónku :o)) a pokud bych jej tam dostal, tak jedině odemčený, ale pak je otázka jak po večerním koupání…

Petr11 (Po, 12. 12. 2011 - 15:12)

Petře,

Jak nejdéle...21 dní. Vyholuji se. Zpočátku jsem měl otlak především u kořene penisu, jak se snažil o erekce, pak jsem si začal podkládat při delším uzamčení do těch míst vatové tamponky a zlepšilo se to. Hodně podle mého závisí na správném změření pásu. Úplně nejlepší je, když to všude velmi těsně sedí a nehne se to a neposouvá...

Jirka (Po, 12. 12. 2011 - 15:12)

Proč je výhodné mít Pás...Presne tak... mohu to potvrdit. uplne to dalo jinej rozmer.

XT (Po, 12. 12. 2011 - 10:12)

Proč je výhodné mít Pás cudnosti?:

Zvýšení sexuální touhy v dlouhodobém vztahu, ze kterého vyprchala po letech vášeň, nadšení a energie, která byla v jeho počátcích. Nemusíte být extrémní vyznavači BDSM praktik a přesto může pás cudnosti, zajistit zkvalitnění sexuálních prožitků. Stačí partnerce či partnerovi připnout pás cudnosti, když odcházíte do práce a večer zažijete sexuální hodně divoké sexuální hrátky. I když by partner či partnerka neměli v plánu během dne onanovat a ani by je to nenapadlo, s nasazeným pásem cudnosti se vše změní podvědomý zákaz masturbace dokonale podpoří sexuální touhy a aktivitu.

XT (Po, 12. 12. 2011 - 10:12)

Pro ray:

už jsem jej našel: http://www.pasycudnosti.cz

XT (Po, 12. 12. 2011 - 10:12)

Ma nekdo zkusenost s typem...Ray, pošli porosím nějaký odkaz na typ pásu Y, nic podobného jsem nenašel...

XT (Po, 12. 12. 2011 - 10:12)

Ma nekdo zkusenost s typem...Petře,

Jak nejdéle bez přestávky jsi byl uzamčený? Měl jsi po té nějaké otlačeniny a nebo jiné následky?
Tak nějak si myslím, že by nebylo reálně být déle zamčený než týden.
Pak bych měl další diskrétní dotaz, holíš se do pasu a nebo ne?

XT (Po, 12. 12. 2011 - 10:12)

K tomu spodnímu prádlu – zatím jsem to nijak zvlášť neřešil. Thermo trenýrky rychle schnou a mají přídavek stříbra, tedy netvoří se žádné pachy. Jsem zvyklý si brávat každý den čisté prádlo, takže jsem nad intimkami ještě ani nepřemýšlel. Rovněž jsem ani nezaregistroval opotřebení prádla a nebo jeho rozdírání. Bohatě stačí večer odšroubovat sprchovou ružici a vymýt tubu ze spodu a z boku, pak ji standardně vysuším fénem, takže s vlhkostí opravdu nemám žádné trable.

Petr11 (Po, 12. 12. 2011 - 09:12)

Petře, ty máš také...Ano, shemale.

Ray (Ne, 11. 12. 2011 - 21:12)

Ma nekdo zkusenost s typem pasu Y??

Jirka (Ne, 11. 12. 2011 - 20:12)

Odvážnější? Nevím jak...Intimky jsou dobra vec, taky je pouzivam. Proc by to melo byt odvazne :) Vice mene od te doby co jsem zamcen do plastu :) tanga nosim taky ale stridam to i s klasickyma slipama.

mates (So, 10. 12. 2011 - 16:12)

pas cudnosti používam teprve pul roku a uzamčen jsem max 2tydny v kuse.Přítelkyně je trochu dominantní.Musím plnít všechny domací prace a dle zasluch jsem odemčen.Udělam vše.Třeba včera jsem musel klečet 2hodiny v koutě.

9424 (So, 10. 12. 2011 - 10:12)

A ja, ze kdyz je to shemale...Odvážnější? Nevím jak ostatní, ale já jsem zjistil, že otvory sekundárního štítu ve spojení s výstupkem primárního štítu mi rozedírají spodní prádo. Pro jeho ochranu a pro ochranu před vlhkem (i když se snažíš sebevíce, tak po očistě na WC přeci jenom pár kapek vody v tubě zůstane) používám "intimky" - je to dostatečně odvážné? ;-)

9424 (So, 10. 12. 2011 - 09:12)

Normalni termo trenyrky,...Já nejraději pánská tanga - zjistil jsem, že je dobré, aby mezi varlaty a stehny byla nějaká látka, jinak se kůže o kůži trochu odírá. A pouze tanga mi poskytují pocit, jako bych neměl žádné jiné spodní prádlo, nežli pás cudosti (sportovní - lanko vzadu). Dostupnější dámská tanga nejsou v předu dostatečně "vyboulená".

Jirka (Pá, 9. 12. 2011 - 20:12)

Normalni termo trenyrky,...A ja, ze kdyz je to shemale ze budete odvaznejsi :)

XT (Pá, 9. 12. 2011 - 20:12)

Normalni termo trenyrky, slipy nejjsou prakticke :o)

Jirka (Pá, 9. 12. 2011 - 19:12)

Mě se Shemale více líbil....Tak to jo. Zni to lakave ze bych poridil taky shemale verzi. Jen tak odbocim. Kdyz uz mate shemale tak nosite na to jaký pradlo?

9424 (Pá, 9. 12. 2011 - 15:12)

Tak s tim sem pocital....Mě se Shemale více líbil. Právě ta kombinace sekundárního štítu, terý kryje zaháknutí. Tím je povrch takový hladší, jednolitější. Ke všemu mám MasterPiece - tedy verzi u které není silikonové či neoprenové vyložení - takže je tam jen lesklý kov...

Jak Kerry? (Pá, 9. 12. 2011 - 14:12)

Jak Kerry? co u Vás?

XT (Pá, 9. 12. 2011 - 14:12)

Petře, ty máš také shemale model a nebo jiný?

Reklama

Přidat komentář