Reklama

Pás cudnosti

CM (Po, 16. 11. 2009 - 12:11)

cudnymanzel: To bylo na mne?...Koupím klec na CB3000. Má někdo nevyužitou?
Dík

A.H. (Ne, 15. 11. 2009 - 20:11)

Před dvěma týdny jsme s...Jak pokračujete?

katka (Čt, 12. 11. 2009 - 12:11)

Vašku,jak si myješ penis?Musí to mýt nehygienické a asi zrovna nevoníš.

Vašek (Čt, 12. 11. 2009 - 12:11)

Potřebuji opět radu.

Mám CB6000, po zkoušení jsem se dostal na nejmenší kroužek a třetí hrot. Mažu tělovým mlékem. První den je to v pohodě, ale druhý den mi otéká oblast penisu mezi kroužkem a klecí, ve větracích otvorech, předkožka a šourek (zejména ta oblast pod klecí mezi varlaty). Po sundání otoky do dvou hodin mizí. Dělám něco špatně nebo to mám nechat a po čase otoky ustoupí?

Milena (Čt, 12. 11. 2009 - 08:11)

Před dvěma týdny jsme s manželem jen tak z legrace začali zkoušet, jak na něj bude působit delší sexuální abstinence a výsledky jsou neuvěřitelné. Už po dvou dnech dráždění bez výstřiku mi přinesl snídani do postele. Po třech dnech mne orálně uspokojil, aniž by se dostalo na něj a od té doby ho mám plně pod kontrolou. Každý den mě masíruje, občas i "se vším všudy" a já pak jeho - samozřejmě ale bez vyvrcholení. Po deseti dnech jsme si všimli, že vydrží víc a víc - a to dokonce i při souloži. Dřív byl vždy po dvou minutách hotov, teď po pěti minutách pořád nic. A to už jsem já dávno "za vodou"!

msteel (Ne, 8. 11. 2009 - 02:11)

po vystriku neposlouchá nikdo. :-)

Martin6000 (So, 7. 11. 2009 - 22:11)

Nutně potřebuju vaše...Asi pokud vyloženě NECHCE tak ho k tomu nedonutíš. Já osobně bych to udělal kdyby to bylo bráno jako příkaz, protože jsem submisivní a ten nápad se zamčením do CB na určitou dobu by mě asi na několikátý pokus určitě přesvědčil, kdyby se mi náhodou po výstřiku nechtělo poslouchat. :)

Pepe (St, 4. 11. 2009 - 08:11)

Mě v těch větracích otvorech...Je dôležité,aby sa Ti krúžok pohyboval. Pri správnej veľkosti t.j. takej aby si nemohol vytiahnuť penis treba pod krúžkom a jeho okolí pravidelne mazať napr.telovým mliekom Nivea. Veď vieš " Kto maže, ten jede".A nebudeš mať oderky. To s tou páskou nie je asi dobrý nápad, po čase Ti to bude zavadzať a zamedzil si tým prirodzenému vetraniu a sušeniu najmä po sprchovaní. Ale je to na Tebe.

Jaja (St, 4. 11. 2009 - 03:11)

Nutně potřebuju vaše názory.
Potřebuju a vyžaduju, aby mi můj muž vylízal kundičku, očistil a přivedl mě k dalšímu orgasmu ihned po tom, co se do mě udělal, vystříkal. Jemu se ale vůbec nechce a říká, že mu tam vadí to semeno. Nevím proč, když já sama se semenem nemám problém a polykám ho moc ráda.A má s tím i stejný problém, když mu ho vykouřím až do výstřiku a pak se s ním chci líbat s plnou pusou.Tvrdí, že tohle chlapi nedělají. Tak jak je to? Potřebuju vědět,jak to máte doma vy, jestli to Vaši muži dělají a jestli je správný to po nich chtít, když to takhle potřebuju, toužím po tom moc a rajcuje mě to, jestli je správný a můžu, nebo to mám po něm chtít, i když on to dělat nechce a dělal by to jenom pro mě. Myslím si, že žena na to má opravdu právo, i když ten její už byl a nemůže a žena by ráda pokračovala. Děkuju za jakýkoliv i krátký názor od žen i mužů. Moc Vám děkuji za reakce.

profous (Út, 3. 11. 2009 - 23:11)

Mal by si použiť lubrigant na...Mě v těch větracích otvorech také dřel a otékal,tak jsem je jednoduše přelepil širokou průsvtnou páskou a jsem v pohodě.Spíš mě po několika dnech dřekroužek pod pytlíkem,mám PC6000

Pepe (Ne, 1. 11. 2009 - 18:11)

Pořídil jsem si CB 6000....Mal by si použiť lubrigant na báze silikónu, skús si tiež vymeniť dištančnú podložku s dlhším kolíkom aby Ti pytlík neopúchal.

Vašek (Ne, 1. 11. 2009 - 16:11)

Pořídil jsem si CB 6000. Prostřední kroužek byl fajn, ale v noci mi samovolně z klece penis vyklouzl, tak jsem zkusil druhý nejmenší. Všechno ok, sice to pod kroužkem pálilo ale po namazání indulonou dobrý. Nasadil jsem si ho včera ráno a dneska ráno mi penis v mezeře mezi kroužkem a klecí a ve větracích otvorech začal hrozně natékat. Kolem poledne už byl dost nateklý, tak jsem pás sundal. Otoky už splaskly, ale nevíte jak tomu pro příště předejít? Nebylo by vhodnější používat spíš nějaký dětský olejíček který zateče i tam kam se s prstem a krémem nedostanu? A je normální že trochu natéká i šourek?

Endy29 (So, 31. 10. 2009 - 13:10)

Já nosím už nějakou dobu Neosteel. Pořídila mi ho manželka,když mne přistihla při mastrubaci. a od té doby mne odemyká jen na sex a hygienu.

Mouřenín (So, 31. 10. 2009 - 07:10)

Tak to je síla,taky ho nosím.

Pepe (So, 31. 10. 2009 - 07:10)

Já mám 3,5letou zkušenost s...Chcel som vedieť, či nemáš problémy pri jeho nosení,ako najdlhšie si ho mal bez odomknutia, ako je to s močením a pod.

Honza (So, 31. 10. 2009 - 04:10)

Nutně potřebuju vaše...Jajo myslim ze srovnatelna otazka by byla - jak tobe chutna stava z vlastni kundy?
Znam zeny, ktere polykaji semeno ostosest a vyslovene je to vzrusuje a miluji to, ale uz je jim neprijemne kdybych se je snazil libat hned potom, co jsem jim vylizal kundu, protoze jejich vlastni telesne tekutiny jim nic nerikaji.

Tomík (Pá, 30. 10. 2009 - 20:10)

Ahoj, zdravím vás všechny, píšu hlavně kvůli Markovi, rád ti pohlídám klíče:-D ozvi se. Nebo jen pokecáme. [email protected]

orvel (Čt, 29. 10. 2009 - 17:10)

Má niekto skúsenosti s pásom...Já mám 3,5letou zkušenost s Neosteel. Můžeš se mi ozvat i na mail ibf13ebf@cz.

Pepe (Čt, 29. 10. 2009 - 10:10)

Má niekto skúsenosti s pásom cudnosti od firmy MY-STEEL ? Ja som teraz zamknutý v CB6000 chrom a som spokojný, ale taký celokovový pás je niečo iné čo by som rád skúsil.

Akia (So, 24. 10. 2009 - 21:10)

Nutně potřebuju vaše...Normálně použij pás cudnosti... 7 dní ho neodemkni. Pak mu to nabídno za těhle podmínek, když nedodrží tak ho nech 10 dní, když zas ne tak 20... :-) a uvidíš

Reklama

Přidat komentář