Reklama

Pás cudnosti

otran (Út, 17. 2. 2009 - 20:02)

10 dní není sice tolik, ale záleží na situaci. Když ho nešetříš, nenecháš ho v klidu a musí tě při tom hezky lízat broskvičku, tak mu trest hodně ztěžuješ. Taky ho pak asi nějakou chvíli bolej kulky, když ho vzrušíš a pak nic ... Nepochybuju o tom, že je pak jako beránek. Navíc sex po takové přestávce je pak daleko intenzivnější a lepší, nemám pravdu? Četl jsem na netu, že pokud je půst delší, než asi 1 měsíc, je třeba použít metodu milkingu, aby nedošlo k útlumu tvorby semene.

Jakub (Út, 17. 2. 2009 - 18:02)

Jak jsem jiz psal, s Neosteelem mam urcite zkusenosti, ale zajimalo by me, jaky vyznam ma s pasem cudnosti soucasne pouzivani analniho koliku. Kolik prece drazdi prostatu, nebo ne? Je tu nekdo, kdo takovou zkusenost ma? Diky. Jakub

Klárka.028 (Út, 17. 2. 2009 - 13:02)

No nejdýl jsem mu to nechala asi 10 dní, ale to mě fakt vytočil, protože přišel domů někdy v půlce ledna úplně na mol ožralej!!! A je jasný, že mě ale musel uspokojovat pusou a rukou po tu dobu, jinak bych mu to prodloužila! No a od té doby už se neopil, to je zajímavé, protože tak chodil domů skoro 2x týdně! No a nad žádnou výpomocí jsem ještě neuvažovala, maximálně ve fantazii, protože on mě byl nevěrný určitě mockrát i když to zatloukl....

otran (Út, 17. 2. 2009 - 10:02)

To by bylo hustý! Docela kruťárna, muset Ti lízat mušličku a pak nic! Dosáhneš při orálku orgasmu? Když by ses při tom udělala tak za 5 Tvých orgasmů jeden můj výstřik. Když bych Tě nedokázal uspokojit, pozvala by sis někoho na výpomoc!

otran (Út, 17. 2. 2009 - 09:02)

Klárko, to je super! Jsi dívka činu a docela tomu Tvému závidím! Líbí se mi, když žena ovládá mužovy orgasmy a potažmo i jeho samého!Jak dlouho jsi mu to nechala nejdýl? Když jsme opravdu pořádně nadržení, snažíme se, což? Milking jsi nezkoušela? Taky rafinovaná praktika!Nebo mu to ztížit (když si to zaslouží) třebas tím, že se necháš uspokojit orálně a pak ho prostě neodemkneš. Vydrž a nepolevuj!

Klárka.028 (Po, 16. 2. 2009 - 22:02)

Dala jsem svému příteli CB 6000 k vánocům a musel ho přijmout kvůli jeho častým záletům, které stejně vždy zatloukl. A zdá se, že je to opravdu hodně účinné, nejen že jsme tím zachránili náš vztah, ale když mě naštve tak ho prostě týden neodemknu a protože si to nemůže udělat v tomhla ani sám, tak se snaží a je na mě strašně hodný a pozorný, má strašnou potřebu mě jakkoliv uspokojit, jen abych mu ten trest náhodou neprodloužila. Už žádná nevěra a já jsem konečně šťastná a vyrovnaná!!! Je tu ještě nějaká klíčnice na výměnu zkušeností a nápadů??? Klárka

Aleš (Po, 16. 2. 2009 - 13:02)

Mám dotaz:jestliže jsem měl samovolný výron semene v noci,je potřeba provádět milking?Co se stane,když se milking neprovede,to zratí muž plodnost,nebo schopnost erekce?Milking jsem zkoušel,ale jaksi ze mě nic nevykapalo,jak někteří popisují.Čím to?Musela být klasika.Dík za odpověd.

Falcon (Ne, 15. 2. 2009 - 16:02)

Ten "nádherný" pocit, že si nemůžu udělat dobře ani kdybych chtěl sebevíc. Mám ho na sobě v pořád, doma, v práci, při zábavě, v noci a nedovolí mi si ani sáhnout na ocas. Takže to mě inspiruje, asi jako všechny dobrovolné uživatele :-)
4 týdny jsou hodně slušná doba. Dokud jsem neskusil, tak by mi to přišlo jako nic, ale po vlastních zkušenostech...
V čem jsem uzamčen? S POI nebo KSD?

Aleš (Ne, 15. 2. 2009 - 15:02)

Pro Falcon,co tě inspiruje k tomu,aby jsi se vrátil zpět k nošení cb.Jsem taky v cb už zase 4 týdny,kdy budu odemknut vůbec netuším,asi za pěkně dlouho ještě.

Falcon (Pá, 13. 2. 2009 - 02:02)

Jenom dotaz, odkud objednáváte vložky proti vytažení do CB-3000/6000? Předpokládám, že někde z USA, u nás je Cb neskutečně předražené.
A ještě, myslíte jít spíš do 3000 nebo 6000? Je 6000 lepší? Kdysi jsem měl 3000 a zase bych se rád vrátil k nošení.

Jakube (Út, 27. 1. 2009 - 19:01)

Jakube prosím tě napiš mi na meil : najduuz"seznam.cz mám zájem si nějaký koupit a potřebuju poradit. Láda

msteel (So, 24. 1. 2009 - 00:01)

Držím Ti palce! Jsem taky z Brna a nikdo tady není. Snad ani jinde :-(

Návštěvník (Pá, 23. 1. 2009 - 23:01)

Ahoj, rád se seznámím s nějakou "něžnou" )) polovičkou či kamarádkou se zájmem o tuhle problematiku z Brna. vasovaso"seznam.cz

B (Pá, 13. 3. 2009 - 11:03)

A taky si myslim, ze ten ton prispevku, ktere zminujes, je proste jen soucast toho, jak se vyjadruji dominantni zeny. Asi necekas, ze napisou, ze se toho sveho "subika" ptaji, jestli mu to muzou nasadit?
A kdyz chlap nic nenamita, tak mu to asi svym zpusobem vyhovuje. Kdyby nevyhovovalo, tak tu zenskou odpalkuje. Kazdy si urcuje sve hranice sam.

Návštěvník (Ne, 11. 1. 2009 - 03:01)

Granvine jsi jedinecny a neskonale vtipny, takrka perla internetu.
Je nam jasne, ze tva kondice urcite na tve partnerky pusobi tak, ze ten pas cudnosti ani mit nemusis a pritom to je, jako bys ho nosil, ty nemyty "slype".

Granvin (So, 10. 1. 2009 - 04:01)

Já mam místo pásu cudnosti nemytý slypy

Jakub (Pá, 9. 1. 2009 - 22:01)

Msteel
Co se tyce prostoru na varlata, tak to se opravdu jen zda. Pri nazazovani pasu vsunes penis do pouzdra a sourek v podstate prochazi od jedne strany, pres zadni cast pouzdra na druhou. Varlata se jednou stranou vzdy dotykaji pouzdra a druhou stranou se dotykaji stehna jen kdyz mas nohy u sebe. V tom pripade citis velmi slaby tlak, kdyz sedis, ale neni to bolestive. Zaroven se ti vsak zarezava predni stit do stehen, ale to take neboli. Kdyz stojis, tak necitis vubec zadny tlak na varlatech, ani zarezavani casti pasu do stehen. Ten prostor je proste akorat. Rekl bych, ze potrebny prostor zajistuje sirka toho predniho stitu. Pas mam prave nasazeny a zkousim vselijake mozne pohyby a opravdu jsou koule v bezpeci. Nema na to vliv ani to, jestli jsou koule vys (v chladnem prostredi), nebo niz (v teplem).
Jak je ten sourek natazen kolem zadni casti pouzdra, tak jsou koule v podstate kousek od predniho stitu a vubec nemaji sanci se dostat pred nej, aby se skriply mezi nej a stehna, leda ze bys je silou pretahl pres stit, coz by asi taky pekne bolelo :-). Problem by ovsem mohl nastat, pokud bys pri nasazovani pasu nerozmistil varlata kolem pouzdra, ale obe na jednu stranu. Pak by k tomu dojit mohlo. Na to je treba dat pozor. Ale nikdy se mi nestalo, ze by se pri spravne nasazenem pasu jedna koule sama premistila kolem zadku pouzdra k te druhe.

msteel (Pá, 9. 1. 2009 - 20:01)

Diky za info.
To akripnuti byla jedna obava a pak mi pripada, ze tam neni moc prostor na varlata. Videl jsem par obrazku tv pasu a vypadalo to, ze ten chlap bude mit koule placaty. :-) to se samozrejme netyka kazdyho modelu. A co skripnuti Koule mezi predni stit a stehno?

Jakub (Pá, 9. 1. 2009 - 20:01)

Cudnost123
Ja mam typ pasu Shemale s ergo rear modulem. Podle nazvu je tento pas urcen pro transvestity, ale co se tyce noseni, mohou ho nosit i heterosexualni muzi. Vybiral jsem z ruznych vyrobcu asi rok a probiral jsem jednotlive klady a zapory, s ohledem na funkcnost, bezpecnost, nenapadnost, zpusob moceni a provadeni hygieny. Take jsem delsi dobu komunikoval s cca triletym nositelem Neosteelu a zjistoval jeho zkusenosti. Nakonec mi z toho vysel tento model, ktery jsem si poridil: http://www.neosteel.de/Nsepcbr.htm
Pas presne odpovida predposlednimu obrazku, posledni obrazek je prave zminovany rear modul. Cely model je tedy seskladan z obruce kolem pasu, do ni se zahakne rear modul, do rear modulu se zahakne predni kryci stit a do jeho podlouhle diry se zahakne pouzdro na penis. Musim tez podotknout, ze pouzdro je ze silnejsiho materialu, nez plechove casti pasu a je velmi bytelne.
Co se tyce pohodlnosti, tak kdyz pas prijde od vyrobce, je nejak zakladne naformovan, jenze kazde telo je jine a jednotlive casti pasu se musi samy prizpusobit beznym nosenim, coz nejakou dobu trva. Nejlepsi je zacit trenovat pomalu, nasazovat si pas kazdy den na par hodin a nejen v nem chodit, ale i sedet, protoze nejdele se tvaruji prave casti kolem analniho otvoru a sezeni je nejvice problematicke. Ja se takto ucim cca 2 mesice a ted uz se v pasu citim dobre a pohodlne i pri sezeni. Pri vyberu bych ti urcite doporucil klimatizovane pouzdro, aby penis "vetral". Tyto vetraci otvory zaroven slouzi pro oplachnuti po male potrebe i pri kazdodenni hygiene(do otvoru zasunes injekcni strikacku s vodou).
Take je lepsi silikonove vylozeni, protoze neopren zabarvuje spodni pradlo a nekdo na nej muze byt alergicky.
Co se tyce porovnani Neosteel versus Latowski, tak Latowski se mi designove libi vic, je to nalesteny krasavec, ale myslim, si, ze vetrani penisu je u tohoto pasu horsi a ze je pas napadnejsi (treba zde v diskuzi zminovany obtisk na sedacce), nez neosteel. Naopak si myslim, ze technika proplachovani penisu je lepe vyreseno u Latowski a opravdu nema konkurenci. Probiral jsem moznost vylepseni oplachovani u Neosteelu se zastupcem, tak rikal, ze to s vyrobcem probere, ale myslim, ze zatim se nic nezmenilo.
Co se tyce bolesti pri noseni, tak nic takoveho jsem nezaznamenal. Je ale pravda, ze pri vybirani pasu jsem na WEBu Neosteelu videl jeste ty stara pouzdra, ktera mela konec otevreny, tam bych se bal pri erekci moznosti priskripnuti zaludu mezi konec kouzdra a kryci plech, ovsem nove pouzdro je dole uzavrene do kulata a uprostred je jen dirka pro odvod moci, takze tam vubec nic takoveho nehrozi.
Pokud mas jeste nejake jine dotazy, nebo chces rozebrat nejake detaily, klidne se ptej.

Jakub (Pá, 9. 1. 2009 - 19:01)

Msteel
muzes napsat, na jakem zaklade si myslis, ze by pri noseni Neosteelu hrozilo nepohodli, ci az zraneni?

Reklama

Přidat komentář