Reklama

Pás cudnosti

Marek (St, 7. 1. 2009 - 22:01)

Hele Zvědavá, tvoje starosti bych chtěl mít :-))) Můžu tě ubezpečit, že s hygienou problém není ani při dlouhodobém uzamčení. Zato je problém se sexem a masturbací. Tyhle věci narozdíl od čůrání nejdou vůbec a po pár dnech z toho máš šíleně vzrušující pocit, ale to jsem tu už několikrát psal. Zamkni si nějakého kluka a uvidíš co to s ním udělá. Budeš překvapená jakou ti ten klíček dá moc. Nebo bys chtěla být zamčená ty?

zvědavá (St, 7. 1. 2009 - 15:01)

msteele...podle toho...si vlastně čůráš do toho pásu a dírkou to uniká a nebo iněkční stříkačkou vindáváš tekutinu....neumím snglicky...ale stejně to pak musíš mít na penisu něco jako opruzeniny né když si ani nemůžeš omít a přece jenom nějaká ta kapka.....

cudnost 123 tak až ho použiješ tak se pochlub...docela by mě to zajímalo...já jsem žádný pás nikdy neviděla ale podle toho co vyprávíš tak to je jen něco co ti drží penis v poloze aby si nemohl provozovat sex a sebeuspokojování ale ostatní záležitosti ano....aha,tý jo..

a nebolí to když ho máte v tom ,v té věci.....?

asi se moc ptám že.....stejnak děkuji za odpověd dík....

cudnost123 (St, 7. 1. 2009 - 08:01)

Ahoj Zvědavá,
ja pas cudnosti este nemam, tak ti nemozem napisat vlastne skusenosti ale pokial ide o curanie, tak je to vyriesene :) je vsak potrebne pri tom sediet :D

msteel (St, 7. 1. 2009 - 01:01)

Čau Zvědavá, Je to jednoduchý. Podívej se třeba na http://www.latowski.de/latowskiFlash/410.htm Ty věci jsou vyřešený.

zvědavá (Út, 6. 1. 2009 - 17:01)

kluci nebo chlapy ,prostě pánové...mohla bych se zeptast je ze zajímavosti,o pásu cudnosti slyším popúrvý,určitě to pro chlapy je vzrušující co to mají rádi to je jasný ....spíš mě zajímá když ste v tom uzamčení třeba 4 týdny jak tady někteří píšete
...a podle odkazu pana cudnost 123 tak jak chodíte čůrat a jak si ho mejete když ,ho nemůžete odemknout ano nijak vindat....vždyt to je nemožný né....jak to děláte....dekuji za odpověd...

reakce (Út, 6. 1. 2009 - 16:01)

znovu, větší blbce jsem nepotkala než vás tady s cb!!! Co z toho máte?

rada (Po, 5. 1. 2009 - 23:01)

přelepil jsem otvory průsvitnou izolepou,jinou radu nemám

Aleš (Čt, 1. 1. 2009 - 19:01)

Ahoj,našel by se zde někdo,kdo vlastní neosteel,nobo latowski a mohl by mě poskytnout jeho odzkoušení?Mám cb a uvažuji o neostelu nebo latowskim.Mám 75kg a džíny č.33S Díky.

alík (So, 29. 12. 2012 - 02:12)

Zdravíčko, nemáte někdo vyzkoušený ocelový návlek xxdreamSToys, který má ocelovou trubičku, která se zasouvá do močové trubice? Domnívám se že to bude dost nepohodlné a pravděpodobně nevhodné na dlouhodobé nošení? Nemám pravdu? Jinak vypadá skvěle a důmyslně. Díky;)http://www.brutalshop.cz/pasy-cudnosti/2890-ocelovy-navlek-na-penis-xxdreamstoys.html

člověk (Pá, 28. 12. 2012 - 15:12)

Jak to souvisí s pásem cudnosti?

www.vseved.gzk. (Pá, 28. 12. 2012 - 14:12)

Vyhraj Samsung S5360 Galaxy Y...!! www.vseved.gzk.cz/soutez je PODVOD !!

Tento web nemá ani 40 Kč / měsíc na vlastní doménu a pořádají soutěže o několik tisíc korun. Jak můžete vidět v článku níže, soutěže propagují formou spamu všude, kde to jen jde. Jsou dokonce tak líní, že v profilech údajných výherců nejsou ani u jednoho schopni doplnit email a každý profil výherce se účastnil pouze soutěže, kterou vyhrál. Když tedy výherci vyhráli několik desítek tisíc, proč se už nadále žádné další soutěže neúčastnili ?

Lore (Pá, 28. 12. 2012 - 14:12)

Vyhraj Samsung S5360 Galaxy Y...!! www.vseved.gzk.cz/soutez je PODVOD !!

Tento web nemá ani 40 Kč / měsíc na vlastní doménu a pořádají soutěže o několik tisíc korun. Jak můžete vidět v článku níže, soutěže propagují formou spamu všude, kde to jen jde. Jsou dokonce tak líní, že v profilech údajných výherců nejsou ani u jednoho schopni doplnit email a každý profil výherce se účastnil pouze soutěže, kterou vyhrál. Když tedy výherci vyhráli několik desítek tisíc, proč se už nadále žádné další soutěže neúčastnili ?

Stifi (Čt, 27. 12. 2012 - 14:12)

Chtel jsem se jen zeptat nositelu CB6000 zda se jim nestave ze se jim penis v klicce trochu pootoci kdyz je dele zavreny pokud jo nema to potom nejaky vliv na jeho zahnuti ? diky moc za odpovedi.

HONZA 2 (Čt, 27. 12. 2012 - 13:12)

Všem šťastné a veselé! a...NOSÍM CB 6000 BOHUŽEL MĚ DO NĚJ MANŽELKA ZAMYKÁ JEN OBČAS NEJDÉLE 4 DNY. VYTISKL JSEM JI PŘISPĚVKY O VÝHODÁCH PÁSU A SAMA HO OBJEDNALA.DĚLAL JSEM SI TO U POČÍTAČE A PŘESTÁVAL MÍT ZÁJEM O SEX S MANŽELKOU.S NOŠENÍM PASU OPĚT PO NÍ MOC TOUŽÍM A SEX PO SUNDÁNÍ JE PERFEKTNÍ,VÍC JI MILUJU SNAŽÍM SE JÍ POMÁHAT V DOMÁCNOSTI JSEM K NÍ VÍC POZORNĚJŠÍ.JEN NEVÍM JAK JI ŘÍCT ZĚ JE POTŘEBA PRO NÁS OBA HO NASAZOVAT ČASTEJI.SAMA ŘÍKÁ ŽE V PASU JSEM KLIDNĚJŠÍ NEVSTEKÁM SE A JSEM K NÍ MILEJŠÍ.PORADÍMI NĚKDO?

Ray (Po, 24. 12. 2012 - 11:12)

Všem šťastné a veselé! a doufám že jste byli hodní, aby vás alespoň dnes vaše polovičky pustily:-)
A nezapomeňte:-) jak na novej rok, tak po celej rok! takže na silvestra pod zámek! :-)

Rich (Po, 24. 12. 2012 - 11:12)

Na rozdíl od Jejda jsem...Presne to čo som napísal. Keby si si prečítal celú diskusiu tak je tam milión dôvodov prečo to máme radi.To by si si ju musel ale najprv prečítať celú. Prečo,prečo sa vyjadruješ k veciam, ktoré nechápeš??? Choď na diskusiu,ktorá ťa zaujíma a tam si napíš aj tisíc príspevkov. Snáď nebudú take od veci ako tento. Tipujem,že s tvojou ženou (ak nejakú máš) ste sa v intímnom živote dostali maximálne po misionársku polohu a pri spomenutí slova vibrátor vás napadne,že to bude asi nejaký masážny strojček alebo ponorný mixér :))) Takže ti prajem veselé sviatky a od ježiška pás cudnosti. Čus

Martin (Ne, 23. 12. 2012 - 14:12)

Na rozdíl od Jejda jsem chlap a nepochopím to taky.

Rich (Ne, 23. 12. 2012 - 14:12)

vy jste chudáčci.Tohle asi...Keď ťa to nebere tak prečo sa k tomu vôbec vyjadruješ. Normálny inteligentný človek sa nad vecami ktoré ho nezaujímajú ani nepozastavuje. Toto zasa nikdy nepochopý moja hlava. To čo si napísala môže napísať len pravý,ženský,feministický mozog.

Jejda (Pá, 21. 12. 2012 - 17:12)

vy jste chudáčci.Tohle asi moje hlava nikdy nepochopí,.proč tohle děláte a co je vlastně na tom tak vzrušujícího? Ani odepisovat nemusíte,nic takové mě vůbec nebere,proč bych to dělala? Kdybych to nečetla tady na diskuzi,tak vlastně nevím,že něco takového existuje.

MKTK (Pá, 21. 12. 2012 - 16:12)

Ahoj,
jsem také zamčený v CB6000. Aktuálně od 24.11. Ze začátku to bylo jen na několik dnů a většinou jsem přítelkyni ukecal a nechala mě vystříknout. Teď to zkouším skoro celý měsíc, ale nepovolí. :) Mám slíbeno na štědrý večer když budu hodný. Občas mě odemyká na hygyenu a několikrát jsem měl dovolen i pohlavní styk, ale potom hned zase do klícky. Mám pocit, že to nejde vydržet, ale už jsem pochopil, že mi nic jiného nezbývá. Když jí to můžu dělat pusou, mám pocit, že mi prasknou kulky, ale jsem spokojen když vidím, jak je krásná a spokojena po orgasmu. Jsme spolu téměř 10 let a toužím po ní snad více než v počátcích vztahu. stačí jen když se převléká a nemohu se udržet. Někdy škemrám a prosím. :) Na ostatní ženy ani nekoukám. Dokonce poslední dobou chodím dobrovolně a rád nakupovat, což jsem dříve odmítal. Odevzdal jsem definitivně kontrolu nad svým orgasmem i erekcí do rukou své přítelkyně. :)

Reklama

Přidat komentář